• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pražští ledňáčci 2013

27. října 2012 
ahoj holky,
tak mám za sebou taky screening a dopadl dobře. Byla jsem v Gennetu, mimčo má 6,8 cm a termín my podle UTZ i podle MS vychází na 1.1.2013. Doktor říkal, že mi k té shodě gratuluje :slight_smile:. Tak se mi ulevilo, že je vše v pořádku.
27. čer 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenee díky za informace o registraci, mě to čeká v úterý, tak jsem zvědavá. Já tam budu muset za sebe poslat záskok, asi ségru, protože budeme mimo Prahu. Tak doufám, že když už jí tam pošlu a ona si to půjde odsedět, že to nebude zbytečné a vyjde na mě řada. Jinou porodnici zatím vybranou nemám :frowning2:
27. čer 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula1981 - pokud dáš sestře zdravotní kartičku a těhu průkazku tak si myslím,že tam být vůbec nemusíš.Totožnost tam nikdo nezjištuje a na nic se neptají jen jestli jsi prvorodička.Hodně štěstí :slight_smile:
28. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz @petula1981 povedla se vám registrace v Podolí? Já se tam taky chystám, ale až za 2 týdny. Kolik tam tak bylo lidí? Na kolik jste tam šly?
3. črc 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ludmilad jdu ve čtvrtek :slight_smile:půjdu tam na 7:30 asi
3. črc 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ludmilad
@xyz123xyz - holky pokud máte dva termíny porodu (dle MS a dle UTZ)dá se toho využít jeden termín přijít třeba na 9h a uvidíte kolikáté budete a pokud to nevyjde můžete přijít ten druhý termín dřív.
Hodně štěstí :slight_smile:
4. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marlenee a já mám zrovna jen jeden, sakryš :slight_smile: na den se mi shodují :slight_smile:
4. črc 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marlenee Takže k té registrace stačí zdrav. kartička a těhu. průkazka? Nic jiného?
4. črc 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz - stačí .Nic jiného po mě nechtěli za 3 mim jsem byla hotová :grinning:
4. črc 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marlenee taktéž má jen jeden :frowning2: ale to zvládnem, minule to vyšlo a v Podolí jsou ty porodní pokoje fakt super, hlavně to soukromí, jinam nechci :wink:
4. črc 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes byla na registraci v podoli.Přišla jsem v 6.30 a byla třeti,v půl desáté už nás tam bylo plno,takže jestli přišla nějaká maminka později,měla chudák smůlu.to čekáni bylo nekonečné tak snad se vyplatilo tak snad to půjde všechno hladce.
5. črc 2012 ve 13:09  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ludmilad za mě šla na registraci sestra, dorazila v 7:40 a byla 11, první maminka tam byla v 5:30, v 9 hodin přišla 12 maminka, v 9:15 přišli další dvě a v 10 dorazili další 3, ale na ty už samozřejmě řada nebyla. Já měla termín dle MS i UTZ stejný, tak jsem měla jenom jednu možnost registrace.
Tak jsem ráda, že tam jsem, také jsem tam chtěla kvůli těm porodním pokojům, jinde v Praze takové soukromí není. Tak držím palce, ať se tam dostaneš, ale když dorazíš před tou 8, tak by to mělo být v pohodě.
7. črc 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula1981 taky uvazuju o Podoli, ale teda to je hruza s tou registraci, takze abych tam cekala od pul 6 aby se na me dostala rada?
11. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenee diky za info ohledne registrace, take uvazuju o podoli tak se mi to hodi :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay já myslím, že jít tam na 6 je extrém, ale radši bych tam do těch 8 hodin dorazila. Myslím, že 7:30 - 8:00 je takový optimální. Ale nechci zase radit, abys tam přišla pozdě a už se třeba na tebe nedostalo. Ono záleží termín od termínu, na některý je velký nával a na některý ne, ale dopředu to člověk bohužel nezjistí :slight_smile:. Tak držím palce, ať se tam dostaneš.
20. črc 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay @petula1981 Od půl šesté by to každopádně byla jistota :grinning: Já přišla v 7:15 a byla jsem 10., chvíli po mě přišly další dvě adeptky a bylo plno. Takže myslím, že kolem té sedmé nejpozději, aby měl člověk cestou klid, že tam nejede zbytečně. Ale také záleží na termínu, když si nás zapisovali, viděla jsem, že na některé jiné termíny ten týden měli zapsaných třeba jen pět maminek. Na to se ale člověk bohužel nemůže spoléhat :slight_smile:
20. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek asi tam pujdu na 6, no bude to zajimave tam cekat 4 hodiny
@petula1981
23. črc 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat?
Termín mám 17.1. (dle MS) nebo 13.1. (dle UZ), registrovaná jsem v Podolí. Už víte, co čekáte?
23. srp 2012 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna123 ahojky, klidne se pridej, ale tady to moc nezije :slight_smile: ja cekam klucika :slight_smile:
26. srp 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že je tu nějak mrtvo :unamused: Tak to gratuluju! A kdy ti to řekli? Mně při UZ v 13. týdnu řekl doktor, že asi možná holčička, ale v 18. týdnu mi řekl, že tam ještě nic nevidí (to byl teda jiný doktor). Tak jsem zvědavá - už jsem s holčičkou nějak začala počítat, tak jestli mi příště řekne, že vidí pindíka, tak asi spadnu z lehátka :grinning:
27. srp 2012 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna123 ahoj, je pravda, že tahle diskuze je celkem mrtvá :cry: . My čekáme druhé mimčo a tentokrát se chceme nechat překvapit :slight_smile:. Jinak gratuluji, tak třeba to bude holčička, když ti ten druhý doktor říkal, že nic nevidí (tak asi ani piňdu neviděl), u prvního mi doktora ve 12 týdnu řekla, že vidí kluka a byla to pravda.
28. srp 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay A co ta registrace, vyšla? Koukám, že jsi se taky chystala do Podolí.. Ty máš ten termín taky tak nějak jako já, ne?
29. srp 2012 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula1981
To taky doufám, ale říkal, že to nic neznamená, že nic nevidí - že prý klidně může mít zrovna erekci a my to nemusíme vidět :grinning: Ale ten doktor předtím byl vysloveně v UZ ordinaci a ten ultrazvuk mi přišel lepší. Taky do toho čučí každý den, tak by snad měl být schopný tam něco vykoukat :slight_smile: U druhýho bych se možná taky nechala překvapit, ale teď jsem strašně zvědavá a nedočkavá
29. srp 2012 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna123 ano vysla, cekala jsem tam 4 hodiny,a byla jsem ctvrta. Podle utz 20.1. podle PMS 23.1. kdy ty?
29. srp 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna123 me to rekli minuly tyden, protoze jsem musela na odber plodove vody takze kluka mame vice nez jisteho :slight_smile: ja jsem tedy tusila, ze to bude kluk
29. srp 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay PMS 17.1., UZ 13.1. My jsme do Podolí taky dorazili na šestou a byli jsme 3. Dohromady nás dorazilo jen 8, takže celkem zbytečně, ale kdo to mohl tušit, že? Tak hlavně jestli odběry dopadly dobře... Já teda netušila nic - teda chvílema, že je to kluk, pak zase že ne... Prostě mé mateřské instinkty selhaly :confounded:
29. srp 2012 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:@suzanna123 Já jsem registrovaná také do Podolí, už jsem tam rodila a byla jsem spokojená. Já teda dorazila v 7:30 a byla 11, takže jen tak tak. Termín mám podle UZ i PMS 1.1. :slight_smile:. Mě každý říká, že budu mít holku (ale je to asi tím, že už kluka máme a že nám tu holčičku přejí), ale já mám zase pocit, že to bude kluk :slight_smile:
30. srp 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula1981 Takže aspirujete na 1. dítě roku 2013... :slight_smile: Já si říkala, že baby boom je za náma, když jsem viděla, že nával žádný a ono to asi byla náhoda... No snad nebude naopak narváno až budu rodit :unamused: A minule jsi byla na sále sama nebo jsi měla někoho s sebou?
30. srp 2012 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna123 na sále jsem měla sebou manžela, většinu času jsem tam spolu byli sami (víc jak 8 hodin), jednou za čas přišla porodní asistenka, nebo přišla, když jsme si jí zavolali a 2x u mě byl doktor.
No uvidíme jestli budeme mít 1. dítě roku, hlavně si říkám, ať se nenarodí na Štědrý den, aby neměl najednou narozeniny a Vánoce.
30. srp 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula1981 8 hodin??? Já tam přítele nechci, ale jestli tam mám být takhle dlouho, tak si to asi rozmyslím - nechce se mi tam být půl dne sama... :unamused: Já myslela, že na sál se jede až když už to leze ven a většinu času si člověk protrpí někde na hekárně... No, evidentně toho vím hodně málo, asi bych se měla začít vzdělávat :frowning2: My taky doufáme, že mrňous nebude spěchat a narodí co nejdýl od Vánoc - hlavně jestli to bude fakt holka, tak pro své vlastní dobro - svátek jsme jí naplánovali taky na prosinec, tak ať to má aspoň trochu od sebe...
30. srp 2012 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek