• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha tatínek na otcovské dovolené:-)

1. prosince 2009 
ahojky jmenuji se martin je mi 28 let.A mám 7 měsíční dcerku a jsem na otcovské dovolené a rád poznám další tatínky nebo i maminky na pár slov,na kávičku hraní z dětma ,jsme z svk v praze žijeme 5 rokem a moc lidí tu neznáme takže rádi poznáme nové tvářičky.
2. kvě 2009 v 01:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

tak se tu hlásím :slight_smile: sice nejsem táta na otcovské ale "klasicky" máma na mateřský, ale snad nevadí :slight_smile:

Uprav si profil, ať ti je v profilu dceruška vidět (mimochodem jak se jmenuje? :slight_smile: )

Bydlíme na Praze 9 (za Letňany, jestli to tu plus mínus znáš :slight_smile:

Tak se klidně ozvi.

Veronika
4. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
vip.martin022 • Dnes v 16:17
ahojky jsem na otcovské z prahy 4 vavřenova máme 7 měsíční dcerku nikolku a další na cestě včera jsme se to dozvěděli tak se ozvěte rádi se poznáme z dalšíma mamkama a tátama jsme z svk a moc lidiček tu neznáme. budeme se těšit

anarida • 1d • Dnes v 16:35
Ahoj tak to je super Gratulujeme :dizzy_face: :wink:

vip.martin022 • Dnes v 16:39
| Change | 217.77.165.37
Která pravidla porušuje: | Zruš
anarida ; ahojky ďakujeme:slight_smile:

anarida • 1d • Dnes v 16:41
To musíte mať doma radosti :dizzy_face: dobre rozumiem ty si na MD? :confused: tak s takým odvážnim chlapom som sa ešte nestretla :grinning:

vip.martin022 • Dnes v 16:46
anarida ; to hej.som na MD ale chodiaj do roboty když má žena volno dělám šefa v jedný firmně takže si píšu služby jak se mi to hodí to je výhoda:slight_smile:každá koruna dobrá:slight_smile: ale jinak si to doma užívám:wink::wink:

anarida • 1d • Dnes v 16:49
Tak to klobút dolu obdivujem ťa :slight_smile: ,že to takto super zvládaš :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
anarida ;jsi tu?
24. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Áno áno som :wink: :slight_smile: napísal si kriste? :slight_smile:
24. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
24. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
anarida; jo psal jsem si sní a nechámy tuto forum:wink:tak snad se tu někdo ukáže:sunglasses:
25. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cargy; ahojky:sunglasses:
25. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda Martine. Zrovna jsem odepisovala na ten golfáč :grinning:
25. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj renčo jj.taky jsem ti odpísal:grinning: tak snad to ňak vymyslíme tak se brzo ozvi v poště máš na mně kontakt:wink:
26. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Martine,
teda klobouk dolů, máš můj obdiv! Fandím ti :slight_smile: Pěkně si to užívéj :wink:
26. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
romana.st; ahojky no zatím to vzládam:grinning: a jen fakt že si to užívám ikdyž je to někdy na bohnice :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
29. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
30. kvě 2009 v 01:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolik má vůbec maličká? Ta fotka s čičinou je super :wink:
Nám rostou zuby a někdy je to taky na OPAVU (blázinec) :grinning:
30. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
romana.st; ahojky no malá bude mít 6.června 9 měsíců.co se týče zubou tak zatím bojujeme z prvním.jo kočičkaí bere nikolku jako mámu tak spěj spolu:slight_smile:
30. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
31. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: poslední dobou je tu pěkně mrtvolno:stuck_out_tongue_closed_eyes: no vypadá to že malá na chvíli zaspí tak si jdu dáchnout ty zoubky jsou pěkná zabíračka:unamused:
1. čer 2009 v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Nám taky začínaj růst zoubky.Tak Lucinka je pěkně protivná. Jestli budete chtít tak půjdeme ve středu od 14.00hod na Vyšehrad. Tak se klidně můžete přidat. Budeme mít oranžové golfky. Zdravíme Vás Hanka, Lucka a Jirka.
Jo manža by rád poznal nového kamaráda. :grinning:
1. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
frionka: -ahojky jj stou protivností si to teď užíváme za noc jsem spal maximum dvě hodky:frowning2: tu středu by jsme šli rádi ale bohužel se jdeme očkovat takže to nepude tak snad někdy tak se zatím mějte. pozdravujeme Martin,Nikolka a Andre
2. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
haloloo kde jste všichni:slight_smile:
2. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky zese mrtvo tak nic:frowning2:
6. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak jak se vede? Jak to vypadá s tím kočárkem? Ne že bych na to pospíchala, spíš jestli sis to nerozmyslel.
6. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
timbouctou: určitě snim počítám ale teď jsem hodně vytíženej vyděl bych to tak kolem ten vykend okolo 20.6 určitě se ozvu
8. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
my budeme 20. v Praze, v Kamýku. Akorát to tam neznám, tak jestli budeš mít čas, bylo by super kdybys nás tam našel, jedeme autem tak klidně kočík vezmem.
8. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
timbouctou ;to by šlo to pojedete přez novodvorskou ne?jak dlouho budete na kamýku a od kolika já jedu 20.6.09 jedu na otočku na svk ale klidně by se sváma sešla žena ňák to promyslete kudy pojedete
9. čer 2009 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
12. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Martine, koukám jak se hezky staráš. To náš taťka se stará o dětičky až tak od roka, do tý doby se bojí :grinning: .
Koukám, že si ze Slovenska a jak dlouho tady bydlíte? A jak to, že si na mateřský ty?
12. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
marfuuuska • ahojky no já se ze začátku taky bál:slight_smile:ale pak jsem si to začal užívat.co se týče proč jsem doma na mateřské já no mi se vlastně střídáme já dělám šefa v jedný firmně takže si píšu směny jak má žena volno.což je u nás obrovská vyhoda to víš každá koruna je dobrá ne.Navíc na vánoce čekáme druhé:slight_smile:co se týče jak dlouho jsme tak v červnu to je to šestým rokem přišli jsme za prací a už tu zůstali:slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
15. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek