• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany, dík, a rh skupinu mimča zjistěj v těhu z mojí krve nebo až po narození :confused:
9. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany, dobrou noc :slight_smile:

Miso, no mě právě za celé těhu nikdo nic neřekl, tak nevim, ale asi snad ne, to by mě snad někdo na to upozornil, ale abych třeba pak neměla někdy problém při druhém těhu. A jak se to projevuje když je těch protilátek hodně :confused:
9. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak na protilátky by tě upozornili, ale u RH- matek se dělá častěší odběr jako prevence páč u RH+ matek je to vzácné :grinning: Oni to poznaj z krve.A Krev mimča se zjištuje po narození a nebo se i dá snad přes pupeční šnůru v těhu.Jen se ptej já to mám najeté jak mi to zjistili :grinning:
9. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
No ,já už si to přesně nepamatuju, kolikrát sem na odběrech byla, ale nikdy mi nikdo neřek, že by tam bylo něco v nepořádku, tak snad to bylo ok. Takže ono není důležité vědět v těhu jakou skupinu má mimčo ,ale záleží na těch protilátkách matky :confused: A když je těch protilátek hodně , tak s tim dělaj co a jak je to nebezpečné :confused:
9. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ze bych tu byla posledni zavislacka? :grinning:
9. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jadik RH- matka jde na odběr cca 3-4x.A záleží na krvi matky.A co se děje s mimčem když jich je hodně chceš to vědět všechny možné varianty :confused:
9. únor 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak 3krát jsem byla určitě :dizzy_face: No, jestli máš čas, tak jo :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Luci :wink:
9. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso, nebo mi písni, kde to čteš a já tam juknu sama.
9. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jadík já to četla snad na celém netu když mi to dr oznámil tak já najdu ty straánky najdu a písnu ti to do soukromé, ale asi zítra jdu hajat bolí mě hlava nezlobíš se?Ale ted to nikde nečtu pamatuji si to a něco vim od lékařského zdroje od známejch
9. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jo, děkuju, vůbec se nezlobim a přeju at te hlava brzy přestane bolet :dizzy_face: Dobrou noc :slight_smile:
9. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
miso ja jsem RH- a na odber jdu jen dvakrat
9. únor 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
nekdy za zacateku tehu a v 30. ci 32.tt (dnes jsem se na to ptala na gynde)
9. únor 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
a protoze uz jste sli na kute, tak jdu taky :slight_smile: ja si jeste musela vyprat kalhoty, mam jen jedny tehu a s takovyma spindirama bych mezi vas zitra nemohla :wink: a ted mi jeste neco stydne na balkone... :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky holky,

tak Kuba zase v noci řádil, já už fakt nevim. Jsem zvědavá, kdy se konečně vyspíme. :confounded:

Viděli jste to venku? :confused: Ty jo to je sněhu, jsem myslela, že už to nepřijde.
10. únor 2009 v 06:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,to je dneska ucast.to jeste porad krafete u Sokolky ne?
10. únor 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženy, :grinning: Sokolko tak už mám doma křenové máslo a už teda vlastně skoro neni už půlku sem snědla :grinning:
10. únor 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso to ti tak chutnalo? :confused: To mě těší, ale dámy jste se vytahovaly kolik toho štrůdlu nesníte a snědla se sotva jedna noha.

My byli odpo koupit dolce gusto a už mám hotové latté :grinning: . Je to dobrý, ale čokina je lepší. D si ho vezme zítra do práce tak jsem ho chtěla dneska vyzkoušet doma. Večer zkusíme další :grinning: . Jo a hned jsem mu zabrala skleničku na lattéčko, bo se mi tipťop vejde do toho pressovače co máme doma. Jo a je tam u toho ještě kartička na nějaký zaregistrování a prý nám pošlou ještě dvě takže budu mít konečně hezký sklenky na lattéčko. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
taky máme sklenky od nich :grinning: Jo chutnalo mi moc tak sem ho hned odpolčo koupila.Jinak já kdybych nežrala v noci tak si pojim, ale já sem děsná vim to :grinning: :grinning:
10. únor 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
To jsem ráda, že jsi ti dala další tip na dobré jídlo. :wink: Nejsi děsná jen těhotná :grinning: Holt ti chutná no. Hele těhotenství je jediný období kdy ti nikdo nemůže nic říct na to, kolik toho sníš. :wink:
10. únor 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko ja jsem se nevytahovala, to jen misa :wink: ja se musim setrit kvuli brisku... ale i tak jsem par kousku mela :grinning: byl fakt dobrej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
juuu manza se ma - dolce gusto v praci :slight_smile: a jaky z nej je late? lepsi nez z toho vaseho pristroje?
tak to jsem rada, ze se ti ta rozbita sklenicka 3x vrati :wink:

jo, to byste se holky divily, muj manza ma porad reci, ze hodne jim, ze blbe jidla kombinuju... :angry: treba dneska rikal, jak si muzu dat tousty a pak mliko! nechapu, co mi do toho furt keca - nekdy me dokaze poradne nastvat...
10. únor 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, perete v detskem pracim prasku? a pokud uz ne, tak jak dlouho jste v nem praly? v Hypernove je totiz ted akce (do dneska) - Lovela 8 kg za 399,-
10. únor 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci já mám lovelu taky z té akce mažel jí koupil když tam v pátek byl.No sem dneska mimo sem nějaká unavená a cítim se děsně slabá tak jdu hajat a dneska s váma drbat nebudu zkusim spát brzo jestli mi to dítě dovolí.
10. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
nejak nestiham, moc nepisu ani k nam do breznovek. Mam porad nejake akce a taky chystame upravy dvou pokoju, takze vyklizim atd....
Loni touhle dobou jsme zacinali skrabat zdi v kuchyni a ja se modlila, aby prcek jeste v brisku vydrzel. No, a jak to dopadlo? zitra rano v 5:15 mi praskne voda...... ale porodim az 12.2. Nechci strasit tehulky, tak porod nebudu popisovat, nebo mam? :slight_smile:
Takze mam takovy vzpominkovy obdobi :slight_smile:
10. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo, zrovna, kdyz tu jsem, tak vy tu nikdo nejste :frowning2: . Tak snad vas stihnu zitra, budu vecer :slight_smile:
10. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno :dizzy_face:

včera přes den jsem neměla čas a večer nebyla nálada :pensive:

Večer jsem musela sama pacifikovat děti ke spánku, když byl manža pryč. Honzík usnul docela v pohodě, ale Eliška nejdřív ječela, pak usnula, ale během chvíle byla vzhůru a ječela!!! :rolling_eyes: Nejdřív jsem jí chovala, byl chvíli klid a pak zase ječela. Tak tady byla v lehátku a nakonec jsem si jí pak vzala do postele a nějak usnula. Ani jsem neslyšela manžu... Prý o půlnoci přišel Honzík a já jsem přendala Elišku do postýlky. Ve 4 se vzbudila na kojení a to jsem vyhnala manžu, aby přenesl Honzíka. Ten ječel, že tam chce být s námi, ale to fakt ne, protože já s ním celou noc spát nebudu!!! :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A pak vyspával do půl 8 :slight_smile: Eliška vstávala dřív, v postýlce už hekala, tak jsem s ní v 7 vylezla a dali jsme si s manžou aspoň snídani :slight_smile:
11. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko - Honzík včera povídal, že zas pojede za Kubíkem :dizzy_face: Asi se mu u vás líbilo :wink:

Luci - nejdřív jsme u Sokolky zapomněli dinosaura, tak nám ho D. házel z okna a nakonec měl i úspěch :slight_smile: Doma tu s ním chodil a chtěl mu vyndat jazýček z pusy :grinning:
11. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No co to je? Tady je nějak mrtvo!!! :angry:

Eliška spinká a my jsme s Honzíkem dali péct Rafaelo řezy :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj já jdu jen na skok musim dneska valit na to oční.Sněhu hromada a chumelí a já musim někam valit ach jo.Snad to tam bude rychlé a nebudu tam dlouho to se mi nechce.Jinak po dlouhé době skvělá noc malá blbla jen asi do 11 a pak spala až do 5 takže sem vyhajaná :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem Honzíkovi objednala na karneval masku čaroděje :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=79592

Paní jich má dost, líbil se mi šašek nebo včelička, ale to nemá na skladě a my máme ten karneval příští týden, tak mám obavu, aby to došlo...
11. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek