Praha tatínek na otcovské dovolené🙂

Ahojky jmenuji se martin je mi 28 let.A mám 7 měsíční dcerku a jsem na otcovské dovolené a rád poznám další tatínky nebo i maminky na pár slov,na kávičku hraní z dětma ,jsme z svk v praze žijeme 5 rokem a moc lidí tu neznáme takže rádi poznáme nové tvářičky.
vip.martin022autor
20. čer 2009
😞mamči co je sváma?
vip.martin022autor
24. čer 2009
zase nikdo😞
leryl
24. čer 2009
tady jááááá 🙂 .Četla jsem,že malé rostou zoubky,Barča ještě pořád nic nemá
vip.martin022autor
25. čer 2009
leryl; ahojky jj rostou ale pořád ne a né vylézt.a navíc doktorka řikala že nám pudou první nahoře což to je zvláštnín prý první má vilézt dole no jo naše malá je čertík😉
leryl
29. čer 2009
nemohla jsem najít tohle téma,hledala jsem ve vloné diskuzi 🙂
My jsme ted na pár dní u našich,tak si trochu odpočinu 🙂
vip.martin022autor
29. čer 2009
leryl: tak to ti můžu říct že ti i docela závidim mi jedeme domu na svk 20 července takže si taky trocha odpočinu bude hlídat bábi a malá švagrová a mi ze ženou si dojdeme ňakam večer sednout už se docela těšim dlouho jsme takhle spolu nikde nebili😞
timbouctou
1. črc 2009
Ahoj Martine, tak jak s těma golfkama? Švagrová říkala, že ses jí pořád neozval. Jestli je nakonec nechceš, tak mi to prosím tě řekni, protože jak jsem ti psala, ona bydlí s holkou v mini bytě a tak vozí ten kočár pořád v autě. Dej mi vědět, jo? Dík
vip.martin022autor
3. črc 2009
timbouctou;ahoj renčo jsem z jarkou na převzetí na tuhle neděli večer.nezíval jsem se protože jse nebyl teď v praze ale už jsme z jarkou domluvený takže vše ok🙂
timbouctou
3. črc 2009
super 😉
vip.martin022autor
5. črc 2009
jo to si myslim😃 v neděli večer ti eště napíšu na mobil😉
sonaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli