• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - západ a Praha - Libuš, Modřany..

19. srpna 2015 
Koukala sem, že je tu spoustu lokalit. Jen ta moje v podstatě ne. Tak sem tu. Jestli tu sou nějaký maminy z tohohle okolí, ráda se seznámím. Sice kočárkování ještě není u mě několik týdnů aktuální, ale od března startujeme :grinning:
7. led 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fakt tu není nikdo z týhle lokality? :unamused:
8. led 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja jsem z Nupak...
15. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, ty brďo, já vim že to znám, ale nemůžu si za boha vybavit kde to je..
16. led 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sice nejsem maminka ani zatím tehuka ale jste z mé lokality, to zírám :grinning: ...
27. led 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holčiny :grinning:
já bydlím kousek od kamennýho přívozu,to je za jílovým,je to na rozhraní prahy západ abenešova tak se snažím nekam začlenit :fearful: mám dve petitýdenní holky tak se ozvete chceteli nekdo ,na jaře sme se sem přesehovali a moc lidí tady neznám což mne už domasedicí začína prudit a zneklidnovat.zatím papáčko
27. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
bydlíme v Dolních Jirčanech, což je taky tímto směrem. :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se budem brzo stěhovat do Modřan. Je tady někdo z téhle části Prahy? :wink:
28. led 2009 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja tedy bydlim mezi modrany a kamenym privozem , takze tak napul :grinning:...
adua - a z jakeho mista se stehujete? modrany jsou moc hezke, u lesa, je tam prijemne a spousty vyziti...
Fanys - taky jsem se prestehovala nedavno, nebo spis davno ale taky jeste nikoho moc neznam, tak sedivam doma... :unamused:
zdenko - dolni Jircany jsou taky asi cca 30min odeme :slight_smile:
28. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky-ješte ted mne srdce bolí a prahne po praze,jednak tam mám spoustu kolegyn,kamarádek ale bohužel na osmičce což je fakt trochu z ruky,a ted s miminama mám utrum ,a taky sedím doma,je pravda že holky se mi ozábavu celkem starají ale stejne........................ :unamused:

zrovna sem manžovi vyčítala že mne nemusel zrovna uklidit tak daleko od praglu kde mi pod strání a to doslova srny,zajíce a bažanti dávají dobrou noc,že zrovna lokalita jesenice,psáry,jirčany by se mi zamlouvala podstatne víc,no jo...... :confounded:
28. led 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeje, to koukám jak se to tady rozběhlo. A já už si myslela, že nikdo z těhle "končin blízko Prahy" neni.
Joo, přece jen Jesenice je takový menší městečko, i lepší spoje než z Kameňáku. To teda jo.
Jinak já sem ze Zvole.
28. led 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetrusko, budem se stěhovat k Sofijskýmu náměstí. Kousek od lesa. Je to ulice Jordana Jovkova. :wink:
28. led 2009 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Aduo - tam je to moc hezký, jezdim do modřan nakupovat, mám to cca 15min autem :wink: ...
Jinak jsem ráda že nejsem sama kdo sedí "doma" a to ještě nemám děti :sweat_smile:
Fanys a proč jste se stěhovali?
Deathy zvole je za rohem ode mne :slight_smile:
29. led 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetruško tak se někdy ozvi a dáme sraza. Pokud se tam fakt přestěhujeme. Záleží to na magistrátu. Takže možná únor, možná březen... :grinning:
29. led 2009 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduo tak jo :wink: / jsem v práci tak musím běžet tak zatím a hezký den :slight_smile:
29. led 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je jako u mě, tady je sice spousta maminek , ale ja znam jen jednu a ta mam už vetši holku ,tak chodim ven sama a nebo sedim doma :frowning2:
29. led 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, prekvapilo me ze se tady objevil tahle lokalita :wink: ja jsem z Jiloveho, teda ted ziji momentalne v UK tak nevim zda se k vam muzu pridat :confused: ale snad me vezmete mezi sebe. Ja jeste tehulka nejsem ale mame v planu tento rok pocit, zatim se jen snazime a porad nic :frowning2: ale to chce cas. Jinak bych rekla ze Jilove a okoli je pekne misto k ziti, je tam spousta prirody a do Prahy to zas az tak daleko neni.
29. led 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
svetruško..........to byl kolosální omyl to naše stehovaní!okolí,příroda vše je fajn ale tak na víkend nebo prázdniny,manža zde zdedil barák proto sme tady a rekonstrujeme ale je fakt že když sme se natom domlouvali jsetli jo a ne tak sem si zodpovedne namlouvala že pro deti to bude prima,vzduch,zahrada,bazen........ano je to fakt když to srovnám s prahou,ale jako společenský tvor trpím jako zvíře,právě kuli tomu že tu znám málo lidí a tech pár co sme poznali tak o ne bohužel nestojíme zase my....
a naneštestí máme jen jedno auto kterým jezdí manža do rachoty a do mhd se sdvojčecím kočárem alias kamionem nevejdu
29. led 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Fanys - jejiz to je skoda , ja jsem se prestehovala taky z Prahy al emam to zas naopak, zvykla jsem si na ten klid :slight_smile: ... kdyz nemusim do Prahy nejedu (mimochodem v Praze sem denně v práci :wink: ..).
A to že s dvojčátky nikam moc nemúžeš že se do MHD nevejdeš, to je škoda, ale hlavně že je máš :dizzy_face: ...
koukala jsem že nemáš albíčko tak honem založ :wink: ...
Hajdusko,vitej a přidej se ,já taky zatím nejsem těhulka :wink:
Iiro - vim jak to myslíš, kolem mě je spousty mladých na popovidani ale jak se seznámit ...
29. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fanys, chapu te. V jilovem sem vyrustala od mala a to je o proti kamenemu privozu velkomesto :grinning: :grinning: a vim ze clovek za zabavou musi do prahy jinak to proste nejde. Ja jsem tam zila do 23 let a nestezovala jsem pak jsem se odstehovala do vetsiho mesta a nevim zda bych znova zvykla bydlet tam.

Uz jste nekdo byl vyzkouset sjezdovku v Chotouni?
30. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono je to těžký, přestěhovat se z města na ves. To docela chápu. Je sice pravda, že třeba já to mám poměrně blízko, blíž než z Jílovýho, nebo ten Kameňák...to je dálka. Takže já problém ani nijak nemám..nebo ono je to i tim, že tady sem od mala. Já si zase ale nedovedu představit, odstěhovat se na trvalo do Prahy. Střídám Zvole a Nový Butovice, tam je to sice hezký, né centrum, je tam i krajina hezká, ale stejně..panelák. Tady má člověk zahradu, les..v podstatě klid.
Ale jak řekla hajduska, za zábavou do Prahy.. Ale co si pamatuju když sem byla mladší a plná touhy po zábavě, byl to stejně problém, protože zase dostat se z Prahy bylo těžký a rodiče měli nároky, takže kolem 10 večer jet domu byla otrava :grinning:
30. led 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi neco rika sithnout pulnocku :grinning: :grinning: :grinning: jak se tam vzdycky vsichni potaceli a autobus byl nejvic narvany :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem z Jirčan :grinning:
30. led 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenkaradek: asi jsme skoro sousedky :grinning:
30. led 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to se nás tu najednou sešlo, to je dobře .-D...
V chotouni jsem byla , musim rict ze me to dosti zklamalo...Hrosne lidi a hlavne deti, bylo to dobry az tak kolem 8-8:15 vecer...Chodite tam taky lyzovat?
30. led 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já mám chatu ve psárech v býváme tam celé léto někdy i jaro je to kousek od prahy tak že pohoda jinak bydlíme na Pankráci
30. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky
založím album až bude trošku času ,ted ho malinko postrádám :pensive: někdy spím za chodu,ale jsou to moooc přijemné starosti a máme holky dobře rozdelené....barunka andílek a klidas o ni pomalu nevím,zato klárka to je drak a sklidní se jen když ji chovám :dizzy_face: ta mi dáva zabrat za tři
na chotouni sem byla loni bylo to fajn,dnes se vrátila známa z monínca je to za bene a nemohla si to vynachválit prý je to super,a to doted jezdili jen na ledovec,decká taky nadšené...........už se teším příšti rok.ted je to pasé,ani kdyby byl čas po císaři tělo říká ne jakýkoli námaze :unamused:
30. led 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fanys to je jasný, obdivuju jak to zvládáš já bych asi padla na hubu mít dvě na jednou sice je to při jednom, ale musí to být síla, držím palečky ať to vše jde tak jak má :slight_smile:
30. led 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fanys, já minulý rok před prázdninama začala hlídat dvojčata - půlroční holčiny, teda byl to fakt docela záhul, že sem to tý mamině moc nezáviděla. Jezdila sem večer domu strhaná jak kůň :slight_smile: Po tý zkušenosti si myslim, že mít jedno musí bejt klídek. Ale uvidíme. No, a na začátku prázdnin sem zjistila, že já sama sem těhu.. Sem si tak říkala, že sem se asi u dvojčátek nakazila :grinning:
Fakt, dvojčátka sou krásný, ale je to fakt mazec..
31. led 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :sweat_smile:
jo holky je to mazec,a jak píšeš deathy taky mi přijde že mít jedno je pohodička,ale ono to nehorší v uvozovkách teprve přijde :grinning: až to začne lézt,chodit utíkat na jiné svetové strany,žárlit..........to bude teprve síla.
Hezkých dlouhých 9 let sme na ne čekali,máme je po umelým oplodnení,i když manža je má taky v rodine..
Co říkate super počasíčku?já se už dlouho teším jak popadnu kočár a vylezu ven,tady na konci sveta bydlíme v uličce jako poslední barák a nevidím ani živáčka,tak na dnes sem měla naplánovano vzhledem k tomu že nemám hlídaní že nekam at už kamkoliv vyrazíme i s manžou po 14 dnech má volno a ono nic..........a k tomu vypadá že i když sme zalezlí doma tak holky něco chytili,doela kýchají a začínají pokašlávat tak bojím bojím
31. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu nekdo z Modran ci Kamyka nebo Libuse?
1. únor 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Tvůj příspěvek