• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - západ a Praha - Libuš, Modřany..

19. srpna 2015 
AHOJ VŠEM..
svetruska:tatinek se moc tesi,sem tam na mimino i mluví "do bříška" ale ještě moc nechce,pej až po pátečních testech...ale já myslim že to bude o.k-proč by nemělo???Jsem zdravá jak řepa!!A máma se taky už uklidnila,sice jsme se párkrát ještě štěkli-ale po jedné hádce jsem dostala takovej vztek,že zase brečim a zase kuli nějakymu nesmyslu s mamou,tak jsem jí napsala SMS-at se na mě těch 9měsíců bud vykašle a nebo at velmi hlídá svoje chování a zatim je to super,bavíme se.Mam jí moc ráda i přes ty naše hádky a dost na ní visim a zrovna tohle je takový období kdy holka mamku asi potřebuje hodně...ale zase nechci aby jsem se stresovala kuli miminu.
eppik.m:Mončo já jsem Helena,nekoukám na net každej den,tak co kdyby jsme se domluvily na příští týden na pondělí a ty navrhni hodinu-podle vašeho časového plánu kdy papáte a kdy spinkáte a kdy cajdáte venku a je to a pokud se ti nehodí po-tak jiný den podle tebe-to já mam zatim ještě havaj časovou....jinak přes int poštu klido-ale jsem malinko analfabetní :slight_smile: :grinning: na pc a nejsem si jistá,že bych to objevila.....jinak neboj jsem normální :slight_smile: :frowning2: :angry:
8. črc 2009 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
EPPIK.M:JOJ- už to vidim tu interní poštu....
8. črc 2009 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helik: v pohodě :grinning: no svoje číslo určo nebudu psát celému internetu :grinning: tak kuk do IP :wink:
9. črc 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jak se vede?
co deathy byli jste se podivat s malou o vikendu na matejske :grinning:
my tam byli jen nakuk a tolik lidi a toho revu :grinning:
14. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooo vratila sjem se z dovolene a stale nic kde jste holky? :dizzy_face:
28. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, měsíc mi nešel internet, to sou ale služby že bych je fackovala. Nedokázali mi měsíc poslat modem, pak když minulý týden dorazil, zase sem zjistila že nejde síťová karta...bouchnul mi do PC blesk, tak to odešlo. No ale už sem funkční.

Kdopak se mě to ptal jestli kojím? Jo jo, stále a jen to. Dítě roste každý měsíc o kilo :grinning: Je to sranda.

Svetruska, já na matějský nebyla, jeli sme na chatu.
13. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

deat bylo to tam napraskane lidma ze jsem nechapala :grinning:
a jak se Vam jinak vede co malinka ? a co tatinek jak se pisni :grinning:
25. srp 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak uz se konecne mohu zaradit mezi vas :wink: :grinning: uz jsem taky tehu :slight_smile: Ceka tady z vas nektera mimco, nebo uz vsichni mate mimca na svete?
25. srp 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

pridej se, ja jeste ani tehu nejsem :frowning2: ale ono to brzy prijde :grinning:
v kolikatym jsi koukam ze v kvetnu probehl testik :wink:
26. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetruska odkud jsi? Urcite se brzy postesti, ja jsem na tuhle diskuzi psala v lednu a v kvetnu jsem otehotnela :wink:

jsem ve 13t ale vyapadam jak v 5. mesici :angry:
26. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj hajdusko, blahopřeju!!!! Některý těhu stavy sou eee, ale fakt ten prcek je boží a já bych neměnila. Celý dny bych tu malou potvoru jen líbala a oňuchňávala, no a nejsem sama :slight_smile:))

Ahoj svetrusko, já jen viděla jak staví a pak sme nějak hned druhý den jeli. Na matějský už sem nebyla ani nepamatuju, tady naposledy jako "malá", protože většinou ten termín co tu sou, tak my jeli k moři. Ale i tak, je to šíleně drahý co sem slyšela...
Jinak malinká, to je pěknej drak. Co nevidět se začne točit, teď už se točí na bok, i tak spává. Teď se naučila, nebo teda dělá to už dýl, ale teď teda v pěkně velký míře - prská. Ale pořád. Jako ale je to sranda :grinning: No a ukecaná je :slight_smile: Nic jí neuteče, je děsně zvídavá. Co se jí ukáže, tak hned umí. Časem na to budu muset dávat bacha, aby se nenaučila nějaký bejkárny :grinning: Na každýho - kromě tchána - se směje. Na něj nevim proč ne.
Jo a máme naušnice...no už od července. Já byla zrovna marod, horečky a fakt mi bylo zle, ale jelikož se to 2x nebo 3x přesunovalo, tak sme to prubli. Byl tam se mnou můj táta, ale taky čekal v čekárně, já byla venku a jen co se zaklaply dveře ordinace, tak sem se rozbrečela, když sem tu malinkou viděla jak na mě smutně a nechápavě hledí...no fuj. Ale dobrý, pak usnula a probudila se opět s úsměvem.
Tatínek, no jako asi se pyšní, nevim. Přede mnou nic pyšně nedělá, ale jako je na něm vidět když je s malou, jak jí má rád. Sice to neřekne nahlas, ale prostě člověk to pozná. Včera se od ní nechal mlátit medvědem a tlemil se u toho, je radost vidět je spolu :grinning:

A já jdu k maturitě, 14.-17. září, nic neumim, učit se mi nechce...no bude to veselé a hnusné.
27. srp 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
hajdu mkr na album a tedy brisko uz mas krasny :wink:
ja bydlim kousek za Zvoli / jinak se uz snazime pres rok :frowning2: ale uz pristi tyden zacinam stimulovat jdeme na IVF...
jinak deat sem ti ani napoprala k svatku :grinning: tak dodatecne vse nej a at te holcicka pekne zlobi :grinning: :dizzy_face:

urcite je tatka rad a hrdy neda to znat chlapi :wink:
jiank matejska byla mastna jako ... :unamused: nechapu tolik penez a buh vi, jestli se o to poradne staraji...
jinak k te tve maturite drzim palecky musis si tam privest malou at se uci odmekci :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
svetru, malou sebou brát nebudu, bude to na dlouho, 3 dny (skoro) po sobě a hlavně - malá je absolutně neobměkčila, když se řešila blbá matika, takže u matury by taky neobstála. Všichni dělají ťuťu ale nějaký to přilepšení...ne.
Myslim že vesnická pouť ani za tolik peněz nestojí, ale tak jasně, musí z něčeho vydělávat..
No a ať to s tím IVF vyjde, sice o tom vím naprosto kulový...ale prostě ať to vyjde co nejdřív.
Jinak k svátku díky :slight_smile: A malinká, no nezlobí, je to zlato. No nic, dneska sem tu jen na skok, pádim si lehnout, včera sem čumákovala do pc asi do půl 3, jak magor :slight_smile: Tak dnes du dřív. Zatim pa
27. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak tady to zase žije!!!Tak to zdravim.

hajduska:gratuluji k miminku

eppik.m: jsem v jednom kole přes léto,tak jsem se ani nestíhala ozvat,jak se máte s prckem???

svetruska:cože je to za vyšetření???

A pak jedna technická....jak jako najdu fotky třeba deathy a prckový,aniž bych musela nějak složitě to hledat.Děkuji :slight_smile:

Jinak já už jsem slečny a pani v 5.měsící a konečně začíná bejt vidět,že nejsem tlustá,ale těhotná a už se mi to mrně pěkně vrtí-nejdřív jsem si myslela,že mam zaražený prdy-a pak že se mi chce na velkou a ono mimi-takže mě to teda jako bublinky moc nepřijde... :slight_smile: :wink: co vy deathy a eppik,vám to přšio jako bublinky,jo? :slight_smile:
Ještě pořád nevíme co to bude-pani dr.Pařízková z Jílového to má trochu na salámu a řekla mi,že mi to řeknou až na tom velkym utz.kam jdu 8.září do Gennetu na Letnou,takže zatim z výbavičky mam pouze pruhované ponožky do žluta... :slight_smile:
28. srp 2009 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
6e nejdřív nečumim než se zeptam,tak ty alba už mam...
28. srp 2009 v 18:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helik, ahoj, já dlouho fotky nepřidala...kdyžtak jukni na fotoalba.cz a najdi si PetraDar. A tam sou víceméně aktuální..
Jinak ty pohyby, mě to ze začátku přišlo jako ty bublinky, jako by praskali, takový šimrání :slight_smile: Ono se to těžko popisuje, ale ty sama poznáš, kdy se mimís hejbe :slight_smile: Začátky sou takový "žádný", ale počkej pár týdnů :grinning:

Mrňavá mi kope do klávesnice, nechce potvora spát :slight_smile: Du jí udrndat, pak se pudu nasnídat :slight_smile: a pak se musim vrhnout na učení, bléé.
29. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

deathy diky moc uz mame ted zacinat tak hlavne aby to dobre dopadlo :wink:
/ manzel se sime mooooc boji predstavy picat mi injekce, ale urcite to zvladneme /
a mala je tedy ciperna treba z ni bude nekdy nejaky maly počítačový mág :grinning:
helik ty blaho uz v 5 mesici toto leti a uz vite devcatko? chlapecek?
1. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik007: čauky,
tak jsem tady po delší době, odskočila jsem si na Slovensko k rodičům na dovču ... všechny zdravím
:slight_smile:
s těma bublinkama ... už si přesně nepamatuji kdy se poprvé Michal v bříšku zavrtěl ale bylo to asi kolem 4-5m. v práci, když jsem si sedla tak jsem najednou zacítila takový zvláštní pohyb ono se to ani popsat dobře nedá ale jak píšeš ty, něco jako zaražené prdy ale spíše bych se přiklonila k pohybující se bubline, která tam jakoby proplula a pak splaskla a pak nic, trvalo to pouze pár vteřin ... tak to byl první pohyb pak už jak mimčo rostlo to byli pořádné kopance a šťouchance 24 h. denně hlavně v noci kdy jsem chtěla spát a lehla jsem si na bok tak mně pořád štouchal jakoby mi říkal že ho tlačím tak jsem musela spát na zádech a to jsem si nemohla zvyknout protože moje oblíbená poloha byla na boku nebo bříšku což v těhu nešlo, ale 9m. uteklo jak voda :grinning: :wink: ...
2. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik: jééé Gennet tak tam jsem byla s bříškem na pozorování hodně často ... vždy jsem se těšila až uvidím mimčo na monitoru, je to krááááááásnééééé určitě písni své dojmy :wink: jsem zvědavá co ti řeknou, hlavně buď v klidu a nelekej se žádné informace oni totiž rádi straší, já musela podstoupit odběr plodové vody ...
tak ty ponožky jsou praktické :grinning: :grinning: :grinning: určo pomalu si pořid vše potřebné, těhu rychle uteče a čím větší pupek tím méně se ti bude chtít chodit nakupovat ... a taky nevíš kdy se bude chtít mimču na svět aby si pak nebyla zaskočená, ale pokuď máš oporu v rodině tak určo tě na holičkách nenechají :wink: držím ti palečky, jinak na hřiště chodíme pořád kdyby jsi náhodou chtěla když je ještě hezky :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nejste některá s mimče z Jirčan?
2. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
eppik.m.ahoj doufám,že na slovensku bylo dobře,ale asi u rodičů-jak jinak než dobře,že??V genetu jsem už byla na prvním velkém UTZ a ted jdeme na druhý a ted jsem se objednala na 4D-tak to jsem zvědavá moc a moc,dávaj k tomu i cd a fotku-takže já už budu tomu šnečkovi(pracovní název-nevíme zda holka nebo chlapeček) koukat do obličeje....tedy prej pokud se to podaří.S Danem se ted snažíme dohodnout se na barvě kočárku-tak já chci černej celej a nakonec jsme udělali kompromis-pokud kluk tak černej a pokud holka tak růžováka :grinning: .Jinak jsem si vybrala na ty louky tady x-lander 2009,čim ty jsi drandila??

deathy:jak jdou přípravy na maturu??

svetruš:co ta tvá vyšetření???Moje kamarádka to od 1.září začíná myslim taky,zatim bere nějaké hormony asi měsíc,tak má z toho chuděrka nervy-tak jí uklidnuju,že právě naopak ted by ty nervy mít neměla a měla by být uplně v poho a co ty doufám,že jsi v poho..
4. zář 2009 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik007: ahoj, na SVK bylo skvěle, rodiče o nás pečovali jak jen to šlo a tak se mi nechtělo ani zpátky :grinning:
co velký UTZ už jsi byla? a povedlo se foto a už víš jestli to bude klouček nebo holčička? já jsem to věděla na 100% protože mi brali plodovou vodu, nemohla jsem se dočkat a volala jsem tam snad 5 x než konečně mi to řekli :slight_smile: já jsem na velkém UTZ nebyla ale nebylo ani třeba jelikož jsem snád každý měsíc videla Mišulku na monitoru dosti dlouho protože jsme měli zvětšené pánvičky ledvin a tak jsme byli pod dohledem celé těhu, ale po narození klop, klop vše v pořádku
já měla kočárek vyřešený jelikož jsem podědila z rodiny ARO Puma barva písková takže neutrálovka ale stejně jsem ho využila asi jen do jednoho roku takže mi nevadilo že nemám poslední modny hit, kolečka jsou nafukovací takže do terénu v pohodě, no a pak jsme hodně využili golfáče na cestování a teď Míša běhá sám ...
x-lander 2009 je dobrá volba :wink:
a co fotoalbum, kdy si založíš nebo ne? ráda bych jukla jak rostete :dizzy_face: pa
16. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik007: jééé teď koukám do tvého pasu VELKÁ GRATULACE k Danečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ááá bude to kozoroh, já jsem se narodila 11.1 :wink:
16. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ženy, já vás zdravím.

Tak se musím pochlubit, maturita proběhla ve čtvrtek, vyšla jsem z toho jako nejlepší z těch, co maturovali... :sunglasses: Známky fakt luxusní, čj 2, aj 2, praktická 2 a odborný 1. No prostě mazec, kdybych se mohla opít, tak asi ležim ještě do dnes :grinning: Vůbec jsem to nečekala, ani bych to neřekla, já se modlila za 3 nebo 4.

helik: Taky gratulace k Danečkovi.

svetrusko, to zvládnete, sice já si taky nedovedu představit jak se to dělá, ale tak na poprvé člověk neví nikdy u ničeho, že?

No Kristýnka je fakt pořádnej machr na všechno možný, nic jí neuteče, všechno vidí a všechno hned lapne :grinning: A máme dva zuby, vylezlí jí teď v rozmezí týdne.
Dám sem odkaz na fotky, protože tady ty albíčka jsou malý...tak kdyžtak jukněte.

http://fotoalba.cz/alba/PetraDar/1961870
21. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deathy:no hlavně,že maturita je hotová-gratuluji též.Shlídla jsem albíčko a myslim,že dost a dost rychle roste žába jedna :slight_smile:

svetrus:ani nenapišeš co nového a jak pokračujete-ta moje známá zrovna dnes byla s tim svym přítelem někde,kde on udělá tam :grinning: to...a to o udělá to dali do ní a ted se čeká,zda seto uchytí,tak jí držim palce a tobě teda taky pochopitelně.

eppik:A jak vy se máte??
21. zář 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik: ahoj, 9 dnů jsme měli horečky a průjem ... snád už to bude dobré ... držíme bezmléčnou dietu ... dr. nám nedal žádné prášky, ani nevzal vzorek stolici, krve ... prý je to normální ... pouze jsme užívali probiotika ... uf
24. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eppik:Ahoj,tak to jste si užívali oba a ne zrovna příjemně-doufám,že už to opravdu bude dobré a malej nebude mít trápeníčko...kam chodíte k lékaři,prosim tě??Devět dní se mi zdá opravdu hodně-asi bych vynervila trochu na pana DR!!Co kdyby to byla salmonela???A co ty horečky k tomu průjmiku-to mi nepřijde dobré..!??Myslim,že bych se nespokojila s jeho verdiktem a asi bych prudila,at mu ty testy udelá-já sama jsem tady v Jílovém přesně byla stim samym.Je to asi rok zpátky a taky mě poslal s Endiaronem dom!!!A jelikož jsem dělala servírku-tudíž kontakt s jídlem a lidmi-a za dva dny to nepřestávalo tak jsem tam naběhla zpět a prostě jsem si ty výtěry vynutila :grinning: naštěstí to bylo o.k.asi za další dva dny...ale aspon jsem měla klid!!Tak držim palečky at je vše už o.k.
24. zář 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
helik007: ahojky,
no, chodíme k Šauerovi ... uvažuji o přestupu ... uvidíme co bude příště ... s průjmy není sranda to vím, sama taky jsem měla Salmonelu a i jednou jsem se trápila měsíc .... fuj pryč od toho už to vypadá s Míšou dobře :slight_smile: tak mi zase omarodil manžel a dnes bolí v krku i mně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co ty jak se máš a co výbavička? Už pořizujete na chlapečka ? :dizzy_face:
25. zář 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata, jojo, Kris roste pěkne rychle. Už jí celkem nedělá problém se otočit na břicho, dneska mi to názorně předvedla, než jsem přišla od PC do obýváku :slight_smile:

Jinak holky, dr. Šauera znám, ale né jeho praxy doktorskou, ale co jsem chtěla napsat. Já chodím k dětský do Břežan - dr. Helena Nováková http://www.detskylekarbrezany.cz/ . My teda vlastně chodíme do Zvole, protože jí tu máme každou středu, jinak je v těch Břežanech. Nemůžu si na ní stěžovat. Je fajnová a sestřička též. Byla jsem u ní jednou i já, když jsem ještě patřila k dětskýmu, i když byla jen jako záskok tak my vyhověla.
No a teď taky vše ok. Myslím, že z Jílovýho to neni tak daleko a fakt si myslim, že pokud nejste s dr. Š. spokojené, tak bych jí prubla.
27. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,tak jak se všechny máte?Já už mam pupíka moooc velkýho a pořád lítáme po nějakej krámech a sháníme nějaké věcičky pro Danýska...kočárek ještě stále nemáme,protože tatínek našel nějakej jinej co se mu líbí-mě se taky líbí,ale jeho cena už méně,tak stále váháme...kdyby byla jen liberta ,jako měly naše maminy na nás,tak mam po starostech!Věcičky na sebe už mam,většinou poděděné po kamarádce,ale měla toho hroznou hromadu nakoupeného,tak to většinou neni ani nošené.postýlku máme zatim jen cestovní a normální dřevěná na nás čeká v zasilkovém obchodě až si jí vyzvednem-až bude mít táta čas-a to neni nejjednodušší s tim časem u tatínka-pořád pracuje.Naštěstí mam ještě dost času.. :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek