Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
miissa
7. únor 2009
tak sem debil mě se moje odpověd neukazuje ]-(
jadik
7. únor 2009
Ahojky 🙂

Marti, tý,jó, 18kg za dva měsíce =-) Tak to je teda mazec :-p

Jindul, řízek a knedlík to zní dost hustě :-S to bych asi nemusela 😢 ,ale vzhledem k tomu, že ted řízek vůbec nemůžu jíst a mám na něj hroznou chuť, tak bych ho možná sežrala i stim knedlíkem 😉 😃 😃 😃
Jinak chudák kolegyně :-N bych nechtěla být na jejím místě :-N

Zany, a myslíš si, že z příborů od vás se taky nestanou ty hodobóžové =-) :-N 😉 Když je tchýni líto vyndat ty novější, myslíš ,že vyndá ty uplně nové 😉 😃

Hezký večer a dobrou noc 🙂
luccii
7. únor 2009
sokolko, Kubik je teda sikulka, kdyz si rika, kdyz chce na zachod! to za chvilku pleny opustite 🙂
luccii
7. únor 2009
tyjo holky poradte - sem pekne nastvana - nove talire z Ikei jsou po 1. pouziti poskrabane! mam narok na jejich reklamovani? mame je doma 3 tydny 8-(
luccii
7. únor 2009
a mimochodem jsou to uz druhe talire z Ikei, co takhle reaguji! ]-( ty prvni jsou kameninove, tak jsme to pricitali tomu materialu, ale tyhle jsou normalni, hladke a maji na jedne strane nadherne bordo kvety...
zanyautor
7. únor 2009
Tak hotovo 🙂 Ale ještě mám pár kousků na sušáku, protože to jsem věšela ráno a nestihlo to uschnout :-| Nu což, do příště to počká :-p

Jadiku - no běda jí jakmile přijdeme a budu jíst starými ]-( ]-( ]-( Nebo ať z hodobóžových udělá normální a z těhle hodobóžové :-N To mi je fuk, ale ty velké nože fakt nechci :-S

Luci - joo, tak to nevím =-)

Jdu do sprchy a spát 🙂
miissa
7. únor 2009
a jako z myčky se poškrábali
luccii
7. únor 2009
z mycky ne, myslime, ze je to z tech priboru (krajenim)
luccii
7. únor 2009
miso a kolik mas prosim te od kazde velikosti kousku obleceni? ja mam zatim veci tak na jednu pracku, kdyz teda nepocitam povleceni...

holky, jeste mam na vas dotaz - mam vsechno pro mimi prat v ty Lovele? mamca mi to vyprala v normalnim prasku (povleceni, zavinovacky a nejake obleceni) a ted abych to vsechno prala jeste jednou a zehlila - skoda, ze jsem ji nerekla, aby to neprala :-N
miissa
7. únor 2009
já to vše prala v lovele a koupila sme silan senzitiv jak je pro miminka a hezky to voní.Já nevim kolik mám od každé velikosti, ale dost docela jen toho úplně malinkátého mám pomálu.Ale přesně nevim.A s těma příborama nevim, ale za zkoušku nic nedáš
luccii
7. únor 2009
no rikam si, ze talire jsou od toho, aby se na nich krajelo, ne? hodim jim to tam na hlavu, pokud na Zlicin pojedeme! fakt svedska kvalita! 8-(

a jakou velikosti zacinas? 50?
miissa
7. únor 2009
holky tak si čtu stránky o tom co děti zahlásili a musim říst stran dost a já už nemůžu bolí mě břicho a brečim smíchy dám vám sem odkaz 😃 http://nase.rodina.cz/scripts/diskuse/novep.asp...
miissa
7. únor 2009
hele mám o-o měsíců a pak jedu 62, 68, a i něco většího máme, ale musela bych se jít kouknout až to budu žehlit budu to vědět 😃
luccii
7. únor 2009
aha, takze asi zacinas 56
no ja mam do 9 - 12 mesicu, ale od te posledni velikosti minimum, casu na nakupovani bude dost a kdo vi, zda neco nedostaneme 😉 tedka mamca prisla s tim, ze ma pro mimco nadhernou zimni (!) kombinezku 😃
my musime koupit uz nejakou skrin pro jeho veci, pac ke mne do skrine se to pomalu nevejde a hlavne v tom neni prehled
miissa
7. únor 2009
já mám pro malou komodu a zimní kombinézku už taky máme od známe 😃
luccii
7. únor 2009
jo diky za odkaz, uz se taky bavim...

po spatření bezdomovce v samoobsluze se 4 lety Matyas hlasitě dožadoval příjezdu policie, protože byl přesvědčen, že pán je lupič a jde to tam vykrást 😃
miissa
7. únor 2009
ale čti i ty stránky pak a před je to síla já sme utlučená smíchy co ty děti vymyslí 😃
luccii
7. únor 2009
ctu ctu, myslim, ze i zitra se k tomu rada vratim 😉
miissa
7. únor 2009
Jednou jsem seděla na zahradě a neteř se synovcem si namalovali panáka a že budou skákat. Ale protože měli nějak popletený pravidla, tak jim říkám, že jim ukážu, jak se skáče panák. Byla jsem v tu dobu v pátém měsíci těhotenství, tak říkám: "Ukážu vám to jenom jednou, aby mi nevypadlo miminko." A Ráďa (v tu dobu 5let) mi říká: "Jen skákej, skákej, alespoň se kouknem, co to bude." 🙂
No a rok zpátky možná dva, jsme byli na zahradě a opět Ráďa-přinesl odněkud mrtvou myš, tak jsme všichni vyskočili, ať jí zahodí. Švagrová s ním šla domu a myje mu ruce a rovnou i pusu, protože jí měl špinavou a Ráďa se na ní otočil a říká: "Maminko, já tu myš nepapal, já jí jenom držel." 🙂 tohle je dobré tady brečim
luccii
7. únor 2009
krasny 🙂

můj synovec když měl 4roky chtěl něco po švagrové a ta mu říka a co takhle kouzelné slovíčko a malý ale já žadné neznám nebo že by to bylo abraka dabra.
miissa
7. únor 2009
já se divim, že malá nespí, ale sebou tady mrskám chudinka moje
luccii
7. únor 2009
Náš malej Tadíšek ve školce informoval všechny děti o tom jak se na svět přivádí miminko. Prý jednoduše- maminka ho vyblinká 🙂)
kez by to bylo takhle easy 😉
miissa
7. únor 2009
jo to sem si řikala taky jak sme to četla 😃
luccii
7. únor 2009
tohle je uzasny:

Můj synovec,kterému je osum let taky zaperlil ve škole:
Paní učitelka se ptala dětí-"děti kde najdete hospodářská zvířátka?" a můj synovec Páťa odpověděl "v HOSPODĚ!!" A bylo.

...to jsi taky cetla, uz cteme to stejny 🙂
miissa
7. únor 2009
Moje dnes už jedenáctiletá dcera v době okolo tří let dostala do rukou knížečku o motýlech a chvilku si ji se zájmem prohlížela a pak se na mě podívala,vzdychla si a prohlásila:Mami mě už se zbýhají sliny toho motýlka vystřihnout.Nebo dostala chleba namazaný sýrem a chleba převracela a prohlížela ze všech stran a pak na mě upřela ty svoje velká kukadla a povídá:Kousat nebo olizovat?
miissa
7. únor 2009
já sem o kousek dál asi
luccii
7. únor 2009
jeje to je hodin, jdeme spinkat - aspon ja teda, prcek si stejne bude delat, co chce 😉
luccii
7. únor 2009
miso dobrouky 🙂
miissa
7. únor 2009
jdi já povalim taky
luccii
7. únor 2009
jeee, ty jsi byla dneska 27tt a ted se ti to prave prehouplo na 28tt... konik pridava jeste pred pulnoci 😉