• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pražští ledňáčci 2013

27. října 2012 
autor
Holky jaké jste slyšeli názory na Krč? Nevíte jak to tam probíhá s registracema? a jestli tam jsou porodní boxy nebo pokoje ??? Jsem rozhodnutá pro Podolí a když to neklapne, tak pak nevím, jestli Apolinář nebo třeba ta Krč :slight_smile:
7. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz Ja jsem slysela jen dobre, zatim. I moje dr. mi Krc doporucila. Kamaradka tam rodila, tusim ze jsou tam pokoje a da se tam jit i prohlidnout si to. Jdu tam ted 20.6. na screening a rovnou se zaregistruju. Jinak se da registrovat i telefonicky, nebo pres internet. Koukni sem: http://www.ftn.cz/pacientum-a-verejnosti/oddeleni-a-kliniky/gynekologicko-porodnicke-oddeleni/
7. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@medi_ivca Děkuji, budu to muset promyslet, kdyby se v Podolí na mě nedostala řada :slight_smile:
7. čer 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz uvidis. Ja tam rodit snad budu. Tak se muzem potkat :grinning:
7. čer 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky, měla jste/máte některá kolem 10-11. týdne těhu píchání jako by čípku? Časté? Píchá mě to třeba když jdu, ale někdy i v klidu. Nevím jak to popsat, je to jakoby uplně dole v podbříšku, skoro bych právě řekla až u čípku:slight_smile: K dr. jdu v úterý, ale ta mi na vše říká, že je to normální :o) Není to nic nevydržitelného, ale příjemné to teda není :(
8. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz Není to tím, jak se ti roztahuje děloha?
8. čer 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji no nevím právě :slight_smile: ale dávala jsem si to aj do statusu a holky píšou, že je to normální a že to tím asi je :slight_smile: :slight_smile: tak je to snad normální :slight_smile:
8. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz Já bych se taky nějakého sem tam píchnutí nebála. Mně občas bolí břicho jako na MS nebo sem tam píchne a považuju to za normální, vím, že holky to tak taky měly...
8. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji no to jsem na začátku taky měla :slight_smile: ale tohle už mám tak 14 dní a je to opravdu dost nepříjemné :slight_smile: Ale začínám si zvykat, že to holt k tomu těhu patří :slight_smile: aspoň vím, že mimčo roste :slight_smile:
8. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem po další kontrole, jsme podle ms 10+5, miminko měří 34 mm :slight_smile: prý odpovídáme týdnům, krásně bliká srdíčko, má 2 ruce a 2 nohy a vypadá jako ufounek :slight_smile:
Jak se máte?
Je tu ještě někdo kdo má stejně jako já termín 3.1.2013 ?
12. čer 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xyz123xyz Tak to je paráda, gratuluju ke kontrole.
Já byla včera, jsem 7tt+0 a miminko má 8,7mm. Srdíčko už taky tluče. :slight_smile:
12. čer 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji:slight_smile: tak také gratuluji :slight_smile: dneska jsem dostala i foto, tak se na ní musím pořád dívat :slight_smile:
12. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xyz123xyz Děkuju. Já mám taky fotky. Na 1.UTZ byla bublinka, teď už je to taková podivná fazolka :grinning:
12. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xyz123xyz já mám termín den po tobě a naše mimi má jen o 1mm víc než to vaše :slight_smile: Také jsem dnes byla na kontrole a viděla našeho ufonka :grinning:
12. čer 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nové info o porodnici Podolí - na registraci se volá číslo 296511123 a tam vám sdělí kdy máte přijít k registraci.Prý se může přijít oba termíny jak TP dle MS tak dle UTZ.Pokud by ten první nevyšel.
Já jdu první termín 20.6 takže příští středu dodám víc info :slight_smile:
12. čer 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@madlisek jé, tak to je dobré :slight_smile:
12. čer 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marlenee jé tak to děkuji za info :slight_smile: to je dobrá zpráva, že tam můžeš jít 2x...jenže mě se momentálně termíny shodují :slight_smile: ale to se ukáže až na I. scriningu, jestli budou i dál :slight_smile:
12. čer 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prosím pražačky, kde jste kupovali těhu kalhoty? Já už se do svých nemůžu vejít a je mi to nepohodlné, tak už si plánuji nějaké pořídit. Potřebuji nějaké černé, ne rifle, protože ty do práce nosit nemůžu. Děkuji :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz Viděla jsem černé kalthoty v CA-čku. :wink: Já mám objednané z bon prix, už aby přišly, taky mi jsou obyč. rifle už strašně nepříjemné. Snad příští týden.
15. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji právě s CA a HM počítám a nevím kam ještě se mrknout :slight_smile: a objednávat se mi to bez vyzkoušení nechce, protože vím, že bych to netrefila:slight_smile:
15. čer 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz V HM-ku jsem byla na Smíchově a vůbec jsem tam nenašla těhotenskou módu. Nemáš tip, kde ji mají?
15. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji haha já byla taky na Smíchově :slight_smile: a proto jsem sem dala ten dotaz, páč jsem taky nic neobjevila:slight_smile: Asi se mrknu na Letňanech, tam je jak CA tak HM velké a nebo mě ještě napadá, že velké CA je na Václaváku. A asi mrknu i na Harfu, tam jsou taky oboje velké :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz Tak CA na Smíchově jsem si koupila 2 trička, ale v tom HM jsem to vůbec nenašla. Asi taky mrknu na Václavák. Pak dej vědět, jestli jsi někde tu těhu módu v HM objevila. :wink:
15. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji jj dám :slight_smile: nechci si to objednávat z netu, protože se bojím, že mi to pak nebude :wink:
15. čer 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji V HM na Smíchově těhotenské nevedou, na Příkopech jo :slight_smile:
15. čer 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek To ani nevím, že na Příkopech je HM, díky za tip, budu muset prozkoumat.
15. čer 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenee díky za info ohledně Podolí, kvůli téhle informaci jsem jim chtěla také volat. Na termín podle MS jsme totiž na dovče, tak přemýšlím jak to udělám :slight_smile:
15. čer 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz těhu kalhoty budu pomalu také potřebovat, džíny z prvního těhu jsem musela vyhodit, páč byli totálně prošoupaný. Ale černý kalhoty jsem si kupovala v CA v Letňanech. V Letňanech mají těhu módu v CA i HM, takže tam by se snad dalo něco vybrat.
15. čer 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xyz123xyz ahoj já budu rodit u Apoliníře, je to specializovaná porodnice a jak nemám slezinu všichni mě doporučují tam, tak uvidíme. Kámoška tam maká, tak si prej veme v můj termín službu :slight_smile:
16. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bjoucik.15 to máš dobré, že tam máš známou:slight_smile: no mě pokud by nevzali v Podolí, šla bych to asi taky zkusit do Apolináře. :slight_smile: Jediné, co mě tam odrazuje jsou ty porodní boxy, vím, že se říká, že mi to pak bude jedno, ale ... :slight_smile:
16. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek