• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pražští ledňáčci 2013

27. října 2012 
@xyz123xyz A neshoduje se v Podolí a u Apolináře termín registrace?
16. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji je to možné :( ale u Apolináře to jde i přes internet. Ale já doufám, že se do Podolí dostanu:slight_smile: holt tam budu čekat od časných ranních hodin no :slight_smile:
16. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz Tak to je fakt, že ta registrace u Apolináře začíná v myslím v 8, tak to už asi budeš vědět, jak jsi v Podolí dopadla.
16. čer 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz jo to taky byla věc, která mě odrazovala, ale přesně jak říkáš. Kámoška tam rodila a opravdu nestíhala poslouchat ostatní :slight_smile: A další věc, která mě odrazovala, byla hekárna - nesmí tam být doprovod a už vidím, jak někde ve vztahách budu s přítelem na chodbě :grinning: ale i to se dá přežít. Říkám si, že je to jen na chvíli, tak to zmáknu.
16. čer 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji
@bjoucik.15 v Podolí je registrace až od 10..no musím to ještě promyslet, ale budu doufat, že v Podolí mě vezmou :slight_smile:
16. čer 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz To jo, al to už budeš vědět, kolikátá jsi ne?
16. čer 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji no asi tam budu muset jít před osmou, abych věděla :slight_smile: a nevíte co je potřeba na tu registraci přes net u Apolináře? jestli by to pak mohl třeba udělat manžel z domu, aby se to stihlo? :slight_smile:
16. čer 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz No jestli půjdeš do toho Podolí, tak co vím, holky tam čekaly třeba od 6-ti. Tak s tím počítej.
16. čer 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz co já vím tak chtějí osobní údaje, číslo zdravotní kartičky + kod ZP, a uživatelské jméno a heslo...

jukni sem http://www.apolinar.cz/porodnice/index.htm
16. čer 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji to je hnus! v 6 mám ještě půlnoc :slight_smile:
16. čer 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji no já vím že jo, ale dřív byly registrace od osmi, teď jsou od 10. asi tam půjdu tak na 7:30 (moje dr. mi říkala, ať jdu na osmou) a buď se vejdu nebo mě přes net přihlásí manžel k Apolináři:slight_smile: Kdyby u Apolináře nebyly ty boxy, tak mi to je uplně jedno kam se dostanu :slight_smile:
16. čer 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bjoucik.15 no to já taky:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bjoucik.15 jo tak to bych kdyžtak manželovi po telefonu nadiktovala :slight_smile: četla jsem ty jejich "podmínky" a přijde mi, že tam se dostat bude jednodušší :slight_smile:
16. čer 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz no jednodušší... je dobrá že máš + 5 dnů, takže když tvůj termín bude plný zkusíš druhý den :slight_smile:
16. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 To jo, ale jinak není moc šance se tam prý dostat.
@xyz123xyz Kamarádka se tam registrovala celkem nedávno, byla tam právě na tu šestou a myslím, že to měla tak tak. Pak tam chuděra čekala a čekala... :frowning2:
16. čer 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji kam nemám šanci se dostat? k Apolinářovi?
16. čer 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Né, že když nejdeš do toho Podolí brzy, tak že tam není moc šance se dostat. :wink: Jak jsi psala, že máš v 6 ještě půlnoc.
16. čer 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji jo jasně to vím... jsem právě ráda, že Apolinář je od 8 od rána a ještě internetově :slight_smile: Ještě nevím svůj TP tak zatím nevím na kdy se budu registrovat.
16. čer 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mihaji hm, tak to prostě buď vyjde nebo ne no :slight_smile: jako od 6ti tam nebudu :slight_smile: to bych nedala :slight_smile: bývá mi špatně, když vstávám brzo :frowning2: :frowning2: a to bych musela vstávat ve 4 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@bjoucik.15 jj těch +5 dnů je dobrých.

No uvidíme :slight_smile: budu se modlit, že budu mít štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz taky mi ráno nebývá nejlépe okolo 8
16. čer 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bjoucik.15 já normálně vstávám v 7 do práce, a to si musím chvilku posedět na posteli, než vstanu, ale pak už je to uplně v poho :slight_smile: musím zaklepat, ale naštěstí mě ty nevolnosti nedrželi moc dlouho a když se teď něco objeví, většinou se to dá přežít :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz Tak ještěže mně špatně nebývá, já jsem v 6 už v práci :grinning:
16. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji tý jo, tak to bych asi nedávala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky a nevíte jak to je, když mi ta registrace ve 14+0 vychází na svátek?
V podolí to nečtu, tak tam stejně budu muset brnknout, radši :slight_smile:
a v Apolináři jsem to nějak nepochopila :slight_smile:
16. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz no tak to jo, chodíš do práce, já ne :frowning2: jsem na rizikovým, dokonce jsem měla zůstat v nemocnici, ale Vinohradské nevěřím tak jsem podepsala revers a musím se hlídat doma v klidu.. už mě to tu nebaví a přemýšlela jsem že bych šla do práce, ale nevím. Tam makám 12dní a pak mám jednou za 14dní volnej víkend a je to docela záhul :unamused:

U Apolináře je to každej den vč. víkendu a svátků
16. čer 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bjoucik.15 tak já jsem od začátku uplně v pořádku, tak není důvod nechodit:slight_smile: práci mám super, nenadři se, nenervuji se, takže není důvod :slight_smile: :slight_smile:
a proč si na rizikovým?
16. čer 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz Mně to v Podolí taky vychází na svátek, už jsem tam volala a sestřička říkala, že registrace probíhá každý den svátek nesvátek :slight_smile:
@bjoucik.15 Já jsem posledně u Apolináře rodila a jak píšeš, boxy mi nevadily vůbec, se vším jsem byla spokojená. Jen kvůli té hekárně chci tentokrát zkusit Podolí. Rodila jsem dlouho a nechali mě na hekárně celou noc bez manžela a už to nechci zažít. I když teda jsem si tentokrát objednala krátký porod, tak to nebudu muset řešit :grinning: :grinning:
16. čer 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@madlisek aha, tak děkuji moc za info :slight_smile: to je dobrá zpráva :slight_smile: i kvůli té hekárně mě ten Apolinář trochu odrazuje :slight_smile:
16. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz oni sami důvod nevědí si myslím... mimčo je v poho a pěkně se vyvýjí dle dr. ale omdlela jsem v práci, už to na mě bylo dlouhý 12 dní po 9 a 2x po 12 hod dělat operátorku jsem prostě nezvládla :unamused: a pak ještě ta moje slezina, to se nelíbilo obvoďačce že stále chodím do práce... a 2 dny v kuse jsem zvracela. Takže asi proto mě nechávají doma....

@madlisek no právě bojim se té první doby porodní, že tam budu sama... ale na druhou stranu kdybych měla být na hekárně celou noc, ten můj by to semnou nevydržel takže by stejně šel domů. Doufám že to u mě dopadne v pohodě a bude to rychlý :slight_smile:
16. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,já bych se taky přidala,termin mám 3 ledna 2013 tak uvidime jak se zadaři
19. čer 2012 ve 21:17  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz ahoj prosimtě myslim že do podoli se musiš registrovat týden 14+0 a měla by si tam byt brzo ráno v kartotéce maji tušim od 8.30 ale bud tam klidně už v 7 možná i dřiv,četla jsem že přijimáji 12 rodiček denně,ještě je prý do podoli nějaké tel.čislo kde když zavoláš a řekneš termin porodu tak oni ti řeknou kdy máš přesně přijit,mě to totiž vycházi na 5.července a to je svátek,tak nevim jestli tam jsou
19. čer 2012 ve 21:22  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek