Společné místo
zany
12. říj 2007

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
miissa
7. únor 2009
ježiši to je děs jak to letí :-N
miissa
7. únor 2009
holky tak tohle vám sem musim dát páč mě to zničilo úplně to vidim.

Tak ja byla u gynekolozky a svoji dvouletou dceru jsem mela sebou. Nedala jinak, nez ze se podiva, co mi to tam ta pani doktorka strka (vnitrni UZ)...:o) Po chvili pozorovani prohlasila "mama ma prcinku" a dodala s vymluvnym gestem "ja mam taky prcinku" a doplnila "a mam maly prsa, mama ma velky prsa". Pak se zkoumave podivala na jiz smejici se gynekolozku a dorazila ji: "A pani doktorka ma jeste vetsi!"
sokolka
8. únor 2009
Brý ráno,

tak mi měli v celku klidnou noc. 🙂 Kubík se vzbudil poprvé ve dvanáct, pak asi něco po čtvrté a před půl šestou se přesunul ke mě do postele a před šestou jsme vylezli. Jsem i odpočinutá a hned je lepší nálada. 🙂

Miso a Luci super hlášky.. 😃 😃

Zany to jsi měla pěknou hromadu na žehlení. Já taky musím žehlit, ale mám tam jen pár kousků. 😉
zanyautor
8. únor 2009
Dobré dopoledne 🙂

u nás noc celkem ok, ale Honzík přišel ve 4 a chtěl si číst ]-( Pak s ním šel MM do pokoje a vytuhl tam 😃 Akorát se vzbudila i Eli, tak jsem to měla při jednom vzbuzení :-p Honzík vstával v 7 a manža si ho vzal do pokoje a my s Eli ještě půl hodiny chrupkaly než na ní přišel hlad 😉
Dneska nemusím vařit, protože jdeme na oběd ke tchýni 🙂 Tak mi aspoň odpadla starost co budeme vařit...
Teď jsme zabalili dárek a ještě dojedeme koupit kytku.

Sokolko - no nechala jsem si to tu a bylo to skoro prádlo za 14 dní, tak se není čemu divit a do toho jsem tu měla i pleny :-|

Luci - snad u toho povlečení a zavinovaček by to vyprání v normálním prášku nevadilo... Stejně v tom dítě leží oblečené, tak je ten kontakt s pokožkou minimální 😉

Hele Míšo, aby jste to vůbec unosili 😃 😃 😃 Já pak zjistila, že toho máme hodně, ani né té 56, ale něco jsme měli párkát na sobě, něco skoro vůbec :-p
miissa
8. únor 2009
ahojky holky, u nás noc doce super 😃 Ale včera jak sem se tady tlemila tak mě bolí svalíčky na bříšku, ale ty děti co vymyslí 😃 😃 😃
miissa
8. únor 2009
dneska budu žehlit já, ale Zany je najetá od včera nechceš zaskočit značka😛rkno i žehličku mám 😃 😃 😃
luccii
8. únor 2009
ahoj holky, tak uz me zase boli bricho - ani nevim proc, boli jinak a zacalo to uz pred obedem... ja se snad poradne nenajim ]-( pritom jim taaak rada 😉

my byli na vychazce, cestou ve trech obchodem a je tam pekne vlezla zima - brrrr :-|
miissa
8. únor 2009
Luci ty by si měla jít k dr a říct mu to.Já sem toho názoru, že radši jít 100x zbytečně než jednou pozdě =-) my byli v hypernově a pak v číně na jídle sem nechutně přežraná a asi prasknu, ale bylo to dobrééé 😃
sokolka
8. únor 2009
Miso to mi jsme na malýho dlouho skoro nic nekupovali. Strašně moc jsme toho dostali a něco bylo i zděděný, takže tak. 😉 My byli odpo v tescu pro jídlo, jsem se na to dneska vyprdla a zašla jsem k větnamcům Kubíkovi pro pyžama, protože mi ze všech vyrost. Tak jsem mu vzala tři, jediný co měli v normální velikosti a taky v barvě, no a jedno za 79,- no nekupte to 😃 . Ještě jsem se tam koukala na slipky pro malýho, ale nejmenší měli pro 4-leté děti. Tak zítra zkusím zaběhnout na námko do textilu. On teď když je bez plenky tak je naostro 😃 tak mu něco potřebuju koupit, aby si zvykal.

Luci to mě fakt mrzí, že tě to zase bolí. 😞
luccii
8. únor 2009
miso zitra na gyndu jdu... po chlebu se syrem me bricho bolelo zase na tom miste...
nejhorsi je, ze ted nepecu, jinak bych to snedla :-N

pristi pondeli se jedeme juknout na kocarky - konecne si vyberu mezi temi 2, co mam predvybrana 🙂 nekdy jsou dodaci lhuty dost dlouhe, takze uz bychom ho mohli objednat, pokud nebude na sklade... u nas je vyber slozitejsi, protoze mimco bude dlouhe po nas a nechci ho uz v 5 mesicich cpat do sportaku - takze jsem hledala dlouhy, bezpecny, vysoky kocarek - trojkombinaci (ikdyz bez autosedacky by to slo taky)... no a jeden se mi libi moc, zvlast ta barva, na ktere ujizdim, jenze ten druhej je delsi... tak je chci videt pospolu a porovnat 🙂
miissa
8. únor 2009
Sokolko já zítra asi skočim do toho kojeneckého krámku u obi potřebuji dokoupit pleny a ještě něco 😃 až půjdu od dr.
Jinak my sme taky dneska dali čínu a ještě ted mám pocit, že mi praskne bříško.Jinak hlásim vypráno a vyžehleno jen ta poslední pračka se musí dočehlit :-N A sice neni konec den, ale tohle je první víkend po měsíci kdy se mi nestalo to, že se mi udělalo zle 😃 😃 😃 Jinak úterý platí??????A jestli to platí tak ti Luci povim co čeho kolk mám, ale je toho dost 😃 😃
luccii
8. únor 2009
miso neni to lepsi ukazat? 😉 abys nepovidala cele dopoledne 😃

ja mam plen cca 30, takze to bude stacit... leda bych latkovala
miissa
8. únor 2009
já jich budu mít 20 to stačí 😃 musim jich 14 dokoupit 😃 😃 a musim sehnat peřinky do kočárku ty ještě nemám
luccii
8. únor 2009
tak i nase pracka doprala a pradlo poveseno 🙂 dneska mela premieru 😉
miissa
8. únor 2009
a prala si na vás????Já jí dneska zapla jen jednou a to se mi suší a něco co už uschlo je v komodě uklizené 😃
zanyautor
8. únor 2009
No my jsme vyrazili ke tchýni, ještě jsme cestou koupili kytku. Po polívce se Honzík začal vztekat, takže jsem ho vyhodila ze židličky a on se sám odebral nahoru do ložnice! Chtěl jít spát s babičkou, ale ta ještě dodělávala oběd, tak jsem ho uspala, uklidnil se během chvíle... Já pak holt jedla sama :-S
Eliška spinkala dole v kočárku, takže byl pak celkem klídek. Vzbudila se až kolem půl třetí, nakojila jsem jí a pak jsme šli ještě všichni, i s příbuznými co byli pozvaní, ven. Došli jsme na Svatou Horu, Honzík se dvakrát vymázl, takže jsem mu dneska zase prala bundu ]-( ]-( ]-(
Pak jsme hned mazali domů, dostali jsme ještě vejslužku, takže zítra nemusím vařit 🙂
Eliška dneska nějak nemohla zabrat, tak jsem jí nechala i chvíli řvát, protože chování nepomáhalo... |-| Pak jsem jí vecpala dudlíka, podržela jsem jí ruce, protože zase dirigovala :-p
zanyautor
8. únor 2009
Míšo - koukám, že jsi vyžehlila 😃 Ty 😃 malé věci se žehlí krásně 😉 Je to hop šup 😃
zanyautor
8. únor 2009
Petulo - jak příští týden? My můžeme akorát ve středu... 😉
zanyautor
8. únor 2009
Luci - ty už si fakt dojdi k doktoru!!!! Ať odhalíte příčinu!!! 😉
miissa
8. únor 2009
no tak ty si nedorazila tak sem musela vyžehlit já 😃 😃 😃 a hop šup se mi líbí 😃 😃
zanyautor
8. únor 2009
Tož já slavila 🙂 Teda chlastal manža, já ne :-| 😃
miissa
8. únor 2009
Zany ty můžeš jen ve středu???To nevim zda budu moct, ale tak to odsunem na jindy to neva.
zanyautor
8. únor 2009
Ale né, s úterkem počítám 🙂
Jen se s Petulou domlouváme na prochajdu s prcky 😉
luccii
8. únor 2009
miso jj na nas - nejdriv jedna pracka podle navodu "naprazdno! s pracim praskem a druha hned po ni s bilym pradlem

zany to je super nemuset varit, vid? 😉 nasi vcera privezli obed a jeste gulas na dnesek a jeste mi zbylo na zitrek 😉
vzdyt ja uz na gyndu pujdu, no... uz kvuli klidu

miso zany mozna nemysli nas uterni sraz
zanyautor
8. únor 2009
Jo a ptala jsem se kamarádky na píchání oušek a ta mi říkala, že to nastřelení je lepší. Jen to píchne a hotovo, nekrvácí to. Její kamarádka to nechala píchnout a prý hrůza a už by to neudělala...
Tak to asi nechám nastřelit...
miissa
8. únor 2009
😃 😃 😃 tak v úterý to platí to sem ráda.Luci a co my sejdem se u půjdem společně?????Hele nejde zítra někdo na III polikliniku
zanyautor
8. únor 2009
Nejdu, až ve čtvrtek na kyčle 😉
miissa
8. únor 2009
Jo ségra taky nechala malé nastřelit a moc vychvalovala
luccii
8. únor 2009
miso tak tam zitra nejdu, gyndu mam jinde 🙂 ale asi budu muset na sono do nemocnice, ale to taky neni III.pol. 😉
petulao
8. únor 2009
Zany: taky můžeme jen ve středu 🙂 zítra razíme do Prahy, Honza má dovolenou, tak jedeme něco nakoupit.
To je dobrý, že vás tchýně vybavila, to se hodí, aspoň nebudeš mít takovou honičku

Začni psát odpověď...

Odešli