• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Jééé, ahojky, no konečně!!! :grinning: Už jsem se bála, že se tu neobjevíš :frowning2:

Sokolko, o tom jídle mi povídej. My když něco jíme, tak Honzík věčně somruje a co máme my je samozřejmě to nej... :dizzy_face: K snídani mu taky dávám chlebík nebo rohlík s něčím namazanej a papká to hezky sám, ale pak je jako čuník :grinning: No ale naučit se to musí :wink:

Dneska jsem mu zase zkoušela dávat mlíčko z flašky a zase bez úspěchu :angry: Asi ho budu kojit ještě v 1. třídě :grinning: No zkusíme to zase v noci a ráno taky a snad se to zlomí! Zkoušela jsem to z flašky, ze lžičky a nic! :rolling_eyes: Zkusím ještě koupit dudlíka jestli by to nechtěl z toho a pak už jsem v koncích :confused:
23. led 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany a co mu dáváš za UM? Zkoušela jsi více druhů? Já když jsem to zkoušela dávat Kubíkovi tak nutrilon nechtěl vůbec a bebu si vzal jen v noci. Jinak mamka říkala, že když ona přestala kojit tak jediný mlíko, který brácha chtěl byl sunar. :wink:

Jinak spaní pořád stejný. Hodně říkají, že v 1 roce se to má zlomit. To jsem teda zvědavá. :confused:

Včera mi psala známá, že byla na 8. ZŠ v Matyldě a že to tam bylo perfektní. Tak uvidím a příští týden bysme mohli vyrazit. :slight_smile:

Jo konečně jsme byli v Konětopech, ale nevzali jsme sebou ten kočár, protože měl Davča bordel v kufru. Tak jsem se tam šla zeptat a ona mi řekla, že na tu pěnovou rukojeť se záruka nevztahuje, ale že když je to do půl roku tak to ještě berou. Takže máme 4 měsíce skluz. Jojo kdyby jsme tam zajeli hned jak se to začalo trhat tak by to bylo v poho. No nic. Takže jsem tam koupila novou tu pěnu a ona mi řekla, že kdyby jsme si to tam netroufli nasadit sami tak že můžem přijet a udělá nám to na kočáře technik. Což budeme muset protože ta rukojeť je udělaná na nýty takže to samozřejmě nemáme jak rozdělat. Jo a ta guma stála 160,- takže to zase nebylo tak hrozný. :sweat_smile:

Zatím se opratrujte pa
24. led 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Sokolko, dávám mu na noc Hami 3 Hajaja a přes den jsem zkoušela Sunar... Jenže nechtěl nic! :rolling_eyes: Ale v noci vypil to co nechtěl večer, tak nevím... Podle mě je zvyklý se tulit a na kontakt a proto teď mlíko nechce... :unamused: Snad se to zlomí!
Ale říkám si, že přeci mu nebudu kupovat další krabici, když nevím jestli mu to bude chutnat... :confused: :rolling_eyes: Zkusím mu to dát ještě přes den a snad by mu to mohlo chutnat :wink:

Jo, kamarádka mi o Matyldě taky říkala, tak se s ní někdy musím domluvit a jít s ní :slight_smile: A nebo ve středu je v Sokolíku program pro děti... Divadýlko a tak :slight_smile: Dneska se uvidíme, tak to s ní domluvím :wink:

No to víš, s tím kočárem jsou to šmejdi!!! :angry: Ale aspoň, že za to nechtějí tolik!!! To bych byla fakt nasratá :angry: :angry: :angry:

Zatím PA
24. led 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já jsem mu zkusila dát tu bebu a to mi dali vzorek zadarmo v lékárně tak si tam zkus skočit. Aby si nemusela kupovat celou krabici. Ale je fakt, že když jsem to zkoušela já, tak mi tu bebu večer taky nechtěl, ale v noci jak byl rozespalej tak mi to taky vypil. Jinak není nad kojení. Já zatím vydržím, ale uvidím jak dlouho. Zase nechci kojit ještě ve 3 letech :confused: . Myslím tak do 1,5 roku, že by to mohlo stačit. No uvidíme. :wink:

Jinak co dáváš za jogurty? My už jsme najeli na dobrou mámu a ta mu moc chutná. Bílí jogurty prostě nejedl. Ale prý je to jedno. Nic se nemá zase moc přehánět, že?! :grinning:
24. led 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo v tý Matyldě je to prý od 9 - 12 hodin a chtěj 30 korun. Já jsem říkala, že bysme mohli vyrazit tak na desátou a uviděla bych jak dlouho bysme tam byli. Ale mohlo by to být fajn. Jo a je to ve středu. To bysme se tam mohli taky vidět, viď?! :dizzy_face:
24. led 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No můžeme se někdy i domluvit a jít tam přímo spolu :slight_smile: aspoň bysme pokecaly normálně a ne jen tady :wink:

Dneska ještě musím na gyndu, protože mám nějaký výtok a tak jsem si volala Matouškovi a mám naklusat na 3. hodinu... Mamka si vezme Honzíka zatím ven, protože nevím jestli se Radim stihne vrátit... :confused: Tak abych to neprošvihla :wink:
No a pak mám sraz s kamarádkama, který byl původně plánovaný na 14. hodinu, ale musela jsem ho posunout až na 4... :wink:
24. led 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to žádný výtok není, ale alergická reakce na lubrikant :slight_smile: :unamused:
Pak jsme byli na III. poliklinice a Honzík od kamarádek dostal batůžek a pak i malé světýlko do pokoje :dizzy_face: A je na něm Pú :dizzy_face:

Sokolko, tak můžeme ve středu do Matyldy... :wink: Co ty na to? :confused:
24. led 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,trochu mi to trvalo ja vim :dizzy_face: Tak koukam, že řešíte mlíčko :wink: .My sme od cca 3 měsícu na nutrilonu a moc Adélce chutná, ale přišlo mi, že už po té 1 má ještě hlad a to spapala 230 ml a měla by mit jen 200 ml podle tabulek, tak sme dnes zkusili 2 ,a spapala také 230 ml a začala opět plakat, že by chtéla asi jestě víc, ale nevim zda mohu víc dát.Jinak dáváme už 3 týden zeleninku k obědu, ale moc nám to nechutná a vždy skončíme u mlíka a už bych chtěla, aby malá papala v poledne jen ten příkrm :unamused: ale to si asi ještě počkam :frowning2: Nemáte stim zkušenosti, aby ste mi poradíly? Moc děkuji. :slight_smile: Sokolko,ty ses ptala, od kud jsem, bydlíme kousek od Solenic
24. led 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,

Zany to můžeme. Pokecáme a tak. :dizzy_face: Já to vidím tak na desátou, malej mi po ránu spinká a kolem desátý už je vzhůru. Jinak k Matouškovi jsem objednaná na technickou na příští týden na čtvrtek tak doufám, že to zase nebudu mít. Jak beru to cerazete tak v tom mám pěknej bordel. :angry:

Jadik kolik je malý? Kamarádky holčička byla taky takovej jedlík a když začala dávat příkrmy tak se to zlepšilo. A nic si z toho nedělej, že ti tu zeleninku moc nepapá. Musíš vydržet. Ona se to naučí. Dělej jí různé druhy a zkus jí tam už dát i kousek masa. Třeba jí to pojede víc. A děláš jí doma vařené nebo kupované skleničky? :confused:
24. led 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tady čtu, že chodíte do Sokolíka, tam je nějaký program pro děti? A v té Matyldě je co? Nikam teď nevytáhnu paty, tak o ničem takovém nevim.
24. led 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Sokolíka chodí Zany, mi tam ještě nebyli no a v tý Matyldě byla včera známá a strašně si to chválila. Psala, že tam jsou různý hračky pro děti a v podstatě si tam s nima hraješ jako doma, ale jsou tam u toho i další maminky s dalšíma dětma a můžete si hrát i pokecat s ostatníma. Tak jsem na to zvědavá. příští týden to zkusíme. Můžeš se přidat jestli se sem budeš mít jak dostat. Je to na 8 ZŠ.
24. led 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je asi pro starší děti, naše malá si ještě moc hrát neumí, ale až bude trochu větší, tak se tam možná podíváme.

Malý je 6,5 měsíce, vařim jí doma, tak zkusim zítra přidat to maso a uvidime.Hlavně nevim, když překročim u toho nutrilonu tu tabulku, abych z malý neudělala tlouštíka :unamused: :frowning2: to bych moc nerada.
24. led 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik já s tím teda zkušenosti nemám, myslím s UM, ale když pije mímo z prsa tak mu taky dáš to co vypije a neodtrhneš ho po určité době. Myslím si, že ty tabulky budou jen orientační. Můžeš to zkusit. Udělej jí prostě víc a uvidíš kolik ti vypije. Hele přinejhorším se ti poblindí, když se přejí, ale to už budeš vědět pro příště, že to co vypila je už moc. Přijde mi to lepší než jí trápit hlady. Jinak já od začátku taky vařím doma a jí mi to v pohodě. No uvidíš. Třeba ti nakonec bude jíst jen skleničky. Jo a co dáváš do té zeleninky? Já mu tam dám vždycky kousek klasického másla a chutná mu to víc, než s oliv. olejem.

Hele já si myslím, že i když je malý 6,5 měsíce tak že to neva. Že byste tam mohli jít taky. Ale jestli chceš tak já se příští týden podívám s jak starými dětmi tam chodí a pak ti tady písnu :wink:
24. led 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko,tak rano zkusim udělat toho mlíka víc a uvidim jak to dopadne, ale zas takovej hlad asi nemá, protože spinká celou noc, vydrží spinkat 12hod. i víc.No, ale hlady jí trápit nechci.Dělam bramboru + mrkev + brokolici nebo květák, ale olej nepřidávám, dr. mi řekla, že olej být nemusí.
24. led 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jí tam zkus přidat trošku máslíčka. Ono to i provoní a když je tam trochu tuku tak to je pro ně i lépe stravitelný. Aspoň mi to říkala mudra a i to píšou na netu... Jinak ono je možný, že má jen spurt co je v 6 měsících. Malej ho měl ve 3 měsících a přes den mi pořád pil MM a spal celou noc. No uvidíš sama :wink:
25. led 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, já myslím, že se to zlomí... Možná by jí spíš chutnalo něco s masem... :confused: Já vím, že Honzíkovi tenkrát nechutnal ten květák... :unamused: Takže jsme ho museli vyřadit, ale dneska už to baští v pohodě a květákovou plívku má vyloženě rád :slight_smile:
No myslím, že nějaký tuk by se přidávat měl... Prý kapička olivového oleje a nebo trošička másla...
Co se týče toho mlíčka, tak pokud Adélka přibírá normálně, tak bych jí trochu víc dala :slight_smile: Nebo se zkus zeptat u doktorky...

Nám rostou ty horní dvojky, tak jsme byli v noci 2x vzhůru a byl tyjátr :unamused: Mlíko nechtěl a pomohlo až to prso! :unamused: My se ho snad nikdy nezbavíme :angry: Ale ráno něco z toho mlíčka vypil... Myslím, že mu chutná víc studený než teplý :wink:

No ale dneska Honzík spinkal až do 9 hodin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já vstávala dřív a čekala jsem, že se za chvíli vzbudí, ale ono nic :slight_smile: Pak jsem slyšela ránu a za chvíli jsem slyšela ťapkání a on brouček přišel sám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Odpoledne jsme byli venku a bylo krásně :slight_smile: Honzík se vyspal v kočárku, tak to bylo fajn :slight_smile:

Jadik, v tom Sokolíku je každý čtvrtek od 9,00 do 9,30 cvičení pro děti od šesti měsíců :slight_smile: My tam chodili do tý doby než začal Honzík chodit, pak ho to nebavilo :unamused: Bylo to docela fajn :wink: Byl mezi dětma a já mezi lidma :dizzy_face:
25. led 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zany a Sokolko,tak mne dnes malá moooc potěšila, v poledne spapala kolem 100 ml zeleninky a mlíčko už nechtěla :slight_smile: .Zítra přidam to maso a snad to už bude ok.

Ohledně toho mlíčka, dnes papala 4 krát plnou lahev 260 ml a byla celkem spokojená.V úterý jdem do poradny, tak se tam domluvim.

Malá váží 7,60 kg ,tak je snad v normě.

Honzík je šikulka :slight_smile:

Zany, do toho Sokolíka můžu přijít jen tak, nebo maj nějaké přihlášky ? Líbilo by se mi tam chodit, když tam mimča cviči, a 6 měsíců už nám taky bylo.
25. led 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, ještě jsem se chtěla optat, od kdy se můžou dávat přesnídávky ? Nebo je lepší ta frutapura ? Děkuji.
25. led 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, tak vidíš, že se malá rozpapká :slight_smile: Za chvíli bude baštit k obědu jen příkrm a mlíčko nebude potřeba :wink:
S tou váhou bych řekla, že je v pohodě :slight_smile: Honzík měl v půl roce dokonce víc :slight_smile: Ale když začal lézt a pak běhat, tak skoro nepřibíral a nebo fakt jen málo... Prostě to všechno vyběhal :slight_smile:

Do Sokolíku se žádná přiháška nedává. Můžeš přijít kterýkoliv čtvrtek a když jednou nepůjdeš, tak to nevadí, o nic nepřijdeš :slight_smile: Takže můžeš kdykoliv budeš mít čas a chuť :dizzy_face:

Přesnídávky nebo ovoce se může dávat za předpokladu, že mrňous nepřestane jíst masozelinový příkrm :wink: Já jsem dala Honzíkovi ovoce až po měsíci co jedl k obědu zeleninku s masem :slight_smile: Klidně můžeš dát frutapuru enbo i přesnídávku a když jí malá nesní, tak jí dáš druhou půlku druhý den :slight_smile:
Já jsem ohledně příkrmů čerpala hodně na www.kojeni.net :sweat_smile:

My jsme dneska spali zase blbě :unamused: Honzík spal většinou s námi, protože v postýlce být nechtěl. Ale lepil se na mě a já se vůbec nevyspala :unamused: Jsem zvědavá jak buse spát dneska :wink:
Dopoledne jsem uklízela, pak jsme udělali obídek a Honzík šel spát. Ale spal zas jen hodinku a 20 minut, takže se za chvíli půjde koupat a do půl 8 ať je v postýlce a spinká :slight_smile:
26. led 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, tak dnes opět malá spapala kolem 100 ml maso+zelenina, tak jsem moc ráda :slight_smile: a to jsem jí dopoledne dala kousek banánu :wink: ale stěma přesnídávkama radši ještě počkam :slight_smile:

Do toho Sokolíku bych se ráda podívala, ale na tu dobu nám vychází papaní :unamused: tak z toho asi nic bohežel nebude :frowning2: A to je v sokolovně v Pb ?

Na ten net se juknu :slight_smile: děkuju za radu :slight_smile:

Tak Vám přeju krásnou, klidnou noc :slight_smile:
26. led 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, tak už Honzík spinká :confused: ? Adélka teď usnula :slight_smile: , tak jdu uklízet :dizzy_face: přes den nic nestíham :confounded:
26. led 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky děvenky,

Jadik jsem ráda, že už malá baští. Ono to chce vždycky čas než si prďolkové zvyknou na něco nového.

Zany nic si z toho nedělej. My taky spíme nějak hůř než obvykle. Obvykle vstává 3x-4x, ale teď je to hrůza. Nevím co se s těma prckama děje :frowning2: . Dneska usnul v 19 hodin a v 19:45 už jsem mu musela dát čajík, protože začal řičet. No a od tý doby si dvakrát pobreknul, ale zatím spinká. Tak uvidíme. Kde jsou ty časy, když spinkal celou noc. :sweat_smile: Nevím, jestli to zase nejsou zoubky. Dásničky má nateklý asi na další 4 zuby, ale pořád nic.

Jinak mi byli dneska dopo v tescu a koupili jsme tam plínky. Měli pampersky 2+1 zdarma. Jo a koupili jsme tam malýmu džíny takový slabší za 120,- takže mám z nich radost.

Zany kde jste nechávali dělat Honzíkovi ty dortíky? Už to začínáme pomalu řešit. :grinning:

Jo a ještě jsem tam koupila malýmu frutapuru za 45,- tu se švestkama, ještě jí neměl, a taky kaše od nestlé také 2+1 zdarma. Takže vyšli jedna na 48,- Což je super cena.

Taky začínám řešit co malýmu k roku. Co jste kupovali Honzíkovi? Já přemýšlím o nějakým houpacím méďovi. Koukala jsem i na sloníka, ale o tom psali holky co ho viděli, že je dost malej tak nevim. Budem se na ně muset nějak zajet podívat.

Toť asi ode mě vše. Opatrujte se mi holčiny a přeji klidnou noc vám i mimískům :dizzy_face:
26. led 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Jadiku, Honzík už včera spal od 19,30 :slight_smile: Když spí jen jednou za den, tak je většinou už kolem té 18. hodiny unavený, takže se jde pak nějak koupat, dostane kaši, prso a šupky do postýlky :slight_smile:

Sokolko, tak to jste udělali kauf :grinning:
Já jedu ve čtvrtek do Písku, tak se tam asi taky kouknu do Tesca :slight_smile:

Honzíkovi k roku jsme dali dřevěné puzzle se zvířátky, pak takovou kostku, ale na tu má ještě chvíli čas :wink: a pak jsme pro něj chtěli motorku, ale po Vánocích nikde nebyla, takže jí ještě nedostal :pensive: Ale nezapomněli jsme na něj :grinning:

Dneska jsme byli u tchýně, jsem už po večeři, protože jsme dostali zapečené chlebíčky :slight_smile:
27. led 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musela jsem to odeslat, protože jsem šla zpacifikovat prcka po koupání :slight_smile: Teď dostává kaši od tatínka a pak nastoupím já :wink:

Dneska bylo zase hnusně, takže jsme venku nebyli... :unamused: Akorát jsme dojeli k té tchýni a toť vše :slight_smile:
Dopoledne jsem vyžehlila prádlo, uvařila oběd a Honzík šel hned po obědě spinkat :wink: Spal skoro 2 hodinky, tak to byl blahobyt :grinning: Já jsem si četla a manža si tu něco lovil na netu :wink:

Sokolko, dortíky jsme nechávali dělat v cukrárně v Dlouhý a mají fakt výběr :dizzy_face: Něvěděla jsem který vybrat :confused: :dizzy_face:

Jadiku, to je škoda, že vám vychází takhle papání :frowning2: Ale případně bys ho mohla vzít sebou a nebo tam vyrazíte později až se malé upraví trošku jinak režim :wink: My to tak měli... :slight_smile:
27. led 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Zany mi byli taky v Písku. U těch plenek to neměli napsaný, ale v letáku to je. No a u pokladny se to automaticky odečetlo takže to bylo v poho. :grinning:

Fakt hnus to počasí. My jsme vyrazili hned dopo k dědovi na hausbot, byli jsme pozvaný na masíčko, a domů jsme dorazili až v 17 hodin. Malýho jsem tam dala spinkat k dědovi do postýlky, lehla jsem si k němu a kupodivu usnul během 15 minut. Docela jsem čuměla. Dal si sice opět svojí půl hodinku, ale byla jsem ráda aspoň za ní. :sweat_smile: Noc dneska celkem ušla, vstával asi 5x :sweat_smile: , ale fakt to docela šlo.

Zany ještě jsem se chtěla zeptat, ty už dáváš spinkat Honzíka jednou denně? A od kdy? Myslím od jakýho věku. Já jsem nad tím už taky uvažovala, jenže když si Kubík dopo neschrupne tak je strašně protivnej. Asi je na to ještě malej :confused: Jinak mi jsme se s babčou o těch dortech bavili a právě mi taky říkala, že v Dlouhý je mají prý výborný a hlavně maj velkej výběr.

Jo a holky tak jak jsem měla radost, že jsem konečně sehnala frutapuru se švestkou, protože si to hodně maminy chválili, tak mi jí Kubík nechce :angry: . Snědl stěží třičtvrtě kelímku. A to jsem s ním už dělala blbosti aby aspoň něco snědl.
27. led 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No někdy spí ještě 2x za den. Záleží v kolik vstává a jak je unavenej :wink: Ale většinou už chodí jen po obědě :slight_smile:
A chodí takhle spát tak od roku :slight_smile: No ale řekla bych, že Kubík je na to ještě malej a zvlášť když je pak protivka :frowning2:

Sokolko a ty jsi tu švestku tady nemohla sehnat? :confused: Já jí kupovala myslím v DM... :wink: No to víš, co dítě, to jiná chuť :slight_smile: Honzík jí teď dlouho neměl... Většinou dostává dopo jogurt a nebo ovoce (nejradši má banán :slight_smile: ) a odpo to má podle toho co jedl dopoledne :slight_smile:
27. led 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, postrádám nějaký nový fotečky :frowning2: :frowning2: :confused:

Jadiku, udělej si taky album, ať vidíme jak Adélka roste :slight_smile:
27. led 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

Tak malá mi dnes opět spapala v poledne kolem 100 ml zeleninky, tak jsem fakt moc ráda :-

To počasí je fakt hnus, my sme byli dnes u našich a Adélka nám usnula po cestě v autě, tak asi bude spinkat až do rána, bohužel bez koupačky :pensive: ale budit jí nebudu a zítra jí to vynahradíme :slight_smile:

Zany, ten Sokolík mne moc mrzí :frowning2: , ale uvidíme časem ;-

Sokolko, vy jezdíte v zimě na hausbot ? :confused:
27. led 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, to je škoda, že ti malej tu frutapuru nebaští, ale třeba si zvykne :wink:

Zany,ja si album udělam, ale jen musím přijít na to jak :confused: :slight_smile: , ještě takové věci moc neovládam :unamused: :sweat_smile: , ale asi si přizvu na pomoc manžu :slight_smile: a bude to rychlejší a hlavně bez námahy :grinning:
27. led 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik on mi frutapuru jedl, ale nechce tu švestkovou. :unamused:

Zany fotečky dodám. Ale já je nemám u sebe v počítači a neumim to upravovat. No a když jsem řekla Davčovi ať mě to naučí tak mi řekl, že mi to tam radši dá. No tak čekám kdy to bude :sweat_smile:

Jojo mi jezdí na hausbot i v zimě. Děda je tam v podstatě celoročně. Sice přes zimu míň, ale je tam často. No a na dnešek nás pozval na papu tak jsme tam strávili hezký den, když bylo tak hnusně. Aspoň jsme nemuseli být doma. Jinak v létě tam trávíme celý dny a domů se jedeme v podstatě jen vyspat :grinning: . I v loni jsme tam byli celý léto s Kubíkem. Byl tam strašně spokojenej. Děda má u hausbotu velikánský molo tak jsme mu tam dali deku a on si tam lebedil. No a mi vlastně taky. Do toho nějaká grilovačka, prostě pohodička :grinning:
27. led 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek