• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jste tu ještě někdo? :confused:
9. únor 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany fotečky krásný. :slight_smile:
Jsem ráda, že štrůdl vám jede. Udělala jsem 4 šišky, něco se sní, ale nebojte, určo toho zbyde dost. A mám ještě bababu (bábovka) :grinning: tak tomu říká Kubík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a co ta Lucinka? Doufám, že jenom neměla čas sem juknout a je vše ok.
9. únor 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem tady
9. únor 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky dneska uklízela a počasí bylo opravdu krásný.Nevíte někdo kdy zavírá ta cukrárna ve starce ta stará
9. únor 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

miso tak ja dnes na III.poliklinice byla, ale videla jsem te tam
:sunglasses:
9. únor 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla s tim brichem - na G samozrejme nic nezjistili, poslala me na chirurgii, tam taky nic, pry to muze byt od srustu a odtamtud jsem poslana na sono (jdu ve ct)... no ja tomu moc neverim, protoze to boli po jidle, ale nejsem doktor, treba maji pravdu... jen mi vrta hlavou, ze to spousti jen tucnejsi a sladka jidla...
no ale na sonu by neco zjistili, pokud by tam neco bylo... aspon budu mit jistotu, zda je tam vevnitr vse na 1. pohled OK... dnes mi delala CRP test (OK) a moc (zvysene leukocyty, ale mohlo to byt znecistenim, takze mam zitra odnest moc na kultivaci)
9. únor 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
viděla si mě tam???
9. únor 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam jdeš na utz???Já zítra musim do nemocnice tak se sejdem až u sokolky jo
9. únor 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
booze ja pisu jak cune - nevidela :sweat_smile:
9. únor 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu na III.polikliniku
taky jsem ti to chtela navrhnout, protoze jdu rano s tou moci a kdovi, jak to stihnu

musim docist diskuzi, abych vedela, co ti rekli...
9. únor 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
neřekli mi nic :grinning: já musim ráno do nemocnice pro výpis z očního
9. únor 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ja taky mozna nedorazim tip top (viz vyse), ale uz se moc tesim :slight_smile: na jaky zvonek mam zvonit a jake je vlastne tvoje kresni jmeno? mnaaam strudl! :slight_smile: heled jak "nic nenoste"!? to prece nejde :wink: hihi, ted ctu, ze nejsem jedina, kdo ma uz nejakou dobu na strudl chut :wink:

no zany koukam, ze ty vazne porad peres! o vikendu se Honzik zamazal na Svate, ted dokonce umyslne, aby te pobavil :grinning:

zany ale tchyne to prece nevedela, ze mas s holkama sraz, ne?
9. únor 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, diky za starost, ja nemohla napsat driv, nemam net doma, manza mi ho prinasi kazdy den na notebooku :wink: na tohle tema se u nas vedla diskuze, manza net napevno domu chtel a ja ne, protoze bych na nem travila cele dny a to by nebylo dobry :wink: tak kapituloval, aspon zatim :wink:

dnes bylo fakt krasne, ja behala od jednoho doktoru k druhymu a zpet a mela jsem skvelou naladu :slight_smile:
9. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo sokolko to je pravda já ti asi zavolám až budu pod rampouchama sou tam ještě.Luci kam chodíš k dr.???
9. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky měla díky počasí fajn náladu.A proto sem záhajila velký úklid doma :grinning:
9. únor 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo ja ty rampouchy ted o vikendu z dalky nevidela... ale uz vim, kde to je :slight_smile:

no ja doma moc nebyla a pak jsem ucila Aj, takze pilna jsem nebyla, jen luxovani... ale uklizeno mam z patku, tak to nejak nehrotim - nejsem typ, co by smejcil kazdy den :wink: luxuju ale ob den, protoze na plovoucce a dlazdicich je hned vsechno videt...
9. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my máme plovoučku v celém bytě a já taky podlahu dělám ob den.A já je v neděli viděla, že tam sou ještě, ale když dneska sokolka umyla okna nevim zda je nesundala.
9. únor 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jsem blbe koukala :sweat_smile:

my do detskyho pokoje koupili koberec, ale ted toho trochu litujeme, asi jsme tam meli taky nechat udelat plovoucku nebo neco podobneho... no mozna to casem vymenime... zatim se mi tam aspon dobre cvici
9. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci kam chodíš k dr.???
9. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
k jakemu?
9. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
gyn
9. únor 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso chodim tam, kde ordinuje i Matousek, ale vedle - stridaji se tam dve doktorky (Psenickova, Svobodova)
9. únor 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ale nevim přesně kde je Matoušek :sweat_smile:
9. únor 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha - je to nad druhym krizakem na kopecku (v arealu, kde jsou i dve skolky, dalsi lekari a pradelna)... kus od III.polikliniky smerem nahoru
9. únor 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už vim :grinning: Já zítra musim se vyhrabat s pelechu v osm at to stíhám aby ste mi nesnědli všechen štrůdl :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja taky v osm, jinak nestiham :wink: zvlast kdyz ty prijdes driv, to bych taky mohla videt jen drobecky :wink:
9. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: já skáču v po osmé na bus a jedu do staráku na oční vemu papír a valim k sokolce.Já budu jíst až dojdete i vy aby ste neřekli, že sokolku Anička vyžrala :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee zany, to jsou pekny fotky! :slight_smile:

miso, no jestli bude mit Anicka hlad, tak se nezenyruj :wink:
9. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Anička má hlad furt :grinning: :grinning: né to kecám, ale já se těšim na kafe a k tomu štrůdl to asi ani nedospim :sweat_smile: :sweat_smile: Jé ted mě napadlo, že tam budu docela jediná velkých až obřích rozměrů :confused: :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek