• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Jdu do sprchy a do hajan :wink:

Dobrou :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je jasný. To samý jsou botičky. Ty jsou taky vyloženě klučičí nebo holčičí. Já jsem o víkendu koupila Kubinovi žlutý pyžamo a taky jsem to neřešila. Není to vyloženě holčičí a na spaní je to jedno. :wink:

Do toho Křižáku to hodně dávají. Právě mi to říkala i známá, že tam chodí hodně nakupovat. Já toho mám teď na Kubíka mraky, takže nic nepotřebujem. On toho dostal strašně moc k vánocům, ale hodně toho bude mít ještě na další rok, protože mu některé mikinky nebo svetry jsou ještě větší.
11. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brouky půjdu za chvilku taky , vanu už jsem si užila. :slight_smile: :wink:
11. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky :slight_smile: tak jsem docetla vas vecerni roman :grinning: ale dalo se to :wink:

zany 399,- je cena jako byla v te Hypernove :slight_smile: takze asi dobra...

miso drzim palce s tim nervovym!

ja jdu zitra na to sono bricho, snad tam nic nenajdou :pensive:

jeste coryna tu dlouho nebyla :fearful:

dobrouky ci spis pro vas dobre rano, jdu zkusit stesti, jestli uz bude chtit prcek spat :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

u nás noc v pohodě :slight_smile: Honzík se nějak okolo páté vzbudil a chtěl k nám, ale kdepak... Manža ho odnesl do pokoje a chvíli tam s ním byl a Honzík spal do půl 8 jako my... :dizzy_face: Eliška se taky vzbudila v 5 a pak před tou půl osmou už hekala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď jsme po snídani a já se jdu zkulturnit, vařit a pak razíme s Eli na kyčle a chtěla bych k MUDře kvůli tomu potvrzení do školky... :wink:

Jinak čaroděj už není :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak snad bude mít paní něco jiného...

Holky - držím palce ať je vše v pořádku!!! :slight_smile:
12. únor 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - tak 8,1 kg stojí 399 kč, 4,5 l stojí 229 kč :wink:
12. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

my měli noc celkem dobrou. Sice vypil více čajíku, ale vstávali jsme stejně jako včera. :slight_smile: Dopo jsme byli chvilku venku a pak jsme si hráli. Při obědě dělal zase blbosti až dostal na zadek.Pořád si ze mě dělá srandu, že bude jíst pak zase že ne a pořád do kola. :angry: Teď leží v postýlce tak snad usnu dříve než včera.

Tak holky jakpak jste dopadly? :confused:
12. únor 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jsem nas.aná!!! Vypravila jsem nás na kyčle, dojely jsme tam a zjistila jsem, že kvůli jarním prázdninám tady v PB mají dovolenou!!! Hlavně, že nás sestra na tenhle den objednala!!!!!! :angry: :angry: :angry: Pak jsem si uvědomila, že ani naše MUDra tam nebude, protože má kvůli těm prázdninám taky dovolenou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem dojela nakoupit do DMka a domů... No to se mi ta cesta vyplatila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mamka s Honzíkem byli chvíli venku. Když jsem přijela, tak jsem dala Elišku do ložnice pod okno a ještě chrní. Mamka šla teď uložit Honzíka a já se asi taky natáhnu :slight_smile:
12. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj matky sem zde od dr asi ste zvědavé co tak já vám to písnu.Vypadá to následovně.
24.2 jdu na magnetickou rezonanci po konzultaci s doktory prej smim.Juknou mi na krční páteř a mozek důkladně.Sou tady dvě možnosti ta lepší je určitej i když nepříjemnej druh migrény kde se mi naruší vidění a řeč asi se by se mi při tom záchvatu přiškrtila nějaká céva to je to lepší a pak je tady ta druhá o dost horší a to je roztroušená skléroza a tu by s jistotou měla odhalit ta rezonance.A co se týče porodu vypadá to opravdu na císaře, ale na konkrétnim postupu jakej by byl v hodnej se prej domluvíme 25.2.Ale ta skleroza k té by se prej nepřikláněja jen je to možné podle příznaků, ale nemyslí si to
12. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso teda ty bláho to jsou vyhlídky. :frowning2: Určo to bude ta lepší varianta :wink: Když ti to říkala i mudra tak s tím má zkušenosti.
Já jsem jela vrátit zimní boty do deichmana a po cestě jsem si uvědomila, že jsem si nevzala lístek, takže nic :angry: . Zany ty si měla taky pech. to je k naštvání.
12. únor 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko no uvidíme uvidíme.A co Luci tady číhám.A koukám holky jak ste měli úrodnej den :grinning:
12. únor 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

ja dnes stravila skoro cely den u doktoru - fakt zuzo :unamused: nejdriv cekani na sono, na nem mi nasel jen nejakou zvetsenou zilu, coz ale muze byt kvuli tehotenstvi, kazdopadne mam prijit za 4 - 6 mesicu na kontrolni sono... pak jsem s tim sla na chirurgii, MUDr. to jen sepsala pro gynekolozku a dala mi i papir pro obvodni doktorku... pak jsem se sla konecne nasnidat (v 11 h!), protoze jsem nemohla pred sonem jist - a protoze jsem mela hlad, tak jsem to prehnala... :rolling_eyes: takze obedvala jsem prave ted :sweat_smile: no a s tim nalezem z chirurgie jsem sla na gyndu, myslela jsem, ze to jen odevzdam a ono ze ne, ze at si pockam, ze se mnou pani doktorka chce mluvit - moč byla OK, takze jsem tam vlastne cekala jen na to, az mi rekne, ze kdyz to zase zacne hodne bolet, ze mam prijit... no aspon jsem se ji zeptala, zda je normalni, ze se mi hure dycha - no a pry ze jo, ze deloha tlaci na branici...

dneska je mi desne, spatne jsem spala, jsem takova malatna a od odpo unavena, blbe se mi dycha... no alespon jsem se dozvedela, ze prcek je hlavickou nahoru :wink: ikdyz teda ja myslim, ze tu polohu zatim strida :dizzy_face:

pak jsem sla ke kamaradce, teda spis jsem se plouzila jako duchodce...

zany, sokolko, vy jste teda meli smolny den!

miso, moc ti preju, aby to byla ta prvni varianta! asi se nemusis bat, kdyz ti MUDr. rekla, ze to na RS nevypada...
12. únor 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zensky,tak jsem vas docetlaa pocetla si.mi jsme dneska vyrazily rano k zubarce.manzel jezdi s jirou do hostomic.cesta byla silena.jeli jsme tam hodiny.minule tam byl jirik ukazkovy dite a dneska vyvadel jako blazen a to mu jen koukla v rychlosti do pusinky.tri ho drzeli,ja na to nemohla ani koukat,jak byl chudak bezbranny.potom jsme vyrazili z hostomic rovnou na bazen.tam uz byl ve sve kuzi a radil jako divoch.
pak jsme si zasli na obed a jeli ke tchyni,tak se jirik dorazil venku valenim ve snehu a stavenim snehulaka.ted dojed a uz je tuhej.aspon uvidim v klidku ordinaci.

uz jsem vyprala kocar,vystlala na ruzovo,sbalila tasku do porodnice a ted jen cekat kdy to prijde.postylku necham jeste aspon tyden uklizenou,aby v ni jirik zbytecne nerajtoval.

zitra pojedu asi k nasim,jestli bude naka lepsi cesta a ne jako dneska rano a v sobotu pujdeme na skalku.zitra rano si jeste musim zavolat k holicce,jestli by nemela cas na melirek.vecer jeste kouknu.zatim pa
12. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no tak si celkem uspěla u dr. to je dobře.A z toho jak ti je si nic nedělej mně je dneska úplně stejně zajímavé.Sem to řikala manželovi, že se cítim taková malátná, slabá
12. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý jo, já jsem dneska KO a bolí mě hlava jako střep :rolling_eyes:
Manža odjel na spinning a dětičky si to zase vybírali :rolling_eyes: Honzík po obědě nespal a tak kolem páté usínal, ale museli jsme ho udržet. Po šesté jsem ho nahnala do vany, vypil si mlíko a před večerníčkem zahučel do postele. Jenže Elina zase ječela, tak jsem ho tam musela nechat a šla jsem jí už taky koupat. No a pak kojit a v půl 8 tu byl klid :dizzy_face: Teď tam teda pobrekávala, ale snad bude spát :wink:

No hned po Ordinaci zalehnu :wink:

Míšo - tak snad to ta RS nebude a když si to myslí i Mudra, tak to tak určo bude :wink:

Luci - neboj, bude zase dobře :wink: Někdy je líp, někdy hůř :unamused:

Marti - koukám jak se ti to hezky krátí :slight_smile:
12. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, miso, tak to byl asi divmej tlak, kdyz je nam vsem divne...
12. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mně je ještě ted tak se těšim do postele
12. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chtela spat uz ve ctyri, ale to bylo jaksi brzo :sweat_smile:
12. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to bude tím počasím. Hlavu sem tam taky cítím a taky jsem se cítila malátná., jsem si myslela, že jsem třeba špatně spala, ale když to máte i vy :sweat_smile:

Luci tak snad to bude ok a brzy se ti uleví. Třeba mímu jenom vadí některé jídlo. :wink:
12. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka, i kamaradka se tak citila, takze to asi nebude tehotenstvim :wink:

no ja jim porad to same - zadne novinky jako ustrice do jidelnicku nezarazuju :wink:

jo byli jsme v OBI a koupili tam uzasne obrazky na zed prckovi do pokojicku :slight_smile:
12. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to je super, to jste hezky pořídili. :slight_smile: Mě se hrozně líbí ty pěnové postavičky co prodávají v papírnictví. Třeba krteček a tak. Já bych je chtěla koupit Kubíkovi až mu budeme dělat pokojíček. Teď by to bylo zbytečný, když nevím, jak bude pokojíček vypadat. No a hlavně ho ještě v nejbližší době dělat nebudeme.
12. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko ty penove se mi taky moc libi, ale zdaly se mi tam moc drahy... taky tam meli nalepky na zed, ale nekoupili jsme je, protoze nevime, jak by to na nasi zdi drzelo... a Kubik bude mit jednou pokojicek tam, kde mate ted loznici?
12. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přesně tam. No a my budeme spinkat v obýváku. Nějak moc to neřešim. Stejně je ložnice jen na přespání a to zvládnem i v obýváku :grinning: . Takže tak. Já vím, že ty pěnové jsou drahý, ale krásný :grinning:
12. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaky vzory? v OBI meli Disney postavicky - medvidek Pu apod.
12. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na námku prodávají právě krtečka, pat a mat a taky Pua. Kamarádka kupovala dětem do pokojíku Pata a Mata a právě toho krtečka a mají je v různých velikostech. No a tím se taky liší cena. Myslím že to bylo od 200,- výš podle velikosti.
12. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem kupovala Honzíkovi jednoho pěnovýho Krtečka a má ho na zdi a moc nestál... Kupovala jsem ho v Puntanele na Skalce :wink:

Asi je fakt divný tlak, protože mamce nebylo taky dobře... :unamused:
12. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím, že ten Krtek co jsem ho kupovala já, stál okolo stovky...
12. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si vyčistit zuby a jdu do hajan :wink:
Dobrou :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany dobrou já půjdu taky, jak čumim do toho pc tak mě začala i víc bolet hlava. :unamused:
12. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a ty postavicky se lepi na zed?
12. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek