• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jindulino tlak ok.Jen ty stavy co mám prej už sou důvod k císaři prej aby nic nepos.. a to já ybch nerada :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo - tak takový dort jsem taky dělala, ale v létě, když bylo čerstvé ovoce. Já teď z toho mám strach, natrhají to nedozrálé a po cestě do dozrává. Jéé, se těším na léto, na zahrádku a čerstvé ovoce. K tomu císaři. Mě docela vynernoval mudr. v nemocnici, když jsem tam byla na monitoru. tak prej že tlak mám vysoký,prášky žádné neberu (moje dřívější obvo mudra byla síla:frowning2: ) a že bych mohla při porodou mít tlak ještě vyšší a dostat z něho křeče do mozku či co. No týden jsem měla do termínu, předporodní kurz jsem nemohla chodit, co ti budu psát. Hotovson. Ale vše dopadlo dobře. Takže se nedivím, že se i ty raději přikláníš k císaři. Bude to lepší, jak pro tebe tak pro mimčo. Protože kdyby něco zanedbali, vrátit se to nedá.
6. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, teď jsem to dopsala a říkám si, že snad tě tím nevyděsím. Omlouvám se
6. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindulino mě už nic neviděsí neboj já jí to řekla přímo, že se ted bojim porodu, že umřu a manžel bude s Ančou sám a já jí neuvidim no sem plašan, ale stát se to může a prej jelikož nemůžou udělat veškerá vyšetření bude to císař a i manžel je rád bojí se o nás.Jo jinak mi dneska koupil Lovelu šikulka sem byla u dr a on mi jí koupil tak se na to vrhnu.A co se týče ovoce já ho šmakuju dneska tam dám i hroznové víno a dosladim to pribináčkem
6. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě kolikrát četla tak šílený články a pak když ještě ti to řekne mudr. do očí, ach joooooooo. Můj manža je zase takovej, že řekne, že se na to nemá myslet. Jenže to u mě nejde, já jsem zase naopak, vidím vždy už to nejhorší. A manža je šikula. Já jsem po pravdě za začátku používala Persil senzitiv a bez máchadla. A potom, co se Naty osypala hnedle v porodnici (nejspíše z jejich oblečků, neb to měla po celém těle), jsem si říkala, že jsem udělala chybu, ale naštěstí doma byla ok. Ovoce - jako mandarinky, banány, hroznové víno jíme (ikdyž stejně to je asi utržené nedozrálé), ale třeba jahody mě teď nechutnají, nevím proč. A doslazuješ pribináčkem, jo? Se připravuješ už na dětskou stravu viď:slight_smile: :grinning:

Jjsem Vám holky zapomněla napsat, že dneska Naty k snídani sněla malýho lipánka ani ne za 2 minuty :grinning: To je do knihy rekordů.
6. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doslazuji pribináčkem no :grinning: a já to ovoce ochutnám a pak doslazuji no mám jahody sladké sem čuměla a kiwi taky a banán to soladí docela.Já sme taky posera jak mi to řekli fakt mám strach.Jo já chtěl aprát taky v tom persilu, ale pak sem si to rozmyslela.Kde ty bydlíš vlastně ????
6. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Příbrami:grinning: Nee, nahoře na Sabáku, kousek od Petul. Ale mamku mám u II. polikliniky. Bydlí na vedlejším dvoře co ty. Ty napravo od II. polikliniky, mamka nalevo (za tím bílým stánkem). Jsem tam dneska byla, ale tebe nepotkala.
Koukala jsem na pupíček, už krásně povyrostl, co?
6. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, to je fakt síla vás dočítat :sweat_smile: :wink: dva dny tu nejsem a dočítání je na týden :grinning:

Mě se vrátila ta hnusná chřipka, tak jsem chodila brzy spát a už jsem snad v pohodě :dizzy_face:

Jindul, gratuluju :slight_smile: Naty je šikulka, bude se to stále zlepšovat a bude za chvilku papat hezky vše :dizzy_face:

Luci, stim bříškem si určitě dojdi radši k dr.už jsme ti to psaly tuhle, budeš mít alespon jistotu :dizzy_face: Já jsem taky chodila na kurz k p.Brůčkový, je moc fajn, bylo myslím 6 dvouhodinovek, ale byli delší a 7 byla i pro tatínky a připlácela se, nebyla povinná. My jsme měli i tu 7h. :dizzy_face: bylo to fajn.

Sokolko, to je dobře, že už je Kubíkovi lépe :dizzy_face: Jinak je to moc velkej šikula u p.dr. :dizzy_face: Taky je moc velkej šikula, že chodí už doma bez plenky, jak dlouho ?Přeju lepší noci :dizzy_face:
Nám tu sprchu vedle pokoje přímo zakázaly :angry:směly jsme tam jen hned po porodu a pak už nee, měla jsi velkou výhodu :wink:

Míšo, gratuluju k cukru :dizzy_face: To si zase zamlsáš vid :wink: :slight_smile: Pantofle do porodky jsem taky měla obyč.a do sprchy jsem chodila bosa .

Zany, Eliška nezdědila hrazdičku po Honzíkovi :confused:
6. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dej mi 10 minut jen to dodělám
6. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, já jsem taky prala prádlo normoš bez obracení na rub a žehlení to samé :dizzy_face: Jinak jak jsi psala, že budeš mít manžu u porodu, tak tě nechci nějak nervovat, ale u císaře chlap být nemůže, pošlou ho na chodbu a bude za vámi moct jít až bude malá na světě.

Petulo, a vám naušničky napíchá dětská dr. :confused:

Barcul, to je teda fakt síla s tim zubařem :frowning2: ale ono je celkově problém najít v Pb zubaře, který ještě bere nové lidi, všichni tvrděj, že maj plný stav a že už brát nemůžou :unamused: A stim proudem, to je taky síla, ještě, že se ti nic nestalo.

Tak jdu spát :dizzy_face: dobrou noc :slight_smile:
6. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadíku, tak ať je jenom a jenom dobře a chřipka netrápí. A maličká je tedy už ok??
6. únor 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych měla jít spát, ale nějak se mi nechce. Manža je v té hospě až v Písku, já přemýšlím, kde bych se@@ něco dobrého, ale nemůžu (jsem tluštoš) a čekám kdy se malá probudí. Někde v okolí musí jezdit nějaký blbec snad přes ručku, protože to je tedy řev. V první chvíli jsem si myslela, že tady někdo večer řeže strom motorovkou :angry: :angry:
6. únor 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul, Adélka už zdravá je, jsem moc ráda a doufám, že se jí to už nevrátí a snad ode mne nechytla tu chřipku :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadíku, tak snad to bude už dobré a nemoce jste si vyčerpaly obě.
6. únor 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadík prej u císaře být může když nemáš celkouvou anestezii :sweat_smile: už sem to zjištovala a u Apolináře manžu prej pouštěj to vim od známé co tam dělá :grinning: dostane obleček a bude u mojí hlavy.Tak to sem v klidu a tam nedávaj celkou jen epidurál.
Jinak jo pupík povyrost :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul, já bych si dala taky něco dobrého, ale taky nemůžu :cry: Jahody v zimě mi taky přijdou bez chuti.
6. únor 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dortík se poved už je v lednici a mám pocit, že zítra pomažu pro smetanu a piškoty budem dělat druhej.A sem tam manžovi udělala na vrch kytičku :grinning: :grinning: Dobře sme to nakonec ochutila až bych to snědla neztuhlé
6. únor 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na námku v té zelenině mají jahody a sou sladké fakt dobré až sem čuměla
6. únor 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, no tak to pardon , tak to je super, že ho budeš mít u sebe, ale nám tady všichni říkali, že nenechávaj. Ale je to dobře, že ti to povolej, hodně ti to pomůže.
6. únor 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Miso, nedělej nám tu chutě z dortíkem :grinning:
6. únor 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem taky myslela, že bude čekat venku, ale prej když máš epidurál a bude to ok pustího tam dají mu oblečky a pohoda.A právě co máma mluvila se známou od Apolináře tak jí řikala, že manžel tam může u císaře být zda je vše ok.Tak asi může být.Ale teda nevim jak v PB to snad taky né přece když to někde jde tak to musí všude. :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si právě také říkala, že záleží, kde a jak dělají císaře. Ona každá nemocnice to má prostě jinak. Je super, že budeš moci mít manžu u sebe.

Tak to ty jahody musí být fakt super, že je vychvaluješ. A kde je zelenina na námku? Myslíš ten stánek? A pošli kousek dortu přes net. Jéé, já bych to fakt taky hned slupla :grinning:
6. únor 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manža už jedou z Písku, chudák řídí, tak pojede pomalu. Hlavně aby je nesejmul nějakej hlup. Vidíš Míšo, aniž bych musela, tak hned myslím na nejhorší :unamused: :unamused: To jsem prostě celá já. On by mě hned spražil, že na to nemám myslet. Už aby byl doma.

Naty se probudila, ale stačilo říct jen pstttttt a chviličku u ní ležet a zase chrní. Nechce deku (odkopává se), tak je taková trošku chladnejší, snad nějak neprostydne.
6. únor 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahody jak je to zlatnictví pak železářství pak trafika a pak zelenina.Asi záleží známa ze Šumperka řikala, že by tam mohla mít manžu u císaře jen, že jí rodila teta :grinning: :grinning: Já bych si to vydupala i tady v PB :grinning: :grinning: počkejte udělám foto a dám sem :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se Vám ani nepochlubila, že jak jsem tlustá, tak jsem se rozhodla, že budu chodit cvičit a a bych se donutila, tak jsem se přihlásila na hubnoucí kurz. No 3krát týdně budu chodit na spin po dobu 2 měsíců. Jestli aspoň 5 kg nepůjde dolů, tak fakt nevím. Ale aspoň se trošku odreaguji a hlavně si manža užije malou :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to není námko:slight_smile: Ale už vím.
A foto nedělej, buď kus pošli, na ochutnání, nebo nic. protože takhe mě chytně žravá a půjdu něco spucovat. Ale co, to je vlastně jedno, až od března budu hubnout :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul, manža jel do hospody až do Písku a řídí :confused: to si to teda asi moc neužil .Já mám taky vždy strach, když manža někam jede, nejsi sama, jsme asi v něčem podobné.

Miso, no ,nevim, nevim, ale ty jsi vlastně ta protekční vid :wink: ,tak to možná jooo. :grinning:
6. únor 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul, to určitě zabere :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to v mojí maličkosti :grinning: :grinning: jo nejsem protekční jen známe dost lidí a i těch co je potřeba :grinning:
6. únor 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, mňam :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek