• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ale viděli ste ty jahody :grinning:
6. únor 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždycky je dobré, když má člověk někde známé. Hlavně je důležité, když jsou to lidi, na které se dá 100%tně spolehnout.

A manža jen do krčmy do Písku, jojo. Je to hospoda, že se jí rukama a mluví na tebe starodávným stylem. Ještě jedna je v Dětěnicích. Je to super hospůdka. Manža alkoho nemusí, takže mu to nevadí. On si to vynahradil minulý týden :unamused:
6. únor 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to jako má být??? Tedyyyyyyyy, jsem jen hlasitě polkla. Jdu najít něco dobréhooooooooooooooo :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tu hospodu znám :grinning: Sou to dobří známí a co nejde tak zařídí máma.Ale na úřadech a tak nikoho neznám.
6. únor 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda, protože úřady jsou taky potřeba.
6. únor 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako fakt vypadá dobře???? :sweat_smile: :sweat_smile: Ale jahody sem nedělala jo :grinning: a to mám jednu nenačatou krabičku v lednici jako jahod
6. únor 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si vzala mandle natural. Kdysi jsem četla, že po nich se netloustne. Ale co je na tom pravdy, to fakt nevím :grinning: Čokoláda se na mě smála ze skříňky, ale odolala jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, Míšo, ty máš štěstí, že nebydlím s mamkou, protože jinak bych už u Vás zvonila :sunglasses: :sunglasses:
6. únor 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je škoda, ale zase nemůže být vše že :grinning: :grinning: doktoři sou důležitější a to už sem řikala mamce, že at na mě nezkouší, že nebude vakcína na očkování až malá bude potřebovat :grinning: :grinning: :grinning: tak sem zvědavá
6. únor 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálka bych si sedla před tu mističku, vzala lžíci a sprostě to @la :grinning: Já mám takový hlad, jsem dneska moc nejedla a to nehubnu :confounded:

Doktoři jsou důležití, to je pravda.
6. únor 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to chci asi příští týden dělat bud margot řezy nebo eskymo řezy.
6. únor 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte nebo měli ste monitor dechu?????Tak se někdy domluvíme a až bude u nějaké sraz vemu vám košta celej tenhle jeden dort.
6. únor 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tě Míšo asi zbiju :grinning: :grinning: Takový chutě mi tu dělat. Ach joooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Monitor dechu jsme my neměli. Ale kdyby třeba Naty byla při porodu menší, nebo se narodila dříve, či při porodu byly nějaké komplikace, tak bych ho pořídila. Jsou skupiny, které ti řeknou, že je lepší ho mít doma. Ale jsou skupiny, které ti řeknou, že pokud je mimi zdravé a fakt nebyly nějaké komplikace, že by ho nepořizovaly. Vím, že občas jsem našla info od holek, že se jim občas zpouštěl (tak a teď to slovo, to je ta moje mateřská demence) - no proste byl to planý poplach (dalo to práci, ale dostala jsem to ze sebe :grinning: :grinning: :grinning: ) a že byly z toho více vystresované. Nevím, uvidíš, co ostatní holčiny na to.
6. únor 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem fakt úplně mimo, jak jsem doma tak dlouho. Mi ta pravá hemisféra už nefunguje.
6. únor 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky musim vám říct jakej dělala moje sestra test na cukrovku v těhu jo sem málem pustila moč :angry:
Tak prej hodinu před odběrem musela doma sníst chleba s máslem a hodně silnou vrstvou marmelády a zapít sladkym čajem a do hodiny se dostavit na dobnutí :angry: a já taky chlastám hnus.Si napsal jak sis něco dala tak sme si šla dát chleba s máslem no jo je moje hodina
6. únor 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se zase nedokrvuje asi půlka mozku :grinning: :grinning: a táta si neodpustil poznámku, že to s tim mozkem nebude u mě tak vážný no nevim kam zase narážel :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak to je test. A jak mohli vědět, kolik měla před odběrem??? Vždyť to nemůže být objektivní.
6. únor 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to mě nenapadlo no tak to nevim, ale takhle to udělali jí a ona chodila k něku snad na dobříš.Ale neni to špatný ráno posnídat a pak jim dát kapku krve
6. únor 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej, až budeš s malou doma třeba rok, dva, to budeš potom tápat.
My se bavili dneska o tom s manžou a já mu řekla, že si nedovedu představit, že jsem někde na jednání a mám se vyjádřit k něčemu před panem generálním. To by asi koukal. Mám v hlavě samé - Ham, jak dělá pejsek, dáme čistou plínku a tak podobně :slight_smile: K tomu jak dost kojím a jsem prakticky stále jen s naty, tak je to fakt asi ještě více vystupňované a stojí to fakt za to :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a můj gyndr. a i ostatní mi říkali, ať den před tím, nejím nic sladkého, že by to mohlo zkreslit hodnoty a ještě by ze mě udělali cukrovkářku :grinning:

Tak a slyším vrata. Manža přijel. To mě vyžene asi od PC.
6. únor 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Míšo, klidně dělej chutě, neboj, já tě nezbiju :grinning: To bylo jenom z legrace. Já si totiž třeba včera udělala dukátové buchtičky a byly fakt dobrý.Dneska jsme dlabaly tvarohové buchty a taky super. A zítra si upeču taky něco dobrého. A nebo si udělám taky ovocný dortík. :grinning:
6. únor 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dortík je fakt manm a jahody víš kde mají dobré.Jo tak to mně nic neřikali at nejim, ale tak sem se bála, že sem to nejedla sama od sebe
6. únor 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě na sladké ulítlá, tak mě to říkali :grinning:

Co ten monitor, přemýšlíš o něm?
6. únor 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, ty jahody mnam, hned bych si dala :dizzy_face:
Ten test je fakt zvláštní :sweat_smile:
Monitor dechu jsme neměli .

Jindul, takže manža byl na papů a ne bumbat .Už jsem o té hospodě taky slyšela, ale nikdy jsme tam nebyli, ale musí to tam být docela zajímavé :slight_smile:
6. únor 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakou já mám chut na buchtičky se šodo bože jak bych si to dala :sweat_smile: no jo, ale semnou je to težký co já bych si taky nedala.Ted mám zálusk na dušenou mrkrv s bramborem a masíkem
6. únor 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo přemýšlim nad tim sem starej posera a chci mít aspon pocot, že sem udělala vše pro bezpečnost malé.A mě 3 známé už řikali že jim ječel tak sme posera.Sem řikala, že ty jahody sou mnam :grinning: Ale vy je jen vidíte co po tom kdyby ste je ochutnali
6. únor 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na tu mrkev s bramborem a masem mám chuť taky a už asi týden se je chystám uvařit a nic nic :unamused: Tak že bych je spáchala o víkendu? Hmmmmm, uvidíme.
Věřím, že jsou ňamka. Počkej, zítra tady najdu, že si nevydržela a spucovala dortík ještě večer :grinning:
S tím monitorem tě chápu. My jsme si řekli, že kdyby něco v porodnici, tak než by mě pustili, že by manža monitor koupil. Ale naštěstí měla malá skóre 10x10x10 a pak žádné problémy, tak jsme ho nekoupili.

Tak já Míšo utíkám. Půjdeme spát,malá se tu budí (už nevím, jak s ní). Přejeme krásnou noc a krásné sny. Dobrouuuuuuuuuu
6. únor 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, vy mi tu děláte chutě :angry: :grinning: já bych si mohla dát tak akorat ty jahody a tím to končí :cry: o těch buchtičkách atd.si můžu tak akorát nechat zdát, takže jdu rači do hajan at nemám zbytečné chutě :dizzy_face: Dobrou noc :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou já jdu taky hajat páč to vypadá, že i malá bude spát :grinning: a nebojte dort nesežeru je pro manžu
6. únor 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak hlásim, že dort přežil noc a ted sem ho byla vyklopit a vypadá krááásně :grinning:
7. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek