• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - Uhříněves a okolí

azeretka: budu držet palečky, ať se těhu zadaří co nejdříve :slight_smile: .
Jenom, se prosím Tě u ní platí roční poplatek 1000,- Kč, ale prý už si to takhle bere hodně gyndařů, neřeším to, za tu péči to stojí :sweat_smile: :wink: .
6. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulen o tom poplatku vím, tak doufám, že za ty peníze bude alespoň dobrá, trochu jsem váhala, protože na netu jsem našla jak pozitivní ohlasy tak negativní, takže dokud sama nevyzkouším, tak nevím čemu věřit :slight_smile:
Ještě prosím, jaké má vybavení ordinace, je možnost samostatného monitoru při pozorování mimča na UTZ? moje bývalá gyndařka mi nechtěla ukázat vůbec nic, tak mě to docela mrzelo :unamused:
7. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj azeretka, jak myslíš to "samostatný monitor při pozorování mimča na UTZ", jestli je to jako že můžeš sledovat obrazovku, tak ona mi jí vždy pak natočila na mě a ukazovala, fakt super, úplně v pohodě. Jinak vybavení je hodně moderní :slight_smile:. Fakt si na ní nemůžu stěžovat, záleží asi taky, jak s ní pacientky jednají, ne vždy je totiž problém v lékaři..... . Tak sem pak napiš, jak jsi dopadla a zda je vše v pohodě :slight_smile: :wink: .
9. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulen tak jsem zkoušela objednání u doktorky Břešťákové, bohužel mi bylo řečeno, že nové pacienty nepřijímá, takže smolík :frowning2:
15. únor 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky prosim vas je nekde v Uhrinevsi neco kam se da chodit s detma?
16. únor 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira -ahoj, my chodime s holkami do hudebni skolicky Medvidek v pondeli od 16.hod. Je to v muzeu Je to super, strasne se nam to libi :slight_smile:
A jeste na cviceni s detmi v patek do budovy rehabil. Muzu poslat odkaz do Ip.
21. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susik77 ja nejsem primo z uhrinevsi ,ale jsem z Nupak ,ale to je kousek ,bud tak hodna a posli mi teda odkazi at to nemusim hledat dekuji moc...to by se mi siklo chodit nekam s malou
21. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
azeretka: Kym som ti stihla napisat uz si to zistila sama. K doktorke Břešťákové som volavala kazdy rok, ale vzdy ma sestricka odbila, ze maju plno. Uz ma to prestalo bavit. Uz si nasla inu doktorku?
19. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megan2 Za kruhákem na říčany je krůtárna a mají tam i jiné doborty. L.
19. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia___ ještě jsem nenašla, jsem zatím vedená v Hájích, ale chci změnu. Setřička od dr. Břešťákové mě odkázala na nějakou novou v Petrovicích, ale vůbec o ní nic nevěděla, tak nechápu na základě čeho mi ji doporučovala, na netu jsem se o ní dočetla jen to nejhorší, takže tam bych určitě nešla. Změnou doktorky si chci přilepšit a ne přitížit :unamused:
Ty jsi u které doktorky?
21. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminy z okolí Uhříněvsi, neporadila byste mi nějakého doktora gynekolog.který přijímá nové pacienty
a jste s ním spokojeny.. Díky, předem !
21. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka Aj mne sestricka radila tu gyn. v Petrovicich, asi je nova tak este prijima. Mna ta petrovicka poliklinika ale dost desi a aj spojenie je tam dost blbe.
Ja som ako tehotna nemohla rychlo nikoho zohnat, tak som chodila do Canadian Medical na Chodove. Zase som to mala hned u prace. Ale na gyn sa tam platia strasne prachy, to nema vyznam. Odporucili mi tam dakych doktorov z tej Polikliniky co je na Opatove, tak sa tam chystam zavolat.
21. bře 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasandra8 Já mám doktora na Kačerově a je dobrý. Je to centrum GYMUNO, kontakt na jejich www.
21. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia___ já mám už tři roky doktorku v Hájích, resp. se tam střídají dvě. V podstatě jsem tam byla spokojená, neplati se tam žádný roční poplatek, jen 30 kč za návštěvu a myslím, že 70 za sklíčko při stěrech jednou za půl roku, což je fajn. Akorát mám problémy s těhotněním a ani jedna s doktorek to neměly (neuměly) moc zájem řešit. Pokud tě tedy nic netrápí a jde ti jen o běžné prohlídky a antikoncepci, tak bych ti je i doporučila, už jen kvůli dostupnosti.
22. bře 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka aha, tak to je neprijemne. Tak prajem vela zdaru, nech mozes tiez skoro vyrazit s kocarkem :slight_smile:
24. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia___ děkuju, věřím, že příští rok už s kočárkem určtě vyrazím :wink: něco se rýsuje :slight_smile:
24. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka Nemusíš čekat na doporučení dr a můžeš do centra asistované reprodukce napřímo. mě dr taky furt tvrdil, že je čas...
24. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendam já vím že nemusím čekat, po takové době už ani nečekám, termín mám už zamluvený 2 měsíce, ale nakonec to vypadá, že jej ani nevyužijeme :wink:
25. bře 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka Tak to je ta nejlepší zpráva!
25. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@azeretka Tak to znie super! dufam, ze budem moct gratulovat
26. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baji ahojky, já jsem z Uhříněvse:slight_smile: mám rok a půl letého kluka:slight_smile: sem našla tuhle diskuzi náhodou ... hledám nějaký kroužek, kam bychom mohli od září chodit :slight_smile:
9. srp 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od září Yamaha školička v Komunitním centru.
11. srp 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendam zrovna včera jsem se tam přihlásili:slight_smile: jsem to našla na netu :slight_smile:
11. srp 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prima, tak se tam uvidíme :slight_smile:
11. srp 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendam @Ievata ahoj, ráda bych se zeptala, jak se vám školička Yamaha v komunitním centru líbí a jak vlastně probíhá? Malé bude v lednu rok a pokud budou nějaké další kurzíky, tak zvažuji účast....
17. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina ahojky, my jsme naprosto spokojení:slight_smile: chodíme tedy na první krůčky k hudbě, vy budete asi chodit na robátka, tam chodila teď lendam, tak ta by ti řekla více:slight_smile: jinak my určitě budeme pokračovat, Vojtíka to moc baví a maminku taky :slight_smile:
28. lis 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina JJ, celkem v pohodě, robátka chodíme, někdy to lukáše baví víc, někdy mín, podle nálady. Chodíme tam se 2 dalšíma maminkama, co pak ještě chodíme společně na montessori školičku do Královic, tak se dětičky znají.
7. pro 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendam @levata děkuji za odpovědi

@lendam a mohla by jsi mi prosím trošku popsat jak to probíhá? Zajímala by mě i ta montessori školička, to jsem ani nevěděla, že už je pro takhle malé špunty. A taky by mne zajímala cena...děkuji Flo
8. pro 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina zavolej mi na 724025566. Lenka
8. pro 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina školička je prima, cena je 90 kč/hodinu, ale zdržíme se tam vždy hod a půl, kluci si tam pak ještě hrajou v herně :slight_smile:
robátka jsou o písničkách a tleskání do rytmu, 16 LEKCI za 1770 kč, další kurzy jsou od půlky ledna
12. pro 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek