Praha - Uhříněves a okolí

Ahojky, jsou tady nějaké těhulky nebo maminky z této lokality? My sice zatím bydlíme na P2, ale v létě bychom se měli stěhovat do vlastního právě do Uhříněvse.
Strana
z3
Dolů
PředchozíStrana
z3
bajiautor
28. dub 2008
nikde nikdo? 😞
terri
28. dub 2008
Ahoj jsem ze Říčan což je hned vedle. Mímo čekam již v červnu což už mám za pár. Snažím se také sehnat nějaké maminy z okolí na pokec procházku a tak. 😉
bajiautor
29. dub 2008
Ahojky Terri, tobě už se to pěkně krátí 😉 to už jste určitě natěšení 🙂 a kde se chystáš rodit? já jsem zatím registrovaná v Krči...
casia
23. čer 2008
Ahoj, jsem Zuzka a bydlim v Uhrinevsi, je mi 28 a ted jsem bohuzel 1 potratila, ale uz je lepe, zaciname se snazit, uz jste tu?
susik77
12. únor 2009
Ahoj, my jsme z Uhrinevsi.kam se stehujete? ne nahodou do Romance II? 🙂
radus.b.
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bajiautor
17. srp 2009
ahojky susik, bydlime na opačném konci... vy jste se taky nově přistěhovali?
koukám, že za chvilku čekáte přírůstek, tak přeju rychlý a pohodový porod 😉
susik77
17. srp 2009
baji-diky 🙂 my tu uz bydlime od prosince 2007 😉 v Romance I 🙂
bajiautor
18. srp 2009
ahá 😉 my se stěhovali loni v říjnu, bydlíme u nádraží... a jak se ti tu líbí? já jsem hodně spokojená, koukáme do polí, dr. a úřady oběhnu s kočárem a v centru jsme vlakem za 20 min. akorát teda asi ze školkou to bude jednou horší... ale prý mají postavit novou, tak snad se dočkáme 😉
bajiautor
9. zář 2009
susik, gratuluju k narození Terezky x-) x-) x-)
sonaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
princessa
1. únor 2010
Ahoj holky.Koukam že se nikdo s Uhřiněvse moc nehlasi 😞 i kdyš je tady maminek aš-aš 😃 Tak se hlásim ja s 7 měsični Károlinkou.Od založeni teto diskusi vám miminka pěkné povyrostly.Ale baji je v očekaváni že?Tak tady bude nov ý přirustek.Mužeme nikdy vyrazit. x-)
bride
23. čer 2010
ahoj holky, jsem taky z Uhříněvsi a ráda bych se seznámila s maminkama z okolí na pokec a procházky. Mám skoro 5 měšíční holčičku. Tak se ozvěte.
lendam
12. srp 2010
Ahoj všem, já jsem také z Uhříněvsi, bydlíme u školky. Bylo by fajn se někde sejít s kočárky 🙂
hupinka
8. zář 2010
čau holky, bydlíme v uhříněvsi,máme 2 děti a taky jsme tu sháněly školku, dostaly jsme dobrou referenci na tu školičku ve výzkumáku ..2tety .....byly teda příjemný,děti si hned hrály no a nejsou moc drahý....tak uvídíme
lendam
9. zář 2010
Hm, ta je nová, tak to je fajn, že jsou tam příjemný. Já nahlídla dnes do komunitního centra, prý tam žádné maminky nechodí, je jim to líto 😞
calme
26. říj 2010
Ahoj,jmenuji se Kristýna a bydlím v Uhříněvsi.Musím říct,že navštěvuji s Adriankou 2TETY a jsem nadšena.Tety jsou velmi příjemné,prostředí je pro děti perfektní.Co mě nejvíce překvapilo,že hned první den co tam Adrianka byla tak dětičky malovali a dostali svačinky.A ceny jsou výborné.Myslím že je o ně perfektně postaráno.Když jsem si pro ni potom šla ani nechtěla odejít 😃.Jsem opravdu spokojená a Adrianka také a doporučuji. Mějte se
lendam
30. říj 2010
@calme Ahoj Kristýno, máš pravdu, obě tety jsou tam příjemné, byla jsem tam na bazárku něco prodat a něco koupit a byla jsem spokojená. Další bazárek bude na konci listopadu v komunitním centru.
azeretka
4. led 2011
ahojky, chodítě některá ke gynekoložce Libuši Břešťákové? Můžete ji doporučit nebo poradíte v okolí Uhřiněvsi raději někoho jiného? Moc děkuji za odpověď
iira
6. led 2011
Ahojky ja bydlim v Nupakach a na gyndu chodim do rican k Jantacovi.Neni spatny,ale musi si na nej clovek zvyknout ,je takovy zvlastni ..
azeretka
7. led 2011
@iira ahojky, moc děkuju za tip, do Říčan to mám taky kousek. Vidím, že jedno mimi už máš a druhé na cestě, tak přeju hodně zdravíčka 😉 Já chci změnit doktora právě kvůli opačnému problému 😢
iira
7. led 2011
ahojky ,no on Jantac si myslim zase tak vyborny taky neni,ale kdyz se ho zeptas co nevis tak ti odpovi ,sice se u toho tvari ,ale jak jsem psala...clovek si na nej zvykne ...dekuji za pranicko hodi se 🙂
azeretka
11. led 2011
@iira tak to asi nebude ten pravý doktor koho hledám, ale vědět, kde nemám hledat je taky dobrá vylučovací metoda 😉
lendam
13. led 2011
Já chodím na Roztyly k MUDr. Chlebečkovi, tel. recepce 244400413. L.
azeretka
13. led 2011
@lendam děkuji za tip 🙂 a doktorku Břešťákovou z Uhřiněvsi náhodou neznáš?
lendam
15. led 2011
Ne, já chodím k Hálové do Lékař domu.
megan2
4. únor 2011
zdravím,chtěla jsem se zeptat-prý je v Uhříněvsi nějaká masna-kde prodávají spíše drůbež,ale je to jako přímo z malých chovů-prostě domácí(snad jsem to dobře popsala).Nemáte s ním některá zkušenosti?a popřípadě,staví někde poblíž autobus? My bydlíme v Újezdě,a povídala mi o tom tchýně-ze to nekde slysela...tak nevím,díky moc
azeretka
6. únor 2011
@megan2 ahoj, nejsem si jistá, ale myslím, že by to mohlo být kousek od kruháku směrem na Říčany, kousek od Zámečku, naproti novým bytovkám od Skansky, vedle i malé zahradnictví
katulen
6. únor 2011
azeretka: k Libuši Břešťákové chodím, od té doby, co si založila ordinaci (před ní byl pan doktor Stanslický, super doktor). Paní doktorka je také moc fajn, příjemná, pečlivá a hlavně fakt profesionálka. Své druhé těhotenství jsem byla v její péči (přeci jen už jsem též trošku "starší" maminka), nemůžu si vůbec stěžovat 😉 . Takže za mě doporučuji! 🙂 🙂
azeretka
6. únor 2011
@katulen děkuji za zprávu,moc jsi mě potěšila za kladný ohlas, už jsem se pro ni rozhodla, tal k ní brzy plánuji zajít, už více než rok nemůžu otěhotnět, tak doufám, že mi dr. Břešťáková dokáže pomoct, minula doktorka neměla ani snahu něco řešit
Strana
z3
PředchozíStrana
z3