• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pražští ledňáčci 2013

27. října 2012 
@suzanna123 Ahoj, ja mam taky ofiko termin 1.1. , ale tak nejak si myslim a moje dr taky, ze to bude driv. Tak uvidime, kdy nakonec budeme doma tri. Jinak registrovana jsem v Krci a cekame holcicku :slight_smile:
30. srp 2012 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@medi_ivca Ahoj! A kdy ti poprvé řekli, že holčička? Proč myslíte, že bude dřív - moc roste?
30. srp 2012 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna123 poprve mi moje dr. naznacila v 17tt, na velkem ultrazvuku pani doktorka taky rikala holcicku a ted ve 23tt mi to moje dr. zase potvrdila, takze uz verim, ze to bude pipinka :slight_smile:
Jinak jsem v lednu prodelala konizaci delozniho cipku a uz ted mi 11mm chybi :grinning: takze jsem v nevyhode. A prej se casto stava, ze po konizaci se deti rodi predcasne. Ale taky nemusi, uvidime :slight_smile:
30. srp 2012 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna123 no v Podolí je to právě tak, že jdeš nejdřív na příjem, tam jsi asi hodinu, měří ti kontrakce a podívá se na tebe doktorka a když uzná, že opravdu rodíš, tak tě pošle na porodní pokoj, který slouží i jako porodní sál a tam si celou dobu sama v soukromí, žádné jiné rodičky tě neruší. Je to v podstatě garsonka - velká místnost s gynekolog.křeslem, skákací míč, židle,... a pak koupelna (sprcha + WC). Já měla doprovod s sebou, tak v podstatě porodní asistentka měla možná volněji, asi každou hodinu se na mě přišla podívat, radila co a jak, případně jsme si jí mohli zavolat místním telefonem. Myslím, že obíhá několik těch porodních pokojů, tak nemůže být pořád jenom na jednom.
30. srp 2012 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@petula1981 Aha, to mi nedošlo, že porodní pokoj a sál je jedno a totéž... Na pokoji jsem přítele chtěla, ale pak ve finále už moc ne - no ono to možná vyjde nastejno. Tak si asi s sebou vezmu knížku, abych se nenudila :grinning:
30. srp 2012 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak UZ v 21. týdnu, pindíka stále nevidět. Tak budu doufat, že proto, že tam není a ne že máme poťouchlý dítě, co ho schválně schovává...
6. zář 2012 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna123 tak když není vidět piňďa, tak by to mohla být holčička, teda pokud si ho opravdu schválně neschovává :slight_smile:. Já jdu zítra na kontrolu, už jsem 25.týden, strašně to letí :slight_smile:
12. zář 2012 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No jestli ho schovava, tak to ma dost blby - vyrazila jsem na nakupy a mam plny kufr ruzovych veci...
13. zář 2012 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, také se přidávám do klubu :slight_smile: Chystám se rodit v Podolí, spočítáno to mám na 23.1. Vypadá to, že to bude klučík. S registrací jsem to měla také veselé. Suveréně jsem tam přišla za pět osm a byla jsem 13 v řadě, takže vlastně už pod čarou. Jedna holčina přede mnou to ale měla blbě spočítané, tak ji nevzali a mě to nakonec klaplo. A fronta za mnou mohla jít domů... bylo mi těch holek trochu líto. Mrňous už se má čile k světu, kope o 106! Výbavičky zatím nesháním, tu budu potřebovat spíš pro sebe, najednou to začalo všechno růst a já nevím co na sebe :slight_smile:
28. zář 2012 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky taky se pridavam:slight_smile: termín máme 23.ledna:slight_smile: jste některá z prahy 10?
29. zář 2012 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@caarmen
@siminkah
Ahoj holky :slight_smile:

@siminkah ja jsem ze Zabehlic :slight_smile:
29. zář 2012 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@caarmen A já si říkala, že je asi po baby boomu, protože na můj termín přišlo 8 maminek a co jsem koukala na diskuze, tak i jiné termíny vypadaly docela v pohodě... Ale měla jsi teda obrovský štěstí :slight_smile:
17. říj 2012 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@siminkah Těsně vedle - Praha 9, Vysočany
17. říj 2012 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nemáte některá zkušenost s dulou, nebo porodní asistentkou, kterou byste mohly doporučit. Budu rodit nejspíš v Podolí, případně v Hořovicích. Nějaké informace už jsem si našla, ale člověk přeci jen dá více na osobní doporučení.
18. říj 2012 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, přidávám se do diskuze, termín 21.1. , registrovana v Podoli, jsem z Pragy 10 :slight_smile:
18. říj 2012 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už snad máme potvrzenou tu holčičku! Sice na 80%, ale stoprocentní to není nikdy, že? A doktorka tvrdí, že už tam něco viděla, co svědčí o holčičce. Předtím nám akorát doktor říkal, že tam nevidí pindíka..
19. říj 2012 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem! Hledala jsem skupinu s termínem porodu leden 2013 a našla jsem jen pražskou a brněnskou.. :slight_smile: Poradíte mi někdo, jestli je tu i skupina pro mimopražské? ;)
Předem děkuji!!
Týnka
27. říj 2012 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek