• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
tak sem debil mě se moje odpověd neukazuje :angry:
7. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Marti, tý,jó, 18kg za dva měsíce :confused: Tak to je teda mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jindul, řízek a knedlík to zní dost hustě :confounded: to bych asi nemusela :cry: ,ale vzhledem k tomu, že ted řízek vůbec nemůžu jíst a mám na něj hroznou chuť, tak bych ho možná sežrala i stim knedlíkem :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak chudák kolegyně :sweat_smile: bych nechtěla být na jejím místě :sweat_smile:

Zany, a myslíš si, že z příborů od vás se taky nestanou ty hodobóžové :confused: :sweat_smile: :wink: Když je tchýni líto vyndat ty novější, myslíš ,že vyndá ty uplně nové :wink: :grinning:

Hezký večer a dobrou noc :slight_smile:
7. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, Kubik je teda sikulka, kdyz si rika, kdyz chce na zachod! to za chvilku pleny opustite :slight_smile:
7. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo holky poradte - sem pekne nastvana - nove talire z Ikei jsou po 1. pouziti poskrabane! mam narok na jejich reklamovani? mame je doma 3 tydny :rolling_eyes:
7. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mimochodem jsou to uz druhe talire z Ikei, co takhle reaguji! :angry: ty prvni jsou kameninove, tak jsme to pricitali tomu materialu, ale tyhle jsou normalni, hladke a maji na jedne strane nadherne bordo kvety...
7. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hotovo :slight_smile: Ale ještě mám pár kousků na sušáku, protože to jsem věšela ráno a nestihlo to uschnout :unamused: Nu což, do příště to počká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jadiku - no běda jí jakmile přijdeme a budu jíst starými :angry: :angry: :angry: Nebo ať z hodobóžových udělá normální a z těhle hodobóžové :sweat_smile: To mi je fuk, ale ty velké nože fakt nechci :confounded:

Luci - joo, tak to nevím :confused:

Jdu do sprchy a spát :slight_smile:
7. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jako z myčky se poškrábali
7. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
z mycky ne, myslime, ze je to z tech priboru (krajenim)
7. únor 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso a kolik mas prosim te od kazde velikosti kousku obleceni? ja mam zatim veci tak na jednu pracku, kdyz teda nepocitam povleceni...

holky, jeste mam na vas dotaz - mam vsechno pro mimi prat v ty Lovele? mamca mi to vyprala v normalnim prasku (povleceni, zavinovacky a nejake obleceni) a ted abych to vsechno prala jeste jednou a zehlila - skoda, ze jsem ji nerekla, aby to neprala :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to vše prala v lovele a koupila sme silan senzitiv jak je pro miminka a hezky to voní.Já nevim kolik mám od každé velikosti, ale dost docela jen toho úplně malinkátého mám pomálu.Ale přesně nevim.A s těma příborama nevim, ale za zkoušku nic nedáš
7. únor 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rikam si, ze talire jsou od toho, aby se na nich krajelo, ne? hodim jim to tam na hlavu, pokud na Zlicin pojedeme! fakt svedska kvalita! :rolling_eyes:

a jakou velikosti zacinas? 50?
7. únor 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak si čtu stránky o tom co děti zahlásili a musim říst stran dost a já už nemůžu bolí mě břicho a brečim smíchy dám vám sem odkaz :grinning: http://nase.rodina.cz/scripts/diskuse/novep.asp?id=74&pg=10
7. únor 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele mám o-o měsíců a pak jedu 62, 68, a i něco většího máme, ale musela bych se jít kouknout až to budu žehlit budu to vědět :grinning:
7. únor 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, takze asi zacinas 56
no ja mam do 9 - 12 mesicu, ale od te posledni velikosti minimum, casu na nakupovani bude dost a kdo vi, zda neco nedostaneme :wink: tedka mamca prisla s tim, ze ma pro mimco nadhernou zimni (!) kombinezku :grinning:
my musime koupit uz nejakou skrin pro jeho veci, pac ke mne do skrine se to pomalu nevejde a hlavne v tom neni prehled
7. únor 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pro malou komodu a zimní kombinézku už taky máme od známe :grinning:
7. únor 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo diky za odkaz, uz se taky bavim...

po spatření bezdomovce v samoobsluze se 4 lety Matyas hlasitě dožadoval příjezdu policie, protože byl přesvědčen, že pán je lupič a jde to tam vykrást :grinning:
7. únor 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale čti i ty stránky pak a před je to síla já sme utlučená smíchy co ty děti vymyslí :grinning:
7. únor 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ctu ctu, myslim, ze i zitra se k tomu rada vratim :wink:
7. únor 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednou jsem seděla na zahradě a neteř se synovcem si namalovali panáka a že budou skákat. Ale protože měli nějak popletený pravidla, tak jim říkám, že jim ukážu, jak se skáče panák. Byla jsem v tu dobu v pátém měsíci těhotenství, tak říkám: "Ukážu vám to jenom jednou, aby mi nevypadlo miminko." A Ráďa (v tu dobu 5let) mi říká: "Jen skákej, skákej, alespoň se kouknem, co to bude." :slight_smile:
No a rok zpátky možná dva, jsme byli na zahradě a opět Ráďa-přinesl odněkud mrtvou myš, tak jsme všichni vyskočili, ať jí zahodí. Švagrová s ním šla domu a myje mu ruce a rovnou i pusu, protože jí měl špinavou a Ráďa se na ní otočil a říká: "Maminko, já tu myš nepapal, já jí jenom držel." :slight_smile: tohle je dobré tady brečim
7. únor 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny :slight_smile:

můj synovec když měl 4roky chtěl něco po švagrové a ta mu říka a co takhle kouzelné slovíčko a malý ale já žadné neznám nebo že by to bylo abraka dabra.
7. únor 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se divim, že malá nespí, ale sebou tady mrskám chudinka moje
7. únor 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš malej Tadíšek ve školce informoval všechny děti o tom jak se na svět přivádí miminko. Prý jednoduše- maminka ho vyblinká :slight_smile:)
kez by to bylo takhle easy :wink:
7. únor 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to sem si řikala taky jak sme to četla :grinning:
7. únor 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle je uzasny:

Můj synovec,kterému je osum let taky zaperlil ve škole:
Paní učitelka se ptala dětí-"děti kde najdete hospodářská zvířátka?" a můj synovec Páťa odpověděl "v HOSPODĚ!!" A bylo.

...to jsi taky cetla, uz cteme to stejny :slight_smile:
7. únor 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dnes už jedenáctiletá dcera v době okolo tří let dostala do rukou knížečku o motýlech a chvilku si ji se zájmem prohlížela a pak se na mě podívala,vzdychla si a prohlásila:Mami mě už se zbýhají sliny toho motýlka vystřihnout.Nebo dostala chleba namazaný sýrem a chleba převracela a prohlížela ze všech stran a pak na mě upřela ty svoje velká kukadla a povídá:Kousat nebo olizovat?
7. únor 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem o kousek dál asi
7. únor 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje to je hodin, jdeme spinkat - aspon ja teda, prcek si stejne bude delat, co chce :wink:
7. únor 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso dobrouky :slight_smile:
7. únor 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdi já povalim taky
7. únor 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, ty jsi byla dneska 27tt a ted se ti to prave prehouplo na 28tt... konik pridava jeste pred pulnoci :wink:
7. únor 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek