• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Tak Honzíkovi je už líp, skoro ani nekašle, takže vypadá, že se z toho dostane :dizzy_face:

Sokolko (i vy ostatní pokud nakouknete) - Krásné Vánoce plné klidu, pohody a šťastných chvil, hodně dárečků a ať vše klapne podle přání a očekávání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PAPAPA
23. pro 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zany a ostatní co sem občas jednou za uherák dorazíte.

Trošku vám popíšu naše svátky.
My jsme letos poprvé byli doma. Každý rok jsme si udělali véču doma a dali si dárečky, no a pak jsme zajeli k mojí mamce a pak ke tchánům. Letos jsme to chtěli udělat více v klídku hlavně kvůli Kubíčkovi, abysme ho nikde ještě po večeři netahali. Takže jsem si odpo připravila řízečky (pro sebe kapříka, neboť taťka rybičku nejí ) a šla jsem hodit sprchu s tím, že pak hned začnu smažit. No jo jenže zrada. Davča šoupnul našeho malého miláčka do houpačky, nahrnul mu tam hračky a přišel mě znásilnit . Takže asi tak. Pak teda usmažil řizečky on a já mezitím připravila véču Kubíčkovi. Udělala jsem mu bram. kaši s UM a kuřecí prsíčko. Večeřeli jsme všichni dohromady. Jednou jsem si dala do pusiny já a dvakrát Kuba Zdlábnul to všechno, no jo maso, a pak přišli na řadu dárečky. Na všechno dělal jéééé jéééé, ale nejlepší byli papíry a mašle, ostatně asi jako všude. No a maminka dostala pressovač. Fakt mám z něho velikánskou radost. Akorád se s tím budu muset pořádně naučit. Dělala jsem si latté, ale vždycky se mi to spojí všechno dohromady a nemám to tak krásně rozdělený jako to maj v restauračkách. Asi tam budu muset vyrazit a koukat jim pod pazoury jak to teda dělaj . Jinak jako rodinnej dárek jsme si nadělili rodinné autí. No prostě štědrej ježíšek.
Hračky se Kubíčkovi líbili, ale stejně ho nejvíce zajímal nábytek o kterej se mohl zvednout a stát u něj. Takže asi tak. Ale bylo to krásny. Večer jsme si dali s taťkou cinzano (já jen trochu, aby nebyl v noci Kubínek opitej ), ale moc mi chutnalo. Přežrala jsem se jak prase takže nechci vidět tu váhu.

toť vše. Zatím papa a užívejte zbytek svátků :dizzy_face:
25. pro 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Sokolko :slight_smile: a i vy co jste sem nezavítaly 100 let... :frowning2: :slight_smile:

U nás klaplo všechno na 1* :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ráno šel Honzík ke stromečku a byl tak nadšený, že dělal týtý (rozuměj: svítí :grinning: ) a pak rozbil jednu ozdobu... :unamused: Dopoledne jel manža na hřbitov, já jsem zatím uspala Honzíka a pustila jsem se do obalování řízků a kapra a pak jsem nám připravila chlebíčky :sweat_smile: Po obědě (který nebyl :grinning: ) jsem vyrazila pro mamku a sjely jsme na hřbitov tentokrát my :wink: Pak jsme si dali kafe, chlebíček (hlady jsme fakt neviděli), Honzík se vyspinkal a šla jsem dělat večeři :slight_smile: Potom jsme se pustili do dárečků a Honzíka nadchla plácací kačenka a chodil tu s ní jako s hůlkou a ťukal do podlahy :grinning: Pak ho nejvíc zajímali naše dárečky a hlavně moje nová peněženka :grinning: Já jsem byla taky mocinky hodná a dostala jsem mimo jiné nové krásní zlaté naušnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Musela jsem je teda pořádně hledat ve stromečku :grinning:
Honzík měl k večeři taky salát. Kořenovou zeleninu, brambory, žloutek a jogurt :slight_smile: a k tomu kuřecí prsíčko :slight_smile: Takže baštil. Pak hodím fotečky do alba :slight_smile:
Honzík se pak strašně smál takovým tučňákům co dostal do vany. Jezdí nahoru jako po vleku a pak sjedou po klouzačce do vody :grinning: Mamka mu je pouštěla ručně a on se tu lámal smíchy :grinning: :grinning: :grinning: Večer usnul jako zabitej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Včera jsme vyrazili ke tchýni na oběd a můžu vám říct, že ještě, že u nás nebyla, protože tam byla atmosféra fakt příšerná!!! :angry: Já se modlila ať už jedeme k mamce. Tam jsme se sešli s bráchou a jeho rodinou a dali jsme si dárky. Honzík spal a synovec se chtěl pustit do rozbalování dárků bez něj, protože se tak strašně těšil na dárky a hlavně na ježáb o kterém si myslel, že dostane, protože k nim ho Ježíšek nepřinesl :grinning: :grinning: :grinning: No byl tam :wink: Honzík tam byl ve svém živlu, lítal se svým bratrancem jako potrh a bylo na něm vidět, že mu chybí kontakt s dětma jak jsme už 3 týdny jen doma :unamused: :unamused: :unamused:

Jinak dostal hrací piano, které je spíš za trest pro nás :angry: a spoustu dalších hraček a knížky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak včera u tchýně letěl stromeček :grinning: :grinning: :grinning: Má ho u dveří ke kuchyni, které měla pootevřené. No a my jsme obědvali a Honzík se tam okolo stromečku protáhl, otvíral dveře a jak je otevřel, tak stromek letěl :grinning: :grinning: :grinning: No nemá nechávat otevřené dveře, kterými se stejně nedalo chodit :confused:

Zítra už můžeme ven, tak se těšíme jak malý Jardové :grinning: Doma nás to už nebaví, takže jsem si z nudy pustila i net, protože jinak mě to ani nenapadlo a hlavně je uklizenej v šupleti :slight_smile:

Jo a o váze mi Sokolko ani nemluv. Jsem jako prase a hlavně jak nemám pohyb, tak je to síla a na váhu radši ani nelezu a nepolezu :grinning: :angry: :angry: :angry:

PAPA
26. pro 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jen v rychlosti, přejeme ti vše nejlepší k dnešnímu svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a hlavně ať se ti vyplní vše co si přeješ. Petra David a Kubíček (ten ti posílá slintavou pusinku :grinning: )
27. pro 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, děkuji za přáníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska jsme po obědě konečně vyrazili ven, takže jsme s manžou byli ve svém živlu a byli jsme děsně rádi, že konečně nesmrdíme doma a nenudíme se... :slight_smile: :unamused:
Honzík se prospal v kočárku, pak jsme dojeli nakoupit něco na jednohubky a šupky domů a čekali jsme bráchu se švagrovou a Ládíkem. Honzík se cpal jedohubkama, resp. kouskem rohlíku s máslem, protože byl jak nenažranec nenažraná a pořád somroval. Normálně jsme to do sebe museli nacpat, aby nežebral!!! :grinning: Pak se kluci spolu vykoupali, Ládík byl ještě ve vaně a Honzík už dávno spal :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Holt tučňáci vedli :slight_smile: :slight_smile:
My si dali se švagrovou vínko :slight_smile: Od Štědrého dne jen chlastám :grinning: Nu což, 2 sklenky Honzík přežije, ne? :wink: :confused:
Zítra manža přidělá houpačku, tak jsem zvědavá jak se v ní bude Honzíkovi líbit. Koníka už bere a vydrží se na něm houpat a dokonce z něj sám sleze :dizzy_face:

PAPA
27. pro 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem hodila fotečky do alba, tak jukni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

fotečky krásný. Musím taky dodat až bude čásek :wink: .

Včera jsme byli s Kubíčkem a ségrou na návštěvě u tetiček a bylo to super. Až na to, že jsem se přežrala škvarkových placek (jako tradičně). Kubíčka nejvíce zajímaly pískací hračky tety psa takže mu je hned ožužlal. :confused:

Jinak noci jsou pořád takový všelijaký. Pořád čekám kdy se to uklidní a nic. Třetí zoubek je už prořízlej a čekáme na čtvrtej. Teď už to ale snáší celkem dobře. :dizzy_face:

No nic, pro dnešek vše jdu tady uklidit ten bordel a vyprat nějakou tu pračku.

Zatím páček :slight_smile:
29. pro 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak my jsme dneska všichni chrněli do 8,45 :grinning: :grinning: :grinning: Dopoledne jsem vyrazila do města, potřebovala jsem nějaké domací elasťáky, protože mám všechny rozervané! :unamused: Taky jsem se zastavila v Renu a mají tam slevy, protože tu prodejnu snad budou předělávat. No boty pro sebe nemám, ale Honzíkovi jsem koupila sandálky (vel. 22) za 245,- Kč a byli slevněné z 590,-Kč. Takže dobrý kauf :slight_smile:
Po obědě přijela kamarádka, tak jsme šli ven, Honzík hned u baráku usnul a u baráku se zase vzbudil :dizzy_face: Ale spal hodinku a půl, tak se aspoň pěkně prospal a do večera už vydrží... :wink:
Pak jsme si dali kafíčko, ochutnali její cukroví a ona naše... :slight_smile: A teď se tu Honzík houpá a dokonce v tom lítá jako drak a je náramně spokojený :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Možná ještě vyrazíme k bráchovi, ale podle toho jak dorazí domů... :confused: :slight_smile:
29. pro 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Zany přejeme krásného silvestra, moc se neopijte :grinning: a ať vše probíhá v klidu a pohodě. Do nového roku jen to nej a ať vás dítko moc nezlobí a roste k radosti všech. :wink:
31. pro 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, i my přejeme krásného Silvestra :slight_smile: Do nového roku vše nej nej nej ať se vám daří, Kubíček je zdravý a dělá vám jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My budeme dneska doma, za chvíli má přijet tchýně, tak vyrazíme na prochajdu a pak si večer dáme nějakou tu hubku, chlebíček a nějaké vínko nebo šampí. Takže budeme mít klidný večer ve dvou a Honzík snad bude hezky spinkat :slight_smile:
31. pro 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak mi jsme si mysleli, jak budeme na silvestra sami doma a nakonec jsme tu byli v šesti. S Kubíčkem v sedmi . Přišla mamka s bráchou a nakonec i ségra s přítelíkem. Takže to bylo fajn. Malej se vzbudil poprvé v půl desátý, čajík nechtěl tak přišla na řadu kozina a pak se vzbudil přesně za 3 vteřiny dvanáct :grinning: . No to měl ale smůlu, musel asi tak 3 minutky vydržet, než jsme si aspoň přiťukli a popřáli si. Opět jsem s čajdou neuspěla takže kozina a šli jsme spát s Davčou asi ve třičtvrtě na jednu. Jinak když jsem ho po tý dvanáctý kojila tak najednou otevřel oči a koukal na ty záblesky z rachejtlí a poslouchal ty rány. Hned si na ten hluk zvykl a zase se přicucnul a pak usnul. No a pak už nevím kdy vstával.

Zatím páček
1. led 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme byli doma jen ve třech :slight_smile: Honzík spinkal, my koukali na DVD, protože jinak bylo fakt H...!!! :angry: Pustili jsme si Šifru mistra Leonarda a měli jsme to skoro do půlnoci :slight_smile: Mezitím jsme si dali do bříška hubky a chlebíček, popíjeli jsme šampí a šli jsme spát v půl :slight_smile: Honzík se vzbudil v půl 4 :unamused: a vstávali jsme v 8 :slight_smile:
Dopo jsme byli na procházce, pak jsme byli u mamky na obědě a odpo jsme byli všichni venku :slight_smile: Takže jsme dneska vyprocházkovaní až dost :slight_smile:

Koukala jsem, že u vás v dubnovkách řešíte noční kojení!!! Mě se Honzík budil taky pak častěji, čaj pomohl na chvíli, ale přišlo mi, že hlad to kolikrát není, jen potřeboval kontakt... Pak začal dostávat kaši a bylo to lepší, ale teď jak spí ve svém pokoji, tak je to mnohonásobně lepší... :slight_smile: Za chvíli mu bude rok, tak chci přestat kojit, ale uvidíme jak to půjde a jak bude chtít umělý mlíčko... :wink:
Tak snad se Kuba ustálý a bude spinkat taky pěkně a nechá tě konečně vyspat :slight_smile:

Zatím pááá
1. led 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zany a vy ostatní co sem nechodíte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera ráno mi začal Kubík blinkat. Normálně jsme se probudili a já ho vzala, že půjdeme do obýváku a jak jsem si ho položila bříškem na moje břícho :sweat_smile: a hrabala jsem se s ním z pelechu, tak mě celou vohodil :unamused: . Byla to v podstatě voda s trochou hlenu. takže jsem převlíkla malýho i sebe a čekala jsem co bude dál. Kubík byl v poho, vysmátej jak teréní beruška :grinning: tak jsem mu zkusila dát trochu vody. V pohodě to v sobě udržel tak jsem mu dala ještě trochu a opět se poblinkal. Takže znovu převlíkačka :confounded: . Zase byl vysmátej ale já byla na nervy co s ním je. Takže jsme se sebrali a taťka nás hodil k mudře. Kubík vypadal opravdu jako těžce nemocnej. Všude rozdával úsměvy i na mudru, když mu prohmatávala bříško, jestli ho nebolí. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Řekla mi, že to vypadá na nějakou vyrózu a že uvidím jak to bude pokračovat. Že může dostat teploty, rýmu, kašel i průjem a kdyby se mi to nelíbilo tak ať přijdu ještě odpo. JO a to že jsem mu dala vodu nebylo moc dobrý. Mám mu dávat černý čaj oslazený glukopurem a mám mu ho dávat z ledničky. Jinak mi řekla, že když mi do oběda vypije hrneček čaje po malých dávkách a nebude blinkat, tak mu mám udělat k obídku mrkev s bramborou. No a večer že ho můžu nakojit. Ještě mi ho zvážila (před 3 týdny měl 8,71) a měl 8,70 kg. Říkala že je asi živej, což jsem jí potvrdila a ona říkala že se nic neděje, že nepřibral, že je na něm vidět, že chvíli neposedí. No a jako poslední věc u mudry jsme zaplatili 30,- poplatek :grinning:

Přijeli jsme domu a malej šel spinkat. Když se probral tak byl posranej až na hlavě. Takže znovu převlíkání. Čajík do oběda vypil a neblinkal takže dostal mrkev s bramborou a v pohodě. Jenže poobídku už měl teplotu 37,4 takže jsem mu dala panadol. Byl celkově unavenej a rozmrzelej a pořád se chtěl chovat. Pak měl ještě 2x průjmík, ale lehkej, jenže večer už měl 38,5 teplotu takže jsme udělali zábal. No a jelikož už celý den neblinkal tak dostal na noc kozinu. Jenže jak se najedl tak to hned vyhodil i s obědem. :frowning2: Zavolala jsem tetě, která dělá na záchrance a ta mi řekla, že je ještě malinkej tak ať radši zajedeme na pohotovost. Tak jsme jeli.

Tam to byla taky dobrá komedie. Mají tam totiž v počítačích nainstalovaný nový programy a vůbec s tím neumějí. :grinning: Shodou okolností tam dělá sestru Davčova vzdálená příbuzná takže jim to nakonec musel ukázat on, jak se s tím zachází a to ten program samozřejmě nemůže znát :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No a teď ke Kubíkovi. Tomu dala mudra smektu a mě řekla, že ho minimálně do dneška do večera nesmím kojit :astonished: . No umíte si to představit, když ho kojím tak 5-6 za noc? No já jsem čekala, jak bude vyvádět, ale celkem jsme to zvládli s čajíkem. Jen jednou jsem ho musela chvíli chovat než znovu usnul jinak mu stačilo si cucnout čaje. Jo a na tý pohotovosti mi řekla, ať zítra zajdeme k naší mudře na výtěr jestli to není salmonela. :astonished: Ještě jsme tam vyplázli 90,- a 30,- za recept a bylo.

Dneska ráno jsme teda opět vyrazili k naší mudře. Malej už neblinkal jen měl průjmík, ale žádnej extrém. Ráno teplota 38,4 ale po 2 hodinách po panadolu bez teploty. Přidal se k tomu kašel a rýma. Naše mudra mi řekla, že na výtěr jsme přišli pozdě (v 9 hodin) ale že i kdyby tu salmonelu měl (jako že je mi to divný když zase tolik neblinkal ani neprůjmoval) tak že by mi stejně neporadila nic jinýho než teď. Řekla mi, že mi včera z toho mlíčka asi blinkal proto, že se nalokal hodně najednou a jeho žaludek to nepobral. No a že to můžu odpo zkusit. buď to stráví nebo ne. Ale kdyby začal hodně, tak 10x denně kakat, nebo začal hodně blinkat, že máme jet na pohotovost. Malej přes den už teplotu neměl, průjmík měl 4x ale odpo až po 5 hodinách :wink: , ale večer měl zase 37,9. Odpo jsem mu dala cucnout z koziny a v poho. Takže večer jsem ho normálně nakojila a dobrý. Zatím spinká dneska už hoďku, protože jak byl unavenej z tý nemoci tak mi už usínal v náručí.

Takže fakt maso. Snad už to bude dobrý.

Zdravíme Honzíka :dizzy_face:
4. led 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Sokolko :slight_smile:

koukám, že máte doma vzrůšo :slight_smile: :unamused: :unamused: No snad bude Kubíček v pohodě a nic mu nebude!!! Chudinka malej, takhle je nemocnej a něco ho trápí!!!
A koukám, že si musíte vyzkoušet všechny poplatky u doktorů, co? :grinning:

My jsme dneska byli u kamarádky co má o měsíc staršího chlapečka a teprve jsme slavili jeho narozky. Byli taky nemocný, tak jsme tam nesměli, až dneska :slight_smile: Takže jsme si dali dortík a já i kafíčko, předali jsme dáreček a kluci si pohráli.
Honzík tam odkoukal jak se dělá tany tany a dneska večer jsme mu pustili pianko, chvíli do toho mlátil a pak si u toho tancoval :grinning: :grinning: :grinning: Po očku jsme ho tu pozorovali a byla to fakt sranda :grinning: :grinning: :grinning:

V pondělí jdeme už plavčit, tak se zase těším. Jen jsem zvědavá jak budeme zvládat tu půl 1 se spánkem dopoledne, když už většinou nespí a pak s obědem tam... No uvidíme :confused:

PAPA a posíláme velkou uzdravující pusu Kubíčkovi :slight_smile:
4. led 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak od rána se mi zesr... do slova a do písmene :grinning: dvakrát. Takže by to snad už mohlo být lepší. Ale dneska se mu začal prořezávat další zoubek, levá jednička nahoře tak uvidíme. Jinak jsme zatím bez teplot, takže doufám, že mu to večer zase nevyskočí. :confused:

Sokol mě teď pěkně nasr.. Už je zase v tahu.. Pořád musí něco ladit na novém autíčku, ale mě už to doma taky neba. :angry: NO nic.

Dneska jsem odstrojila stromek a zklidila výzdobu tak jsem ráda. Už budu mít pokoj do dalších vánoc. :grinning:

Zatím se loučíme pááááá :dizzy_face:
5. led 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

no tak snad už bude Kuba v pohodě a večer mu ta teplota nevyskočí!!! A kolik už máte zoubků?
Nám se asi klubouty dvojky, protože v noci zase vyváděl... :angry: Tak jsme mazali a musíme koupit další gel...

Dopoledne jel Radim za bábou na Dobříš do LDNky a měl nakázáno se vrátit včas. Tak to splnil a asio 3 minuty to prošvihl :grinning: Mě taky nebaví tu pořád vysedávat sama, vařit, starat se o Honzíka a on je v trapu! Takže tě naprosto chápu!!! Všichni jsou stejní :angry:

Po obídku jsme šli na prochajdu na Pilskou a letěli jsme jak plašani. Cestou zpět nás málem sežral naší Mudry pes :grinning: Pak jsme si dali doma kafíčko a kluci si teď hrají a já mám chviličku :slight_smile:

Zatím páááá
5. led 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,

tak dneska nechtěl nic jíst jen ode mě, tak jsem mu zkusila dát odpo přesnídávku. Já jsem taková kráv... Já si myslela, že když mi říkala mudra, že mu mám dát strouhaný jablíčko s banánem (nechtěl jíst), takže přesnídávka neublíží. Jo to jsem se spletla. Od půl třetí do půl sedmý se posr.. 4x!!! Jsem z toho hotová. Doufám, že už kakat nebude. Nejradši bych si nafackovala :frowning2: Jinak aspoň tu teplotu nemáme. A jinak byl v pohodě. Usmíval se a brebentil tak nevim. Uvidíme zítra.

Jinak na mě to taky sedlo. Mám rýmu, bolí mě z ní v krku a teď mě ještě začal bolet žaludek. Jak nic nejim, není chuť, tak asi z toho. Teda doufám, abych nezačala taky blejt.

Tak zase zítra pa :dizzy_face:
5. led 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak co? Jak jste na tom??? :confused:
Doufám, že už Kubík papkal a ty jsi bacila zahnala nějakým alkohólem :grinning: I když asi ne, co? :wink: Snad se z toho brzy vylížete!!!

My byli dneska odpo na chvíli venku. Bylo tam hnusně, tak jsme se jen vysmrděli a šupky domů :slight_smile: Pak jsme si tu hráli, já byla chvíli na PC a najednou byla koupačka :slight_smile:
Honzík se naučil dělat králíčka :slight_smile: Funí a dělá takovej ksichtík :grinning: No je roztomilej!!!
Zítra jdeme zase plavčit, tak se těším. Jsem zvědavá jak zvládneme to ranní vstávání, dopolední spánek a to všechno kolem... :confused: :confused: :confused:
No a taky musím vyreklamovat ty tučňáky! Tchýně nám dala jen doklad, tak mě tím pěkně nasrala!!! Čekala jsem, že to zařídí sama, ale ne!!! :angry: :angry: :angry: A taky musím objednat dortíky na víkend, protože bude velká sláva!!! I když já moc nadšená nejsem, protože s tím bude akorát práce!!! :unamused:

Tak pááá a pusu pro Kubíčka :slight_smile:
6. led 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, kde jsi???? :confused: :confused: :confused:

Co Kubík, už je zdravej???

Nás čekají o víkendu 2 oslavy Honzíkových narozenin... Tak máme objednané dorty, zítra udělám obloženou mísu a v neděli asi chlebíčky ať máme nějakou změnu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hlavně, že chodím cvičit a pak to o víkendu naberu zpátky :unamused: :unamused: :unamused:
11. led 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zany

moc se omlouvám, ale nešel net. Nechali jsme si odpojit kabelovku TV, protože jsme kupovali satelit na digi a ten inteligent nám odřízl i net. Takže od po nám to nešlo. Zapojili nám to až včera po 3 telefonátech :angry: .

Kubík už je v poho. Já jsem to od něj chytla taky a ségra taky. Davča od včera taky průjmuje takže se spožděním to má též :confounded: . Jinak jsem byla s Kubíkem včera na převážení a zhubnul. Bodejď ne když asi 4 dny jedl jen kojo. V 8 měsících měl 8,70, v 8 m a 3 týdnech taky a včera 8,55. Takže máme přijít příští týden znova na převážení. :unamused: . Jinak říkala mudra, že měl rychlý nástup motorického vývoje takže moc přibírat nebude, ale hlavně aby nehubnul. :sweat_smile:

Jinak děláme paci paci, ale ty dlaně na sebe moc nejdou. No prostě to musí ještě vychytat. :grinning:

Přejeme Honzíčkovi vše nej k jeho prvním narozeninkám a určitě písni jak to probíhalo, jaký jste nechali dělat dorty a jak chutnaly Honzíkovi. :grinning:

Papaa :dizzy_face:
12. led 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Sokolko,

soráč že jsem nepsala, ale jaksi nestíhačka :slight_smile:
Děkujeme za přáníčko :slight_smile: Oslavička byla fajn, ale měli jsme to 2 dny - v sobotu mamka, brácha, švagrovka a Ládík a v neděli tchýně a manžova ségra s rodinou... Docela náročný!!!!!!!!!!!! Příští rok už nic takovýho nedělám a hotovo... Tohle byli první narozky!!!

My jsme byli v úterý na roční prohlídce a poslední hexa a naše aktuální míry jsou: 10,29 kg a 77 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dostali jsme pochvalu že je šikula a nejvíc mě pobavila když se ptala jestli chodí za jednu ruku nebo za dvě :grinning: On chodí pořád jen sám a za ruku chodit nechce :angry:
Dortíky jsou v albu :slight_smile:

Jinak má Honzík teď nějakej průjem, tak snad bude brzy v pořádku... Jinak vyrazíme k Mudře...

Zatím pááááá
17. led 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že tu skoro nikdo nejni a holky se tu dlouho, ale moooc dlouho neukázaly!!! :confused: :cry:
Kdepak všechny jste??? :confused: :confused: :confused:

Průjem máme pořád, ale dostává Hylak, tak snad zabere a bude to OK :dizzy_face:
Zítra jdeme na véču a pak na bowling, tak se těším :dizzy_face: Tchýně bude hlídat, tak jsem zvědavá jak se Honzík předvede :confused: :dizzy_face:
18. led 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues sorry, ale neměla jsem čas. Ve čtvrtek jsme si koupili obývákovou stěnu a tak jsme makali. Ale už naštěstí stojí. :wink: Jinak včera zjistil Davča že u jedný skříně chybí bok, takže volal do skonta, kde jsme jí kupovali, a tam mu řekli, že si má přijet. Takže to přivezl a zaplatili mu i cestu. Jenže dneska dávali už s klukama dohromady poslední 2 skříňky a u jedný byli dvířka ve světlý barvě místo v tmavý jabloni. Takže tam volal znova a řekli mu, že to bude až za měsíc. Tak musíme vydržet se světlýma dvířkama měsíc :angry: Ale jinak je fakt krásná.

Hylak jsme měli taky jak jsme byli nemocný a pomohl. Ale nemohla jsem mu to ředit do čaje, protože mi to pak nechtěl vypít. Takže jsem mu to dala vždycky na lžičku a dala mu to rovnou do pusiny a bylo. :sweat_smile:

Doufám, že bude Honzíček brzy v pořádku. Je to hrůza, když jsou ty naši miláčci nemocní. :frowning2:
19. led 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zany ty na to prdíš.

Noci u nás opět začali být divný. Na dnešek chtěl pořád ke kozině, ale jen si podudlat.

Dopo jsme vyrazili ven, ale měli jsme zůstat radši doma. Hnus. Fouká tam a prší a sněží. Jsem přišla úplně zmrzlá a mokrá. :angry: Teď peču masíko k pozdnímu obědu a Kubík chrní. :sweat_smile:

Co Honzík? Už je dobře? snad jo.

My byli včera u zubařky. No a dobrý. Koukla malýmu do pusinky a říkala, že všechno je v pořádku. No a za půl roku znova :unamused:

Zatím páček
22. led 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neprdím :slight_smile:

Honzík vypadá, že už je v pohodě! V neděli už vytvořil bobek, ale večer to měl řidší. Jenže když pak zas skoro nekadil, tak to podle mě šlo takhle ven :unamused: Ale dneska dobrý a tuhý :grinning:

My byli včera plavčit a zítra jdeme zase, protože jsme nebyli minulý pondělí kvůli těm tech. důvodům :confounded: Ale těším se, protože Honzík je šikula a už se potápěl i obloučkem a i z desky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ven jsme ani nešli, protože tu už dopoledne pršelo a pak začalo sněžit!!! A do toho ten vítr :angry: :angry: :angry: Honzík usnul pěkně po obědě, takže bude pak odpočatej než půjdeme popřát Mileně :dizzy_face:
22. led 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ ona má ve čtvrtek svátek viď?! Já jsem včera koukala do kalendáře tak jsem si toho všimla :dizzy_face: .
To je fajn, že už je Honzíkovi dobře. Aspoň už to má za sebou. Ono to teď fakt nějak řádí. Sousedka taky říkala, že jí holka začala o víkendu zvracet a mít průjem. No jo virózy. :angry:

Tak paaaaa
22. led 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tak, zrak tě neklamal :grinning:

Honzík byl zas jak kyselina a snědl 3/4 rohlíku! A to jsem měla pro něj jogurt, ale pán jím pohrdal :angry: Dneska zkusíme večer kaši, ale myslím, že to s tím nebude žádná sláva :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

A co Kubík? :slight_smile:
22. led 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík si rohlík taky někdy veme a včera měl kousek chlebíku. Jinak jsme začali dávat ke snídani chlebík s něčím, dneska měl bábovku :grinning: . Stejně ráno než vylezeme tak pije ode mě takže tak za hoďku se s námi nasnídá. On se totiž může zbláznit když vidí, že něco jíme :angry: Jinak dneska usnul něco málo po sedmý tak jsem zvědavá jak to bude vypadat dneska. :confused:
22. led 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda bych se k vam připojila do diskuze ,můžu? Timto zdravím i Zany, konečně jsem si našla chvilku na zaregistrování, ale trvalo mi to co? Máme 6 měsíční dcerku Adélku a ráda bych si s vami psala o radostech a starostech o naše malé miláčky. S pozdravem Jadik
22. led 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jadik,

jasně že se můžeš přidat. Čím víc tím líp :grinning: . Odkud jsi? :confused:
23. led 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek