• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha Stodůlky. Hledám maminku na pokec a kočárkování

14. ledna 2015 
Ahoj hledám maminku na pokec i společné kočárkování s dětmi, najde se tu někdo?
21. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 20:52 • sonaz
Ahojky,
jelikoz jsme se v lete pristehovali a nezname tu zadne maminky s detma, rada bych se s nekym seznamila a nasla svym holcickam (Natalce - 2,5 a Terezce - 4mes) nejake kamaradky. My bydlime na Smichovske, Praha Stodulky. Nemely by jste zajem se seznamit?
Tesim se na odpoved,
Romca s holcickama
14. pro 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Lidicky,
zatim se nikdo neozval :confounded: - to se tu vazne nenajde zadna mamca s detma, co bydli na Stodulkach?
18. led 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rumitci Ahoj, sice ještě nemám miminko ale jsem ve 20týdnu, také tady nikoho neznám jsem z Hůrky.
19. bře 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my se brzo budeme stehovat na Luka na Stodulkach. Musime nejdriv prodat byt. Takze presne nevim kdy to bude.
20. bře 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla Zdravím, tak já odtud naopak utekla za Prahu :slight_smile:
20. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi tu taky dlouho nezakotvime, hodlame stavet za Prahou, tohle bude prechodne bydliste max na 2 roky.
20. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla Pěkně kočujete:slight_smile:
20. bře 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewicka89
Ahojky,
tak gratuluju k miminku a hlavne, at jste zdravi a v pohode!!! Vase prvni miminko?
A to, ze mimco zatim nemas, vubec nevadi. Ono to utece jako voda. Kde presne bydlis na Hurce? Jen bych se mrkla, jak daleko od nas bydlis.
Zatim se mej! Romca
22. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem taky z Hůrky, žádnou kámošku tu nemám, bydlíme tu asi tři roky...mimčo zatím nemáme, ale plánujeme zkoušet někdy příští jaro...ale snad mě to zas tak nediskriminuje :wink:
22. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla
Ale stejne, az se pristehujete a budes hledat nove kamaradky, ozvi se, Luka je od nas kousicek.
Romca
22. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rumitci Ahoj jj naše první miminko bydlím vPetržílkově ulici, hned vedle radnice.
23. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,já sice miminko už mám a jsem z Praha 5-Lužiny.Nikoho tu neznám a tak hledám nějakou maminku nebo těhulku na procházky a poklábosení.Hanka
11. dub 2011 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancatko ahoj Hancatko, tak ja som na tom tak isto! pristahovaná a s miminkom :slight_smile: ozvi sa na Ludmil.novotna@gmail.com a mozme sa dohodnut na prechadzku a tak. zatim paa
18. čer 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
od minuleho tydne mi starsi holcicka Natalka zacala chodit do skolky a ja zustala sama s Terezkou (1rok). Diky tomu mam i vice casu, jak pro sebe tak pro Terinku. Napadlo me, jestli se nenajde nekdo, kdo je na tom stejne a nechtel by se obcas sejit na prochazku/hriste/doma na kafco...
Budu se tesit, Romca
14. zář 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
bydlím na Lukách a mám 4 měsíčního Kubíčka. Je mi 28, bydlím tu už od mala, ale přesto tu nemám žádnou kamarádku s dětmi (všichni se odstěhovali..). Ráda bych našla kamarádku/y pro mně a parťáky pro Kubu, na pokec nebo procházky s kočárkem, časem na hřiště... Jestli jste na tom některá podobně, budu ráda když se ozvete :slight_smile: Lucka
3. říj 2011 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, mam sice starsi holcicky, ale pokud by ses chtela nekdy sejit, rada se s tebou seznamim. Kdyz, tak se ozvi, budu se tesit, mej se Romca
3. říj 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, bydlím na hůrce a mám 3měsíční holčičku. taky bych uvítala nějakou kamarádku na společné procházky s kočárky. ozvěte se mi, těším se!:slight_smile:
3. říj 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sookie ahoj,taky bydlim na Hurce a hledam nejakou kamaradku na kocarkovani atd.,mam 4 mesicni holcicku :slight_smile:
9. lis 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kdyby se našel někdo ze Stodůlek (blízko metra Luka nebo Lužina) budu moc ráda, Romca
2. led 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jsem z Reporyji, ale chodime na prochazky i do centralniho parku, takze Luka-Luziny-Hurka zname taky.. Mam koucka 18m, a mne je 26. :slight_smile: Hanka
9. led 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fisshy,

Reporyje mam jenom z kopecka dolu (bydlime za benzinkou Safranka). Pokud by ses chtela seznamit, budu rada, moje mladsi dcerka ma tento mesic take 18mesicu. Takze verim, ze si s tvym prckem bude rozumet a my doufam take :wink: . Kdyz tak pisni a domluvime se na prochazce/navsteve. Romca

PS: kdyz, tak tady je muj email, ten kontroluji denne: dziubeczek13@yahoo.co.uk
9. led 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fisshy Ahojky, nechceš se někdy během příštího týdne setkat? Romča s Terezkou
20. led 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já bydlím také v této lokalitě :grinning: Na procházky chodíme denně do Centrálního parku. Samotnou, mě to taky občas nebaví :unamused: Jsem docela dost ukecaná :grinning:
Syn má 15 měsíců. Hledáme někoho na pokec, na hřiště, na výlety, do mateřského centra...
28. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kopa ahojky, ty bydlíš ve Stodůlkách? Dobrá zpráva :slight_smile: v červnu se tam nejspíš budeme stěhovat :slight_smile:
1. únor 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
7. únor 2012 ve 13:55 • majdakotkova
ahoj, pokusim se to tu trochu ozivit :grinning: venku uz je hezky, nechce se nekdo spolecne vydat na prochazku do centralniho parku?:slight_smile: moje mimi ma 9 mesicu...
16. dub 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Neznáte náhodou někdo nějaký pěkný kopec na sáňkování v Praze - Lužiny nebo Luka? Díky moc
18. led 2013 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hancatko Na Lužinách u jezírka jsou dva kopce :slight_smile: Potom je jeden obrovský na Hůrce u tubusu. Ve Stodůlkách je kopec v Panské zahradě a na Lužinách ještě v Archeologické.
18. led 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kopa děkuji,dneska nebo zítra to půjdeme vyzkoušet. Ještě jednou díky :wink:
19. led 2013 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek