• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ježiši to je děs jak to letí :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak tohle vám sem musim dát páč mě to zničilo úplně to vidim.

Tak ja byla u gynekolozky a svoji dvouletou dceru jsem mela sebou. Nedala jinak, nez ze se podiva, co mi to tam ta pani doktorka strka (vnitrni UZ)...:o) Po chvili pozorovani prohlasila "mama ma prcinku" a dodala s vymluvnym gestem "ja mam taky prcinku" a doplnila "a mam maly prsa, mama ma velky prsa". Pak se zkoumave podivala na jiz smejici se gynekolozku a dorazila ji: "A pani doktorka ma jeste vetsi!"
8. únor 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno,

tak mi měli v celku klidnou noc. :slight_smile: Kubík se vzbudil poprvé ve dvanáct, pak asi něco po čtvrté a před půl šestou se přesunul ke mě do postele a před šestou jsme vylezli. Jsem i odpočinutá a hned je lepší nálada. :slight_smile:

Miso a Luci super hlášky.. :grinning: :grinning:

Zany to jsi měla pěknou hromadu na žehlení. Já taky musím žehlit, ale mám tam jen pár kousků. :wink:
8. únor 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne :slight_smile:

u nás noc celkem ok, ale Honzík přišel ve 4 a chtěl si číst :angry: Pak s ním šel MM do pokoje a vytuhl tam :grinning: Akorát se vzbudila i Eli, tak jsem to měla při jednom vzbuzení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honzík vstával v 7 a manža si ho vzal do pokoje a my s Eli ještě půl hodiny chrupkaly než na ní přišel hlad :wink:
Dneska nemusím vařit, protože jdeme na oběd ke tchýni :slight_smile: Tak mi aspoň odpadla starost co budeme vařit...
Teď jsme zabalili dárek a ještě dojedeme koupit kytku.

Sokolko - no nechala jsem si to tu a bylo to skoro prádlo za 14 dní, tak se není čemu divit a do toho jsem tu měla i pleny :unamused:

Luci - snad u toho povlečení a zavinovaček by to vyprání v normálním prášku nevadilo... Stejně v tom dítě leží oblečené, tak je ten kontakt s pokožkou minimální :wink:

Hele Míšo, aby jste to vůbec unosili :grinning: :grinning: :grinning: Já pak zjistila, že toho máme hodně, ani né té 56, ale něco jsme měli párkát na sobě, něco skoro vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, u nás noc doce super :grinning: Ale včera jak sem se tady tlemila tak mě bolí svalíčky na bříšku, ale ty děti co vymyslí :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska budu žehlit já, ale Zany je najetá od včera nechceš zaskočit značka:Prkno i žehličku mám :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak uz me zase boli bricho - ani nevim proc, boli jinak a zacalo to uz pred obedem... ja se snad poradne nenajim :angry: pritom jim taaak rada :wink:

my byli na vychazce, cestou ve trech obchodem a je tam pekne vlezla zima - brrrr :unamused:
8. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ty by si měla jít k dr a říct mu to.Já sem toho názoru, že radši jít 100x zbytečně než jednou pozdě :confused: my byli v hypernově a pak v číně na jídle sem nechutně přežraná a asi prasknu, ale bylo to dobrééé :grinning:
8. únor 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to mi jsme na malýho dlouho skoro nic nekupovali. Strašně moc jsme toho dostali a něco bylo i zděděný, takže tak. :wink: My byli odpo v tescu pro jídlo, jsem se na to dneska vyprdla a zašla jsem k větnamcům Kubíkovi pro pyžama, protože mi ze všech vyrost. Tak jsem mu vzala tři, jediný co měli v normální velikosti a taky v barvě, no a jedno za 79,- no nekupte to :grinning: . Ještě jsem se tam koukala na slipky pro malýho, ale nejmenší měli pro 4-leté děti. Tak zítra zkusím zaběhnout na námko do textilu. On teď když je bez plenky tak je naostro :grinning: tak mu něco potřebuju koupit, aby si zvykal.

Luci to mě fakt mrzí, že tě to zase bolí. :frowning2:
8. únor 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso zitra na gyndu jdu... po chlebu se syrem me bricho bolelo zase na tom miste...
nejhorsi je, ze ted nepecu, jinak bych to snedla :sweat_smile:

pristi pondeli se jedeme juknout na kocarky - konecne si vyberu mezi temi 2, co mam predvybrana :slight_smile: nekdy jsou dodaci lhuty dost dlouhe, takze uz bychom ho mohli objednat, pokud nebude na sklade... u nas je vyber slozitejsi, protoze mimco bude dlouhe po nas a nechci ho uz v 5 mesicich cpat do sportaku - takze jsem hledala dlouhy, bezpecny, vysoky kocarek - trojkombinaci (ikdyz bez autosedacky by to slo taky)... no a jeden se mi libi moc, zvlast ta barva, na ktere ujizdim, jenze ten druhej je delsi... tak je chci videt pospolu a porovnat :slight_smile:
8. únor 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko já zítra asi skočim do toho kojeneckého krámku u obi potřebuji dokoupit pleny a ještě něco :grinning: až půjdu od dr.
Jinak my sme taky dneska dali čínu a ještě ted mám pocit, že mi praskne bříško.Jinak hlásim vypráno a vyžehleno jen ta poslední pračka se musí dočehlit :sweat_smile: A sice neni konec den, ale tohle je první víkend po měsíci kdy se mi nestalo to, že se mi udělalo zle :grinning: :grinning: :grinning: Jinak úterý platí??????A jestli to platí tak ti Luci povim co čeho kolk mám, ale je toho dost :grinning: :grinning:
8. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso neni to lepsi ukazat? :wink: abys nepovidala cele dopoledne :grinning:

ja mam plen cca 30, takze to bude stacit... leda bych latkovala
8. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jich budu mít 20 to stačí :grinning: musim jich 14 dokoupit :grinning: :grinning: a musim sehnat peřinky do kočárku ty ještě nemám
8. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak i nase pracka doprala a pradlo poveseno :slight_smile: dneska mela premieru :wink:
8. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prala si na vás????Já jí dneska zapla jen jednou a to se mi suší a něco co už uschlo je v komodě uklizené :grinning:
8. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my jsme vyrazili ke tchýni, ještě jsme cestou koupili kytku. Po polívce se Honzík začal vztekat, takže jsem ho vyhodila ze židličky a on se sám odebral nahoru do ložnice! Chtěl jít spát s babičkou, ale ta ještě dodělávala oběd, tak jsem ho uspala, uklidnil se během chvíle... Já pak holt jedla sama :confounded:
Eliška spinkala dole v kočárku, takže byl pak celkem klídek. Vzbudila se až kolem půl třetí, nakojila jsem jí a pak jsme šli ještě všichni, i s příbuznými co byli pozvaní, ven. Došli jsme na Svatou Horu, Honzík se dvakrát vymázl, takže jsem mu dneska zase prala bundu :angry: :angry: :angry:
Pak jsme hned mazali domů, dostali jsme ještě vejslužku, takže zítra nemusím vařit :slight_smile:
Eliška dneska nějak nemohla zabrat, tak jsem jí nechala i chvíli řvát, protože chování nepomáhalo... :pensive: Pak jsem jí vecpala dudlíka, podržela jsem jí ruce, protože zase dirigovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - koukám, že jsi vyžehlila :grinning: Ty :grinning: malé věci se žehlí krásně :wink: Je to hop šup :grinning:
8. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petulo - jak příští týden? My můžeme akorát ve středu... :wink:
8. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - ty už si fakt dojdi k doktoru!!!! Ať odhalíte příčinu!!! :wink:
no tak ty si nedorazila tak sem musela vyžehlit já :grinning: :grinning: :grinning: a hop šup se mi líbí :grinning: :grinning:
autor
Tož já slavila :slight_smile: Teda chlastal manža, já ne :unamused: :grinning:
8. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ty můžeš jen ve středu???To nevim zda budu moct, ale tak to odsunem na jindy to neva.
8. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale né, s úterkem počítám :slight_smile:
Jen se s Petulou domlouváme na prochajdu s prcky :wink:
8. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso jj na nas - nejdriv jedna pracka podle navodu "naprazdno! s pracim praskem a druha hned po ni s bilym pradlem

zany to je super nemuset varit, vid? :wink: nasi vcera privezli obed a jeste gulas na dnesek a jeste mi zbylo na zitrek :wink:
vzdyt ja uz na gyndu pujdu, no... uz kvuli klidu

miso zany mozna nemysli nas uterni sraz
8. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ptala jsem se kamarádky na píchání oušek a ta mi říkala, že to nastřelení je lepší. Jen to píchne a hotovo, nekrvácí to. Její kamarádka to nechala píchnout a prý hrůza a už by to neudělala...
Tak to asi nechám nastřelit...
8. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak v úterý to platí to sem ráda.Luci a co my sejdem se u půjdem společně?????Hele nejde zítra někdo na III polikliniku
8. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nejdu, až ve čtvrtek na kyčle :wink:
8. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ségra taky nechala malé nastřelit a moc vychvalovala
8. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso tak tam zitra nejdu, gyndu mam jinde :slight_smile: ale asi budu muset na sono do nemocnice, ale to taky neni III.pol. :wink:
8. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: taky můžeme jen ve středu :slight_smile: zítra razíme do Prahy, Honza má dovolenou, tak jedeme něco nakoupit.
To je dobrý, že vás tchýně vybavila, to se hodí, aspoň nebudeš mít takovou honičku
8. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek