• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pražští ledňáčci 2013

27. října 2012 
ahojky, tak ja uz doma jedno prazske lednatko mam ale rok 2010.... tak vsem drzim palce at to pekne doklepete do ledna a v lednu krasny rychly porod :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a maji tam super oddeleni nedonosenatek. Kamaradka tam byla s malym docela dlouho a rikala, ze jedine tam. A i jeji doktor ji rekl, ze v tomhle smeru jsou nej. Tedy snad tohle oddeleni samozrejme nebudes potrebovat :slight_smile: To jen tak pro info.
28. kvě 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21 My jsme o mimi prisli uz 4x. Vzdy uplne na zacatku. Ale uz vime problem, ten lecime a ted nam ty // do toho vlezly nejak neplanovane. Vysledky jeste nejsou ok. Taky se tesim, ze uz brzo lecba zabere a pak to klapne :slight_smile: Nic proti lednovkam, ale ja mam narozeniny v cervnu a myslim, ze leto je na mimco stejne nejlepsi :grinning:
28. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarniboure - vítám tě tady :slight_smile: tak myslíš, že podle ovulace bych měla mí termín (pokud všechno dobře dopadne) kolem 18ledna., jo? tak to jsem zvědavá.... :dizzy_face: hele a koukám, ty jsi 6tt, když jsi měla ovulaci později než já...? já jsem z toho jelen, jak se ty tt teda počítají? :grinning:
28. kvě 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem zjistila tak u Apolináře se dá registrovat přes net přesně ve 14tt+0 a berou z netu jen 6 těhulek +2 které se registrují přímo u nich (prý pro ty co nemají net).No recenze mě nepřesvědčily prý je to jak na nádraží oddělené plentami.
Tak pro mě asi Podolí tak jsem zvědavá jestli se tam dostanu a ještě se musím zeptat u svého Dr který týden se mám hlásit jestli 14tt podle MS nebo UTZ liší se mi to o týden :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21 - o ten utz si určitě požádej, já bych na zákrok nešla, bez potvrzení že tam určitě nic není.... :confused: neboj, ono se říká, že po "potratu" je pohnojíno a pak to jde jedna dvě, já měla biochemický v listopadu a podařilo se až ted, je fakt, že únor-březen manžel přes ovulaci ((si myslím já, že byla, když odjel na služebky) nebyl doma, já pak začala pít kontryhelovej čaj, jedla 400mg vitamínu E ( prý tvoří vysokou sliznici - líp se uhnízďuje vajíčko), zakoupila ovulační testy, a ejhle, jsem v tom (doufám) :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka před 3 dny rodila v Motole, a byla spokojená, sice prý hodně porodů, jednu chvíli měli stopstav, ale že si nemůže na nic stěžovat, já asi půjdu taky tam, máme to autem 10 minut, autobusem taky tak, skoro na ni vidíme...
28. kvě 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannii -- ono se to počítá vlastně už od poslední MS, takže když ti vynechá MS (třeba po těch cca 28 dnech), tak už je to vlastně jakoby 4 tt. Od ovulace je to pak o 2 týdny míň (předpokládá se, že ovulace je ten 14.den). Takže pokud má třeba někdo delší cyklus, tak mu to od MS vůbec nemusí vycházet, tak je někdy lepší znát přímo den ovulace.Docela dobrý stránky jsou http://www.abctehotenstvi.cz/vypocet Tam to sice je podle data MS (ale to si kdyžtak můžeš posunout, když je o hodně později ovulace), ale hodí ti to ty týdny i předpokládaný termíny různých vyšetření, atd.
28. kvě 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarniboure - aha, díky, takže jsem tam zkusmo hodila nějakej datum, nevím totiž přesně první den menstruace, takže podle pravděpodobné menstruace mi to vyšlo 6+4tt, ale podle ovulace tedy o 2 týdny míň, 4+4tt, což mi přijde rozumnější... :pensive: :sweat_smile: :grinning:
28. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannii -- no to by mohlo být. Já jsem dle MS dneska 5+3 (MS 20.4.), podle ovulace teda 3+3 a ovu byla kolem 5.5., cca týden po tobě, takže by to odpovídalo. Akorát se teda těhotenství bere od MS (i když je mimi o ty 2 týdny mladší). Takže v průkazce a tak (třeba tady) má člověk vždycky ty týdny od MS.
28. kvě 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Držím moc palečky s léčbou a případné udržení tohoto mimi :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannii Já už to potvrzení nemám skoro dva týdny. Minulý týden u mojí mudr + krev na HCG ( za posledních 14 dní stouplo jen o necelých 700 ), ultrazvuk taky špatný, dneska další kontrola u mudr. špatný tak mě poslala na Bulovku, že tam mají lepší ultrazvuky a můžou si tam pustit i tlukot srdíčka a opět nic. Pochybuju, že se to ještě rozjede, navíc jsem podle "tabulke" 8+4 a podle ultrazvuku 6+1. Kontrolní si udělat určo nechám, uvidíme, ale už tomu skoro nevěřím. Díky za uklidnění, snad se zadaří co nejdřív i když tohle bylo hodně neplánovaný. Po 5 dnech vynechání jsem si udělala test s tím, že tam nic nebude, že mám je poruchu a jak rychle potvory // vyběhly :grinning: Ten vitamín pak zkusím, uvidíme. Kontryhel jsem pila v prvním těhu a taky maliník, ale do maliníku už podruhý nejdu, pak jsem si myslela, že mi teče plodovka a on to hlen z toho maliníku :grinning: nakonec porod blbý, ale to je do jiný diskuze. Držím palečky :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarniboure - ptám se jako kdybych nikdy nerodila, ale 4 roky jsou 4 roky :grinning:
28. kvě 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21 - z maliníku teče v těhu hlen....? já ho taky pila a taky jsem měla divnej hlen, jsem myslela že mi odcházela zátka :confused: jo jinak kontryhel se prý v těhu nemá, ne...? já četla že se pije jen na podporu plodnosti do první poloviny cyklu, tzn. do ovulace, že má kontrakční účinky, tím pádem nedělá dobřě děloze, když už tam mimi je, ale nevím, někde jsem to četla...
28. kvě 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannii Maliník Ti dělá hlen, aby byl snažší porod a kontryhle se pije před těhu. Promin, napsala jsem to blbě, bez rozepsání.
28. kvě 2012 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21 - v pohodě, jj, takhle to je :slight_smile: mně teda maliník vůbec nepomohl, ale aspoň vím že už ten hnus fialovej nemusím pít :grinning: jo taky jsem pila lněný semínko, to bylo ještě horší :grinning: :grinning:
28. kvě 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medi_ivca jsem v 8tt.
28. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl jo taky jsem o vinohradech slyšela. Právě že v Krči je špatné prostředí a pořád tam štěkají danci :grinning:
28. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Ja teda jak jsem tam lezela, tak jsem ty danky vubec neslysela :grinning:
28. kvě 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl kamarádka je slyšela asi ležela na jiné straně než ty.
28. kvě 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannii Ufff, do lněného bych nešla :grinning: jednou jsem to ochutnala a jak píšeš, hnus :grinning: Maliník mi taky nepomohl, akorát mě zblbnul v tý plodovce a jinak nic, porod končil císařem :frowning2:
29. kvě 2012 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 hele to muze byt vsechno dokupy. Zvysenou teplotu ted mas normalne, ja se tedy nemerim, ale pise se to v moudrych knihach :sweat_smile: Strevni chripku jsem mela minuly tyden, lehkou, jednodenni, taky mi bylo divne. na to mi pomohla smacta a poradne se vyspat :wink: To ze ses malatna a unavena holt patri k tehotenstvi. Snaz se odpocivat a nabrat silu. :slight_smile:
29. kvě 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medi_ivca snažím ale spala bych od rána do večera. Nevím jestli to není tou mou nemocí nebo jak to nazvat. Slezina poskytuje energii a já jí nemám :frowning2:
29. kvě 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 to ale ani ja. Muze to byt i tim, ale tu unavu bych opravdu prisuzovala tehotenstvi :wink:
29. kvě 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medi_ivca tak já unavená jsem i normálně bez těhotenství a každým rokem se to zhoršuje a do toho těhu tak to je už opravdu echt únava :slight_smile: Já nemusím spát ale ležet v posteli a odpočívat to mi úplně stačí...
29. kvě 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 a ono bude nejhur, az bude mimco na svete. To si jen tak neodpocines :grinning: ale prej to za to stoji no. Tak zdar a silu spanku nabranemu ted, do konce roku :grinning:
29. kvě 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medi_ivca to jo, ale pak už nebudu mít takovýhle šílený stavy co mám teď a bude mi tu radost zase mimčo vracet takže toho se tak nebojím... a spát můžeš když bude spát mimčo
29. kvě 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak s tou porodnicí vážně nevím :slight_smile: Pročetla jsem si nějaké recenze na Podolí, Motol a Apolináře a prostě všude je něco :slight_smile: sto lidí, sto názorů :slight_smile: Tak já opravdu nevím podle čeho se rozhodnout :slight_smile: Navíc jsem zjistila, že z domu to máme přibližně do všech tří stejně daleko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: tak já začínám být docela unavená ale pamatuju si, že při prvním mi bývalo hůř, tak to asi ještě přijde.... jinak celej den je mi tak nějak blivno, tak jako lehce na zvracení, nejhorší to je ráno a nejlepší večer :grinning:

@bjoucik.15 - ta únava, netrpíš únavovým syndromem? píšeš že máš nějakou nemoc, není to ono...? únava v těhotenství je hrozná, ale jestli ty k tomu ještě trpíš něčím takovým, tak to musí být peklo, to si ani neumím představit, jak hrozně unavená se musíš cítít :cry:
29. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych ty porodnice zase tak neřešila, všude je něco, vybrala bych si tu kterou máte nejblíž, na Bulovku jsem taky slyšela hodně chvály, jiní ji nemůžou ani cítit, kamarádka byla hrozně nespokojená v Motole, já byla spokojená.... asi nejvíc stížností jsem slyšela na Apolináře, ale zase jsou tam odborníci, mně je jedno že se k mně třeba budou sestry chovat hnusně, že budou nepříjemný, hlavně abych v pořádku porodila, aby dobře vedli porod a aby se postarali o miminko. kdyby nedejbože něco, jinak je mi to jedno...
29. kvě 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek