• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
páááá už jsem se teda loučila na minulý stránce, ale pro sichr :grinning:
5. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso takze mate x-landera?

jojo, jsem pro pro utery :slight_smile: a jestli neco upecu, nevim, mne to tak minule chutnalo a manza na to, ze to jen uslo - tak nevim, nevim :sweat_smile: asi jsem si ho moc zmlsala :wink:

papa a dobrou
5. únor 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany a ty jsi na predporodni kurz k pani Bruckovy chodila? jak je dlouhy, nepamatujes si?
5. únor 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo jo Xlander XT
5. únor 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso a prej ze se loucis :grinning:
a jakou barvu? moc jich bohuzel nemaji
5. únor 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mám fotky ve fotoalbu :grinning: :grinning: ne nemají oni ted budou rozjíždět nocou kolekci a ta je bléé
5. únor 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi tady ještě
5. únor 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už jdu pa pa zítra
5. únor 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík po delší době, nějak jsem neměla myšlenky...mě bolel zub... :unamused: Včera jsem to vyřešila, obvolala jsem asi 10 Mudrů v Příbrami a po asi desátem NEBEREME, jsem se rozohnila a dožadovala se ambulantního ošetření, neb s malým dítětem nemohu cestovat do Chrudimi, 200 km po prdeláckých silnicích 2 hodiny za svým zubařem a pak zasejc tu štreku zpět! Vohověli mi naštěstí a vzali mne na akutní ošetření. Vyvrtali mi zub, dali tam ovšem provizorní blombu, páč to oni prostě ambulantně dělaj :astonished: , se slovy, že do půl roka musím za svým zubákem, aby mi to udělal nastálo :rolling_eyes: No, ale to neva, v létě už s malým klidně vyrazíme... Povim vám teda dámy, že tu jsou dosti nepříjemní zubaři... :angry: znechutilo mě i to, že jsem musela čekat s kočárem(páč neměl kdo pohlidat, že) bezmála 2 hodiny v čekárně. Malej byl teda suprovej. Spal prvních 45 minut a pak si se mnou z kočárku povidal, já mu dělala opičky a hrála si sním. Byl spokojenej. Ovšem v ordinaci to rozjel na plný čáře! To bylo decibelů! chudinka se ouplně za tu chvíli, než mi Mudra vyvrtala a zapatlala zub celý zpotil a zrudnul, no hrůza. Mudra se tvářila znechuceně, ale co už, jen ať si to kozelína užije, mohla nás vzít dřív, přece, no ne? :pensive: byla jsem odbavena během pěti minut. To ti její pacienti tam byli každej minimálně půl hodiny... :confused:

No a navíc jsme tu měli na návštěve elektrický proud. Milý elektrikář nám jaksi zapojil zářivku pod sektorkou způsobem, že probíjela. A já si sáhla při čištění nerezového sporáku mokrou žinkou na tuto zářivku. Měla jsem pantofle naštěstí, jinak by nás asi odpoledne taťka našel mrtvý, já zabitá el.proudem, a Adámek by zřejmě vyhladověl :rolling_eyes: děsný. Ješětěže jsem na to přišla teď a ne malej za pár let! Hrůza! ona se zářivka tvářila v pohodě půl roku, ale jak jsem se propojila s tim nerezovým spotřebičem, tak jsem na to přišla... No přišel jiný elektrikář a opravil to. A pak dámy věřte českým dělníkům... :confused:

A jedna potěšující informace pro změnu, Hexa bude v pondělí, čuliže v út. jdu hned na očkováníčko :slight_smile: Hurá, budeme moct zahájit naši plovací akci ve vaničkách-teda ve vaničce, jak zmiňovala Zany, že je tam jenom jedna... :wink:
Páčko shledáčko. Doufám že se srazem u Dvořáčka, nebo někde v březnu stále se mnou počítáte. Přišla by i jedna moje kočárkářka, neb se taky ráda pobaví. Má špunta Matýska 6, skoro 7 měsíců a je fajn. Pro missu, je to Kaťa z rodinky... :slight_smile: docela si rozumíme....včera tu byla na návštěvě s malým a Matýsek je správňák! Adámkovi neustále nabízel svůj dudlíček... :grinning:
6. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak sem dneska byla u obvodačky pro doporučení.A prej si nemyslí, že by to bylo aneurizma a nebo něco vážného, ale víc bude vědět neurolog no musm na oční pozadí a prej je to zajímavý ukáz no to sem teda.Jinak by v mém případě doporučila císaře, že by to bylo lepší pro mě.Tak uvidíme já bych i byla radši fakt se bojim, že mi něco prdne v hlavě.Jinak sem ok.Budu večer jo a ještě nevim zda mám pidi věci prát narub a nebo nee
6. únor 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
missa: císaře se neboj, já při vidině porodu čtyřapůlkilového Adámka si tajně císaře taky přála :wink: hlavně ať jste o.k. Jizva se zahojí, oni to řežou hodně dole, čuliže ni v plavkách ti to nijak esteticky na kráse neubere :wink: a jinak máš všecko stejným jen si tam déle poležíš, no...ale očistky i kojo stejné, jen tě místo jizvy dole, bolí a tahá jizva na břišku...no a má to své výhody, co se týče návratu k manželským "povinnostem"... :sunglasses:
6. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo manželské povinosti budou ok a já se bála císaře děsně, ale jak se ted bojim porodu a to jen kvůli tomu, že se bojim aby mi něco při tom tlačení v hlavě neprasklo a proto chci císaře
6. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdar ženy :dizzy_face:

my jsme ráno vstávali v půl 8 a pak jsem měla docela hoňky... Rychle nasnídat, pověsit prádlo, zabalit plavčo, nakojit Elišku a oblíkat a frčet :wink: Ještě ke všemu to klouzalo jako sviňa a na plavání nebylo kde zaparkovat!!! :angry: Hlavně, žese tam platí, svítí tam zelené světlo, ale místo žádné! :angry: Tenkrát jsme tam jeli, volná místa a svítila červená!!! :angry:
Plavčo super, pak jsme si dali sváču, já kafíčko a pokecaly jsme s holkama a šupky domů. No babi si to s Eliškou docela užila, protože skoro vůbec nespala a bulíkovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tchýně to pak komentovala, že minule o ní říkala, jak krásně spinká a že snad není možný, aby plakala a bum, měla to tady :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsem jí nakojila, ale usnula až za dýl a spala asi 45 minut... Já uspala Honzíka a pak dorazil MM. Teď Eliška snad zabere, houpu jí v lehátku :wink:
Potom musíme vyrazit pro fotky a koupit ten dárek a ještě pojedeme na návštěvu k bráchovi :wink:

Barcul - no to jsou teda story!!! A která zubařka tě nakonec vzala? Já chodím k dr. Eisenreichovi, je dobrej, ale objednací lhůty jsou hrozný :unamused:
No hlavně, že se ti nic nestalo!!! Někteří dělníci jsou na odstřel :unamused:

Míšo - já jsem dětské prádlo prala i žehlila normálně, žádné naruby :wink:

Luci - myslím, že i s tou úvodní hodinou to bylo asi 7 dvouhodinovek :wink: Teda měly by to být dvouhodinovky, ale paní Brůčková to protahuje prý dýl a dýl. To ti řekne Peťula :wink:

Sokolko - ty natahovací plenky máme Pulls up. Ale ty nové od Pampers jsem taky viděla v Makru a chtěla bych je testnout :wink: Budu tam muset Radima vyslat... Nebo nepojedete tam? :confused: Bych tě zneužila :grinning:
6. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: jo, ten kurz je i s úvodní hodinou 7krát, mají to být dvouhodinovky, ale většinou jsme se zakecaly na dýl. A taky je tam pak jedna dvouhodinovka s tatínkama - ale ta je až k večeru ( to bylo dobrý - manža ještě dneska vzpomíná, jak jim tam názorně předvedla jak budeme u porodu dýchat :slight_smile:.
Ještě i po porodu pořádá slezinu s mimčama a tenhle týden nás učila baby masáže (doma to praktikujeme před koupáním a prckovi se to docela líbí, bere to jako hru a chechtá se u toho)

Barculdo: to je teda síla - člověk s bolavým zubem, aby tu lítal od čerta k dáblu. Já mám super zubaře, ale v Praze, tak kdyby mě chytlo něco akutního, tak dopadnu asi jako ty
6. únor 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a cukrovku nemáááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zany děkuji za info o praní já už chci prát mám toho fakt hodně a někdo mi řikal, že se to má prát opačně, ale ty si to taky nedělala a nic se nestalo :grinning:
6. únor 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul a proč káta nejde kecat sem taky
6. únor 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sedm odcházim směr tesco :grinning: pak budu dělat dort za studena mám na něj chut a manža taky.Budu kolem deváté desáté tak toho moc nenadrbejte jo at z toho zase nemám mrtvici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Tak zase nestíhám. Prolétla jsem jenom to jenom tak v rychlosti :sunglasses:

Zany - já se moc omlouvám. Jsem ostuda, nemůžu to tedy svalovat jenom na mé odumřelé nepoužívané buňky, jsem se ani nepředstavila. Si se určitě lekla, kdo se to na Vás řítí :grinning: No, taky si určitě viděla můj výraz, neb jsem fakt koukala, jaká si kočka. Já se hlavně styděla, protože jsem stála vedle moc pěkné dvojnásobné maminy :pensive: :pensive: Já tlustoška s rozcuchem na hlavě bez barvy, starý oblečení, no prostě jsem nebyla za modelku :grinning: :grinning: No a ještě se zapomenu představit. Ach jo. Ještě jednou pardon, se tu stydím. Když jsem viděla Elišku, jééé, jsem hned manžovi řekla, že chci miminko :slight_smile:

Barcul - tedy, chuďule. Snad zub nebude zlobit a plomba vydrží dlouho, abyste mohli jet k tomu tvému zubaři. A s tou elektrikou je to síla. člověk věří řemeslníkům a ono tohle :frowning2:

Míšo - gratulace k výsledkům cukru.. Míšo a porodu se neboj. Mě porod třeba vyvolávali, všichni mi říkali, že to bude trvat dlouho a já začala mít bolesti hodinu po vyvolání a za další 2,5 hodiny byla malá na cestě. Takže jsem nastoupila v 7, kontrola a tak, pak porod a ve 2 jsem už byla na pokoji :grinning: A jestli půjdeš na císaře, tak aspoň to bude plánované a nebude muset čekat. Některé přenáší i 14 dní a tak jsou všichni okolo nedočkaví a vyptávají se. A budeš dělat dort za studena, jo? Tedy, bych si dala :slight_smile:

Sokolko - tedy takhle dlouho jsem nebyla dojatá a rozesmátá. I Naty se mě tu smála. Četla jsem oznámení od Alči a tedy :grinning: :grinning: :grinning: To je asi holka veselá, co? Ani se k tomu nemůžu vyjádřit, jak se tu pořád směju:slight_smile: Co malému, už je mu lépe??

K tomu sprchování - tak mě výslovně sestřička řekla (když mě vedla na to první sprchování), že se jinak máme sprchovat přes chodbu. Ale byla to asi ta nejaktivnější sestřička tam :slight_smile:

Tak tu už zase malá hudruje :slight_smile: tak si jdeme hrát. Taťka jel do hospy, tak tu večer možná budu :slight_smile:

zatím pa Jindul
6. únor 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k naušnicím - tak my byly u dr. Dvořáka III.poliklina ORL - ten normálně píchá ouška (14.dní po hexa). Naty to zvládla ok. Nenechali jsme je nastřelit, protože bych byla líná je vyměnit po to měsíci (nebo jak to je), a za druhé jsem četla, že když to špatně nastřelí, můžou mít větší dírku (že to veme více masa). Tak tak
6. únor 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady budu určo, ale až dýl.Jindulino já se porodu nebála až do chvíle kdy se mi začalo dělat blbě a ted si přeji císaře jen manža se bojí nemá rád sály, ale to má smůlu.Bejt tam semnou musí no musí si mě hlídat :grinning: Jo jo dort za studena koupila sme čerstvé ovoce jahody, banány, hroz.víno ted koupim ještě kiwi a asi tam dám dneska trochu tvarohu at si manža smlsne
6. únor 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no miso ja teda nejsem doktor, ale cisar je taky zaprahem pro telo - je to proste operace, na rozdil od prirozeneho porodu, ktery je ale v danem okamziku pririzene narocnejsi... oni ti odbornici poradi, na obvodacku bych nedala...

barculda, chudaku, ty sis teda uzila se zubem a hledanim zubare! a jak ti to udelali, je taky na prd :unamused:

zany, petulo diky za info co se predporodniho kurzu tyce :slight_smile: a jeste dotaz - byva to v jaky den? je to ruzne ci to ma stale ve stejny den? my planujeme dovcu a nerada bych o jednu dvouhodinovku prisla

petulo ja mam zubare taky v Praze, ale na tehotenske prohlidce jsem byla tady v PB, je to mamca kamaradky, jinak bych se tu nechytla

miso jak delas ten dort?
blahopreju k vysledkum testu na cukr! :slight_smile:
miso to jdes k Tescu pesky?

holky asi budu muset s tim brichem k doktorce - porad zlobi :angry:
6. únor 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí a bříško ti tvrdne, nebo bolí???

Míšo - připojuji se k Lucce, jak děláš ten dort?? Jinak mě vyvolávali kvůli vysokému tlaku. Ty máš tlak ok???
6. únor 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindulino, tak to byl fakt bleskurychlý porod :slight_smile: Mně taky vyvolávali, protože už jsem 14 dní přenášela. Říká se, že ty vyvolávané porody jsou bolestivější, ale taky to nebyl můj případ, tak rychlý jako u tebe to nebylo, ale nemůžu si vůbec stěžovat.

Lucci: za mě ty kurzy běžely v úterý a ve čtvrtek, normálně to asi mívá v úterý, ale bylo nás hodně, tak to rozdělila na dvě skupiny po 5 až 6-ti.

Zany: tak ten MUDr. Dvořák uši píchá, dneska jsem tam volala, za 14 dní na to vlítneme. Nechám to Lucce udělat od něj, snad to proběhne hladce jako u Naty
6. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul boli po jidle

petulo, diky za info - utery mi vyhovuje nejvic :slight_smile:
6. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak mi měli noc šílenou, pořád se budil, pobrekával, vylohnil asi půl litru čaje, dvakrát chtěl na nočník, třikrát jsem ho přebalovala, dvakrát doplňovala čaj, no horor. A po tom všem vstávačka v 5. :angry: Jsem fakt myslela, že nebudu. Byla jsem protivná až mě to mrzelo. :pensive:

Miso já jsem to prala taky normálně i žehlila. Žádný sra... :grinning:

Zany já to viděla taky v makru :grinning: . Kdyby jsme tam jeli, tak ti je klidně vemu, ale D se tam moc nechce tak nevim, jestli ho ukecám. Ani nevim do kdy to maj tak se musim pak juknout. :wink:

Barcul to je mazec, zubař i elektrika. Já jsem dostala ránu nedávno od vypínače. Prdla jenom žárovka, ale normálně se zajiskřilo ve vypínači a já jsem cítila v puse železnou pachuť. :astonished: To je divný co? Jsem čekala, co ještě přijde a ono nic. :grinning:

Miso gratulace k cukru. Můžeš vesele mlsat. :grinning: :grinning:

Jindul Kubík je celkem v poho, ale pořád odkašlává a teď jsem slyšela jak chrápe :grinning: Takže možná tam vzadu bude ještě trošku rýmindy, ale vypadá v klidu. Tak to ještě nechám zítra vykrystalizovat a kdyžtak v neděli zajedeme do lékárny pro nějaký jiný kapky.

Luci to je mi líto, že tě to bříško zlobí. :pensive: Kdy máš jít do poradny?

Petul já jsem na ty masáže taky slyšela samou chválu. Prý to mimča pěkně uklidňuje a prý i lépe spinkají. :slight_smile: To náš mladej začal milovat škrabání na zádech :grinning: , takže taťka teď pořád škrabe, ale to že ho miluju i já, to je mu jedno. Mě vždycky odbyde a Kubíka vydrží škrabat půl hodiny a ještě z toho má radost :sweat_smile:

Já jsem dopo měla návštěvu, po obídku přijel děda s babi, pak jsme jeli s D něco vyřídit a pokoupit a zase domu. Jsem byla ráda, že jsme s Kubinou konečně vypadli ven. Teplotu měl jen v to úterý večer tak už jsem to dneska neřešila a aspoň jsme ho trochu vyvenčili :grinning: . Jinak je poslední dobou na pěst :angry: . Pořád si něco vynucuje, vzteká se. Dneska mi udělal scénu, že si chtěl hrát s odšťavňovačem a já ošklivá matka mu to nedovolila. Tak dokázal řvát 20 minut a když jsem si s ním šla hrát tak nechtěl a řval pořád. tak jsem mu řekla, že je ošklivej a ať jde ode mě, když pláče a on s řevem natahoval ručičky ke mě. :sweat_smile: Tak jsem řekla, že ho pochovám, až přestane plakat a ztichnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: , herečka naše. :grinning:
6. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, jdu tam ve 26.tt
6. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska už jsem K.O. :confounded: Jdu si dát teprve večeři a pak budu asi jen tupě zírat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Písnu víc zítra :slight_smile:

Jindul - no i já jsem se zapomněla představit :frowning2: Já jsem zkoumala jestli jsi to ty nebo ne :confused: :sweat_smile: A byla jsi to ty :dizzy_face: A podceňuješ se, slušelo ti to, tlustá vůbec nejsi!!! :slight_smile: Mě to skrýval kabát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kočka? Zrovna dneska jsem jako strašidlo, protože jsme byli plavat, nenamalovala jsem se a radši si narazila čepici, protože jsem měla pěkný rozcuch :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - za mě byl kurz úterý, středa i čtvrtek... Bylo nás celkem dost :wink:
6. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to si tam zkus v pondělí zavolat kvůli tomu bříšku a uvidíš, co ti řeknou. Jen tak pro jistotu. Já si myslela, že kdybys tam šla dřív, tak že by si to nechala na pak, ale takhle bych tam asi radši brnkla. :wink:
Také se loučím, to vstávání mě nějak zmáhá a ten náš raubíř pořád kňučí. Tak doufám, že to takhle bude vypadat celou noc. Jo a už se zase vzbudil na čůrání. zatím jednou. Včera dvakrát....
6. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí - já,stejně jako Sokolka, bych tam taky zavolala a uvidíš, co ti řeknou. A pozoruješ třeba co si snědla, nebo tak. Taky přemýšlím, jak tady jednou padl ten žlučník, ale ono v těhu to může být různé. Držíme palečky, aby nebolelo. JInak za nás měla paní Brůčková taky úterý, středa a čtvrtek, bylo nás taky habakuk. Jenže já nemohla chodit :frowning2: Takže jsem se nezúčastnila. Ale při druhém bych chodit chtěla. Hlavně si pamatuji, že říkala, že kdyby pak někdo už nechodil, že by se to zredukovalo. A když třeba si chodila v úterý a jeden týden si nemohla a vyhovoval by ti čtvrtek, tak že klidně po domluvě není problém přijít. Je dobrý, že paní Brůčková je fakt dobrá. A taky i hodně vytížená.Dřívě prý dělala u Matouška sestřičku :slight_smile:

Sokolko - tedy, to byla noc a to já si vždycky říkám, že je šílená noc u nás. Ale když to tady tak čtu. A snad bude malému jen a jen lépe. Masáže jsou prima. Naty je jako malá nemusela, ale teď jo, je to legranda.

Zany - tak jestli takhle vypadá strašidlo, tak já bych tedy nemohla vylézt na ulici vůbec :grinning: :grinning: :grinning: Já si právě říkala u Špíny, že jsem hlup zapomněla na představení, že jsi asi tápala, která to že jsem :slight_smile: Tak jsem si řekla, že hned musím napsat a omluvit se.

Petul - já to fakt měla rychlý. I dr., co mě příjímala, se mi tam šla omluvit, že mi říkala, že to dopolko nebude :grinning: :grinning: Jsem jí odpověděla, že mi to tedy vůbec nevadí. Jen chudák manža měl frmol se vrátit z města :slight_smile: A snad naušničky budou ok. Já jsem dokonce zůstala v ordinaci. Malé se jen nelíbilo, že jí zabalili do plíny. Ale jakmile byla u mě, tak byla spokojená. No a jaké budete dávat naušničky? My šli rovnou do bílého zlata, neb mě žluté černá a uši mě hnisaly, tak jsem to nechtěla u Naty riskovat.
6. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obvodačka mi řekla jak to asi bude a na základě toho co se semnou děje by to doporučila, ale to je jedno.
Dort se dělá snadno :grinning: :grinning: :grinning: v nějaké míse rozmíchám zakysanou smetanu s vanilkovym cukrem podle chuti jak kdo chce mít sladké dosladí cukr moučka :grinning: a ovoce záleží na vás já kupuji čerstvé tak do misky kde ten dort bude dáte první dno vyložit piškoty na to patro ovoce zalejt smetanou co ste udělali a tak střídáte patra piškoty-ovoce jak chcete to mít bohaté.pak to necháte vychladit aby to stuhlo já to nechávám do druhého dne a pak se přejíte jako naše rodina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek