• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pražští ledňáčci 2013

27. října 2012 
@xyz123xyz - do Podolí se musí registrovat přesně ve 14tt+0
Taky ty registry vůbec nechápu stejně kdyby bylo plno tak tě vzít nemusí pokud porod nebude rozjetý a zbytečně se stesovat.Ale taky uvažuji o Podolí a nadstandartu.Apolináře jsem zavrhla po přečtení recenzí :wink:
28. kvě 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marlenee tak to je celkem brzy :( tak to si musím fofrem taky přečíst "recenze" a rozhodnout se :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz ahoj, registrovat se musíš přesně ve 14+0 osobně (nebo tam někoho poslat za tebe), registrují jenom 12 těhotných na den. Registrační kartotéka se otevírá v 10 a holky tam už čekají třeba od 6 hodin, aby na ně došla řada. Dřív to otvírali v 7 hodin a čekalo se tam třeba od 5, ale dalo se to ty 2 hodinky zvládnout, ale abych tam čekala 4 hodiny je brutální - http://upmd.cz/?lang=cz&category=1-7
Kámoška tam právě byla před měsícem, přišla v 8:30 a už byla 13, takže měla smůlu. A právě jí tam pár holek říkalo, že přišly po 6 hodině, to je prostě šílený.
28. kvě 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petula1981 tak to je masakr :frowning2: tak to si musím tedy promyslet :wink:
28. kvě 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz me se zda, ze skoro do kazde porodnice se registruje takhle brzy. Co jsem tedy zatim zaslechla :confused:
Ja se zaregistruju jak budu na sreeningu. To budu 13+1tt a to uz bude ok :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda, že takhle brzká registrace je jenom v Praze, ale akorát v Podolí a u Apolináře je takový "boj" o místa
28. kvě 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula1981 tak tak, jinde se vubec neregistruje a i presto se rodi. Praha holt musi mit vzdy neco extra :grinning:
28. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu se přidat? Já moc registraci neresila,vzhledem k věku jsem čekala ná výsledky plodovky a pak jsem byla vděčná,ze mne vzali alespoň na Vinohrady. A i tam to bylo s chlupem. Kam jsem volala,tak si klepali ná čelo a nabízeli Benešov,Neratky,nebo Horovice. Tak pokud opravdu stojíte o nějakou porodnici,tak chvatnete. Ale i tak to není jistě,kamaradka měla den po termínu a už ji v Podoli nevzali,tak v kontrakcich obvolavala porodnice až ji vzali. U Apolinare a byla z toho akutní sekce,malej byl priskrcenej.
28. kvě 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino proc ji proboha nevzali do Podili, kdyz mela kontrakce?? To fakt nechapu :fearful: :rolling_eyes:
28. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz Ahojky, termín porodu mi řekla sestřička podle nějakýho kolečka kde si našla datum poslední MS atd. a pak mi řekla termín, nicméně jsem dneska byla na další kontrole a mimi bohužel nevyšlo :frowning2: Nevím jak to napsat :frowning2: Prostě nemá srdíčko a už bych měla být 8+4. Tak me poslala na Bulovku a v pátek jdu na kyretíž takže bohužel mezi těhu nepatřím :frowning2: Vám všem držím palečky, ať jde vše jak má :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2012 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21 to me mrzi, ze to nevyslo. Drzim palce, do dalsiho snazeni
28. kvě 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medi_ivca Uz si registraci te upozorni,ze zalezi na obsazenosti. Kapacita je omezena. S tím se musí pocitat.
28. kvě 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21 Tak to mne taktéž mrzí,tak ať to příště vyjde,drž se.
28. kvě 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulka21 tak to mě mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je nespravedlivé :frowning2: buď silná
28. kvě 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula1981 taky mám nejblíž vinohrady a pak Krč. Ale do Krče prej nee. A co Apolinář? Tam je to prej dobrý...
28. kvě 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21 tak je mi líto :frowning2:
28. kvě 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosimvás adí něčemu že mám 37,7 a od včera takovou jakoby střevní chřipku? Dneska je to už lepší ale pořád se cítím hrozně unavená jakoby malátná, máte to některá?
28. kvě 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 ve kterem jsi tydnu?
28. kvě 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21 - to je mi teda hrozně líto, tohle je můj strašák, zamlklý těhotenství :frowning2: :frowning2: příště to určitě vyjde a bude líp!!
28. kvě 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
můžu se přidat?

@janulka21 -- to je mi moc líto, že to takhle dopadlo. A nemohla jsi mít třeba později ovulaci? Švagrová ji měla posunutou až o 2 týdny a taky to na začátku vypadlo s miminkem špatně a pak to doktoři srovnali podle ovulace a srdíčko nakonec bylo, ale později. Ale zase ti nechci dávat plané naděje :frowning2: Moc držím palce, ať to všechno zvládneš.
28. kvě 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannii -- to je zajímavý s tvým termínem...já měla ovulaci až 5.5. a vychází mi to na 25.1. Tak to bys určitě měla být napřed přede mnou, nejmíň o týden (podle tvojí ovulace). Třeba tě čeká u doktora překvapení :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula1981 -- to je fakt šílený, tam čekat takhle dlouho! Někde jsem četla, že se v některý porodnici bude moct registrovat přes internet, ale už nevím, která to byla a jestli už to funguje. Ale bylo by to super.
28. kvě 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarniboure Tusim,ze Apolinar a Motol.
28. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino -- já se právě dívala na Motol a zatím na netu žádný info nemají. Ale prý budou nějak předělávat porodní sály (nebo už to dělají), tak třeba pak dají víc informací. Ale díky :slight_smile:
28. kvě 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarniboure Myslim,ze informace najdes na mojeporodnice.cz, nebo to radsi obvolej,info se meni kazdym dnem. Jinak se jukni sem,o te prestavbe se tu na nejakem foru psalo taky:wink:
28. kvě 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21 AHojky, taky te chci povzbudit. Tez jsem minuly tyden zjistila, ze jsem tehotna a uz jsem nakukovala do lednovek. Bohuzel taky nam to nedopadlo. Ale nezoufej, misto lednovek budem treba v cervnovkach :wink: Drzim palce, at vse probehne hladce a muzete se zase brzo snazit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc Vám děkuji za podporu :slight_smile: U mě už to asi nedopadne vůbec, ale než půjdu na sál tak poprosím ještě o jeden poslední ultrazvuk. Každopádně Vám všem přeji pohodové a klidné těhu bez komplikací :slight_smile:
@kockacz To mě taky mrzí, ale jak říkáš, život jde dál a třeba se sejdeme v červnovkách :slight_smile:))
28. kvě 2012 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Ahoj, jen nakukuju, jsem zarijovka. Co se tyce Krce, tak ja bych tam sla hned. Lezela jsem dvakrat na zdejsi gynde a personal uzasny.. Co je trochu horsi, je prostredi, ale jinak fakt super. I podle recenzi a znamych ty reci, ze do Krce ne, nejsou uplne podlozene. Samozrejme vsude najdes spatne zkusenosti. My tedy nakonec pojedem do Benesova, protoze v nasem TP maji rekonstrukci, jinak bych sla urcite tam. Vinohrady jsou pry mnohem horsi,..
28. kvě 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek