• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
OK - znamenám si do diářku středu :slight_smile:
Taky chci vyrazit na nákupy, nejspíš o víkendu, dali bychom Honzíka ke tchýni a jeli bychom jen s Eliškou. Nebudu Honzu nikde honit po krámech :unamused:
8. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já se pro dnešek loučím a jdu se věnovat manžovi :slight_smile:

Dobrou :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Petul - na čase se domluvíme :wink:
8. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže se uvidíme v úterý co nám asi ta sokolka přichystá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne miso, muzeme se sejit treba v 9:25 na namku pred Ceckem, co rikas?
8. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok. v 9:25 u céčka a ještě si to potvrdíme zítra jo
8. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne
8. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se sem dostávám, zas až takhle večer.
Dnes jsme byli gratulovat neteřím k narozkám,jedna měla 15 a druhá 18 let, švagrová dělala kuřecí z broskví a hranolky, tak jsem teda porušila svojí dietu :pensive: nedalo se tomu odolat, bylo to mooooc dobré :dizzy_face: ale dortík jsem si už nedala :frowning2: to jsem vydržela i když teda chut jsem na něj měla velikou, ale zakázala jsem si ho.

Luci, to je dobře, že jdeš konečně k tomu dr.stim bříškem. Jinak sono je i na III.pol., ale musíš se tam předem objednat :dizzy_face:

Jdu taky do vany a spát :slight_smile: dobrou noc :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku no uvidim, co mi na gynde doktorka rekne... kazdopadne sono budu chtit... a taky jsem nekolikrat cetla, ze kdyz je matka Rh negativni, tak ze by ji krev meli zkoumat na protilatky kazdy semestr, a me ji chce odebrat az po 30.tt - tak ji pozadam, zda by to neslo driv, protoze to uz je treti trimestr... kdyz by byly v krvi protilatky, mohlo by dojit az k odumreni plodu :frowning2:

jdu taky spat, papa a hezke sny :slight_smile:
8. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mě ji mají hlídat každý měsíc a na transfuzní stanici kde sem se měla domluvit řekli, že se to nedělá tak sem zvědaví co mi na to poví dr. :angry: a budou mi jí brát v březnu.Ono se prej ted nic neděje a hlavně u prvního těhu prej a vadilo by to až koncem těhu.Mám to zjištěný a tobě je zjistili zvýšené.No jud hajat pa
8. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v úterý s tím počítám. Něco přichystám nebojte, přece vás nenechám umřít hlady :grinning: . My tu měli návštěvu, dala jsem si 3 sklenky číza a jsem ko. Už skoro nevidím, ale jsem statečná a dočetla jsem vás :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem ko, u Kubíka už jsem jednou byla, ale hejkal tam teda vícekrát tak snad mě nechá odpočinou, protože to přes den na mě tak padlo, že jsem myslela, že si s ním budu muset jít lehnou po o, ale pak jsem to nestihla a když už spal hodinu, tak to nemělo cenu. :pensive: No jdu do pelechu. Páček. :slight_smile: Ráno jsem tu jak na koni :grinning:
8. únor 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

poslední večer první ráno :grinning:

Noc docela šla, sem tam hejknul, ale na provaz to nebylo :grinning: . Ráno budíček pět minut po šesté takže taky pohoda. Dneska potřebuju vyluxovat, něco uvařit a upect no mám fofry. :sweat_smile: Akorát pořád nevím, co budu vařit. Mám vyndanou kotletu, jsem si myslela řízky, ale D je nechtěl, tak nevim co z toho spáchám.
9. únor 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

u nás noc brutus :confounded: Eliška se vzbudila už v půl 3, tak jsem jí nakojila, ale prostě pak nemohla zabrat a pořád tam sebou šmidlala... :unamused: Před 4. hodinou se vzbudil Honzík, tak jsem si s ním šla lehnout do pokoje a manža šel přebalit Elišku a pořád bulela, takže jsem jí šla zkusit ještě nakojit. Pak se teda nějak uklidnila, ale nepřišlo mi, že by měla hlad. No a kolem pátý přišel manža i s Honzíkem, že ještě nespí a že chce k nám :rolling_eyes: No fakt síla!!! A vstávali jsme v 7,15 :unamused:
Honzík jde dneska odpoledne na plavčo, na náhradu, tak musí jít po obědě spát, aby byl fit :wink: Ještě nevím jestli s ním půjdu já a nebo jestli půjde manža :wink:

Luci - ono u prvního těhu je to jedno s tím Rh faktorem... Spíš u druhého by to hlídali víc, když by dítě bylo Rh+. Já mám obě děti Rh-, tak mě po Honzíkovi víc nehlídali...

Jadiku - sice jsi dietku trochu porušila, ale to byla určitě výjimka :slight_smile: A dortíku jsi odolala, tak super :slight_smile: Neboj, brzy budeš OK, tak si zase dáš :wink:

Sokolko - tak to zapeč s bramborama a smetanou a hotovo :wink:
9. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak sem byla na očnim a mám smůlu musim tam ve středu znova páč swi musim vyzvednout výpis z očního kde mi dělali brýle, ale aspon sem objednaná.No pro výpis mažu zítra ráno takže Luci my se nesejdem dřív já dorazim rovnou k sokolce páč nevim jak to budu stíhat.A sokolko nevadilo by kdybych třeba dorazila dřív či o chvulku dýl podle toho jak budu stíhat dřiv proto abych nemusela z města zase doma :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky to je mi návštěvnost, to nějak flákáte. :angry:
Já jsem hned po ránu utřela prach a vyluxovala a akorát když jsem vypla vysavač, tak se přiřídil děda. Prý jestli jdeme ven, tak jsem mu řekla, že nemám čas, že musim vařit. Takže sebral malýho a šli spolu. :slight_smile: To se mi i hodilo, tak jsem konečně sundala záclony, hodila je do pračky a když tu nebyl malej tak jsem rovnou přetřela okna. Ono je tak krásný počasí, že se mi do toho i chtělo. Mezitím jsem si připravila oběd, nakonec stejně zvítězili řízky :grinning: , protože jsem se ráno ptala D jestli teda nemám udělat ty zapečený kotlety, jak psala Zany, a on že je mu to jedno. Děda s malym přišli ve čtvrt na dvanáct a to už jsem měla všechno hotový a dodělávala jsem oběd. Teď je tu ségra na kafču a pomáhá mi s jabkama. Budu dělat štrůdl, tak se těště kočendy :grinning:

Miso když přijdeš dřív tak to vůbec nevadí, hlavně abys nepřišla dýl to bys mě teda fakt naštvala :wink: :grinning: :grinning:

Holky hlavně nic nenoste. Všeho máme dost. :wink:

Ostatním kočendám se omlouvám, že jsme se domluvili s holkama jen takhle, ale přece jenom ten byt taky nění tak velkej, ale určo se sejdeme v to březnu u toho Dvořáčka. :wink: Snad se nezlobíte. Nechci abyste si myslely, že vás nějak odstrkujeme. :wink:

A kde je Mjanca? :confused: Už jsem jí tu dlouho neviděla holku jednu. :wink:
9. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko no já to snad stihnu a počítám s tim, že dojdu dřív páč se mi nechce jít z nemocnice domů do schodů a pak zase dolů to by mě mohlo taky zabít :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak u nás noc katastrofa, pálila mě žáha ža se mi chtělo brečet, ale pomáhá mi ten kojící polštář jak se do něj zamotám od žáhy mi to uleví trochu.A když sem začala zabírat tak se probudila malá a dala mi najevo, že ted se teda spát nebude madam vtipná nebo co :grinning: :grinning: tak sem chodila po chodbě abych jí uhoupala a začala sem jí řikat Andula když zlobí.Štrůdl dobrej nápad já na něj mám dlouho děsnou chut. :sweat_smile: :sweat_smile: Já dneska zase peru a ještě jednu pračku musim dát, ale ted už naše prádlo páč na malou mám hotovo tam mi zbývá jen povlečení, ale to čekám až koupim ještě to jedno :grinning: No nic jdu něco dělat budu na večer
9. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme dopoledne vyrazili ven, aby Eli usnula a Honzík se unavil a spal po obědě :slight_smile: Cestou ten jeliman spadl, ale vyloženě úmyslně a sedl si do bláta!!! :angry: Předtím totiž spadl a já se mu smála a říkala jsem mu, že to nic, že to klouže. A on si pak vyloženě kecne na zadek :angry: Takže kombinéza a rukavice jako prase :angry: Já pořád jenom peru!!!
Doma si pak dal oběd, ale já abych si hrála na kouzelníka!!! Tchýně nám na dnešek sice dala oběd, ale té omáčky bylo pomálu a i jsem jí trochu rozředila, ale pro dva to nebylo a Honzík po té polívce ještě somroval. Takže se najedl manža a Honzík a já jsem si šla uvařit špagety... No ale aspoň mám vařeno na zítra!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale i tak, nechápu, proč nám to tchýně dává, když je toho málo!!! To ať si to buď nechá a nebo toho dělá víc... Ono i včera měla polévky tak akorát a knedlík jsme jí ještě brali z domova co jsem měla v mrazáku. Koupila jeden, pro 6!!!! dospělých lidí a Honzík taky tak jeden dva knedlíky sní...

Jinak Honzík teď spí a Eliška je ještě v ložnici pod oknem a taky spinká :slight_smile:
Plavat jde manža, tak tu budu s Eli sama :slight_smile:
9. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, bude štrůdl :slight_smile: Ten já ráda, ostatně jako všechno sladký :grinning:
Už se těším :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak manža jede zítra do divadla!!! :unamused:
Švagrová si objednala lístky na Cimrmana a odjeli na dovolenou. No a nenapadlo jí nic lepšího než že je dá tchýni k narozeninám a tu zas nic jiného než že řekla manželovi, aby jel s ní!!!
A já budu sedět doma jako pipka!!!! :pensive:

A to mi do toho hází ještě vidle, protože já mám na zítra domluvený sraz s holkama, máme se sejít v půl 5, ale maanža musí už v půl 6 odjíždět!!! :angry: Fakt super :pensive:
9. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já taky furt peru až to někdy nechápu.Tak to aby sokolka toho štrůdlu nadělala.Zany Cimrmana toho mažel rád tak dostal k vánocům tolik dvd, že mám často klíden a já u něj hezky usínám :grinning: :grinning: :grinning: Takovej němej bobeš jo toho sme pouštěli asi 4x páč sem vždy usnula a manža taky :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já teda Cimrmana nemusím, takže mi to ani nevadí, že o to příjdu. Šla bych raději na něco jiného!!!
Ale já budu doma a ještě mi kazí moje plány!!! Jako kdybych chodila pořád někam, tak mi to nevadí, ale jdu jednou za čas a takhle mi to kazí... :unamused:
9. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chápu a tak si pozvi někoho dom na drba :grinning: :sweat_smile: Já na něj koukám, ale taky mě nenadchne vše, ale seky mají dobré a na co jde víš
9. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já půjdu na chvíli s holkama do hospody a pak možná půjdou k nám na kafčo :slight_smile:

Jdou na České nebe...
9. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sem neviděla.Jo do hospody co to je :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hodila jsem do alba fotky od fotografa :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo :grinning:
My jí nemít naproti, tak taky nevím co to je :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kluci odjeli na plavčo, tak máme s Eli na hodinku a něco klídek a pohodu :dizzy_face:
9. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany nevíš do kolika mají v cukrárně v dlouhé v té staré jak mají tu dobrou točenou???A zda mají zmrzku????
9. únor 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné fotky Zany fakt
9. únor 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde je asi Luci na tu tady číhám jak dopadla :confused:
9. únor 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek