Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
zanyautor
11. únor 2009
Sokolko - ty plenky 5 jsou od 11 do 25 kg 😉
zanyautor
11. únor 2009
Honzík obědvá, teda spíš prasí špagety!!! ]-(

Zkusím ho dát spát, ale moc šancí tomu nedávám... :-|
miissa
11. únor 2009
tak sem doma.Na očnim byla sranda.No tak prej brýle co mám na dálku už v žádném případě nosit nemám páč se mi uzdravil zrak no síla jinak oči mám úplně zdravé vč. očního pozadí a ty problémy co mám ona vidí, že sou opravdu cévního původu a neurologické vyšetření je na místě.A ona by se taky přikláněla k císařskému řezu, že by to nebylo tak rizkantní jako normální porod.Tak sem zvědavá co mi poví zítra na nervovém.Jinak pohoda
zanyautor
11. únor 2009
Tak spíme x-) Lehla jsem si s ním, Eliška byla nějaká hodná a nebo si chvíli dáchla, tak neječela 😉

Míšo - tak to je fajn, že od očí to není 😉 Holt půjdeš na císaře, hlavně, aby bylo vše OK!!! 🙂
zanyautor
11. únor 2009
Luci - nevím jestli jsi včera kupovala tu Lovelu, ale pokud jsi to nestihla, tak od pátku jí mají v akci v Tetě... 😉 Buď prášek a nebo tekutou 😉

My jsme Lovelu používali asi do půl roku, pak už jsem prala v normálním prášku s našimi věcmi a používala jsem tu aviváž Sensitive 🙂
sokolka
11. únor 2009
Ahojky holky,

tak se konečně hlásím. 🙂 Kubík mi nechtěl po obědě usnout, byl tam od dvanácti, pořád chtěl na nočník, takže jsem ho tam třikrát dávala. Dvakrát něco udělal a jednou nic. Nakonec zabral až v půl druhý. Takže ho nejdýl ve tři musim vzbudit aby spal večer. Pacholek jeden ]-(

Noc byla v poho. Vypil jen jednu flašu a vstávali jsme až po půl sedmé. 🙂 Kdyby to tak bylo každnou noc. :-N Ráno jsme skočili něco pokoupit do družby, teda vichr byl jak sviňa :-N a pak jsem šla vařit. Zany mi měli taky špagety 😃 . Dělala jsem je s omáčkou z mletého a se zelím a ještě polívku.

Miso jsem ráda, že oči jsou v pořádku, tak uvidíš, co ti řeknou na tom neuro. 😉
luccii
11. únor 2009
jeee zany, tos me potesila, ze dinosaurik je u vas a mel uspech x-) ja si na nej vzpomnela a myslela jsem, ze jste ho tam zapomneli :-N

u nas se teda pred usnutim radilo - myslim prcka, samozrejme 😉 fat jsem nemohla zabrat a musela jsem pockat, az se unavi... nejake kolebani by nemelo smysl, protoze vzdy jak se prestanu hybat, tak zacne 😃
luccii
11. únor 2009
tyjo miso tak to gratujulu, ze se ti oci zazracne uzdravily! 🙂

zany diky za tip - jeste ji nemam, nemela jsem to srdce tam manzu hnat, navic v DMku na ni mam slevu diky te slevove knizce pro tehulky 🙂 a v Tete stoji kolik??? ja se rozhodla ji koupit a prat v ni do prvnich prikrmu, pak uz pry tak dobra neni, protoze skvrny dobre nevycisti...

sokolko, jedna flaska za noc je znatelny pokrok proti tem trem, vid? :-N

holky, ja dnes nikam nesla - to pocasi me odradilo... odpo jsem tu mela kamaradku, ostrihala me, ale nejak jsme si spatne rozumeli, takze se aspon utesuju, ze do porodu to doroste :-N
varila jsem rybu se syrem, pecene brambory a dusenou zeleninku 🙂 jo a ten moucnik, co doporucovala sokolka - ty jablka s cukrem, pudinkem a piskotama - uplne se po tom zaprasilo 🙂 priste tam jen hodim pudinky 2, aby to vic ztuhlo
sokolka
11. únor 2009
Luci u nás měl dino taky úspěch. Malej mu dával pusinky 😃 . A držel si ho i při obídku.

Zany díky za info o těch plenkách. My zatím používáme 4. Malej má něco mezi 11-12 kg. Kolik váží Honzík? =-)

Holky vy teda jedete, to nestíhám ani dočítat :-|

Jinak mě včera strašně třeštila hlava a dneska ráno taky tak jsem slupla prášek a dobrý. Ale od rána chraptim a teď i cítím jak mě pálí v krku. Tak se jdu naložit do vany a půjdu čučet na tv. Ještě se snad ukážu pokud neusnu 😃
luccii
11. únor 2009
sokolko, to bych necekala x-)

kluci jsou skveli a sikovni 🙂
jadik
11. únor 2009
Ahojky, holky tak jakej byl srazík =-) koukám, že jste asi vše probraly, moc tady nekecáte 😉 😃 😃

Miso, to je dobře, že se ti uzdravil zrak, to je super, tak bedem držet palce ,aby si na nervovém dopadla taky dobře x-)

Já jsem dneska nějaká unavená, tak půjdu spát x-) Dobrou noc 🙂

Zany, ty masky jsou moc hezké, my chcem taky jít z malou na maškarní, ale masku ušije babička, tak nic shánět nemusim x-)
miissa
11. únor 2009
ahojky holky já už peru druhou pračku a jen tak lenošim a připravuji se na zítra.No to nechápu s těma očima, ale prej to může být tím, že sem těhu, ale prej si myslí, že se už k brýlim nevrátim, ale stejně nechápu =-) Holky tak zítra písnu až dojdu dom, ale bude to nevim kdy tak pa pa já jdu odpočívat
jadik
11. únor 2009
Miso, děkuju moc ,jsi hodná ,já jsem si i něco našla sama ,ale nečetla jsem ještě vše, je to ale síla 😞 A moc si přeju, aby naše druhé mimčo mělo rh neg po mě,aby jsme neměli žádné komplikace. A vám moooooc přeju at vše dopadne dobře x-)
miissa
11. únor 2009
jadík ono ještě u druhého těhu je to ok jen se to víc hlídá veliké riziko je od třetího těhu.Ale až v těch zanedbaných případech je zle a to sou ty kdy se to nehlídá a v dnešní době když maminka chodí pravidelně na kontroly nemělo by se nic stát.Se mi to kecá vid když vim na čem sme, ale nemysli si když mi to řekli a ještě v případě B+ matky byla sem vysraná jak štěně a o takových případech se moc nepíše.
sokolka
11. únor 2009
Miso je to klidně možný, že se to takhle vyléčilo samo těhotenstvím. Moje teta měla astma a během těhotenství se jí taky vyléčilo. 😉 Zítra na tebe budeme myslet a držet palečky i s Kubíkem 😉

Jadik něco jsme nakecaly, srazík se povedl, ale spíš není časík. Aspoň u nás teda, no a do toho na mě asi něco leze, i to nevyspání mi nepřidalo takže asi tak. Ale neboj zase se rozkecáme, abyste měli co číst 😃 Ale koukám, že se tady hodně holčin dlouho neobjevilo. Jirik, Petula, Barcul snad jsem na nikoho nezapomněla. |-|
miissa
11. únor 2009
Sokolko no uvidíme já chci jít spát a malá se zbudila
zanyautor
11. únor 2009
Eliška je ztracený případ. Zase bulí!!! Chvíli spí, pak zase ječí!!! ]-( A Honza taky ještě nespí!!! Byl tu, že chce čůrat a pak dělat bobek, ale hlavně, že už se do plenky počůral!!! ]-( ]-( ]-(
sokolka
11. únor 2009
Zany tak to samý jsme mi měli po obědě. Jsem si taky myslela, že mě klepne pepka. :-N

Miso no přece si nemyslíš, že malá bude spát zrovna když chceš ty 😃
zanyautor
11. únor 2009
Sokolko - Honzík má asi 13-14 kg... Ono je u těch 4 taky velký rozpětí, ale už mu jsou měnší kolem stehýnek a přes bříško...

Luci - těch 8 kg a kousek stálo asi 399 a pak měli tekutou 4,5 litru a to stálo míň... Ale nemám ten leták po ruce, pak se na něj juknu 😉
A my to dělali taky tak, jak začali příkrmy, tak jsme začali prát v normoš prášku 😉
zanyautor
11. únor 2009
Mě z něj taky klepne pepka!!! Akorát si vymýšlí!!! ]-( Už tu byl zase na čůrání!!! 8-(
sokolka
11. únor 2009
Zany to mi měli naštěstí večerní usínání v poho, na to že jsem ho odpo ve 3 budila. Taky byl pěkně protivnejl. Přijel se na něj podívat děda,ale jak byl naštvanej, že jsme ho vzbudili tak k němu ani nechtěl jít. Pořád seděl jenom na mě. No a pak se mohl zbláznit když děda odjížděl ]-(

Jinak dneska jsme konečně odvezli kočárek do garáže. Tady je najednou místa. 😃
zanyautor
11. únor 2009
Honzík spal po obědě asi hodinu a 3/4... Vstával před půl 3, tak to nebylo tak strašný, že by spal dlouho...

A vy už budete bez kočárku? =-)
sokolka
11. únor 2009
jj budeme. Akorát tady zabírá místo a my s ním stejně nejezdíme. Od té doby, co prdly ty kola, tak jsme chodili jen pěšky a když už byli zpravený, tak už se mi nechtělo s kočárkem tahat. No a minule si ho vzal děda ven i s kočárkem a přijeli tím stylem, že Kubajs seděl na stolečku co je u madla a děda ho vezl. Prý v kočárku být nechtěl. Takže na to prdim.
zanyautor
11. únor 2009
My jsme dneska byli ještě nakoupit a koupit nové bačkůrky. Ale už máme ty klasické, protože ty kotníčkové už větší nedělají... :-|
Ještě jsme byli v Hervisu a koupili jsme Honzíkovi soupravu bundu a kalhoty. Koupili jsme to ve 104, tak snad mu to bude. Ale je to dost velký, tak snad to bude OK x-)
zanyautor
11. únor 2009
No tak to jo... 😉
Honzík v něm už taky moc nebyl, spíš jenom když jsem potřebovala někam do krámu, tak aby nevystupoval...
sokolka
11. únor 2009
My máme teda tu 92 a ta je mu kolikrát ještě větší, takže něco má i menší, ale třeba bundičku má 98. Je mu větší, ale má ohrnuté rukávky a v poho. Ale máme hodně věcí co jsou na měsíce. No a představ si, že jsem vyhrabala ještě ve skříni tričko s dlouhým rukávem na 9 měsíců =-) a normálně mu je. Jen rukávky jsou titop. No chápeš to jak to označujou? ]-(
sokolka
11. únor 2009
Víš co mi když chceme udělat větší nákup tak jedeme autem a v obchodě je v košíku a když potřebuju jen něco malýho tak jdeme pěšky do Družby, Cečka nebo nonstopu a to je taky v poho. Takže tak.
zanyautor
11. únor 2009
My máme 92 a je mu akorát... Takže už budu kupovat 98 😉 A něco máme taky na měsíce. A trička mu jsou co jsou rok a půl až dva...

Já potřebuju do sekáče odnést věci po Honzíkovi co už nenosí. Nějaké džíny a mikči...
sokolka
11. únor 2009
To já to zatím schovávám. Buď to bude na druhý, nebo třeba pro ségru. My máme svetr rok a půl až dva a je mu větší 😃

Hele a do kterýho sekáče ty věci nosíš?
zanyautor
11. únor 2009
No chtěla bych to odnést do toho v Křižáku... 😉

Já jsem to taky schovávala na druhý, ale všechno Eli nosit nemůže... Jako třeba modrý pyžamka klidně, ale něco je vyloženě klučičí, zvlášť ty kalhoty, mikiny atd...

Začni psát odpověď...

Odešli