• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - západ a Praha - Libuš, Modřany..

19. srpna 2015 
Jééé deathy já brečim,díky.....dneska je luxusní počasíčko tak se jdu opalovat a už na to nebudu myslet!!!A ty s tou maturitou to je taky hustý!!!jako spíš bych čekala,že ti daj svym způsobem pokoj a nechaj tě to nějak udělat!!!ach jo,jsou to prostě úči debilní :slight_smile: :wink: ...ale maturita je velmi potřeba,takže jdeš po prázdninách???
21. kvě 2009 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj deathy tak jak jste se s malou dali dohromady? určitě už vše v pohodě zvládáte.
21. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu u vas nebyla, takze ziram :slight_smile:
helik to je super moc gratuluji a nic si z toho nedelej a na nikoho se neohlizej hlavne ze budete ty a tvuj spokojeni , stastni a co vic si prat...
deathy - nepustili jo tak to nechapu to spis bych rekla ze te nechaji ze mas uplne jine starosti + navic, kdyz z ni ani nematurujes, ach jo... :confounded:
22. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :wink:, jukla jsem do vaší diskuse a rychle prolítla příspěvky ...
helik007: my bydlíme taky v Jílovém u Prahy ... GRATULUJI k těhu a držím palečky ať vše príbíhá jak má ... já to mám už za sebou a jak tady vše popisuješ tak se znovu vracím do doby kdy jsem to podobně prožívala jak ty ... budeme si mít o čem povídat, jestli budeš chtít ...
co se týče rady: můžu pouze říct z vlastní zkušenosti že u mojí mámi to bylo podobné ... reakce ... máš času dost atd ... ale biologické hodiny ve 30 tikají všem ženským ... (moje máma ve 30ti už měla 3 deti), ještě přijde hodně situací které budeš muset ustát, v těhu, porod, pak s miminkem bude na tobě jak si je budeš moc brát ... já jsem byla vším taky dost zaskočená ale postupem času jsem získala zkušenosti a zpracovala je v sobě ... neboj taky k tomu dospěješ a stejně po narození dítětě si priority přehodnotíš ... pokuď by jsi měla uvažovat kdy je ten správny čas na dítě tak ho nemáš nikdy protože si člověk vždy nájde výmluvu proč teď ne ... a co se týče oznámení tehu ... určitě bych to zdělila celému světu když bych to měla potvrzené od gynekologa :grinning: a je na každém jak to přijme nebo ne ale na tobě je hlavně to, aby jsi byla v pohodě a své dítě přivedla do milující náruče obou rodičů, věř že to je to NEJ co miminko potřebuje ... držím ti palečky :wink:
ps: počkej až čerstvá babi bude držet toho mimíska v náručí, bude mít určitě velikou radost ...
26. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moba, ahoj, s mrňavou vše skvěle zvládáme, je krásný bejt mámou, fakt že jo :grinning: Tatínek se taky celkem snaží, dneska mi vynadal, že mu neposílám žádný fotky jeho dcery (on je teď u mamky v Praze, tak že tam chce mít taky nějaký foto :grinning: ), tak mě to pobavilo jak mi to napsal :slight_smile: A jinak vše kromě školy je naprosto super. Teda ještě kromě mýho "zdraví". Sem teď nějaká rozhašená, nevím jestli na mě tak nějak zapůsobily hormony z tělíska (mám ho 2 týdny), nebo jestli sem jenom nějaká oslabená. Kousla sem se do rtu, tak se mi z toho udělal mega aft a bolí to jak sviňa..pardon. Mám pusu jak kdyby mě do ní někdo fláknul. Strašně to bolí, pálí, já sotva jim, piju brčkem, blbě mluvim...máma mi na to přivezla mastičku, no asi to pomáhá, ale tak strašně to vždycky pálí, když to namažu...jééé, a to sem si řikala, jak po porodu bude všechno maličkost, a tady brečim nad mastičkou :grinning: Do toho mě trochu bolí v krku a "blbnou" mi mandle, no prostě z každý strany něco... Cucám preventan, a snad to aspoň trochu zabere.
Ale jak řikám, malinká je OK :grinning:

svetruska, jooo to si řikali všichni, že mě určitě pustěj. Taky potom všichni koukali jak blázen - i známá, co je ředitelka na učňáku, nechápavě kroutila hlavou.. Je to vopruz, nejradši bych se na to všechno už vyprdla. Ale...nejde to. Po tolika letech,...prostě si řikám že je to kráva a snažím se na to nemyslet, protože sem vždycky hned vzteklá.

helik, jo jo, teď v červnu dodělat tu hnusnou matiku, a v září maturita..fakt super.
28. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
to je dobre ze malinka je OK a ze se ti materstvi zalibilo :slight_smile:
se skolou si nic nedelej ono to je tezky treba nemela svuj den a paklize ti to dat proste nechtela tak ti to nedala..
ted uz to bude urcite dobry , odmaturujes a pak pohodicka a jen same radosti s malinkou (koukala jsem na fotky tak uz vlastne velikou :slight_smile: roste jako z vody... :grinning: )
a tatka s vama nezije?
jnak k tem aftam: trpm na ne cely zivot delaji se mi velikosti hlavicky ukazovacku i palce treba 4-5 najednou a to ti muzu rict ze je neco, nez se tyhle zhoji trva to tak 2 mesice zacnou se mi delat dalsi takze pekny kolobeh...nemuzu mluvit , jist napit se smat vubec funkovat...nastesti jsem po 23 letech zjistila pricinu a ted uz me nic netrapi ale obcas jsou to nervy kdyz si nedam pozor a maly se objevy :grinning:
29. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Možná jsem sem už v minulosti psala ale nějak se mi to nechce prohledávat. Jsem taky Praha západ, ale spíš k letišti.
Já souhlasím s Deathy.
Mě letos bude 25 a mám dva krásné kluky. Maturovala jsem s pupkem a rodila v první týden přednášek na VS.
Všichni s toho byli paf a nikdo mě krom manžela (o 13let starší) nepodporoval. Na a za 14dní mám státnice. Blázinec.
Mamka se s prvním vnoučetem vyrovnala cca po dvou letech. Nechtěla ho k sobě a spíš se ho stranila. Dnes je jí to líto a i to obrečí, ale čas nevrátí. Kajka k ní prostě nepude. Má dědu a to mu stačí.
Vdaná jsem 5let a manžel mě s toho 4roky podváděl. Podpora rodiny, žádná. Jenže pokud máš děti, ty malinké uzlíčky, tak ty tě postaví na nohy a zvládneš cokoliv a to i bez podpory okolí. Ono to za to stojí. A babička. Nechce, no tak nechce. Ona bude litovat, tak jako moje máma. Je to tvoje rozhodnutí a pokud se rozhodneš pro dítě, ono ti to 100násobně vynahradí.
29. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
svetruska, a jaká příčina aftů? Já se teda kousla a ono se mi to nějak asi zanítilo, tak proto, no je to hnus.
Joo, Kris roste jak blázen, až je mi to i líto :grinning: Tatínek s náma nebydlí, střídáme to, protože zatím není vlastní. Takže když má práci, nebo si chce vyrazit s klukama, tak je v Praze u jeho mámy, nebo sem tam i já, nebo sme u nás...
S maturou mě to štve, chtěla už sem mít pokoj a věnovat se v klidu jen malý..

janakropackova, teda, taky si to neměla lehký, ale přesně jak říkáš, ty děti zmůžou zázraky.
29. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jana no ty blaho tak tos mela pekne divoky tedy ale presne jak pises ty uzlicci to vynahradi :dizzy_face:

deathy pockej jak ti poroste pred ocima a za chvili ti oznami , mami ja jsem tehotna :grinning: :grinning: :grinning: ...
jinak ze s tatkou nebydlite no ono je to logicky kdyz jste mlady tak hlavneze jste spolu co to jde :slight_smile:
Jinak u mne je pricina aft reakce na mentol, ci matu peprnou , takze zadna zubni pasta s mentolem (bez dela treba elmex) , zadne zvykani ci cucani vetrových bonbonu , zadna "zelená" :grinning: a je klid...jen kdyz treba manza zvyka a pak mi da pusu je to v ....
jinak treba abych se mohla najist tak si strikam do pusy orofar jenze tam je mata , takze mi to na chvili umrtvi abych se mohla v klidu bez bolesti najist ale zaroven mi to zas o neco aftu zvetsi takze celkem zacarovanej kruh :sweat_smile: ...
jdu ti smirnout albicko jestli je neco noveho :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj eppik.m,jsi z Jílového a od narození nebo jako já přistěhovalec???
2. čer 2009 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
svetruska, z máty? Fíha, tak to mě se to fakt dělá jen třeba když se kousnu, a nějak se to nestihne zahojit, nebo občas, ale fakt málo kdy, jen tak. Teď už je to lepší, sice to tam pořád mám, ale můžu jíst a už to ani nebolí, takže výhra alelujaaa :grinning:

Hele, s tim jak mi poroste před očima, jo jo, roste, ale zase až tak daleko bych se radši nedívala.. Já doufám že nebude po mě, protože to by sme si teda pěkně užili, a myslim že by to nebylo tak úplně to pravý ořechoví. Mě to trvalo několik let než sem se zklidnila a srovnala, a mezi tim sem si napáchala spoustu průserů, takže doufám, že holka bude o něco jiná než já v dobrým slova smyslu :slight_smile: No jo, ale v pubertě to mlátí s každým, a zase na druhou stranu sem se brzo vyřádila a pak dala pokoj a mohla se stát spokojenou mladou maminkou :grinning: :sunglasses:

Du něco zdlábnout a dneska asi brzo do hajan. Zítra brzo ráno jdu s Kris do kalmetizačního centra, jako že na kontrolu tý jizvičky po očkování. No doufám že to bude ok. A pak jedu do školy za tou sv... milou paní učitelkou, pro nějaký podklady k učení...bléé.
2. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik007: jsem ze Slovenska :grinning: takže 100% přistěhovalec :wink:
2. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
eppik.m:jůůůů to já taky...to pokud by jsi chtěla a budeš mít čas tak bych s váma s prckem mohla někdy vyrazit na pískoviště nebo na prochajdu.Já vemu toho svýho obr trhače... :slight_smile: nééé neboj mam yorka ...no tak když tak napiš a mohly by jsme to zkusit..
3. čer 2009 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda deathy,co já se nazlobila...no jo..a těch průserů...no jo...
Hm a ted je pro mě vele důležitý at doma nesmrdí odpad,nebo vonavka no zkrátka holky-všechno smrdí a jak to cejtim tak blinkám..no prostě taky už budu mít jiný starosti a myslim,že krásnějšííí.Tak zítra na paní p...u-pandon úču-deathy hlavně slušně a zbytečně jí nezlobit-S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÍP. :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik007: ahoj, dobrý nápad a kde bydlíš já v penrekove :grinning: určo víš kde to je .... jojo, holka připrav se na to že na blinkání ti bude celý první trimestr a možná i druhý, to moc dobře znám mně smrdělo úplně vše i vzduch ... je to zcela normální a způsobuje to změna hladiny hormonů v tele, pak to přejde ale já i 15 m. po porodu nepoužívám žádné voňavky protože furt nějak mi to pořád nevoní :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když si mám umýt zuby, tak mám co dělat abych se nepoblinkala :grinning: :grinning: :grinning:
jupí pejsek, já zvířatka můžu akorát ten můj pacholek nemá rád malé psy nevím proč, můžeme klidně na prochajdu, na pískoviště psy nesmí, my máme u rodičů československého ovčáka to je teprv trhač :sweat_smile: a na písek nebo prochajdu chodíme denně :wink: tešíme se !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. čer 2009 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, deathy jo z matÿ, po tech ruznych vyzkousenych zarucenych procedurach proti aftam uz jsem vse vzdala a zkusila posledni moznou- nemoznou vec a vysla takze ted alespon vim, cemu se vyvarovat...

helik007 a co mimisek , uz to lidi kolem prijali?a co ty jsi spokojená :slight_smile: ?
5. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helik, já sem vždy velmi slušná a usměvavá :grinning: :angry: Mám učení, takže sem se už i včera na to podívala, ale zase dneska už né, vůbec se mi nechce. Ach jo. Jenže musim, o to je to horší.
Já měla to štěstí, že v těhu sem byla naprosto ok. Jen asi v druhým měsíci mi bylo jednou lehce špatně, že sem pak nic nejedla, ale jak řikám, pak už ok. Nevadily mi voňavky, nic. Jediná změna co u mě nastala bylo to, že sem nemohla vidět grilovaný maso. To mi fakt nešlo.

svetruska, to jo, je dobrý že víš na co máš dát bacha
5. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetruska.jo máma je trochu lepší,zatim sice jedinej její citovej projev byl:že chce holčičku a ne kluka :slight_smile: :wink: ,ale radši jsem to s usměvem přešla...prej totiž neví co s klukem má dělat-myslim jako s pindíkem :slight_smile: :wink: prej se to nějak musí přetahovat a že to neumí...tak se to naučí,že...taky budu muset pokud to bude kluk.No tak už je vše O.k. a já už jsem opravdu štasstná-jen kdybych tak nežrala a netloustla... :unamused: no a ten smrádek všude :slight_smile: :wink:

eppik.m:jasný že vim kde to je!!ja bydlim přesně naproti tý nový lékárně...nadhod kdy a kde a my dorazíme s tou psinkou mojí,jen víkend trávim s tim obrem mojim-myslim jako přítele....na hřiště chodíte jak tam je ta velká zcela bezpečná prolejzačka :slight_smile: že jo??S přítelovejma dětma jsme tam chodili taky.. dokud nám je bejvalá pani půjčovala.

deathy:asi jsi mladý maso a to to snášej všechno lépe pani...ba nééééé,legra,je jasný že každá to má jinčí...no jednou to musí přestat smrdět všechno.A má kama taky řikala,že parfémem,kterym se voněla v těhu se nevoní nikdy že jí prostě zečal smrdět!!
5. čer 2009 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helik, jo jo, to se klidně může stát, já teda jako na voňavky nebyla nikdy, takže to sem ani nějak neřešila. A teď teda je fakt, že taky nějaký voňavky neřešim :grinning: Neni čas :grinning:
No a mladý maso, řekla bych, sem... :sunglasses:
6. čer 2009 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik: ok, ozvu se ti snád bude lepší počasí v týdnu tak by jsme to mohli zkusit :wink: ano tam taky chodíme, no jsou tady 3 o kterých já vím takže to střídáme, každé má pro a proti :grinning: a ven chodíme cca po 16té podle počasí, v 18 máme večeři a v 19-20 hajáme ... a mám v plánu se jít podívat na koupaliště prý je tady někde nové a je tam dokonce i koutek pro děti a občerstvení tak by jsme se tam mohli juknout třeba spolu ... jak se jinak cítíš po fyzické stránce? mám na mysli jestli jsi spíše spavá a odpočíváš přes den, nebo aktivní ... já tedy byla aktivní až jsem musela brzdit, s pupkem jsem doma, malovala, tapetovala a chodila na túry :grinning: taky si moc dobře pamatuji na té poslední procházce jak to vše začalo a já ráno v 1:56 porodila :dizzy_face:
6. čer 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak se nám to počasí zase nějak kazí...
Já měla dneska sranda dopoledne. Teda ráno sem jela s malou k dr., má takový jako vyrážku na faldíkách, tak sem to jela zkonzultovat. Holka mi v autě usnula, tak sem jí po příjezdu šoupla do kočáru a že uděláme procházku. Vzala sem klíče, vyjela z baráku, du zamknout, vemu klíče a hle...ony to byly klíče od auta :astonished: :grinning: Takže doma nikdo, máma s tátou v práci, přítel v Praze. Sousedka co má náhradní klíč taky nebyla doma.
No tak sem volala mámě, jestli táta už není v práci hotovej (dělají v Jílovým v učňáku), ještě nebyl.
Tak sem šla drandit, holka spala, dobrý. Jenže cca za hodinu se probudila ale jen koukala po venku a mlátila do medvěda, takže ok. Ale za půl hodinky už to nastalo, hladík. Já neměla ani čajík, nic. Tak rychle volám mámě co ten táta, no že tak za půl hodiny by mohl dorazit. Super, dítě hladový, tak sem zajela na zahradu, naštěstí v tu chvíli nepršelo, a nadlábly sme se tam. V momentě kdy malá dojedla přijel táta :grinning: :angry:
Takže já sem takový pako. Naštěstí velkej dnešní slejvák a bouřka přišli až dlouho na to, kdyby mě tohle chytlo venku, tak teda nevim co bych dělala..
11. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kampak se všechny poděly? :unamused:
24. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, přeji všem sluníčkový den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
helik007: jak se cítíš a co prochajda, půjdeme ??? v kterém týdnu jsi a jak miminko roste? držím palečky :wink: :slight_smile:
30. čer 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky nejak to tu uslo co? :sweat_smile:
co mala deathy?
a co tehulka jak se ma?
30. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, no někam ste se všechny poděly :grinning:

Malá se má dobře, roste jak z vody, už máme 6 kg a 60 cm. Kecá, směje se, naučila se vztekat..no je to moje zlatíčko :grinning:
30. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj deathy tak to je paráda. No mrtvo bude asi tim že každej je někde na dovče nebo na chatě taky se tam pomalu budem na čas stěhovat.
Snažíme se odruhé tak snad se nám to povede
3. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY AHOJ!!!
Jsem ted porad spala a jedla a blinkala...uz to zacina bejt lepší,ale v patek jdu na nejakej screening a to by mělo bejt poslední velký vyšetření zda je vše v pořádku,tak držte palečky.
Deathy-kojíš ještě??
Eppik.m-ano procházka-no jasně.kdy a kde????A jak se jmenuješ jmenem-ježiš at neprijdu někam a neptám se-to je eppik.m???Co kdyby jsi to nebyla ty a nějaká cizí buchta s kočárem by na mě čučela jak tele na nový vrata co to melu???A co nove koupaliště??Už jsi tam byla??Jestli myslíš takovej ten bazének v borku jak maj ty lidi na zahradě tak tam jjsem byla už minulej a předminulej rok a je to tam dobrý a dětský brouzdaliště-takový mini ale je tam....tak písni...
6. črc 2009 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
helik007: :grinning: jj, první trimestr je nejhorší to je pořád zle ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dost často chodím nakupovat do Normy a na poštu a teď když přestěhovali dětského pediatra k nové lékárně tak to vždy koukám zda tě tam někde v okolí nepotkám, čučím na maminky s pupíky :grinning: :wink: a typuji zda tě nevidím i když tě neznám :sweat_smile: já jsem Monika a syn Michal a chodíme povětšinou s bleděmodro-černými golfkami sami ... akorát to počasí kdyby se už umoudřilo to je hrozné jak furt jen prší ... no třeba zítra by jsme mohli, dnes mám doma manžela a docela hodně práce ... hned na osmou peláším na poštu protože mi bankomat sežral kartu a tak si pro ni jdu a také mi ji musí odblokovat a vydat penízky jelikož z účtu mi strženy byli ale jak v sobotu vypli proud tak mi je bankomat nevidal :angry: pak jdu nakoupit, uvařit, uklidit náš barák, a možná pojedeme s manžou na velký nákup do Vestce do Hyperalbertu, pak s malým ven pokuď nebude pršet (to by jsi mohla s námi ale navím jak vše dnes budu stíhat)
to bude on ten bazén v Borku, já tam nebyla, v loni byl ješte Michal malý a máme AE takže bylo koupaliště pasé ... ale letos už jsme byli 2 x na Slapech a AE se nám nezhoršil tak zkusíme i to koupaliště ...
tak se těším a písnu ti třeba do IP mob. číslo a můžem si písnout sms na tu prochajdu jestli budeš souhlasit, přeju ti kráááásny den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

v praci nejak nestiham tak chodim vzdy ak na rychlovku kuk a pryc :grinning:
deathy 6 kilo jo no ty blaho to snad neni mozny ta roste :slight_smile:
helik a co okoli uz v poho? a co tatinek jak se tesi :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
deahty tak kuk do tveho alba a fotka c.20 z tveho posledniho alba je uzasna (mazes ji tam nozicky) to vam to slusi :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek