Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
5. únor 2009
páááá už jsem se teda loučila na minulý stránce, ale pro sichr 😃
luccii
5. únor 2009
miso takze mate x-landera?

jojo, jsem pro pro utery 🙂 a jestli neco upecu, nevim, mne to tak minule chutnalo a manza na to, ze to jen uslo - tak nevim, nevim :-N asi jsem si ho moc zmlsala 😉

papa a dobrou
luccii
5. únor 2009
zany a ty jsi na predporodni kurz k pani Bruckovy chodila? jak je dlouhy, nepamatujes si?
miissa
5. únor 2009
Luci jo jo Xlander XT
luccii
5. únor 2009
miso a prej ze se loucis 😃
a jakou barvu? moc jich bohuzel nemaji
miissa
5. únor 2009
Luci mám fotky ve fotoalbu 😃 😃 ne nemají oni ted budou rozjíždět nocou kolekci a ta je bléé
miissa
5. únor 2009
jsi tady ještě
miissa
5. únor 2009
tak já už jdu pa pa zítra
barculda
6. únor 2009
Čusík po delší době, nějak jsem neměla myšlenky...mě bolel zub... :-| Včera jsem to vyřešila, obvolala jsem asi 10 Mudrů v Příbrami a po asi desátem NEBEREME, jsem se rozohnila a dožadovala se ambulantního ošetření, neb s malým dítětem nemohu cestovat do Chrudimi, 200 km po prdeláckých silnicích 2 hodiny za svým zubařem a pak zasejc tu štreku zpět! Vohověli mi naštěstí a vzali mne na akutní ošetření. Vyvrtali mi zub, dali tam ovšem provizorní blombu, páč to oni prostě ambulantně dělaj :-o , se slovy, že do půl roka musím za svým zubákem, aby mi to udělal nastálo 8-( No, ale to neva, v létě už s malým klidně vyrazíme... Povim vám teda dámy, že tu jsou dosti nepříjemní zubaři... ]-( znechutilo mě i to, že jsem musela čekat s kočárem(páč neměl kdo pohlidat, že) bezmála 2 hodiny v čekárně. Malej byl teda suprovej. Spal prvních 45 minut a pak si se mnou z kočárku povidal, já mu dělala opičky a hrála si sním. Byl spokojenej. Ovšem v ordinaci to rozjel na plný čáře! To bylo decibelů! chudinka se ouplně za tu chvíli, než mi Mudra vyvrtala a zapatlala zub celý zpotil a zrudnul, no hrůza. Mudra se tvářila znechuceně, ale co už, jen ať si to kozelína užije, mohla nás vzít dřív, přece, no ne? |-| byla jsem odbavena během pěti minut. To ti její pacienti tam byli každej minimálně půl hodiny... =-)

No a navíc jsme tu měli na návštěve elektrický proud. Milý elektrikář nám jaksi zapojil zářivku pod sektorkou způsobem, že probíjela. A já si sáhla při čištění nerezového sporáku mokrou žinkou na tuto zářivku. Měla jsem pantofle naštěstí, jinak by nás asi odpoledne taťka našel mrtvý, já zabitá el.proudem, a Adámek by zřejmě vyhladověl 8-( děsný. Ješětěže jsem na to přišla teď a ne malej za pár let! Hrůza! ona se zářivka tvářila v pohodě půl roku, ale jak jsem se propojila s tim nerezovým spotřebičem, tak jsem na to přišla... No přišel jiný elektrikář a opravil to. A pak dámy věřte českým dělníkům... =-)

A jedna potěšující informace pro změnu, Hexa bude v pondělí, čuliže v út. jdu hned na očkováníčko 🙂 Hurá, budeme moct zahájit naši plovací akci ve vaničkách-teda ve vaničce, jak zmiňovala Zany, že je tam jenom jedna... 😉
Páčko shledáčko. Doufám že se srazem u Dvořáčka, nebo někde v březnu stále se mnou počítáte. Přišla by i jedna moje kočárkářka, neb se taky ráda pobaví. Má špunta Matýska 6, skoro 7 měsíců a je fajn. Pro missu, je to Kaťa z rodinky... 🙂 docela si rozumíme....včera tu byla na návštěvě s malým a Matýsek je správňák! Adámkovi neustále nabízel svůj dudlíček... 😃
miissa
6. únor 2009
ahojky holky tak sem dneska byla u obvodačky pro doporučení.A prej si nemyslí, že by to bylo aneurizma a nebo něco vážného, ale víc bude vědět neurolog no musm na oční pozadí a prej je to zajímavý ukáz no to sem teda.Jinak by v mém případě doporučila císaře, že by to bylo lepší pro mě.Tak uvidíme já bych i byla radši fakt se bojim, že mi něco prdne v hlavě.Jinak sem ok.Budu večer jo a ještě nevim zda mám pidi věci prát narub a nebo nee
barculda
6. únor 2009
missa: císaře se neboj, já při vidině porodu čtyřapůlkilového Adámka si tajně císaře taky přála 😉 hlavně ať jste o.k. Jizva se zahojí, oni to řežou hodně dole, čuliže ni v plavkách ti to nijak esteticky na kráse neubere 😉 a jinak máš všecko stejným jen si tam déle poležíš, no...ale očistky i kojo stejné, jen tě místo jizvy dole, bolí a tahá jizva na břišku...no a má to své výhody, co se týče návratu k manželským "povinnostem"... 😎
miissa
6. únor 2009
to jo manželské povinosti budou ok a já se bála císaře děsně, ale jak se ted bojim porodu a to jen kvůli tomu, že se bojim aby mi něco při tom tlačení v hlavě neprasklo a proto chci císaře
zanyautor
6. únor 2009
Zdar ženy x-)

my jsme ráno vstávali v půl 8 a pak jsem měla docela hoňky... Rychle nasnídat, pověsit prádlo, zabalit plavčo, nakojit Elišku a oblíkat a frčet 😉 Ještě ke všemu to klouzalo jako sviňa a na plavání nebylo kde zaparkovat!!! ]-( Hlavně, žese tam platí, svítí tam zelené světlo, ale místo žádné! ]-( Tenkrát jsme tam jeli, volná místa a svítila červená!!! ]-(
Plavčo super, pak jsme si dali sváču, já kafíčko a pokecaly jsme s holkama a šupky domů. No babi si to s Eliškou docela užila, protože skoro vůbec nespala a bulíkovala :-p A tchýně to pak komentovala, že minule o ní říkala, jak krásně spinká a že snad není možný, aby plakala a bum, měla to tady 😃 😃 😃 Pak jsem jí nakojila, ale usnula až za dýl a spala asi 45 minut... Já uspala Honzíka a pak dorazil MM. Teď Eliška snad zabere, houpu jí v lehátku 😉
Potom musíme vyrazit pro fotky a koupit ten dárek a ještě pojedeme na návštěvu k bráchovi 😉

Barcul - no to jsou teda story!!! A která zubařka tě nakonec vzala? Já chodím k dr. Eisenreichovi, je dobrej, ale objednací lhůty jsou hrozný :-|
No hlavně, že se ti nic nestalo!!! Někteří dělníci jsou na odstřel :-|

Míšo - já jsem dětské prádlo prala i žehlila normálně, žádné naruby 😉

Luci - myslím, že i s tou úvodní hodinou to bylo asi 7 dvouhodinovek 😉 Teda měly by to být dvouhodinovky, ale paní Brůčková to protahuje prý dýl a dýl. To ti řekne Peťula 😉

Sokolko - ty natahovací plenky máme Pulls up. Ale ty nové od Pampers jsem taky viděla v Makru a chtěla bych je testnout 😉 Budu tam muset Radima vyslat... Nebo nepojedete tam? =-) Bych tě zneužila 😃
petulao
6. únor 2009
Luci: jo, ten kurz je i s úvodní hodinou 7krát, mají to být dvouhodinovky, ale většinou jsme se zakecaly na dýl. A taky je tam pak jedna dvouhodinovka s tatínkama - ale ta je až k večeru ( to bylo dobrý - manža ještě dneska vzpomíná, jak jim tam názorně předvedla jak budeme u porodu dýchat 🙂.
Ještě i po porodu pořádá slezinu s mimčama a tenhle týden nás učila baby masáže (doma to praktikujeme před koupáním a prckovi se to docela líbí, bere to jako hru a chechtá se u toho)

Barculdo: to je teda síla - člověk s bolavým zubem, aby tu lítal od čerta k dáblu. Já mám super zubaře, ale v Praze, tak kdyby mě chytlo něco akutního, tak dopadnu asi jako ty
miissa
6. únor 2009
holky a cukrovku nemáááááá 😃 😃 😃 😃 Zany děkuji za info o praní já už chci prát mám toho fakt hodně a někdo mi řikal, že se to má prát opačně, ale ty si to taky nedělala a nic se nestalo 😃
miissa
6. únor 2009
Barcul a proč káta nejde kecat sem taky
miissa
6. únor 2009
v sedm odcházim směr tesco 😃 pak budu dělat dort za studena mám na něj chut a manža taky.Budu kolem deváté desáté tak toho moc nenadrbejte jo at z toho zase nemám mrtvici 😃 😃 😃 😃 😃
jindulina
6. únor 2009
Ahoj holčiny.

Tak zase nestíhám. Prolétla jsem jenom to jenom tak v rychlosti 😎

Zany - já se moc omlouvám. Jsem ostuda, nemůžu to tedy svalovat jenom na mé odumřelé nepoužívané buňky, jsem se ani nepředstavila. Si se určitě lekla, kdo se to na Vás řítí 😃 No, taky si určitě viděla můj výraz, neb jsem fakt koukala, jaká si kočka. Já se hlavně styděla, protože jsem stála vedle moc pěkné dvojnásobné maminy |-| |-| Já tlustoška s rozcuchem na hlavě bez barvy, starý oblečení, no prostě jsem nebyla za modelku 😃 😃 No a ještě se zapomenu představit. Ach jo. Ještě jednou pardon, se tu stydím. Když jsem viděla Elišku, jééé, jsem hned manžovi řekla, že chci miminko 🙂

Barcul - tedy, chuďule. Snad zub nebude zlobit a plomba vydrží dlouho, abyste mohli jet k tomu tvému zubaři. A s tou elektrikou je to síla. člověk věří řemeslníkům a ono tohle 😞

Míšo - gratulace k výsledkům cukru.. Míšo a porodu se neboj. Mě porod třeba vyvolávali, všichni mi říkali, že to bude trvat dlouho a já začala mít bolesti hodinu po vyvolání a za další 2,5 hodiny byla malá na cestě. Takže jsem nastoupila v 7, kontrola a tak, pak porod a ve 2 jsem už byla na pokoji 😃 A jestli půjdeš na císaře, tak aspoň to bude plánované a nebude muset čekat. Některé přenáší i 14 dní a tak jsou všichni okolo nedočkaví a vyptávají se. A budeš dělat dort za studena, jo? Tedy, bych si dala 🙂

Sokolko - tedy takhle dlouho jsem nebyla dojatá a rozesmátá. I Naty se mě tu smála. Četla jsem oznámení od Alči a tedy 😃 😃 😃 To je asi holka veselá, co? Ani se k tomu nemůžu vyjádřit, jak se tu pořád směju🙂 Co malému, už je mu lépe??

K tomu sprchování - tak mě výslovně sestřička řekla (když mě vedla na to první sprchování), že se jinak máme sprchovat přes chodbu. Ale byla to asi ta nejaktivnější sestřička tam 🙂

Tak tu už zase malá hudruje 🙂 tak si jdeme hrát. Taťka jel do hospy, tak tu večer možná budu 🙂

zatím pa Jindul
jindulina
6. únor 2009
Ještě k naušnicím - tak my byly u dr. Dvořáka III.poliklina ORL - ten normálně píchá ouška (14.dní po hexa). Naty to zvládla ok. Nenechali jsme je nastřelit, protože bych byla líná je vyměnit po to měsíci (nebo jak to je), a za druhé jsem četla, že když to špatně nastřelí, můžou mít větší dírku (že to veme více masa). Tak tak
miissa
6. únor 2009
já tady budu určo, ale až dýl.Jindulino já se porodu nebála až do chvíle kdy se mi začalo dělat blbě a ted si přeji císaře jen manža se bojí nemá rád sály, ale to má smůlu.Bejt tam semnou musí no musí si mě hlídat 😃 Jo jo dort za studena koupila sme čerstvé ovoce jahody, banány, hroz.víno ted koupim ještě kiwi a asi tam dám dneska trochu tvarohu at si manža smlsne
luccii
6. únor 2009
no miso ja teda nejsem doktor, ale cisar je taky zaprahem pro telo - je to proste operace, na rozdil od prirozeneho porodu, ktery je ale v danem okamziku pririzene narocnejsi... oni ti odbornici poradi, na obvodacku bych nedala...

barculda, chudaku, ty sis teda uzila se zubem a hledanim zubare! a jak ti to udelali, je taky na prd :-|

zany, petulo diky za info co se predporodniho kurzu tyce 🙂 a jeste dotaz - byva to v jaky den? je to ruzne ci to ma stale ve stejny den? my planujeme dovcu a nerada bych o jednu dvouhodinovku prisla

petulo ja mam zubare taky v Praze, ale na tehotenske prohlidce jsem byla tady v PB, je to mamca kamaradky, jinak bych se tu nechytla

miso jak delas ten dort?
blahopreju k vysledkum testu na cukr! 🙂
miso to jdes k Tescu pesky?

holky asi budu muset s tim brichem k doktorce - porad zlobi ]-(
jindulina
6. únor 2009
Lucí a bříško ti tvrdne, nebo bolí???

Míšo - připojuji se k Lucce, jak děláš ten dort?? Jinak mě vyvolávali kvůli vysokému tlaku. Ty máš tlak ok???
petulao
6. únor 2009
Jindulino, tak to byl fakt bleskurychlý porod 🙂 Mně taky vyvolávali, protože už jsem 14 dní přenášela. Říká se, že ty vyvolávané porody jsou bolestivější, ale taky to nebyl můj případ, tak rychlý jako u tebe to nebylo, ale nemůžu si vůbec stěžovat.

Lucci: za mě ty kurzy běžely v úterý a ve čtvrtek, normálně to asi mívá v úterý, ale bylo nás hodně, tak to rozdělila na dvě skupiny po 5 až 6-ti.

Zany: tak ten MUDr. Dvořák uši píchá, dneska jsem tam volala, za 14 dní na to vlítneme. Nechám to Lucce udělat od něj, snad to proběhne hladce jako u Naty
luccii
6. únor 2009
jindul boli po jidle

petulo, diky za info - utery mi vyhovuje nejvic 🙂
sokolka
6. únor 2009
Ahojky holky,

tak mi měli noc šílenou, pořád se budil, pobrekával, vylohnil asi půl litru čaje, dvakrát chtěl na nočník, třikrát jsem ho přebalovala, dvakrát doplňovala čaj, no horor. A po tom všem vstávačka v 5. ]-( Jsem fakt myslela, že nebudu. Byla jsem protivná až mě to mrzelo. |-|

Miso já jsem to prala taky normálně i žehlila. Žádný sra... 😃

Zany já to viděla taky v makru 😃 . Kdyby jsme tam jeli, tak ti je klidně vemu, ale D se tam moc nechce tak nevim, jestli ho ukecám. Ani nevim do kdy to maj tak se musim pak juknout. 😉

Barcul to je mazec, zubař i elektrika. Já jsem dostala ránu nedávno od vypínače. Prdla jenom žárovka, ale normálně se zajiskřilo ve vypínači a já jsem cítila v puse železnou pachuť. :-o To je divný co? Jsem čekala, co ještě přijde a ono nic. 😃

Miso gratulace k cukru. Můžeš vesele mlsat. 😃 😃

Jindul Kubík je celkem v poho, ale pořád odkašlává a teď jsem slyšela jak chrápe 😃 Takže možná tam vzadu bude ještě trošku rýmindy, ale vypadá v klidu. Tak to ještě nechám zítra vykrystalizovat a kdyžtak v neděli zajedeme do lékárny pro nějaký jiný kapky.

Luci to je mi líto, že tě to bříško zlobí. |-| Kdy máš jít do poradny?

Petul já jsem na ty masáže taky slyšela samou chválu. Prý to mimča pěkně uklidňuje a prý i lépe spinkají. 🙂 To náš mladej začal milovat škrabání na zádech 😃 , takže taťka teď pořád škrabe, ale to že ho miluju i já, to je mu jedno. Mě vždycky odbyde a Kubíka vydrží škrabat půl hodiny a ještě z toho má radost :-N

Já jsem dopo měla návštěvu, po obídku přijel děda s babi, pak jsme jeli s D něco vyřídit a pokoupit a zase domu. Jsem byla ráda, že jsme s Kubinou konečně vypadli ven. Teplotu měl jen v to úterý večer tak už jsem to dneska neřešila a aspoň jsme ho trochu vyvenčili 😃 . Jinak je poslední dobou na pěst ]-( . Pořád si něco vynucuje, vzteká se. Dneska mi udělal scénu, že si chtěl hrát s odšťavňovačem a já ošklivá matka mu to nedovolila. Tak dokázal řvát 20 minut a když jsem si s ním šla hrát tak nechtěl a řval pořád. tak jsem mu řekla, že je ošklivej a ať jde ode mě, když pláče a on s řevem natahoval ručičky ke mě. :-N Tak jsem řekla, že ho pochovám, až přestane plakat a ztichnul :-p , herečka naše. 😃
luccii
6. únor 2009
sokolko, jdu tam ve 26.tt
zanyautor
6. únor 2009
Dneska už jsem K.O. :-S Jdu si dát teprve večeři a pak budu asi jen tupě zírat :-p 😃
Písnu víc zítra 🙂

Jindul - no i já jsem se zapomněla představit 😞 Já jsem zkoumala jestli jsi to ty nebo ne =-) :-N A byla jsi to ty x-) A podceňuješ se, slušelo ti to, tlustá vůbec nejsi!!! 🙂 Mě to skrýval kabát 😃 :-p
A kočka? Zrovna dneska jsem jako strašidlo, protože jsme byli plavat, nenamalovala jsem se a radši si narazila čepici, protože jsem měla pěkný rozcuch :-p

Luci - za mě byl kurz úterý, středa i čtvrtek... Bylo nás celkem dost 😉
sokolka
6. únor 2009
Luci tak to si tam zkus v pondělí zavolat kvůli tomu bříšku a uvidíš, co ti řeknou. Jen tak pro jistotu. Já si myslela, že kdybys tam šla dřív, tak že by si to nechala na pak, ale takhle bych tam asi radši brnkla. 😉
Také se loučím, to vstávání mě nějak zmáhá a ten náš raubíř pořád kňučí. Tak doufám, že to takhle bude vypadat celou noc. Jo a už se zase vzbudil na čůrání. zatím jednou. Včera dvakrát....
jindulina
6. únor 2009
Lucí - já,stejně jako Sokolka, bych tam taky zavolala a uvidíš, co ti řeknou. A pozoruješ třeba co si snědla, nebo tak. Taky přemýšlím, jak tady jednou padl ten žlučník, ale ono v těhu to může být různé. Držíme palečky, aby nebolelo. JInak za nás měla paní Brůčková taky úterý, středa a čtvrtek, bylo nás taky habakuk. Jenže já nemohla chodit 😞 Takže jsem se nezúčastnila. Ale při druhém bych chodit chtěla. Hlavně si pamatuji, že říkala, že kdyby pak někdo už nechodil, že by se to zredukovalo. A když třeba si chodila v úterý a jeden týden si nemohla a vyhovoval by ti čtvrtek, tak že klidně po domluvě není problém přijít. Je dobrý, že paní Brůčková je fakt dobrá. A taky i hodně vytížená.Dřívě prý dělala u Matouška sestřičku 🙂

Sokolko - tedy, to byla noc a to já si vždycky říkám, že je šílená noc u nás. Ale když to tady tak čtu. A snad bude malému jen a jen lépe. Masáže jsou prima. Naty je jako malá nemusela, ale teď jo, je to legranda.

Zany - tak jestli takhle vypadá strašidlo, tak já bych tedy nemohla vylézt na ulici vůbec 😃 😃 😃 Já si právě říkala u Špíny, že jsem hlup zapomněla na představení, že jsi asi tápala, která to že jsem 🙂 Tak jsem si řekla, že hned musím napsat a omluvit se.

Petul - já to fakt měla rychlý. I dr., co mě příjímala, se mi tam šla omluvit, že mi říkala, že to dopolko nebude 😃 😃 Jsem jí odpověděla, že mi to tedy vůbec nevadí. Jen chudák manža měl frmol se vrátit z města 🙂 A snad naušničky budou ok. Já jsem dokonce zůstala v ordinaci. Malé se jen nelíbilo, že jí zabalili do plíny. Ale jakmile byla u mě, tak byla spokojená. No a jaké budete dávat naušničky? My šli rovnou do bílého zlata, neb mě žluté černá a uši mě hnisaly, tak jsem to nechtěla u Naty riskovat.
miissa
6. únor 2009
Obvodačka mi řekla jak to asi bude a na základě toho co se semnou děje by to doporučila, ale to je jedno.
Dort se dělá snadno 😃 😃 😃 v nějaké míse rozmíchám zakysanou smetanu s vanilkovym cukrem podle chuti jak kdo chce mít sladké dosladí cukr moučka 😃 a ovoce záleží na vás já kupuji čerstvé tak do misky kde ten dort bude dáte první dno vyložit piškoty na to patro ovoce zalejt smetanou co ste udělali a tak střídáte patra piškoty-ovoce jak chcete to mít bohaté.pak to necháte vychladit aby to stuhlo já to nechávám do druhého dne a pak se přejíte jako naše rodina 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli