• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha Stodůlky. Hledám maminku na pokec a kočárkování

14. ledna 2015 
Ahoj holky. Bydlim na Safrance a mam chlapecka Kubika 2,5 roku. Jsme tu pristehovani rok,nikoho tu nezname a nemame s kym chodit ven,na prochajdu,hriste... Kdyby se treba chtel nekdo seznamit,budeme moooc radi!!!
28. led 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tvůj inzerát našla moje kamarádka, která taky někoho hledala, tak mi ho přeposlala. Já jsem z Velké Ohrady, je mi 31, mám syna Vaška, je mu 2roky a 3m a momentálně čekám miminko v březnu. Kamarádka tu sice nějaké mám, ale nemají na mě moc času...Tak se někdy můžeme sejít až bude stálejší počasí...Markéta
28. led 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smazalka Ahojky. Super,mam radost z Tve odpovedi. Me je 30 a jsem take tehotna..termin tedy az v lete. Velka Ohrada neni daleko,urcite budeme radi kdyz se brzy sejdeme! Kluci by si urcite rozumeli :slight_smile: Tak se budeme tesit....Edita
28. led 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: ja si tiež hľadám kamarátku, som zo Zličína, mam 3mes. holčičku, nenájde sa niekto na prechádzky alebo na pokec?
5. bře 2013 v 16:11  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublina155 Ahoj, my bývame od novembra kúsok od metra Stodůlky a zatiaľ tu nikoho nepoznáme. Mám 5mes. holčičku a rady sa s vami skamarátime :wink: .
10. bře 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiii no super, ze sa niekto ozval :slight_smile: poslem spravu
10. bře 2013 ve 21:10  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co jste ze Stodůlek, Ruzyně, Hůrky, co u vás vychází za místní noviny, občasníky? moc mi to pomůže. děkuji.
6. lis 2014 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem ze Stodůlek a sem chodí časopis STOP, jinak nic moc :unamused:
5. pro 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Vychazi jeste Nase petka, a Moje Praha 5, nebo tak nejak..v Reporyjich jeste Reporyjske echo. :wink:
14. led 2015 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek