• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - západ a Praha - Libuš, Modřany..

19. srpna 2015 
autor
Jo jo, dvojčátka..to by pak na ně chtělo vodítko, aby držely u sebe :grinning: Když je to malý tak to jen leží, to se dá, ale jak se holky začaly už trochu posunovat, tak to bylo celkem sranda je ohlídat..

hlavinka, já sice nejsem přímo z Modřan, ale máma tam má přítele, takže se tam občas vyskytuju. Na Kamýku, nebo je to asi Lhotka, mám svýho dr. a přes Libuš jezdím...no, jezdila, denně domu ze školy. Jinak bydlím cca 10-15 minut autem od Libuše.
1. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deathy:
takze bydlis kus za Prahou?
Je, Kristyknka, hezke jmeno, my jsme se rozhodovali mezi Kris. a Adelkou. Nakonec jsem ustoupila manzovi a mame Adelku. Ale Kristynka byla muj favorit. No, snad priste :slight_smile:
1. únor 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adua: ahoj, bydlim v Modranech, nahore, ale to je k Sofijaku kousek. :slight_smile: Tak az tu budete, muzeme vencit deti spolu ( i kdyz my jsme jeste moc malinky)
1. únor 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavinka, jo jo, je to kousek. Autobusem sice tak na půl hodiny, ale autem v pohodě za 15 minut v Modřanech. Má obvyklá trasa, jelikož pendluju mezi Zvolí a Novýma Butovicema.. tam je doma přítel. Tak jezdim přes Modřany, někdy přes Komořany dolu kopcem.
Kristýnku si řekl přítel, měl se tak jmenovat on v případě holky. Já mu nechala ať si řekne co chce, protože sem byla přesvědčená že to bude kluk. Tak sem tomu nějak nevěnovala pozornost :slight_smile: Ale jinak moje návrhy byly Nikola, Natálie, Vanesa..atd. To se mu ale nelíbilo :grinning:
2. únor 2009 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deathy: ty jo, to se ti ve 3 trimestru chce takhle cestovat? A budete bydlet spolu s pritelem (promin, ze se tak blbe ptam, ale je to nezvyk, vetsinou rodice bydli spolu, ze, ehm:o)
Vsechna jmena, co jsi psala, jsou take hezka:o) Ale Kristynka je lepsi :grinning: Muj manzel nechtel Krist. proto, ze bych ji rikala Tynka, coz prej uz je uplne jiny jmeno :unamused: A taky ze je to od Krista, ze to je nejak moc :grinning:
2. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavinka, no tak mě to ani nijak nepřišlo, jezdim pořád autem, i když mamka mi občas zakazuje. Teda jen když třeba mrzne nebo tak. Do školy teda už denně nejezdim, teď po pololetí sem najela na plnej individuál, tak se s tim musim nějak sžít a pořešit jak to bude fungovat. Fakt mi ani nějak nedošlo, že už bych tim autem jezdit neměla..ty jo. Vidíš, teď si mi dala brouka do hlavy :slight_smile: Mám 5 týdnů do porodu a pořád drandim o 106.
Noo, bydlení..zatím bohužel nemáme nic svýho, ale já cca za 2 roky budu mít možnost přistavit si u nás na baráku byt, takže pak to pude. Teď prostě na vlastní neni. Já na škole, těhotná. On byl chvíli bez práce, teď snad konečně se štěstí pousměje, ale i tak, budem rádi, že budem rádi..
Jinak taky sem měla chvíli ohrnutej nos, protože Kristýna znamená křesťanská, atd. A to se mě dvakrát moc nelíbí. Ale myslim si, že v dnešní době se na nějaký původy jmen a významy moc nehraje, takže proč ne.
A Týna se mi taky moc nelíbí, já jí tak řikat nebudu :grinning:
2. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi dobra, ze jezdis. Ja jsem pak uz ve 3. trim. nejezdila. Nevim, nejak mi auto neprirostlo k srdci, takze jsem to ani nevyhledavala...
Ne, myslim, ze pokud se citis dobre, tak klidne jezdi. I kdyz mam pocit, ze se to moc nedoporucuje. Ale to je asi stejny jako s cvicenim, proste nekdo muze, nekdo ne. Tak zase brouka vypust :slight_smile:

A kam chodis do skoly? Tak to Te obdivuju, studovat a mit mimco. Ale ono se da asi zkloubit vsechno, kdyz se chce, vid? :slight_smile: Tak drzim palce, at brzy s pritelem muzete bydlet spolu a vse vam vyjde :dizzy_face:

Presne, kdybych mela brat u kazdeho jmena puvod, tak nemame mozna ani Adelku. Nejsem verici a stejne bych Kristynku brala.
A jak ji budes rikat?? Mne zadna kratka obmena toho jmena nenapadla (tedy az na Kiki, ale to se mi fakt nelibi).
2. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Kiki né..to je jako kikina, a to mi přijde jak nadávka :slight_smile: Budu jí říkat Kris, Kristy..tak nějak.
Jako s tim autem je to o ústa, můžu jezdit jako pán bůh ale nějakej debil to může našít do mě. To je jediný, co mě děsí. Ale sem tak trochu na autu závislá. Vlastně sem hned po řidičáku vyměnila bus za auto, sice to stojí prachy, ale člověk fakt radši dýl spí než harcování v buse. Školu mám v Záběhlicích, tzn. tak 1,5-2hod. po MHD, spoustu přestupování, a od nás občas ten bus ani nedojede, když je sníh.. Takhle autem sem tam za půl hodiny.. A jak sem řekla, sem na autu závislá :grinning:
Jak si psala že zkloubit se dá vše..jo, dá. Ale v mým případě to byla nutnost. Mimčo přišlo nečekaně, školu dodělat musim. Takže fakt teď dělám co můžu (no, mohla bych víc :grinning: ) aby se to vše zvládlo v termínu.
2. únor 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě jízdy autem taky už mudr. nedoporučuje, ale já se od nás jinak nikam nedostanu a co si budeme povídat, přijde mi to bezpečnější než bus :grinning:

hlavinko...tebe si pamatuju z diskuze Jaký byl porod. Au....:frowning2: Ale teď ti Adélka dělá samou radost,ne?
2. únor 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě zatím dr. nic neřikal, no on vlastně ani neví že jezdim jen já, tak co by něco řikal :grinning: Jako bus by teoreticky byl v pohodě, když není náledí. Ale nevim no. Já vlastně autobusem, co sem těhotná, od nás nejela ani jednou.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. únor 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
deathy, já busem nejela asi pět let. Jen tramvají a metrem v centru.
Já se zas bojím bacilů...těm se neubráníš ani opatrností. Stačí mi občas supermarket. Tfuj. :frowning2:
2. únor 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petronelie, jo když sem v Praze a někam deme, tak to se hold MHD svezu. Teď sme večer, resp. v noci jeli z jednoho podniku, no samozřejmě plná tramvaj..jak jinak. Nikdo mě nepustil sednout, tak přítel a kamarád začali na celou tramvaj vykřikovat: To nevadí že si těhotná, to klidně budeš stát! No hlavně že tamhle ten co si sednul ani přes tu čepici nevidí! A tak podobně. Všichni koukali, ale nesedla sem si. Ale aspoň sem se pobavila :grinning: A pán co stál vedle nás taky.
Bacilů se taky bojim, ale teď tim že nechodim do školy a v podstatě nikam nechodim, tak sem docela v dobrý karanténě :slight_smile: Ono stejně, člověk může chytnout pěkně rychle nějaký svinstvo, a teď by to asi nebylo vůbec dobrý.
2. únor 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou jizdou autem si myslim ze je to individualni, tehotna teda jeste nejsem ale co vim dle zkusenosti mych znamych tak jezdili skoro az do posledniho dne asi jde o to jak se clovek na to rizeni citi. Holky co si myslite,jak dlouho vysazeni HK je vhodne otehotnet? (brala jsem HK cca 9let) slysela jsem ze pry se klidne muze otehotnet hned.
4. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Noo, já sem slyšela, že je dobrý tak po 2 měsících...že jako aby to nic v těle nezanechalo. Ale, já sem těhu přes HA a co doposud víme, malá je v pořádku. Žádný vývojový vady, vše na svým místě..takže..těžko říct no. Já si osobně myslim, že je to asi na každym.

Jinak s tím řízením, mě to problém nedělá. Nemám velký břicho, takže za volant se vejdu :grinning: Jen už lezu z auta docela vtipně. Ale spíš si myslim, že případná nehoda, i malá, by mohla mít teď už docela blbý následky.. I když ono zase když to vezmu kolem a kolem, tak na toho prcka může mít v jakýkoliv tt vážný následky, co?
Já to zrovna řešila, protože každý týden musim alespoň 1x do školy kvůli přezkoušení, abych mohla k maturitě. Tak sem si řikala, jestli třeba za nějaký dva tři týdny by nebylo lepší už jet třeba busem, nebo aby mě někdo vezl..
4. únor 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj deathy: No s tím mhd to je tedy věc. Jinak já mám zkušenosti s poštou apod. Minulý týden (byla jsem 39.tt) jsem stála děsnou frontu, byli tam skoro samí chlapi a nic. Za celý těhu mě pustil jeden chlap ve frontě u notáře a dvě ženy na poště. No comment.

A já se za volant vejdu stále, jen mě při mačkání spojky vystřelí občas bolest do kyčle. A taky už nemám moc sílu někam jezdit. Hlavně teď poslední dva dny. Hlavně ono opatrnosti za volantem není nikdy nazbyt, naučila jsem se spěchat pomalu :slight_smile:

Jinak s tou HA: obecně se doporučuje pauza k pročištění organismu, ale pokud otěhotníš ihned, nic se prý nestane. To je názor mého gynekologa, ale může to být co lékař - to názor :slight_smile:
5. únor 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj petronelie, jo jo, někdy se opravdu nestačím divit, jak sou lidi tupý. Já byla včera taky na poště, sice tady u nás na vsi, ale tak to je jedno. Bylo plno, ale sedla sem si..o tom nic, tady se fakt o místa k sezení neperou. Ale přede mnou byla jedna "paní s bavorákem"..hmm, velice nóbl kráva (proti autu nic, bmw já zbožňuju).. Ale, byla teda přede mnou, a když odcházela, tak shodila takový nějaký letáky, co tam byly na pultě. Já stojím, ona stojí, obě na to koukáme...vidí moje břicho...no čumí dál. A kdo to sebral? Já. Ona se jen otočila na podpatku a bez nějakýho Na shledanou odkráčela. Já mít něco v ruce, tak jí asi praštim :angry:
Fakt, lidi se umí předvést..

K tý HA, přesně tak sem to myslela.. :grinning:
5. únor 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam holky ze na tehotne vubec nikdo ohled nebere, to je fakt hnus.
Deathy: ty pani bych asi neco rekla a pekne nahlas aby to vischni slyseli :grinning: Kde vlastne bydlis?
Ja nejsem na HA od zacatku ledna a mam v planu se procistit a chtela bych otehotnet az tak v kvetnu ale kdyz to prijde driv tak budiz
6. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hajduska, bydlím ve Zvoli. Já už se na ní ani nezmohla podívat. Jak sem tam byla skoro hodinu, tak už mi nebylo ani dvakrát dobře, tak sem jen tak zavrčela a rezignovala :slight_smile:
Já myslím, že když už HA nebereš tak dlouho, tak je to jen otázka času. Hlavně...co sem slyšela, když se někdo mooooc snaží a moooc si to přeje, tak se nevede. Je lepší na to nemyslet, a pak to přijde samo a rychle :grinning:
6. únor 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak koukám koukám a nikde nikdo, jak se všechny máte?

deathy ty už asi budeš v porodnici co? :wink: ...
13. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, taky sem koukala že tu nikdo dloooouho nebyl.
Kdepak, já se do porodnice chodim jenom kochat a nudit :grinning: Holčině se nějak nechce, ale v pondělí (když do tý doby nic nebude) jdu na zátěžovej test, tak třeba se to tim spustí. Už sem fakt vyřízená :grinning:
13. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jojo taky jsem koukala ze to u dlouho nikdo nic nenapsal...
Deathy to se ma asi u tebe moc dobre, kdyz se ji nechce :grinning:
verim ze jsi vyrizena, neni divu...drzim palecky aby to slo hladce a az holcicka "koukne na svet" dej fotky :slight_smile:
14. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, určitě fotečky hned budou. Jenže zatim pořád neni koho fotit :grinning: Jedině tak pupek, a to se mi už ani nechce, protože se mi udělaly takový strie, že je mi z toho hoooodně do pláče. Takže teda sem vyřízená i z toho :unamused:
Jako já už fakt nevim co mám dělat aby šla ven :grinning: Piju vínko, hopsám na míči, pořád někde něco uklízim, dneska sem šůrovala zahradu, dávám si do pití skořici, přemlouvám jí...sexík neni, jelikož přítel od pondělí do neděle je v práci..no, takže jako fakt už nevim teda co dělat :grinning:
Každopádně když do zítra nic, tak v pondělí mě čeká zátěžovej test, a tam je i možnost, že se mi to po něm spustí.. tak uvidíme, snad už konečně :grinning:
14. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , deathy koukam ze nic nepises, takze jsi uz urcov porodnici, takze drzim pqalecky abyste to holky zvladly :grinning:
19. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já bydlím v Jílovém-pražská náplava(místní slang :grinning: )-nebude vám mamky,pani,slečny vadit,když se přidám na občasný pokec?Nejsem těhu,ač bych ráda...už rok..to přijde...snad.. :slight_smile:
22. bře 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem sice taky z Prahy západ, ale od letiště z Jenče. Co tato lokalita a okolí? Je tu někdo a nebo mám smůlu :grinning:
22. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahpjky holky, klido se pridejte :grinning:
Jinak ja jsem taky náplava , bydlim kousek od jiloveho (tak mi rika alspon manza :grinning:..)
jinak tehu urcite budeme (jednou) vsechny ale jak jsem take zatim po cekani zjistila, chce to cas... :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A on tu je někdo rodák z Prahy? já jsem totiž z manželem taky náplavka a v ulici (je to šroky stará zástavba) je jen jeden jediný rodák z prahy. Jinak většinou morava (já též).
22. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem rodacek z Prahy, ale uz jsem si uplne na ten "vecerni bordel v praze" odvykla :slight_smile:
zasunu se na zahradku nebo ke knizce a mam rada ten klid :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pražanda,tedy,narodila jsem se v Hořicích v Podkrkonoší,pokazí tam otamtud můj otec,ale z porodnice už se se mnou mamka vracela do Prahy,kde jsem 27 let bydlela a ted už bydlím 3 roky v Jílévém-a že to byl ze začátku šok!!!!!Jeden obchodák a to NORMA a jedny mrnavý předražený potraviny...rádoby fitko už taky zavřeli,ještě,že tady je aspon ta knihovna.Ale už jsem si zvykla a mam to tady ráda.Ale neba mě samotnou venčit pejskovou,nemít ke komu ráno zabhnout na kavčo na babskej drb,ale to asi máte stejný ne?Přítel je super snaží se,ale moc ho neberou řeči,že mi nejde vyfoukat hlava :grinning: nebo že maj zase hnusný brambory..
23. bře 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik tak to znam, taky jsem se nastehovala a nikoho neznala, sedela furt doma a "nudila se", nikoho nemela ke komu na kaficko dost na hlavu...
ted se to zlepsuje (kaficko dam s manzelkou kamarada meho manzela :slight_smile:..) a jinak musim jeste pilovat nejaka dalsi seznameni...myslim ze to pak bude taky lepsi az budu s mimiskem (nekdy) doma a budu se prochazet a potkavat vic lidi i treba mamaci s kocarkama a pak ve skolce a tak...:slight_smile:
24. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek