Praha Stodůlky. Hledám maminku na pokec a kočárkování

Ahoj hledám maminku na pokec i společné kočárkování s dětmi, najde se tu někdo?
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
mumiiiii
28. led 2013
Ahoj holky. Bydlim na Safrance a mam chlapecka Kubika 2,5 roku. Jsme tu pristehovani rok,nikoho tu nezname a nemame s kym chodit ven,na prochajdu,hriste... Kdyby se treba chtel nekdo seznamit,budeme moooc radi!!!
smazalka
28. led 2013
Ahoj, tvůj inzerát našla moje kamarádka, která taky někoho hledala, tak mi ho přeposlala. Já jsem z Velké Ohrady, je mi 31, mám syna Vaška, je mu 2roky a 3m a momentálně čekám miminko v březnu. Kamarádka tu sice nějaké mám, ale nemají na mě moc času...Tak se někdy můžeme sejít až bude stálejší počasí...Markéta
mumiiiii
28. led 2013
@smazalka Ahojky. Super,mam radost z Tve odpovedi. Me je 30 a jsem take tehotna..termin tedy az v lete. Velka Ohrada neni daleko,urcite budeme radi kdyz se brzy sejdeme! Kluci by si urcite rozumeli 🙂 Tak se budeme tesit....Edita
bublina155
5. bře 2013
Ahoj 🙂 ja si tiež hľadám kamarátku, som zo Zličína, mam 3mes. holčičku, nenájde sa niekto na prechádzky alebo na pokec?
babsiii
10. bře 2013
@bublina155 Ahoj, my bývame od novembra kúsok od metra Stodůlky a zatiaľ tu nikoho nepoznáme. Mám 5mes. holčičku a rady sa s vami skamarátime 😉 .
bublina155
10. bře 2013
@babsiii no super, ze sa niekto ozval 🙂 poslem spravu
maximka33
6. lis 2014
holky, co jste ze Stodůlek, Ruzyně, Hůrky, co u vás vychází za místní noviny, občasníky? moc mi to pomůže. děkuji.
miruskapivonka
5. pro 2014
ahojky, jsem ze Stodůlek a sem chodí časopis STOP, jinak nic moc :-|
fisshy
14. led 2015
@maximka33 Vychazi jeste Nase petka, a Moje Praha 5, nebo tak nejak..v Reporyjich jeste Reporyjske echo. 😉
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další