• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Sokolko - ty plenky 5 jsou od 11 do 25 kg :wink:
11. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík obědvá, teda spíš prasí špagety!!! :angry:

Zkusím ho dát spát, ale moc šancí tomu nedávám... :unamused:
11. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem doma.Na očnim byla sranda.No tak prej brýle co mám na dálku už v žádném případě nosit nemám páč se mi uzdravil zrak no síla jinak oči mám úplně zdravé vč. očního pozadí a ty problémy co mám ona vidí, že sou opravdu cévního původu a neurologické vyšetření je na místě.A ona by se taky přikláněla k císařskému řezu, že by to nebylo tak rizkantní jako normální porod.Tak sem zvědavá co mi poví zítra na nervovém.Jinak pohoda
11. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak spíme :dizzy_face: Lehla jsem si s ním, Eliška byla nějaká hodná a nebo si chvíli dáchla, tak neječela :wink:

Míšo - tak to je fajn, že od očí to není :wink: Holt půjdeš na císaře, hlavně, aby bylo vše OK!!! :slight_smile:
11. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - nevím jestli jsi včera kupovala tu Lovelu, ale pokud jsi to nestihla, tak od pátku jí mají v akci v Tetě... :wink: Buď prášek a nebo tekutou :wink:

My jsme Lovelu používali asi do půl roku, pak už jsem prala v normálním prášku s našimi věcmi a používala jsem tu aviváž Sensitive :slight_smile:
11. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak se konečně hlásím. :slight_smile: Kubík mi nechtěl po obědě usnout, byl tam od dvanácti, pořád chtěl na nočník, takže jsem ho tam třikrát dávala. Dvakrát něco udělal a jednou nic. Nakonec zabral až v půl druhý. Takže ho nejdýl ve tři musim vzbudit aby spal večer. Pacholek jeden :angry:

Noc byla v poho. Vypil jen jednu flašu a vstávali jsme až po půl sedmé. :slight_smile: Kdyby to tak bylo každnou noc. :sweat_smile: Ráno jsme skočili něco pokoupit do družby, teda vichr byl jak sviňa :sweat_smile: a pak jsem šla vařit. Zany mi měli taky špagety :grinning: . Dělala jsem je s omáčkou z mletého a se zelím a ještě polívku.

Miso jsem ráda, že oči jsou v pořádku, tak uvidíš, co ti řeknou na tom neuro. :wink:
11. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee zany, tos me potesila, ze dinosaurik je u vas a mel uspech :dizzy_face: ja si na nej vzpomnela a myslela jsem, ze jste ho tam zapomneli :sweat_smile:

u nas se teda pred usnutim radilo - myslim prcka, samozrejme :wink: fat jsem nemohla zabrat a musela jsem pockat, az se unavi... nejake kolebani by nemelo smysl, protoze vzdy jak se prestanu hybat, tak zacne :grinning:
11. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo miso tak to gratujulu, ze se ti oci zazracne uzdravily! :slight_smile:

zany diky za tip - jeste ji nemam, nemela jsem to srdce tam manzu hnat, navic v DMku na ni mam slevu diky te slevove knizce pro tehulky :slight_smile: a v Tete stoji kolik??? ja se rozhodla ji koupit a prat v ni do prvnich prikrmu, pak uz pry tak dobra neni, protoze skvrny dobre nevycisti...

sokolko, jedna flaska za noc je znatelny pokrok proti tem trem, vid? :sweat_smile:

holky, ja dnes nikam nesla - to pocasi me odradilo... odpo jsem tu mela kamaradku, ostrihala me, ale nejak jsme si spatne rozumeli, takze se aspon utesuju, ze do porodu to doroste :sweat_smile:
varila jsem rybu se syrem, pecene brambory a dusenou zeleninku :slight_smile: jo a ten moucnik, co doporucovala sokolka - ty jablka s cukrem, pudinkem a piskotama - uplne se po tom zaprasilo :slight_smile: priste tam jen hodim pudinky 2, aby to vic ztuhlo
11. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci u nás měl dino taky úspěch. Malej mu dával pusinky :grinning: . A držel si ho i při obídku.

Zany díky za info o těch plenkách. My zatím používáme 4. Malej má něco mezi 11-12 kg. Kolik váží Honzík? :confused:

Holky vy teda jedete, to nestíhám ani dočítat :unamused:

Jinak mě včera strašně třeštila hlava a dneska ráno taky tak jsem slupla prášek a dobrý. Ale od rána chraptim a teď i cítím jak mě pálí v krku. Tak se jdu naložit do vany a půjdu čučet na tv. Ještě se snad ukážu pokud neusnu :grinning:
11. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, to bych necekala :dizzy_face:

kluci jsou skveli a sikovni :slight_smile:
11. únor 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky tak jakej byl srazík :confused: koukám, že jste asi vše probraly, moc tady nekecáte :wink: :grinning: :grinning:

Miso, to je dobře, že se ti uzdravil zrak, to je super, tak bedem držet palce ,aby si na nervovém dopadla taky dobře :dizzy_face:

Já jsem dneska nějaká unavená, tak půjdu spát :dizzy_face: Dobrou noc :slight_smile:

Zany, ty masky jsou moc hezké, my chcem taky jít z malou na maškarní, ale masku ušije babička, tak nic shánět nemusim :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky já už peru druhou pračku a jen tak lenošim a připravuji se na zítra.No to nechápu s těma očima, ale prej to může být tím, že sem těhu, ale prej si myslí, že se už k brýlim nevrátim, ale stejně nechápu :confused: Holky tak zítra písnu až dojdu dom, ale bude to nevim kdy tak pa pa já jdu odpočívat
11. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, děkuju moc ,jsi hodná ,já jsem si i něco našla sama ,ale nečetla jsem ještě vše, je to ale síla :frowning2: A moc si přeju, aby naše druhé mimčo mělo rh neg po mě,aby jsme neměli žádné komplikace. A vám moooooc přeju at vše dopadne dobře :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadík ono ještě u druhého těhu je to ok jen se to víc hlídá veliké riziko je od třetího těhu.Ale až v těch zanedbaných případech je zle a to sou ty kdy se to nehlídá a v dnešní době když maminka chodí pravidelně na kontroly nemělo by se nic stát.Se mi to kecá vid když vim na čem sme, ale nemysli si když mi to řekli a ještě v případě B+ matky byla sem vysraná jak štěně a o takových případech se moc nepíše.
11. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso je to klidně možný, že se to takhle vyléčilo samo těhotenstvím. Moje teta měla astma a během těhotenství se jí taky vyléčilo. :wink: Zítra na tebe budeme myslet a držet palečky i s Kubíkem :wink:

Jadik něco jsme nakecaly, srazík se povedl, ale spíš není časík. Aspoň u nás teda, no a do toho na mě asi něco leze, i to nevyspání mi nepřidalo takže asi tak. Ale neboj zase se rozkecáme, abyste měli co číst :grinning: Ale koukám, že se tady hodně holčin dlouho neobjevilo. Jirik, Petula, Barcul snad jsem na nikoho nezapomněla. :pensive:
11. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko no uvidíme já chci jít spát a malá se zbudila
11. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eliška je ztracený případ. Zase bulí!!! Chvíli spí, pak zase ječí!!! :angry: A Honza taky ještě nespí!!! Byl tu, že chce čůrat a pak dělat bobek, ale hlavně, že už se do plenky počůral!!! :angry: :angry: :angry:
11. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak to samý jsme mi měli po obědě. Jsem si taky myslela, že mě klepne pepka. :sweat_smile:

Miso no přece si nemyslíš, že malá bude spát zrovna když chceš ty :grinning:
11. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - Honzík má asi 13-14 kg... Ono je u těch 4 taky velký rozpětí, ale už mu jsou měnší kolem stehýnek a přes bříško...

Luci - těch 8 kg a kousek stálo asi 399 a pak měli tekutou 4,5 litru a to stálo míň... Ale nemám ten leták po ruce, pak se na něj juknu :wink:
A my to dělali taky tak, jak začali příkrmy, tak jsme začali prát v normoš prášku :wink:
11. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě z něj taky klepne pepka!!! Akorát si vymýšlí!!! :angry: Už tu byl zase na čůrání!!! :rolling_eyes:
11. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to mi měli naštěstí večerní usínání v poho, na to že jsem ho odpo ve 3 budila. Taky byl pěkně protivnejl. Přijel se na něj podívat děda,ale jak byl naštvanej, že jsme ho vzbudili tak k němu ani nechtěl jít. Pořád seděl jenom na mě. No a pak se mohl zbláznit když děda odjížděl :angry:

Jinak dneska jsme konečně odvezli kočárek do garáže. Tady je najednou místa. :grinning:
11. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík spal po obědě asi hodinu a 3/4... Vstával před půl 3, tak to nebylo tak strašný, že by spal dlouho...

A vy už budete bez kočárku? :confused:
11. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj budeme. Akorát tady zabírá místo a my s ním stejně nejezdíme. Od té doby, co prdly ty kola, tak jsme chodili jen pěšky a když už byli zpravený, tak už se mi nechtělo s kočárkem tahat. No a minule si ho vzal děda ven i s kočárkem a přijeli tím stylem, že Kubajs seděl na stolečku co je u madla a děda ho vezl. Prý v kočárku být nechtěl. Takže na to prdim.
11. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme dneska byli ještě nakoupit a koupit nové bačkůrky. Ale už máme ty klasické, protože ty kotníčkové už větší nedělají... :unamused:
Ještě jsme byli v Hervisu a koupili jsme Honzíkovi soupravu bundu a kalhoty. Koupili jsme to ve 104, tak snad mu to bude. Ale je to dost velký, tak snad to bude OK :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to jo... :wink:
Honzík v něm už taky moc nebyl, spíš jenom když jsem potřebovala někam do krámu, tak aby nevystupoval...
11. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme teda tu 92 a ta je mu kolikrát ještě větší, takže něco má i menší, ale třeba bundičku má 98. Je mu větší, ale má ohrnuté rukávky a v poho. Ale máme hodně věcí co jsou na měsíce. No a představ si, že jsem vyhrabala ještě ve skříni tričko s dlouhým rukávem na 9 měsíců :confused: a normálně mu je. Jen rukávky jsou titop. No chápeš to jak to označujou? :angry:
11. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš co mi když chceme udělat větší nákup tak jedeme autem a v obchodě je v košíku a když potřebuju jen něco malýho tak jdeme pěšky do Družby, Cečka nebo nonstopu a to je taky v poho. Takže tak.
11. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme 92 a je mu akorát... Takže už budu kupovat 98 :wink: A něco máme taky na měsíce. A trička mu jsou co jsou rok a půl až dva...

Já potřebuju do sekáče odnést věci po Honzíkovi co už nenosí. Nějaké džíny a mikči...
11. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já to zatím schovávám. Buď to bude na druhý, nebo třeba pro ségru. My máme svetr rok a půl až dva a je mu větší :grinning:

Hele a do kterýho sekáče ty věci nosíš?
11. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No chtěla bych to odnést do toho v Křižáku... :wink:

Já jsem to taky schovávala na druhý, ale všechno Eli nosit nemůže... Jako třeba modrý pyžamka klidně, ale něco je vyloženě klučičí, zvlášť ty kalhoty, mikiny atd...
11. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek