Praha - východ, Říčany a blízké okolí

Ahoj.Najde se v Říčanech či blízkém okolí maminky co tu také nikoho nezná nebo nemá s kým jít na prochajdy,zajít na hřiště,atd...?Přistěhovali jsme se do Říčan 23.12.2011
Je mi 24 let a mám chlapečka(2roky a 2 měsíce).
Klidně se mi může ozvat i nějaká mladá snažilka,protože i my se s manželem snažíme o druhé 🙂
Budem se těšit na nové kamarády či kamarádky 🙂
karcoolka1
29. bře 2012
Ahoj, jsem mamina 10měsíčního klučiny a jsme na tom s prckem podobně. Nikoho tu neznáme. Ale jsme z Mnichovic.
binibecaautor
29. bře 2012
Tak do Mnichovic není daleko 🙂 Vláčkem je to kousek... 😉
karcoolka1
29. bře 2012
To si můžem naplánovat výlet, beztak jsem chtěla do Říčan vyrazit. Škoda že se nám teď pokazilo počásko.
binibecaautor
31. bře 2012
JJ to počasí mě štve 😞
Ale až bude zase hezky není problém něco naplánovat 😎
zzaneta
15. dub 2012
Ahojky 🙂 Já jsem z Mukařova a do Říčan jezdím několikrát týdně 🙂 Bydlíme tady asi dva roky, ale není moc příležitost setkat se s maminkama či snažilkama.
Jak se vám líbí v Říčanech?
danice1
27. dub 2012
@karcoolka1 Ahoj, já jsem taky z Mnichovic a skoro nikoho tu neznám, tak kdyby ses někdy chtěla jít třeba projít , nebo pokecat u kafe apod. tak se ozvi🙂 Pořád potkávám maminky, ale všichni pořád někam spěchají a není moc příležitostí se seznámit. Mám taky kluka 14 měsíců🙂
slevnickacz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lussi
27. kvě 2012
Tady je nějak mrtvo:-)
@zzaneta já jsem z Babic 😃
zzaneta
27. kvě 2012
@lussi Jééé tak sousedka 🙂
hojda
5. kvě 2013
Pro maminky budoucích prvňáčků, které by zajímala státní škola s malým počtem dětí a individuálním přístupem (což v současné době babyboomu, který se ze školek přesunul do škol je vzácnost). Vidím to jako možnost, jak dát svému dítěti vysokou kvalitu vzdělání v rámci státního vzdělávacího systému🙂. Ještě pár volných míst pro děti z okolí. Ani nevadí pokud už jste zapsaní jinde.

http://www.skolasvetice.cz/