• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Miso nebudeš já taky nejsem žádnej drobek a to nejsem těhu :sweat_smile: :sweat_smile:

Luci já ti pošlu číslo do IP a až budeš stát pod rampouchama (jsou tam furt, to jsem vám nemohla udělat, byste to nenašli :grinning: ) tak mě prozvoníš a já ti hodim klíček. My totiž máme zvonky na druhý straně a tam nemáme okna :angry: . Jinak to s tím prozvoněním platí pro všechny akorád Zany to hodim k parkovišti, ta to tu zná :wink:
9. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko jasan budu ti drtit tel až budu na místě a kolik máme štrůdlu na hlavu??? :grinning:
9. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna noha na hlavu, pokud se do toho D nepustí, ale před chvílí se nadlábl tak by to mohlo vydržet :grinning:
9. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pro mě a lucíka my ty hlavy máme dvě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né já držim linii :grinning: kecám jé mě se práší od pusy :grinning: :grinning: já a dieta i když před těhu sem dala dolu 12 kilo, ale do svatby sem měla asi 3 zpět
9. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak to jsi dobrá. Co to bylo za dietu? Nežrala si viď :grinning: Já jsem kojením hodně zhubla. Měla jsem o 8 kilo míň než před těhu a pak jsem 6 nabrala zpátky. :angry:
9. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem začala dost drasticky cvičit a jedla sem jen zeleninu s kuř. masem a to sem si dělala salátky, pila jen vodu a ono to šlo samo a dost rychle až přišel únor a já zkolabovala a musela sem začít jíst no o trochu víc, ale pohoda nabrala sem až po svatbě a to už sem tam pekla mimi :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi trubka, prostě extrém. Notak to se nedivim, že si skolabovala. Tak tuhle dietku já teda nedám :grinning:
9. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já jedla jen zdravě :grinning: ale šlo to.A jak sem zhubla tak si myslim, že i to mi pomohlo k těhu a pak to, že sem jednou po sexíku ležela na břiše místo nohy do vzduchu a to bylo v té době kdy sem zhruba otěhotněla
9. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty se mnou nemluvíš? :confused: Ty si to šetříš na zítra viď? :grinning:
9. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no nevim, jestli rychlí úbytek na váze je příčinou tvého těhu :sweat_smile: , každopádně je dobře, že se vám to povedlo :wink:
9. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko dik za cislo, az budu pod rampouchama, prozvonim
9. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cetla spis opak, ze rychly ubytek pred snazilkovanim je na skodu... ja uz neresim, jak je mozny, ze jsme pocali, proste si to uzivam a moc se na prcka tesime :slight_smile:

ja se naopak bala, ze mam podvahu, coz je taky blby, no a nakonec to vsechno dobre dopadlo :slight_smile:
9. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mluvim neboj a na zítra mám zásoby :grinning: :grinning: a oni řikaj, že někdy zhubnutí pomůže k těhu, ale jasně, že né rychléé.Hele já až půjdu k tobě stějně ti písnu páč fakt nevim jak budu rychlá.A schovej mi teda mojí nohu :grinning:
9. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně nohu schovám :grinning:
Luci ok
9. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
se bojim o svůj přísun :grinning: :grinning: :grinning: hele mě tak bolí hlava, ale ležim tak aspon něco a malá jako vždy řádí
9. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě bolela hlava včera, ale já jsem to měla z nevyspání. ale jestli bude malej v tom spaní pokračovat jako poslední 2 noci, tak to naspim rychle. Sice vstávačka kolem 6, ale lepší než v půl pátý.

Míšo malá řádí, protože se těší na te štrůdl :grinning:

Holky toto letí, za chvíli budete na konci těhu
9. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík ještě nespí!!! :angry: Pořád tam straší a už dvakrát si rozsvítil :angry: A přitom zívá, že by si pusu roztrhl!!! V posteli už měl i dva míče, teď kelímky!!! Jouda jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mě pak po sedmé hodině přivezli auto, tak jel manža odvézt toho kluka co to přivezl a pověřila jsem ho natankováním :slight_smile: Já jsem vykoupala obě děti a pak jsem pustila Honzíkovi pohádku a šl kojit Elišku. Honzík mi tam šel asistovat, ale vyhnala jsem ho, aby tam byl klid. Naštěstí pak přijel manža, tak šel číst pohádku, ale Honzík jaksi nechce usnout...Eliška usnula docela v pohodě :wink:

Jdu vás dočíst...
9. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany teda že by se Honzík taky těšil na štrůdl? :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, proč když je máma rh neg a mimčo rh plus, proč to u prvního těhu neva a u druhého jo :confused: Já jsem totiž A neg a malá je B + a nikdo mi nic neříkal, jen v porodce mi píchly protilátky ,tak kdyby bylo třeba druhé mimčo taky rh + tak by to mohlo být problematičtější :confused: já jsem o tomhle nikdy neslyšela .
Nebud smutná, já mám taky pocit, že nic jiného nedělám, než peru a žehlim :confounded: S tim narušeným plánem je mi tě fakt líto, to opravdu mrzí :frowning2: A jeden knedlík pro 6 lidí , to je fakt mazec :sweat_smile: A Honzíkovi někdy stačí k obědu jen polévka :confused:

Jinak vám přeju, at se vám zítřejší srazík vydaří a at se všechny v pohodě sejdete :dizzy_face: Hlavně se nepoperte o ten štrůdlík :wink: :grinning:

Luci, to je dobře, že sis došla k tomu dr.alespon budeš mít jistotu, že nic nezanedbáváš :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Anča se těší ne na štrůdl, ale na to jak se mi bude chtít spát a ona mi ukáže podle koho to bude.Skoro celý den chrní a nabírá síly na noční mejdan šikovná :grinning:
9. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišo hodná holčička. :grinning: Ona si tě cvičí na noční kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jadik čauky :slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko dík ještě jí v tom podporuj :grinning: Jadík protože při každém těhu se do těla matky dostává víc krve mimča a matka víc bojuje proti svému mimču a aby snižili riziko dávají RH- matkám tu inijekci po porodu
9. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kruciš, budu si muset přivstat jinak na mě nic nezbyde!!! :unamused: :grinning: :grinning:

Sokolko - já tě prozvoním z parkoviště :wink:

Luci - tchýně o tom sice nevěděla, ale manžel jo... :unamused: A vůbec, copak to jde dát někomu dva lístky a dělej si s tím co chceš, jeď si do Prahy jak chceš a s kým chceš... To mi přijde danajský dar :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jadiku - no spíš u toho druhého těhu se tělo brání a tvoří si protilátky... Proto ti po porodu píchli tu injekci, aby to bylo OK :wink: Neumím to vysvětlit lépe...
9. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Honza zase přišel!!! :angry: :angry: :angry: Chtělo se mu čůrat a vypotil ze sebe sotva 3 kapky a už tam pochopitelně načůral!!! :angry: :angry: :angry:
9. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany Kubík sice chrupká od sedmi, ale teď posledních 10 minut sem tam knikne. Tak čekám, kdy začne řvát pořádně a budu tam muset jít.
9. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, fotky máte moc hezké :dizzy_face:

Miso, diky :slight_smile:

Sokolko, ahojky :slight_smile: tý, jo, když to tak čtu, nemáš trochu strach ,že se ti tam ty těhulky poperou o ten štrůdlík :confused: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Radši je hned od začátku posad hodně daleko od sebe,aby na sebe nedošáhly :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jestli tam bude ještě chvíli strašit, tak dostane na zadek a usne s pláčem!!! :rolling_eyes:

Jdu si vyčistit zuby a do hajan, ať jsem zítra fit a nezívám ti tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dobrou a páááááááá zítra :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doufám, že jim to bude stačit :sweat_smile: , ale kdyby ne, tak jim zacpu pusiny něčim jiným :grinning:
9. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany brou já pujdu za chvíli sledovat Hause, i když se mi chce spát tak snad to vydržím.
9. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadík a ty si měla v těhu protilátky zvýšene????Sokolko jooooo a čííííííííííííííím
9. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek