• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
no ono u tech Crossek nevadi, kdyz se namoci - hned uschnou, vid, miso?
5. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se chodila sprchovat jen do té sprchy, co je u pokoje, takže v poho. Nikdo tam nechodil, ale ty z našeho pokoje. Nikdo mi nic nezakázal, tak co bych lezla přes chodbu na společný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prima, takze ty botky do sprchy si poridim :slight_smile: mozna ty co ma misa
5. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, ale tam se chodí jen na první sprchování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jdu hodit sprchu a do hajan :wink:
Zítra jdeme plavat, tak nevím kdy se ukážu :slight_smile:
5. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, prečetla jsem ten její příspěvek a teda tak dlouho jsem se už nezasmála :grinning: :grinning: :grinning: fakt díky
5. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo schnou rychle a když tak jen utřeš hadrem a je to.Sokolko sice ji neznám , ale jak to podala mě dost pobavilo, že manžel tady na mě čumákuje a je vidět, že si myslí, že sem magor :grinning: :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to D si to vždycky myslí taky, když Alča něco vytvoří. Je to prostě tele :grinning: :wink: . Fakt se vždycky pobavím.
Zany brou :slight_smile:
Petul není zač, smích je zdraví. :grinning:
5. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to mi nikdo neřekl, nikomu to nevadilo, tak co bych toho nevyužila. Tak nás měli informovat. Když na to dlabou, tak maj smolíka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy se teda do tý porodky připravujete, co budete dělat před porodem? :grinning: :wink: Je to ale hezký to těšení. Já vím, když jsme s D přemýšleli, jak bude asi mrňous vypadat a tak. :slight_smile:
5. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já sem zvědavá na sebe, ale mně všichni cpou, že půjdu na císaře tam asi sprcha nebude co :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to nevim. A ty půjdeš na normální pokoj nebo na nadstandart?
5. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko to my neřešíme jak malá bude vypadat páč manžel jak viděl 3Dutz dostal jistotu, že malá je celá on a já se nechytám jen pipku a prsa bude mít po mně :grinning: chudák on ještě neví, že špatně vidí :grinning:
5. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko jak to myslis, ze se pripravujeme?
no ja dneska na youtube koukala na porody :sunglasses: :rolling_eyes:
5. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko já chci nadstandart když bude volnej a chci hoooo :sweat_smile: Já chci mít do porodky zbaleno at na to nemusim myslet. :grinning:
5. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso a budes chodit na predporodni kurz? ja zacinam za mesic, takze ty bys uz asi taky mohla
5. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já to myslela v dobrym. Jak honíte podprdy a tak. :wink: Já úplně vidim sebe, jak jsem to honila až na poslední chvíli :grinning: Ale je fakt, že jsem chodila dlouho do práce tak jsem to nechávala až na dýl. :wink:
5. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam budeš chodit?????Já nevim ještě příští týden budu vědět jestli mi z nervového doporučují císaře a když jo tak nevim zda to má smysl, ale jinak bych chodila s tebou asi :grinning:
5. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso já ho chtěla taky, ale nebyl volnej. Na pokoji jsem měla celkem normální ženský, ale žádný povídání nebylo, takže jsem klidně mohla být na pokoji sama a mohli mi tam aspoň chodit návštěvy. :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on tak byl, sokolko otaznik, takze jsem to nechapala, zda je to otazka ci konstatovani :wink:

hmm ja uz neresim, zda nadstandard chci, kdyz bude volnej, tak jo, ale vzhledem k tomu, kolik se ted rodi deti, je mi jasny, ze nemusi byt volny... a nechci ten nadstandard nahore na rizikovem a gyn.odd., protoze tam se musi sestra volat telefonem a ony nerady chodi - takze asi tak :slight_smile:

miso a proc ti rikaji, ze budes mit cisare?
5. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso k te pani, kam chodim na tehu cviceni - je to zkusena porodni asistentka - a je to kousek od sokolky :wink:
5. únor 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso a kupovala jsi vybavicku v PB ci spis v Praze? a pokud tady, tak kde?
5. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj k tý jsem taky chtěla jít na ten předporodní kurz, ale končila jsem v práci dýl a to už by mě nevzala, takže jsme to zvládli bez. :wink: Ale je to fakt něco jiného, když chodí těhule do práce nebo je na rizikáči. Máte víc času řešit plno věcí s předstihem a budete aspoň připravený. :wink:
Já vim mě jí doporučil dr. císaře kvůli tomu co se mi ted děje v hlavě :grinning: :grinning: to zní blbě a malá se nechce otočit a můjd dr prej už umí odhadnou zda se otočí prej stejně umí odhadnout podle ozev pohlaví mimča.Tak nevim, ale je dost možné, že mi to na tom nervovém poví, že radši císaře.Já chci být na pokoji sama
Sokolko a tak ymáme víc času na píčoviny :grinning: to řiká manžel furt.Luci něco tady v tescu to oblečky :grinning: a jinak praha a Plzen co se týče postýlky atd a kočárek máme z konětop :grinning: Sokolko kdy bude srazík
5. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso mladej vypadá v poho, sice ještě kašle, ale zatím jsem mu vysadila veškeré medicínky tak uvidíme o víkendu a kdyžtak bysme to mohly spáchat zase v úterý ne? :grinning: Zase jako myslím, že bysme to na to úterý naplánovaly. Jste všichni pro? :confused:
5. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jo a zase v deset?????? :grinning: Už potřebuji zdrbnout a Luci zase budeš péct?????? :grinning:
5. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
V půl desátý? :sweat_smile: Ať pokecáme. Luci zase něco upeče a kdyžtak bude mít manža posvícení :grinning: :wink:
5. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso neboj mi tě zdrbneme :grinning:
Hele jdu chrnět. Jestli mě miláček zase vytáhne s pelíšku v pět tak za sebe neručim :grinning:
5. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se loučim jdu na telku a spát tak zítra pááááá
5. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek