• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pražští ledňáčci 2013

27. října 2012 
autor
@swanv ahoj, zjistila jsem, že registrace jsou až od 10. hodin. a určitě si tam zavolám, protože mi to vychází jako tobě, na 5.7. :slight_smile:
19. čer 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swanv Vítej :slight_smile: máme stejný TP :slight_smile:
19. čer 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz jj tak to se tam možná potkáme,tak snad se tam obě dostanem,když ne zkusim apolináře ale raději bych podoli ja jdu v pátek na ten 1 screening a mam za to platit 1200 kč to mě docela dostalo
19. čer 2012 ve 21:30  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swanv já taky budu zkoušet Apolináře, když se do Podolí nedostanu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a na screening jdu v úterý, a platit budu 1100 kč:slight_smile: ale pojišťovna mi něco prý proplatí :slight_smile:
kam jdeš na screening?
19. čer 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz já jdu právě někam na Hloubětin tak se tam na to zeptám jestli něco propláci
19. čer 2012 ve 21:36  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swanv to ti neřeknou tam, to si musíš zjistit na své pojišťovně :slight_smile:
19. čer 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz aha tak diky já tam zkusim zavolat a optat se.tak se zatim měj kdybys něco potřebovala tak pisni,zatim dobrou noc
19. čer 2012 ve 21:43  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swanv není za co :slight_smile: já si na pojišťovnu napsala a oni mi poslali výpis, co vše hradí a do jaké max. výše :slight_smile: dobrou noc:slight_smile:
19. čer 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky posílám nové info o registraci v Podolí.Byla jsem tam včera a jsem úspěšně zaregistrovaná.
Tak můj manžel tam šel na 6.30 a byl druhý já jsem dorazila na 9 hodinu.Založili tam seznámek na který se postupně příchozí zapisovali.Registace se otevírá v 10h a potřebujete zdravotní kartičku a těhu průkazku.Během 3 minut je hotovo.Registrace je od recepce napravo na dveřích je napsáno Kartotéka.Včera tam bylo asi 10 těhulek,ale prý minulou středu byla paní v půl 9 16náctá tak odešla a povedlo se jí to včera.Takže je to každý den individuální.
Navíc tam probíhá výzkum pro prvorodičky ve 2 patře zaměřený na svaly pánevního dna (přiloží sondu k pochvě a musí se zatáhnout saly změří se to teď ve 14tt a pak hned po porodu a pak po 6 a 12 měsících po porodu je to bezplatné akorát se vyplní dotazník).
Jo a mile mě překvapila budova Podolí je moc pěkná dýchl na mě takový zvláštní ,ale hezký pocit :slight_smile:
Tak snad jsem napsala vše kdyžtak se ptejte.
21. čer 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz ahoj tak screeninig mi dopadl dobře a nakonec jsem neplatila nic protože OZP ma s nima smlouvu takže super,jinak jsem přemýšlela o porodnicich že bud podoli a nebo krč,ale rozhodla jsem se pro Podoli.Co tobě jak dopadl screening???
25. čer 2012 v 10:44  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swanv Já jdu na něj zítra:slight_smile: tak se už strašně těším ale i bojím :slight_smile: Já jdu zkusit Podolí, už jsem rozhodnutá a už jsem si od nich i zjišťovala, kdy tam přijít :slight_smile:
25. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swanv Gratuluju k výsledkům screeningu, to je super. Už se nemůžu dočkat, až ho budu mít taky za sebou.

@xyz123xyz Držím na zítra palečky, ať je to taky v pořádku.
25. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz jj já jsem tam také volala a pani řikala že normálně toho 5.7,tak držim palečky na screeningu,ja jsem se taky bála ale pan doktor byl fakt hodnej a mimčo bylo roztomilé jak se tam hýbalo,podle velikosti miminka mi tam napsal termin porodu 29.12
25. čer 2012 v 10:50  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihaji děkuju moc,no jsem ráda že je vše v pořádku a hlavně že mi už přestává být špatně a nejsem tak unavená,naštěsti do práce už nechodim dělám zdravotn sestru takže mě raději nechali doma
25. čer 2012 v 10:52  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji děkuji :slight_smile: já jsem přesvědčená, že bude vše OK :slight_smile: ale nebyla bych ženská, kdyby mě i přes to nezchválily sem tam obavy :slight_smile:
25. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swanv Mně naštěstí špatně není, ale unavená jsem šíleně, v práci s tím kolikrát dost bojuju.
@xyz123xyz Určitě všechno bude OK a obavy máme asi každá.
Mně čeká příští týden krev a pak asi po dovolené screening. Příští týden jde se mnou poprvé i manžel, tak se na to moc těším a on je taky zvědavý.
25. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihaji se mnou jde manžel zítra poprvé :slight_smile: Tak je také zvědavý :slight_smile:
25. čer 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahoj holky, tak mám screening za sebou :slight_smile: Dopadl výborně, čekáme uplně zdravé miminko :slight_smile: má už 6,4 cm a krásně nám mávalo :D Hrozně se mi ulevilo :slight_smile: A bylo to moc hezké :slight_smile: Hlavně když si začalo šmudlat pacinkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marlenee ahoj, děkuji za info. Chci se zeptat, tam teda přijdeš a je tam nějaká čekárna? A tam se zapíšeš na nějaký ten lístek, jak píšeš? Podle toho si i spočítáš kolikátá seš? A kolik jich tedy denně berou celkem? Já tam plánuji jít na 7:30, tak doufám,že to bude stačit :slight_smile:
26. čer 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz Gratuluju, to je skvělá zpráva! Byla jsi na screeningu přímo v Podolí? Čekala jsi dlouho?
26. čer 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz ahoj moc gratuluju k screeningu
26. čer 2012 v 19:33  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@madlisek nene byla jsem v Gennetu na Letné. Doporučila mi to moje dr., i přímo doktora a myslím, že díky tomu, že jsou dobří známí, se ke mě choval pěkně. Aj mi řekl, že my od paní dr. máme u něj protekci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@swanv Děkuji :slight_smile:
26. čer 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz Jej, tak to je super :slight_smile: My jsme šli minule k Břešťákovi, to bylo výborný, ale bohužel už se přestěhoval jinam a naše Dr. už tam neposílá, tak jsem si řekla, že zkusím přímo Podolí. Ať obhlídnu terén a případně zkusím rovnou sfouknout i tu registraci, jestli mě nechají.
26. čer 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz a zmenili ti taky jakoby datum porodu,že jeden se počitá od posledni menstruace to mi vyšlo na 3 ledna a podle velikosti miminka na screeningu mi to vyšlo na 29.12
26. čer 2012 v 19:40  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek ahoj já jsem byla u pana doktora Břešťáka na screeningu a byl fakt moc hodnej pracuje někde na Hloubětine
26. čer 2012 v 19:43  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swanv Jj, vím, loni byl ještě v Modřanech a měli s naší Dr. smlouvu, ale s tím centrem v Hloubětíně už bohužel smlouvu nemají. Mrzí mě to, byla jsem tam v minulém těhotenství na utz ve 13 i ve 20tt a bylo to opravdu moc fajn.
26. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swanv nezměnili, protože se mi to podle ms i podle utz na den shoduje :slight_smile:
26. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz Moc gratuluju k výsledkům, to je super. Už se těším, až to budeme mít taky za sebou.
27. čer 2012 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xyz123xyz - přijdeš do hlavní budovy uvidíš recepci a hned na pravo je kartotéka.Je tam pár židlí,ale pokud budou obsazené můžeš je donést od recepce tam jsou volné.Normálně si vezmi čistý papír a tužku a očísluj to od 1 do 12.A pokud někdo dorazí podej mu papír ať se zapíše.
Myslím,že ty návaly už ustaly.Kolegyně z diskuze prosinčátek tam byla v sobotu 23.6 přišla v 7.50 a byla čtvrtá a po ní už nikdo nepřišel.
Registrace je od 10h a berou 12 těhulek.

Jinak holky gratuluji ke sreeningu taky ho mám za sebou přesně týden a čekáme zdravé mimi a TP posunut na 27.12 :slight_smile:
27. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marlenee děkuji moc za info :slight_smile: tak doufám, že když přijdu kolem 7:30 ještě se na mě dostane :slight_smile:
27. čer 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek