• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
tak jdeš drogerie-ty potraviny na rohu jsou ty kuchyně zatočíš do prava a je tam masna-zlatnictví-železářství-trafika-zelenina.Líp to asi neumim
7. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně ty myslim :grinning:
7. únor 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dal? :slight_smile:
7. únor 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
o řádek nahoře máš napsanou cestu od drogerie :grinning:
7. únor 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aha :wink: no takovy kousinek to mam a ani to tam za rohem neznam :sweat_smile: a ta zelenina je dobra? a co ta masna?
7. únor 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
manza se tam ozyva, tak se jdu juknout, zda to bylo ze spani ci ne :wink:
7. únor 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
do masny chodim ráda mají tam celkem hezké maso.A zelenina je nárazová někdy nic moc a někdy je to dobrý jako zrovna ted ty jahody
7. únor 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja to pristi tyden prubnu :slight_smile:
loucim se, Sipkova Ruzenka se probudila a vypada to, ze i casem vstane a pujdem si neco zahrat :slight_smile:
7. únor 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa pa já až manža odejde půjdu do vany Anča je nějaká akční tak půjdem plavat :grinning:
7. únor 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde ste kdo jako :frowning2:
7. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ženy takhle mě v tom nechat
7. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jdu žehlit K2 prádla :unamused: :unamused: :unamused:

Luci - stačí, když bude ta deska jen pod tím monitorem, nemusí být pod celou matrací... My to tak máme :wink:

Jo a zapomněla jsem vám napsat, že s úterkem 9,30 počítám :dizzy_face:

Recept na tiramisu písnu :wink: Je to jednoduchý :wink:
7. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já už vyprala dvě pračky a žehlení mě čeká zítra.Jinak já taky s úterkem počítám.Jen musim v pondělí stihnout vyhledat očaře který mi udělá na počkání vyšetření očního pozadí :sunglasses:
7. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues matky a skoro matky :grinning:

my byli odpo na tradičním čajovém dýchánku u tetiček a tentokrát se z toho stal punčový. :grinning: Minule byl taky, takže to vypadá, že už je tu jiná tradice. :slight_smile: Kubík byl super, hrozně ho chválili jak je šikulka a pořád chtěl lítat na záchod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se mi nechtělo pořád mu sundavat plenku, tak jsem to riskla a nechala ho bez i když jsem neměla náhradní oblečení a dobrý. :slight_smile: žádná katastrofa se nekonala. Když jsme dorazili domu tak jsem mu dala kaši, koupel a i když bylo teprve třičtvrtě na sedm tak už byl v postýlce. Jsem ho chtěla udržet do těch sedmi jak je zvyklej, ale on se začal vztekat, že prostě chce dělat hají tak jsem ho tam dala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jednou zatím kuňknul a je klid. To jsem zvědavá jak dlouho :angry:

O monitoru dechu jsme taky přemýšleli. D ho pořád chtěl koupit a pak si četl nějaké diskuze na netu a všude radili, že pokud se mímo narodí zdravé tak je to asi zbytečný, protože některá mimča dělají to, že se nadýchájí a pak chvilku nedýchaj a to samozřejmě spustí alarm. Takže je to fakt na každém. Má to svoje pro i proti ostatně jako vše.

Zany ok. :slight_smile: Už se na vás holky těšim. Ty jo to abych asi uklidila co? :confused: Abyste mě nepomluvily :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to by ti měli asi udělat kdekoliv. Teda na kterýmkoliv očním :wink:
7. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko no konečně :sunglasses: hele no musim k někomu páč musim mít zprávu od očaře na čtvrtek na to nervoví.Holky, ale kdyby ste slyšeli jak sme to řekla dr co mi je, že potřebuji napsat doporučení, ale že sem objednaná :grinning: :grinning: :grinning: em udělala ze sebe debila 1 třídy
7. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě napadlo, že to potřebuješ k tomu vyšetření. :wink: Proč bys ze sebe dělala debila, jen jsi prostě protekční :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne tady nešlo o to, že už sme byla dávno objednaná a jen sem tam šla pro doporučení, ale na otázku jako co mi je že to musí do toho doporučení napsat sem jí odpověděla, že mám něco s hlavou a on a co s ní mám sem jí odpověděla, že mi tam asi straší až pak sem se vyžvejkla :grinning:
7. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi tele :grinning: :grinning: :wink: To chápu, že asi musela čučet. :grinning:
7. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo kdyby jsi mě viděla ráno, normálně jsem si hrála s Kubíkem a usínala jsem u toho. :sweat_smile: To musel bejt pohled pro bohy. :grinning: A jak jsem byla nevychrápaná tak mě třeštila hlava. Ale pak jsem to rozchodila kafíčkama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám tyhle situace ráda jít k dr a nevypadám na umření pak si přijdu jako simulant :angry: No koukala divně a to sme si nakráčela do ordinace se slovy mně nic neni jen mám něco s hlavou no fakt debil :grinning:
7. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kafíčko sem si chtěla dát a prdim na to páč mě pálí žáha tak, že mi asi bouchne krk.A koukat na usínací matku při hře s dítětem musí být krásný pohled :grinning:
7. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso kupovala jsi si nebo budeš kupovat váhu na malou? :confused: Já jsem o ní hodně přemýšlela, když byl Kubík miminko, protože jsem si pořád říkala, kolik toho vypil a jestli přibírá a asi je to dobrá věc.
7. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nad tim sem nepřemýšlela, ale asi nebudu kupovat.
7. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to já chodim k dr taky v nejnutnějších případech, když už nic nezabírá. :grinning: Jo pohled to musel být super, ale on je zlatíčko, nenechal mě spát :grinning: . Vždycky když mi padly oči tak zaječel na celý byt mamííííííí a byla jsem na půl minutky probraná :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem o tom přemýšlela ze začátku, když mi přišlo, že byl nakojený hned a přemýšleli jsme o tom tak dlouho až jsme jí nekoupili :grinning:
7. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jí taky nebudem kupovat.Co ti mají co padat oči když si hrajete :grinning: :grinning: mamííííííííí
7. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně. Jsem si dovolila hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak po obídku mi spal přes dvě hodiny, tak to jsem zvědavá, jak to bude vypadat v noci. ale je fakt, že když řádí v noci, tak někdy se vyspat musí :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo.Mě malá drtá pupek ted a ještě jí to baví a něco tam dělá páč mám boule všude dokonce i tam kde ještě nikdy :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic jdu hodit vanu a jdu chrnět. Už to na mě padá. Musím to trošku dospat. Zítra pa
7. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek