• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - východ, Říčany a blízké okolí

5. května 2013 
Ahoj.Najde se v Říčanech či blízkém okolí maminky co tu také nikoho nezná nebo nemá s kým jít na prochajdy,zajít na hřiště,atd...?Přistěhovali jsme se do Říčan 23.12.2011
Je mi 24 let a mám chlapečka(2roky a 2 měsíce).
Klidně se mi může ozvat i nějaká mladá snažilka,protože i my se s manželem snažíme o druhé :slight_smile:
Budem se těšit na nové kamarády či kamarádky :slight_smile:
29. bře 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem mamina 10měsíčního klučiny a jsme na tom s prckem podobně. Nikoho tu neznáme. Ale jsme z Mnichovic.
29. bře 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak do Mnichovic není daleko :slight_smile: Vláčkem je to kousek... :wink:
29. bře 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si můžem naplánovat výlet, beztak jsem chtěla do Říčan vyrazit. Škoda že se nám teď pokazilo počásko.
29. bře 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ to počasí mě štve :(
Ale až bude zase hezky není problém něco naplánovat :sunglasses:
31. bře 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Já jsem z Mukařova a do Říčan jezdím několikrát týdně :slight_smile: Bydlíme tady asi dva roky, ale není moc příležitost setkat se s maminkama či snažilkama.
Jak se vám líbí v Říčanech?
15. dub 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karcoolka1 Ahoj, já jsem taky z Mnichovic a skoro nikoho tu neznám, tak kdyby ses někdy chtěla jít třeba projít , nebo pokecat u kafe apod. tak se ozvi:slight_smile: Pořád potkávám maminky, ale všichni pořád někam spěchají a není moc příležitostí se seznámit. Mám taky kluka 14 měsíců:slight_smile:
27. dub 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Komerce.”
6. kvě 2012 v 18:43 • slevnickacz
Tady je nějak mrtvo:slight_smile:
@zzaneta já jsem z Babic :grinning:
27. kvě 2012 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Jééé tak sousedka :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro maminky budoucích prvňáčků, které by zajímala státní škola s malým počtem dětí a individuálním přístupem (což v současné době babyboomu, který se ze školek přesunul do škol je vzácnost). Vidím to jako možnost, jak dát svému dítěti vysokou kvalitu vzdělání v rámci státního vzdělávacího systému:slight_smile:. Ještě pár volných míst pro děti z okolí. Ani nevadí pokud už jste zapsaní jinde.

http://www.skolasvetice.cz/
5. kvě 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek