• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - Uhříněves a okolí

Ahojky, jsou tady nějaké těhulky nebo maminky z této lokality? My sice zatím bydlíme na P2, ale v létě bychom se měli stěhovat do vlastního právě do Uhříněvse.
11. dub 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikde nikdo? :frowning2:
28. dub 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem ze Říčan což je hned vedle. Mímo čekam již v červnu což už mám za pár. Snažím se také sehnat nějaké maminy z okolí na pokec procházku a tak. :wink:
28. dub 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Terri, tobě už se to pěkně krátí :wink: to už jste určitě natěšení :slight_smile: a kde se chystáš rodit? já jsem zatím registrovaná v Krči...
29. dub 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem Zuzka a bydlim v Uhrinevsi, je mi 28 a ted jsem bohuzel 1 potratila, ale uz je lepe, zaciname se snazit, uz jste tu?
23. čer 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme z Uhrinevsi.kam se stehujete? ne nahodou do Romance II? :slight_smile:
12. únor 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:11 • radus.b.
autor
ahojky susik, bydlime na opačném konci... vy jste se taky nově přistěhovali?
koukám, že za chvilku čekáte přírůstek, tak přeju rychlý a pohodový porod :wink:
17. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji-diky :slight_smile: my tu uz bydlime od prosince 2007 :wink: v Romance I :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahá :wink: my se stěhovali loni v říjnu, bydlíme u nádraží... a jak se ti tu líbí? já jsem hodně spokojená, koukáme do polí, dr. a úřady oběhnu s kočárem a v centru jsme vlakem za 20 min. akorát teda asi ze školkou to bude jednou horší... ale prý mají postavit novou, tak snad se dočkáme :wink:
18. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
susik, gratuluju k narození Terezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 20:54 • sonaz
Ahoj holky.Koukam že se nikdo s Uhřiněvse moc nehlasi :frowning2: i kdyš je tady maminek aš-aš :grinning: Tak se hlásim ja s 7 měsični Károlinkou.Od založeni teto diskusi vám miminka pěkné povyrostly.Ale baji je v očekaváni že?Tak tady bude nov ý přirustek.Mužeme nikdy vyrazit. :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem taky z Uhříněvsi a ráda bych se seznámila s maminkama z okolí na pokec a procházky. Mám skoro 5 měšíční holčičku. Tak se ozvěte.
23. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, já jsem také z Uhříněvsi, bydlíme u školky. Bylo by fajn se někde sejít s kočárky :slight_smile:
12. srp 2010 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, bydlíme v uhříněvsi,máme 2 děti a taky jsme tu sháněly školku, dostaly jsme dobrou referenci na tu školičku ve výzkumáku ..2tety .....byly teda příjemný,děti si hned hrály no a nejsou moc drahý....tak uvídíme
8. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, ta je nová, tak to je fajn, že jsou tam příjemný. Já nahlídla dnes do komunitního centra, prý tam žádné maminky nechodí, je jim to líto :frowning2:
9. zář 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jmenuji se Kristýna a bydlím v Uhříněvsi.Musím říct,že navštěvuji s Adriankou 2TETY a jsem nadšena.Tety jsou velmi příjemné,prostředí je pro děti perfektní.Co mě nejvíce překvapilo,že hned první den co tam Adrianka byla tak dětičky malovali a dostali svačinky.A ceny jsou výborné.Myslím že je o ně perfektně postaráno.Když jsem si pro ni potom šla ani nechtěla odejít :grinning:.Jsem opravdu spokojená a Adrianka také a doporučuji. Mějte se
26. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@calme Ahoj Kristýno, máš pravdu, obě tety jsou tam příjemné, byla jsem tam na bazárku něco prodat a něco koupit a byla jsem spokojená. Další bazárek bude na konci listopadu v komunitním centru.
30. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, chodítě některá ke gynekoložce Libuši Břešťákové? Můžete ji doporučit nebo poradíte v okolí Uhřiněvsi raději někoho jiného? Moc děkuji za odpověď
4. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja bydlim v Nupakach a na gyndu chodim do rican k Jantacovi.Neni spatny,ale musi si na nej clovek zvyknout ,je takovy zvlastni ..
6. led 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira ahojky, moc děkuju za tip, do Říčan to mám taky kousek. Vidím, že jedno mimi už máš a druhé na cestě, tak přeju hodně zdravíčka :wink: Já chci změnit doktora právě kvůli opačnému problému :cry:
7. led 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,no on Jantac si myslim zase tak vyborny taky neni,ale kdyz se ho zeptas co nevis tak ti odpovi ,sice se u toho tvari ,ale jak jsem psala...clovek si na nej zvykne ...dekuji za pranicko hodi se :slight_smile:
7. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira tak to asi nebude ten pravý doktor koho hledám, ale vědět, kde nemám hledat je taky dobrá vylučovací metoda :wink:
11. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím na Roztyly k MUDr. Chlebečkovi, tel. recepce 244400413. L.
13. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendam děkuji za tip :slight_smile: a doktorku Břešťákovou z Uhřiněvsi náhodou neznáš?
13. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, já chodím k Hálové do Lékař domu.
15. led 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím,chtěla jsem se zeptat-prý je v Uhříněvsi nějaká masna-kde prodávají spíše drůbež,ale je to jako přímo z malých chovů-prostě domácí(snad jsem to dobře popsala).Nemáte s ním některá zkušenosti?a popřípadě,staví někde poblíž autobus? My bydlíme v Újezdě,a povídala mi o tom tchýně-ze to nekde slysela...tak nevím,díky moc
4. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megan2 ahoj, nejsem si jistá, ale myslím, že by to mohlo být kousek od kruháku směrem na Říčany, kousek od Zámečku, naproti novým bytovkám od Skansky, vedle i malé zahradnictví
6. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
azeretka: k Libuši Břešťákové chodím, od té doby, co si založila ordinaci (před ní byl pan doktor Stanslický, super doktor). Paní doktorka je také moc fajn, příjemná, pečlivá a hlavně fakt profesionálka. Své druhé těhotenství jsem byla v její péči (přeci jen už jsem též trošku "starší" maminka), nemůžu si vůbec stěžovat :wink: . Takže za mě doporučuji! :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulen děkuji za zprávu,moc jsi mě potěšila za kladný ohlas, už jsem se pro ni rozhodla, tal k ní brzy plánuji zajít, už více než rok nemůžu otěhotnět, tak doufám, že mi dr. Břešťáková dokáže pomoct, minula doktorka neměla ani snahu něco řešit
6. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek