• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jo Miso jak jsme se u nás bavili o tý kožařce co je naproti tomu očnímu, tak mamka mi říkala, že o tom ví, ale že prý je tady ještě jedna se stejným jménem a ta je prý obvoďačka. Ty víš určo že to byla ta z kožního? :confused:
12. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo na zeď, ale drží to super. Nevím to jistě, ale myslím že je na tom zezadu ta oboustraná lepicí páska. Ale fakt to nevím stopro.
12. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany dobrou :slight_smile:
ja zas cucim na tv...
ale uz se mí zaviraji oci, takze tu dlouho nevydrzim...
12. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čučim taky na krimošku, ale jsem i nějaká rozlámaná tak se půjdu natáhnout. Tak zítra brou :slight_smile:
12. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
brou brou :slight_smile: ja koukam na Jak se stavi sen
12. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čekám ještě na manžu...

Holky, ta doktorka byla obvoďačka... Mamka k ní chodila když dělala u policie... Jedna je Hana, tohle byla myslím Jana... :pensive:

Jdu ještě zadat příkaz do banky :wink:

PA
12. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme taky koupili ty pěnové postavičky na zet jak se tam nalepí a vzor medvídek pú a kamaráda moc hezké sou ty tři velké kousky a je to tak sladké a na té naší barevné zdi to bude kouzelné.Jiínak malá mi tam už druhej den dělá divy a asi se chce otočit tak sem zvědavá co mi řeknou na utz až půjdu jestli už malá se umoudřila a leží tak jak má.
12. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj! holky, jsem ostuda, vííím, nebijte mne proto :unamused: Já kecám ještě s holkama na rodince, už od dob mého těhu od loňska,a vždycky, kdžy jsem chtěla kuknout sem, tak už to Adámek nervově nevydržel :sunglasses:
no a pak chodíme ven a pak už je tu drahá polovička a snažím se věnovat jí. ale čestně slibuju že se polepším.... :confused:
Pro Missu: kaťa nemá net, jen o víkendech....a toho času asi taky není mnoho, víš? :sunglasses: však to poznáš brzy sama :grinning:
pro zany: ta zubařka se jmenovala tuším Voldřichová?

tak jen doufám že se tu máte dobře, nemarodíte ani vy ani vaše ratolístky :wink: jo a dobrá zpráva pro mne, káťa se ještě nepostěhuje, tudíž mám stále kočárkářku, hurá! :slight_smile:

Petul. co vyničky? nám to přesunuli na čtvrtek příští v poledne :frowning2: to jsem zvědava jak zrovna v tudle dobu bude adamek napapán a vyspán...asi budu muset hodinu před do kočáru, páč v tudle dobu malej většinou je nejprotivnější a unavenej... :unamused:
13. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

teda tady to jde od desíti k pěti :angry: . Taková návštěvnost.

My jsme měli noc v poklidu, ale ráno jsme vstávali o hodinku dřív než včera. Ale dalo se to. Ráno odjel D do práce, ale za hodinku byl zpátky, že si prej bere dovolenou :grinning: . Šel do vany, tak jsem mu tam hodila i Kubíka. :grinning: Aspoň ho tam nebudu muset dávat večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď děláme obídek. Budou výpečky se špenátem a bram. knedlíkem. Ale pro knedlík budu muset ještě sjet. Nebo řeknu ségřé podle toho kdy sem pojede. :grinning:

Míso no vidíš to jak se ti malinká točí. :wink:

Zany díky. Já jsem se právě o tom bavila v mamkou, ona dělá v nemocnici a říkala, že jí to tam říkali ale nevěděli, která to je. Tak máme jasno. :pensive:

Luci já na to jak se staví sen taky koukala, když to dávali v neděli, ale teď v tejdnu na to vždycky zapomenu a čučim na krimošku. :sweat_smile:

No fakt, co je s corynou? :confused: ta už tu dlouho nebyla.
13. únor 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul a jak to zvládáte ty vaničky?
13. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko: no právě nevim holka, my tam ještě nebyli, víš? čeká nás první hóoodinááá :wink: snad to bude o.k. prej to má být cvičení, masáže, povídání o novinkách ve stravování atd.no a prvné hodinu asi 5 minut plavání ve vaničce, tak fakt nevim zatim do čeho jdu. Petul tam už myslím byla...aspoň tam měla být, jestlivá jí to neposunuli jako nám...nám totiž už dali třetí termín :rolling_eyes:
13. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

taky jsem delší dobu nepsala, ale stíhám vás aspoň číst.

Barculdo: vaničky jsme ve finále měli už ve středu 11.2. a malá to zvládla bravurně :slight_smile: Ze začátku trochu natahovala, ale dostala do ručiček hračky a byla spokojená.
Nejdřív vysvětlí,jak to bude probíhat, že máš taky doma trénovat a jak máš prcka nosit - tzv. klubíčkování (sice tak někdy Lucku nosím, ale nejvíc se jí líbí samozřejmě svislá poloha, kdy se může rozhlížet, takže z toho by asi fyzioterapeut neměl radost, ale zase si říkám, že jí tak nedržím celý den).
A pak už se šlo do vody - Lucka plavala asi 17 min, prý se to postupně bude prodlužovat. Chvíli s ní dělala ty cviky instruktorka a pak jsem to opakovala já. Musím říct, že se mi pěkně klepaly ruce, jak jsem měla strach, abych jí nepustila.
Vem si nějaké tričko na převlečení, byla jsem trochu mokrá a navíc je tam pěkné teplíčko. Další lekci máme příští středu už od 9 hod - to mě docela překvapilo, že to nebude pokaždé ve stejnou hodinu, ale jak se kdo domluví.
13. únor 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul :wink: díky moc za popsání. jsem teda zvědavá na nás :sunglasses: snad bude štírek spokojenej, doma koupání miluje. A s tim nošením jsou asi děti všechny stejný...Adámek taky nejradši sleduje z polohy svidlé :rolling_eyes: no a aby se nosil jako mimino? pche, to začne do minuty řvát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak rychle ty miminkovský moresy zapoměli... :grinning: A s tim, že to nebude stále ve stejnou dobu, to je zajímavé, teda, to já myslíla, že to taky bude furt stejně :confused: že budeme mít aspoň nějaký ten "režim" :sunglasses: a ono prd....
13. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, taky jsem sázela na režim a takhle v tom bude mít pěknej hokej. Ne jen, že zapomínaj miminkovský móresy, oni rostou jak šílený, za chvíli už to ani nebude miminko, ani si to nestačíme užít, co? :slight_smile:

A nepůjdete taky na vítání občánků?
13. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: neštvi mne... :confounded: my žádnou pozvánku na vítání neobdrželi!!!!! :confused: a to na ní čekám jako na smilování. já tam totiž fakt moc chci!
13. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barculdo: já si taky naivně myslela, že něco pošlou a houbeles. Musíš se sama nahlásit na matrice - tel. 318 498 217, zjistila jsem to náhodou, když jsem prolezla webovky. Dělají to vždy poslední čtvrtek v měsíci - my se chystáme v březnu.
13. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: aha, zajímavé :unamused: tak díky za info, to bych se načekala a vítala třeba až v pěti letech, co? :astonished: Takže si tam cinknu. Březen nezní špatně, pokud už nebudou mít plno, tak se tam vetřem... :sunglasses:
13. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme byli plavat :slight_smile: A to máme ráno vždycky fofry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eliška vstávala po sedmé hodině, Honzík v půl 8 :dizzy_face: Posnídali jsme, já pak pověsila prádlo a balila jsem plavčo. Pak kojo Elišky a šupky oblíkat sebe a Honzíka. Ten zase dělal scény, že nepůjde plavat a ječel, takže dostal facku :angry: No a nakonec si to na plavču užil, skákal, hezky kopal :dizzy_face: Taky jsem nás objednala na natáčení :wink: 20.3. jdeme. Sice za to chtějí hříšné peníze, ale je to poslední možnost, protože od září bude chodit plavat Eliška, Honzík už ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Manža nám teď jede pryč, tak to zase přijede večer :unamused: Ach jo :confounded:
13. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my jsme na vítání občánků s Honzíkem byli :wink: Teď půjdeme taky, ale přemýšlím spíš o dubnu nebo květnu až bude hezky a bude to na šatičky :slight_smile:

Vaničky jsou jak mají volno, ale pak to plavčo v bazénu je pravidelně ve stejnou hodinu :wink: To by v tom měli teprve hokej :grinning:
13. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já toho Honzu přetrhnu jako hada!!! :angry: Přišel, že chce čůrat a za chvíli tu byl, že chce kakat a sedí na nočníku a nic!!! :angry: :angry: :angry:
13. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - jak kupovat knedlík? Ho snad uděláš, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no jasně že jsem ten knedlík udělala. Na námku :grinning: Jo a to s tím nočníkem mi něco připomíná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme to to samé po obědě.
13. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eliška se vzbudila, Honzík ještě nespí, tak Eli nakojím a půjdeme ven dokud je tam hezky :slight_smile:
Ale s tím nespaním po obědě mě Honzík štve!!! :angry: Pak usíná v 5!!! :angry: :angry: :angry:

Sokolko - ty hambo :angry: :grinning:
13. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: jaké natáčení? Z Honzíka bude filmová hvězda? :grinning:
13. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany se na to taky můžu. Na námku v neptunu mají výborný. Tak co se s tím budu šmudlat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď čekáme že přijede děda, chce si chvilku pohrát s Kubíkem a pak vyrazíme do toho deichmana. Jinak se s ním chci domluvit jestli by nám zítra nepohlídal Kubíka, že bysme zajeli do makra. Když bysme tam jeli chceš Zany ty plenky? :confused:
13. únor 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - je to natáčení starších dětí v bazénu :wink: Trvá to 15 minut, v bazénu jsi akorát ty, dítě, instruktorka a kameraman :slight_smile: Pak z toho sestříhá asi 4 minuty a chce za to tisícovku... Sice je to vydřidušství, ale aspoň bude mít památku :dizzy_face:
Pak ti to ukážu a třeba to Lucce taky necháš :wink: Ale říkala nám pani v Amálce, že je to lepší až pro takhle starší děti co toho už umí víc :wink:

Sokolko - lenochu líná :grinning: Já je teda dělám a jaký jsou :dizzy_face:
S těma plenkama ti dám ještě večer vědět, ju? :wink:
13. únor 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - nechceš si to vítání rozmyslet a jít až v tom květnu? :confused: :sweat_smile:
13. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany - aha, tak to mi pak toho vašeho plavce ukážeš, jo? Člověče, u nás už se na to vítání třesou - ale tak já to s nima ještě zkonzultuju a dám ti vědět

Sokolko: S knedlíkama máš recht. Jestli dvojmatka nekecá, že dělá domácí :slight_smile: To mě nenapadlo nikdy ani jako bezdětnou, naštěstí manža je moc nemusí, takže je po mně nevyžaduje.
13. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme vyrazili za příbuznými, ale Eliška už je po té šesté hodině mrzutá a pobrekává... :unamused: Tak jsme pak šli domů, byla koupačka, Honzík si vypil mlíko a teď ho uspává manža. Já nakojila Elišku a uspala jí. Musím jí vždycky přidržet ruce než zabere, protože tím jak diriguje, tak se budí a nemůže zabrat :confounded: Dáme si večeři a já asi brzy padnu...

Petul - jasně, že ti to pak ukážu :slight_smile: Já to viděla už u kamarádky, která to má a dělal jim to ten samý člověk a vypadá to hezky :wink:
Musíš jim to logicky vysvětlit, že bude teplo a bude to na šatičky a nebudete se muset nabalovat :slight_smile:
Hele, čéče, já fakt bramborový knedlíky dělám :dizzy_face: Naučila jsem se je a v pohodě :dizzy_face: Jako od mojí maminky :grinning: :grinning: :grinning: Houskový kupuju, s těma se napatlám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dámy...tak já se tu dovídám o vítání a tady se už koketuje s myšlénkou jíti až k větnu, jo? :angry: Jak to vlastně probíhá holky? popište prosím, ať vím, má-li to cenu tam chodit :confused: když nic nedostanem... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek