• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - západ a Praha - Libuš, Modřany..

19. srpna 2015 
Ahoj holky.
Sorry, že se sem tak vnucuju, ale nechcete někdo lednici, mrazák nebo rohovou sedačku? Naši předělávali byt a protože ty věci jsou v dobrém stavu, ale už se nehodí, tak je nabízí dál.Vše je funkční, více na bazaru.Domluva je možná-Modřany
25. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj svetrus,tak to je super,ze tam mate alespon nějaké kamarády,my jsme si tady s lidma moc-jee,ted aby to nevyznělo divně-nesedly?!!?Člověk by řek taokvej kousek od prahy...no naštěstí jsem vyrústala na pha4,takže zas až takovou dálavu to za kámoškou nemam.jeližkož ale neřídim,tak tim busem mě to zas až tak nebere a taky už jsem dost zpohodlněla,no ale kdybych nebyla lenoch,tak sednu na bus a jsem v pha jsem za 40min.Co ty jak dojíždíš,myslim,že jsi psala,že děláš v pha?
27. bře 2009 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik ja dojizdim autem, MHD je to zabity je to strasne dlouhy treba na zbraslav cca cesta i s parkovanim 15min...
kdybych sla na MHD cesta na zbraslav bude trvat tak 50min a to jeste buh vi jak by ten autobus jel :angry: ...
jinak manza tu vyrostl takze tu kamarady ma takze on si zvykat nemusel a vlastne i znam pres jeho sstru dalsi holciny takze i to je taove prijemne :slight_smile:
neboj uvidis ze se najde nekdo, s kym budes travit kafickova odpoledne :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj svetrska,tak to máš pohodičku,to tam nejsi tak na UPLNO :slight_smile: cizí,to tam musíš mít veselo.A jak jste s manžou dlouho chodili před tím velkym dnem svatebním a jak dlouho jste svoji?Jestli tada můžu bejt takhle zvědavá,já jen že bych porovnala svojí situaci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: -už tři roky spolu žijem a žijem a žijem...no ale on už jedno manželství má za sebou,tak se do toho asi zas až tak hrnout nebude,ale dětičky už má taky dvě a rádi by jsme i spolu-do toho by se hrnul.Ale tak nějak skoro rok to zkoušíme a nic nic nic,né teda nějak intenzivně jako že bych hlídala plodný a neplodný atd,ale prostě si nedává bacha :slight_smile: a máme to docela intenzivní,je v nejlepších letech :grinning:,ale už nad tím právě začínám dumat víc a víc,že proč to nejde?
29. bře 2009 ve 23:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak ve Zvoli přibyl 19.3. jeden malý přírůstek :grinning: Moje zlatíčko Kristýnka!!!

Jinak já se "tu" narodila. Teda narodila sem se v Praze, ale sem od mala tady. No ale po x divných letech v pubertě se člověk docela odpoutal od toho okolí a žije si svůj život, takže ty lidi co sem znávala mě ani občas nepoznaj. A když tak chodim vesnicí s kočárem, taky moc lidí nepotkám, a být tu nová, tak teda fakt bych umřela. Nevim s kym bych se tak seznamovala. Jak se všude staví a stěhujou se sem nový lidi, tak je to takový že fakt nikoho neznám, a většinou sou všichni děsně odměřený a hleděj si fakt jenom svýho.
Takže někdy fakt oceňuju, že "bydlim" ještě s rodičema, protože tady je prdlačka.
30. bře 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akhoj deathy,pročítala jsem vaše předchozí drbičky a tudíž jsem malinko v obraze :sunglasses: a tak trochu se sem přifařila a čekala,kdy se tahle zprávička objevííííííí,tak tedy moc gratuluji k holčičce(taky bych chtěla malou princeznu)a přeju vám oběma jen to nej nej nej co život může přinést a hodně zdravíčka!!!!!!A ted doufám,že se podělíš o ty porodní zážitky a jak to zvládáš ted když už jste obě doma?Moje kamrádka má syna rok a půl a řikala,že to byl největší mazec to šestinedělí,než si prostě zvykla na novýho tvorečka zvykla si na nějakej novej denní režim.Asi to budem mít teda každá jinak,ale mazec to asi musí bejt...
31. bře 2009 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky takže
Deathy mooooc gratuluju to si malá dala na čas vid :grinning: ...
jak to zvladate?kde si vlastne rodila?

helik tak mi jsme se s manzou seznamili asi 5dni pred mými 18..
je to takove slozite kazdy den sme spolu byli v praci a on nekoho mel ja taky a tak to nejaky ten cas trvalo ale cestu k sobe sme si masli je to uz skoro 4roky :dizzy_face: , brali sme se loni ,podivej se mame na beremese i svatebni album :slight_smile:
31. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem v soku nejam mi deathy uplneuniko ze nevim jak se jmenujes a koukam ze Petra :grinning:
zkontrolovala jsem albicko, to je clovicek :slight_smile: krásná!
31. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetruska,tak jsem omrkla to album a jsi velmi,ale velmi stíhlá a co je na těch fotkách nej-teda aspon pro mě-je že z těch fotek je uplně cítit,že se máte ale opravdu rádi..a nějakej takovej závoj bych si jednou představovala na sebe taky.ale chtěla bych ten přehazovací přes hlavu,jak ti ho musí budoucí hodit dozadu,než tě zlíbá :slight_smile: a ani se nedivim,že jsi poslala dík do salonu.Na takovou štíhlounku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: asi nemjí každé šaty jaké by jsi chtěla? A asi ne v každém salonu se ti hrnou to zabírat?
31. bře 2009 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a abych nezapoměla,taky jsem mrkla na malou kristýnku(ted jsem musela koumala kde jaké i/y :slight_smile: a Deathy,mamino,je nááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááádherná,moc ti to přeju,ale do... já už chci taky :pensive: ani vůbec nevypadala scvrkle a červeně,jako vetšina mimísků a to háro-neřikam nic..
31. bře 2009 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik dik za pochvalu, musim rict ze to byl muj velky sen aby fotograf nefotil pozy ale ty momentky kde clovek nedela usmev 1, usmev 2, kde ani nekouka do fotaku ale takove to jiskreni co v sobe clovek normalne ma, a myslim ze se mu to povedlo na 100% :dizzy_face: ...
jinak zavojik byl super vubec jsem ho nechtela a kdyz mi v salonu rekli at si ho jen zkusim ze za to nic nedam uplne jsem byla ohromena a reklaze zavoj bude stopro :grinning: ...mela jsem ho prehozeny dopredu to se dalo ale me se to moc (na me) nelibilo byla jsem jak spici pana :sweat_smile: ...
jinak se salony jsem byla vyrizena, nemela jsem moc sil se nekde ptat, kdyz jsem si vybrala saty na netu a sla do salonu mezi dverma - na vas nic nemame, tak jsem se otocila a sla dal, no celkem zklamani a pak jsem dostala doporuceni do Adiny a byla jsem mooooooc spokojena , vubec neresili ze to musi zuzit amusim rict ze to byl vlastne 1 salon kde jsem si zkousela saty a taky posledni :grinning: ...ty me jsem vedela ze chci hned pri prvnim zkouseni bez nich bych neodesla :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No néé,tak já jsem všimavá holka :slight_smile: ....myslim,že je prostě krásny,když se dva berou-protože chtěj,ne po dohodě typu:máme dítě,tak aby se jmenovalo stejně atd...mě je už 30,teda za 4měsíce bude a vlastně teprve tedka jsem začala uvažovat o vdavkách :slight_smile: a to ještě přesně nevim,jestli na mě působí tlak okolí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: že všechny kolem mě se začínaj vdávat a už mi bude 30 a měla bych,nebo bych svatbu fakt chtěla..teda vim,že svýho kluka miluju a chci s nim zůstat na porad,ale nevim jestli chci SVATBU.Takže na mě púsobí tlak okolí to je jasný. No a nemluvně o těch rorvodech,můj přítel toho krásným příkladem..4 roky spolu chodily a pak se vzali a za rok na to rozvod.No nechám to konovi..a ono to nějak dopadne.Jo a co řikátednes tomu počasíííííííí nááááádhera co?? Už taky bylo na čase.Tak já jdu přemýšlet,co s tou naší mini předzahradkou,at to vypadá jak u lidíí a roste tam travička a ne to bodláčí a bordel..pa a práci zdar
2. dub 2009 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik postrehla jsi to naprosto presne, to jsm rada to jsem presne chtela aby fotograf zachytil :grinning:
jinak pocasi je nadherne a at uz se to jenom lepsi :slight_smile:
a mimichodem jestli chces nebo nechces svatbu urcite citit budes az to prijde :grinning:
2. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak co noveho, ja se mate?
10. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, není tu někdo z Jirčan a okolí?
17. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:37 • jirik.k
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
18. dub 2009 v 15:07 • giorgina
Ahoj holky,to je teda návštěvnost!!Rozbil se mi notes,počítač měl pujčenej kamarád,ale už je vše O:K :slight_smile: teda vše bude o.k,pokud se nějak podařej vytáhnout z mého stařičkého rozbitého notáka všechny fotky,VŠECHNY!!Nechtěla bych o ně přijít...máte některá nějakou zkušenost s timhle??Ach jo.Nějaké mam na cd,ale třeba fotky mojí psí slečny-jako štěnda...neeeee...tak ty teda nemam na cd ani nikde jinde!!A co deathy??Co malá?Asi sluníčko,že?Taky asi dává trochu zabrat,že ani nedáváš vědět,jak se máte.. :grinning: Jinak petronelie,já bydlím v Jílovém,to asi mam dojem neni daleko,nebo jo :slight_smile: :slight_smile: ?Pro mě bez ř.p.je ale asi z tý vsi je daleko všude :slight_smile: :slight_smile: ! Musim s tim něco udělat,ke 30 jsem si slíbila,že si ho prostě MUSIM,udělat.
19. dub 2009 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Je tady nějaká těhulka třeba z Libuše nebo okolí?
20. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, no já vůbec teď PC nestíhám :grinning: Občas přihodim fotky, ale někam napsat... Dřív tu PC běžel celý den, teď ho sotva někdy zapnu :slight_smile:

No malinká je úžasná. Šestinedělí dávám v pohodě, já měla kliku i na těhu, takže všechno bez problému. Režim sme si doma udělaly celkem brzo, snad i hned po příchodu, protože malá spí v noci krásně, spinká 3 hodiny (teď si někdy stříhne i a půl), pak si dá dlabanec a pak zase spí, takže pohoda. Nebrečí, jen pokud jí trápí bříško, a to není tak často, takže..musím zaklepat, my si tu žijeme naprosto báječně :grinning:
Je to zlatíčko, každej den snad dělá pokroky, teď už se na nás regulérně tlemí a to je fakt prča. Krásně roste, už se nám za chvíli nebude vejít do košíku :grinning:

No, a porod - u Apolináře - mimochodem všichni tam byli naprosto úžasný, jak při porodu, tak i na 6ti nedělí i dětským
...byl to mazec, ale podle všech rychlej, a asi i na prvorodičku dost dobrej porod, jak všichni řikali. Bolesti mi začali až kolem 11 odpo, a Kris byla venku v 14:44. Nebylo to nic příjemnýho, myslela sem že rozmlátim tu kovovou postel když sem měla kontrakce, ale teď už o tom ani nevim. Fakt je sranda, že si to člověk potom jen matně vybavuje. Ani postava mi to "nijak" nepřipomíná, jen teda to popraskaný břicho je fakt ee, ale co se dá dělat.. Si jednou zaplatim třeba plasitku :grinning:

No, takže sem se tu ukázala, snad nebudou příště tak velký prostoje :grinning: Pa děvčata, du věšet miminčí prádlo :grinning:
27. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky deathy tak to jsem rada zes taky napsala :slight_smile:
to je dobre se se Vám holky dari jen si to pekne uzivejte :grinning:
fotky postupne vzdycky zkoukavam holcina je krasna :wink:
29. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
děkujeme, tatínek se taky všem chlubí že si to umí vyrobit :grinning: Když tak hezky vyrábí, tak bych brala za dva roky třeba další, ale...asi nic nebude, on druhý (zatím) nechce, teď du do tělíska, a taky naše finanční situace určitě nebude nijak extra lepší.. No jo. A je teda taky pravda, že i když sem po porodu v pohodě, tak nějaká trochu větší vzpomínka na něj mi dělá husí kůži a nééé, nechci :grinning:

Joo, nám se jinak ale daří. Kris roste, brouká si, dokonce někdy jak kdyby mi rozuměla a odpovídala :grinning: Je to fakt úžasný. Horší už je teda to, že teď vydrží třeba 4 hodiny vzhůru a to se jí člověk většinu času musí věnovat, třeba i 3x chce dudlat, a než jí udyndám aby šla spinkat, tak to je fakt nářez. To je celkem blbý teď, když se musim docela hodně učit :grinning: A jako že by mi to nějak vadilo..ne, já radši sedim a čučim na ní než abych šla něco dělat :grinning: Ale naštěstí to nedělá v noci, to spinká.
Sem zvědavá, za půl hoďky by se teoreticky měla budit, byla dlouho vzhůru, ale možná si dá tu svojí čtyřhodinovku :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peto

ty jsi si založila novo diskusi?
šikulka
tak snad se ti to tu rozjede
ta moje bohužel asi brzy skončí
holky mě někam utekly :frowning2:

ale my si můžeme psát do IP :wink:
6. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj lener,
tu já tady založila už v lednu :grinning:
9. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se včera probudila a všechno hrozný-nejhorší já!!!Tlustá nateklá,nedržej mi vlasy a tak jsem si řekla,že to už bych mohla s těmahle fakt divnejma náladama bejt v tom...takže jsem prohrábla kabelku a našla nějakej zatoulanej testík :slight_smile: počurala jsem to a byly dvě.No jo jenže jedna taková slabší a já den před menzes...a test byl zatoulanej-tudíž bez návodu,no zkrátim to,Dan mi dojel pro druhej na chodov a lepší a ten mi ukázal jednu a velmi zřetelnou.Jako psychyckou újmu zatim pořád nemam,ale celkem mě vyděsila moje reakce na ten první!!!!Myslela jsem,že to bude radost,ale první reakce moje byla taková zaražená a zvládnu to-když už to fakt přišlo??Vždyt je to to co chci,tak proč neskáču štěstím???Asi po půl hodině jsem byla štasná-ovšem do doby,než se Dan vrátil domu a řek mi,že je to planej poplach a že když mu nevěřim tak mi sjede pro ten druhej :slight_smile: :wink: no přece jenom už dvě dítka má a těch testů už takovejch viděl.JAKÉ BYLY VAŠE REAKCE U TESTU,KDYŽ JSTE ZJISTILY,ŽE JSTE V TOM???
10. kvě 2009 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj helik, takže tam byly II?
Hele, jestli si mimi přeješ, tak si z tý první reakce nic nedělej. Já zase naopak o mimi ještě neuvažovala, vůbec, a když mi MS stále nešla - bylo to moc divný, protože sem brala HA, tak sem si prostě jen tak udělala test, a tam II. Vůbec sme to neplánovali, možná až tak za 5 let, přeci jen studuju, bude to průser....a přesto moje reakce byla dobrá, úsměv a takový vnitřní štěstí (přítel na tom byl teda podstatně hůř, ale o tom se tu nebavíme, že :grinning: ). Žádný hysterčení, byla sem absolutně v klidu.
Takže to je přesnej opak tvojí reakce, ačkoliv si mimi přeješ už teď.
Tím sem jenom chtěla říct, že tyhle reakce sou různý a vůbec se tim nenech rozházet. Každej o sobě zapochybuje v nejblbější dobu, já to vim sama moc dobře :grinning: V těhu se mi to stalo mockrát. Nebyla sem si ničim jistá, a už vůbec ne dítětem. Zní to teda hodně blbě, ale prostě hlava si dokáže vymyslet spoustu kravin když má člověk moc času na přemýšlení.
A teď bych za to svoje krásný dítko i dejchala a je pro mě to nejdůležitější na světě!!! Sou to sice takový ty fráze co říká každej, ale ono se to jinak nedá vyjádřit, protože pro to není slov.
Přeju moc štěstí aby se zadařilo!!! Držíme palečky :wink:
12. kvě 2009 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem v tom...hu,je to šok.Mam tam dvě i napodruhé i napotřetí...tak jsem se objednala do jesenice na gyndu a 4.6.v 15.00 jdeme i s budoucím otcem.Reakce mojí mámy a v podstatě celé mojí rodiny je dost negativní,což je asi ono co mě svym způsobem rozhazuje a stresuje.Absolutně to nechapu,že nemáme moc peněz a že nedělám,že nedostanu ani korunu mateřskou...zase mi jdou slzy do očí,jak mi to může moje máma udělat???
18. kvě 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik: moc gratuluju a držím palce. Z reakcí okolí si nic nedělej, nosíš v bříšku opravdový poklad :wink: ,tak si to užívej! Moje reakce byla, že jsem sebou málem praštila o zem :grinning: AL ebyla jsem štastná. A teď jsem ještě víc.
20. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No petronelie,děkuji ti,už to na mě začíná lézt ta radost...asi jsem malinko pomalejší a než si to v té hlavě všechno přežvejkám :slight_smile: :wink: :grinning: tak to chvilku dá..koho by ta máma nemrzela a to jsem jedináček a je mi 30!!a ano máme dluhy ale kdo je dneska nemá...a kdybych měla čekat než to všechno poplatíme tak mi bude 50!!je mi tak líto,že se neraduje se mnou a že jí nemůžu všechno sdělovat a vůbec co to je za mámu???Ale přitom se mame tak rady,já tomu nerozumim.řekla mi at jí nevolám ted nejakou dobu,že má svoje problemy se školu(studuje VŠ a má zkouškový)a tohle jí ještě nervuje..nechápu to,co si o tom myslíte vy??Jo a taky,že dan neni ten pravej a že se na mě určitě vykašle(od první manželky odešel kuli mě-to ano)a kde já vemu na dite jako matka samoživitelka...holky!!!!!prosiiiim názory..a nešetřete mě..třeba jsem fakt mohla počkat po zkouškovym a pak jí to říct....
20. kvě 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helik, tak dost, žádný výčitky, nic takovýho. Vem si můj příklad: je mi (skoro) 21, maturita na krku (mimochodem, matikářka mě k ní včera nepustila, ačkoliv z matiky nematuruju, a nikdo se nepřimluvil), přítel o rok starší, práce sem tam a výdělky nemá nijak závratný, sotva to stačí pokrejt jeho poplatky a dluhy, vypadalo to, že se mnou nezůstane, protože dítě vůbec nechtěl. Reakce okolí - mojí mámy - taky negativní, padlo tam i slovo potratu... Jelikož sem si to dítě přála, a smířila se s případným osudem bez tatínka a bez peněz, nedala sem se zvyklat okolím, vyprdla sem se na její blbý připomínky a prostě sem se těšila, občas si pobrečela, ale těšila se.
A teď? Tatínek má holčičku, babička je z ní neskutečně po... a miluje jí. Pořád by jí ňuchňala, nedá na ní dopustit. A že sou dluhy? Jo, přítel s tim válčí pořád, zatim mi nedal ani žádný peníze, protože prostě nejsou. A kdy budou? Někdy jo..hlavně že sme zdravý a máme se rádi, a dokud máme co jíst a kde spát, tak to ještě neni tak špatný.
A když nebudou, prodám auto :grinning:
Hodně mi pomohla máma, když se s tim vypořádala. A neboj, ta tvoje se s tim taky vypořádá. Jen nedej na ty její blbý řeči - promiň co teď řeknu, ale je padlá na hlavu? Si dospělá, věk na to fakt máš, tak co dělá vlny? Je na facku! Ještě jednou promiň..
Fakt, vykašli se na to. Když se nechce účastnit, tak ať, ona potom bude litovat. Ty buď v pohodě a nedělej si starosti, všechno bude OK. Věř mi, já si taky už něčim prošla, a nelituju toho, protože mám krásný zdravý dítě který je pro mě všechno na světě, a fakt bych neměnila.
21. kvě 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek