• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
no na podprdu muzes kouknout na namku - tam jak maji i to detsky oddeleni, tak vzadu v odd. se spodnim pradlem... stala neco kolem tri, ctyr set, myslim...
5. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic mi neposlali
5. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi juknu já už jinak mám zbaleno do porodky a mám klid.Jinak sem četla, že na tom pampers ti budou posílat vzorky a slevové kupony :grinning:
5. únor 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě psali mejlíkem, že budou posílat :grinning:
5. únor 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodi mi od nich kazdy tyden mail s odkazem na to, co je u mimca noveho

teda ty ses rychla! to uz chces rodit? :wink:
5. únor 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nechci, ale nechci se pak nervovat zda mám všechno a pak už to může přijíd kdykoliv :grinning: lepší dřív než aby mi pak balil manža :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu my pujdem do solny jeskyne :slight_smile: budeme mit permanentku :slight_smile:
5. únor 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz ani nevim, co mi psali, je to tak davno, co jsem se registrovala - nekdy v rijnu urcite :grinning:

ja teda veci do porodnice jeste nakoupeny nemam :fearful:
5. únor 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
s manžou budete mít pernamentku jo tak to si to užijte.Já mám zbaleno pak tam jen hodim župan a je to.
5. únor 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zupan a vsechny doklady, ne? :wink:

a pantofle mas jaky? pry maji byt protiskluzovy
5. únor 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je kdo
5. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mám crocssíky ty splnují vše nekloužou a sou do vody.A doklady mám furt u sebe a jen župan
5. únor 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je dobrej napad - tyhle botky :slight_smile: az na to, ze ja je nemam :sweat_smile:

no musis mit i oddaci list - takze ten tam asi mas, co?
5. únor 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
okopčený :grinning: Tak si je kup oni sou dobrý i na léto
5. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kup si je - vsechno, co chci, si koupit nemuzu :wink:

okopirovany staci?
5. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej jo a i to hodně píšou, že stačí kopie.Zase ty botky je dobrá investice já mám už dvoje páč já je fakt nosim celé léto :grinning:
5. únor 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik vlastne stoji? ty mas ty originalni?
5. únor 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám origošky páč sou měkčí než ty náhražky z těch bolí nohy fuj.Stojí 9OO a mají je ve staráku jak mám fotolab tak vedle prodávaj kojenecké oblečky a spodní prádlo a v patře je mají a hodně barev.A mám je dlouho a nezničili se a to je nosim i do vody abych si neublížila na šutrech :grinning:
5. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to neni tak hrozny...
5. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám přijela kamarádka, tak malovala Honzíkovi na magnetickou tabulku a Honzík jí to hezky mazal :grinning: Pak jsem ho po večerníčku vykoupala a dělal scény, že nechce kakao :angry: Pak jsem vykoupala Elišku a kamarádka odjela a manža akorát přijel ze spinningu. Tak jsem šla Elišku nakojit a uspat a už spinká :dizzy_face: Honzíkovi čte manža pohádku a nějak ho zklidňuje, aby usnul... Snad to bude dneska beze scén :confounded:

Holky těhule - podprsenka by do porodky stačila klidně i jedna. Mlíko stejně nebude hned a ty vložky docela sají, takže to moc neproteče... Ale pak jsou dvě určitě lepší, na střídačku. Já mám teď dokonce 3 :wink: a ještě ty po Honzíkovi, ale ty jen na doma, protože už jsou hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem si jí kupovala v Pražské a s Honzíkem na sídlišti na náměstí, ale v tom druhém textilu než psala Luci...

Oddací list stačí okopírovaný, my ho taky měli :wink:

Myslím, že boty nemusí být protiskluzové... Já je teda neměla...

Luci - ty slevy z té knížky a ta 10% za body se dá kombinovat :wink:
5. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany no do sprchy jsou pry protiskluzovy lepsi
zany a myslis ten kram hned vedle? mas pravdu, to me nenapadlo, ze mliko hned nebude, takze bych to mohla zvladnout s jednou :sweat_smile: diky
jeee a diky za info co se kombinace slev tyce :slight_smile:
tyjo kakao - Honzik se ma a jeste dela sceny :wink: ja si dam asi mliko, ted vyzunknu fakt litr denne :sweat_smile: a to si jeste delam ruzny kasicky jako pro deti :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kakao miluji a taky ho piju často a csény bych teda niiikdy nedělala.Zany tak příště zajdu když malej bude dělat caviky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čurys buchty :grinning: :grinning:
to je matura, dočítat to.

Miso manžu můžeš uklidnit. My měli asi 30 balíků plen různých velikostí ještě než se Kubík narodil. A to jich bylo možná víc :sweat_smile: . Ale byli to různý velikosti. A vyšlo nám to skoro akorát, jen myslím, že ty prostřední jsme museli dokupovat.

Zany jaký dáváš Honzíkovi nasazovací plenky? :confused: Já koukala, že začali být nějaký nový od pampersek. Sice jsou dražší, ale chystám se je vyzkoušet. Přece jenom teď už jich tolik nezděláme, jak chodí doma bez. Jinak před hodinkou se mi vzbudil a chtěl čůrat :grinning: . Jinak kašlík lepší. Volala jsem dopo mudře, kvůli tomu průjmu. Ráno měl normoš hovňáska :grinning: a než šel spinkat, tak to měl zase řidčí. Tak tam volám a zvedla mi to sestra, jenže já jsem si nebyla jistá kdo to je. To až potom. A já jí říkám, že bych chtěla mluvit s doktorkou a ona prý co potřebuju. to jsem si myslela,že je to ona a tak jsem jí to řekla a ona na to, že ho máme vysadit, a když tak si koupit mucosolvan nebo mukobene. Přitom tyhle jsou na odkašlávání a ne na zmírnění, když Kubík odkašlává. A ještě mi řekla, že prý mi v lékárně poradí. :angry: To mi určitě zvedla ta nová sestra, co tam byla včera s nima. Mě teda vytočila. Příště se teda odbít nenechám a nechám si zavolat mudru. Důra jedna. Ví prdlačku a radí.

Jinak mi dopo měli na návštěvě bývalou spolužačku ze základky, neviděli jsme se tak rok, takže jsme chvilku pokecaly. Pak Jsem dala malýmu oběd, dala jsem ho spinkat a přijel můj táta. Pak když odjel přijela ségra, pak se vzbudil Kuba a odpo jsem jela nakupovat. Takže jsem to sem dneska nějak nestíhala. :sweat_smile:

HOlky já teda měla normální pantofle a do sprchy jsem chodila bez a v poho.
5. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Honzík pije Sunar, ale nevím proč ho nechtěl :rolling_eyes: Příště na něj prdím...

Já jsem měla taky normální pantofle a do sprchy jsem chodila bez nich... To pak budeš mít mokrý bačkory...

Luci - jj, myslím hned ten vedle, Terminál... To spodní prádlo je tam vzadu.
Jinak mě se už obvod prsou moc nezměnil...
5. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já sem četla co do porodky a když přijde řeč o botech píšou at můžeš s nima do vody.Sokolko tak to si mě uklidnila, že mám ještě málo plen :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem se málem počurala :grinning: Jsem jukla na ty naše dubnovky a Alča opět napísala román (je znova v tom) a málem jsem neudržela moč. :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky chodila do sprchy na boso, ale je fakt, že jsem to taky někde četla, že doporučuji i do sprchy pantofle a taky, že jsem tak nějakou maminu viděla, že měla speciálně do sprchy takový ty žabky. Je pravda, že z člověka po porodu padají ty očistky, takže to není zas až tak od věci.
5. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to zvládla i bez nich, ale tím netvrdím, že je to zbytečnost :wink:
5. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu se teda pobavit co napsala :wink:
5. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek