• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
holky sem tady :slight_smile: dneska sem makala prala a ted přemýšlim zda žehlit.Jinak já udělám houskové knedlíky, ale dospěla sem k názoru, že tady u nás na námku je mají jako domáci a bez práce :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky byly na vitani obcanku.bylo tam dost lidi.nejdriv nas privitali,potom zazpival naky detsky sbor a potom po jednom se chodilo.zensky dostali suchy karafiat a pro deti pamatni listina se jmenem a takovy velky plysovy dudlik kdebyla naka pribramska mince,nebo co to je.mam to doma,ale od te doby jsem to nevyndala.jo a jeste tam lital fotograf,a cely to fotil a od nej se pak fotky mohli kupovat.ale uz nevim kolik jsme za to dali.
13. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, knedle mají fakt nejlepší na námku... :wink: taky je nepatlám...

Jirik: o, děkuji za osvětlení situace. Já si to hned myslela... :sunglasses: Má drahá polovička tam nechce, prej to už dávno nejni co to bejvalo....asi měl pravdu...hm, ještě popřemýšlím jestli místo "vítání" nepujdeme na prochajdu... Má rodina je stejně mimo Příbram, kvůlivá tomu by sem asi necestovali, takže bych tam šla sama s taťkou, no ještě uvidím.... suchej karafiát si můžu taky pořídit sama :wink:
13. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky že jste se mě s těma knedlema zastaly :grinning: Vidíš jo Zany? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele co ty plenky? My tam jedeme. Děda bude hlídat Kubíčka na hausbotě, prý se projedou, pujdou řídit do auta :grinning: a po obídku ho dá spinkat. Já počítám že odpo si ho vyzvedneme. Ráno mu ho tam hodíme a pofrčíme směr Prague :grinning:

Jo teď běžela reklama na fidorku, tak se musim pochlubit, jsem jí dneska dostala od D :dizzy_face: no a s Kubíkem jsme už 2 ze 3 snědli :grinning:
13. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s těma občánkama je to tak jak psala jirik. Taky jsme to tak měli. :wink: Jo a mám fotku z vítání v albíčku tak jukněte. Jsem tam i s karafiátem :grinning:
13. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já fidorku taky ráda :grinning: mám dvě v lednici, ale mě tak děsně pálí žáha zase.Jinak jako malá asi trénuje na akrobatické závody páč takové vlnobití poslední tři dny to je děsný co tam nacvičuje :grinning:
13. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak jsem jedinej blázen co bramborový dělá, no... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale domácí je domácí :dizzy_face: A plněný z kupovanýho neuděláte... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem teda suchý karafiát nedostala... Ale beru to spíš jako památku pro děti, že něco dostaly a uvítali je... A Honzík byl, tož půjde i Eli :wink:

Sokolko - juknu do toho letáku a hnedle dám vědět :wink:
13. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - to se určitě brzy otočí :slight_smile:
13. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
missa: jestlivá tě too potěší, pálí mne žáha taky...a markantně :frowning2: co jsem to zase jed???? :confounded:

Zany: hm, ale ty děti si toho asi moc nepamatujou,ne? :sunglasses: ale ty máš dva sviště, tak to je jasný,a by ten jeden nežárlil... :wink:

Sokolka: jo jo, s knedlema tě podržíme, páč fakt takový dobrý, bych asni sama nezvládla. Teda bramborový asi jo, ale kdo by se s tim loupal? a patlal????? Jedině zany.... :grinning:
13. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - tak jsme se usnesli, že v neděli vyrazíme do Prahy, já se juknu po krámech a manža pak vběhne do Makra a koupí je :wink: Nebudu tě tím otravovat :slight_smile: Ale díky :slight_smile:

Joooo, jednomatky a nebo těhule jsou líný a dvojmatka je poctivka a dopřeje manžovi i dětem domácí :dizzy_face: Jsem zvědavá kdo se ke mě přidá :confused:

Barcul - no to víš, že si z toho nebude pamatovat nic, ale když už to má Honzík, tak pak Eli taky :sweat_smile: Aspoň nějaká akce :wink:
13. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no mohla by je nějaká akční až moc a na to nejsem zvyklá.Jinak plněné knedlíky mi dělá táta on je sice nejí, ale umí je výborný a baví ho to.
Barčo žáha já ted tři dny trpim jako zvíře až se mi chce chvilkama brečet, ale asi jak malá tam lítá a kope a roztahuje se tak asi proto mě tak pálí žáha.
13. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ono z těch vítání jsou fotečky, taky ten paměstní list a bude to takový hezký to jednou ukazovat těm našim dítkám. A ve finále mi jsme na tom vítání jako malý taky byli a fotečky z toho máme taky :slight_smile:

Zany já když jsem dělala plněný knedle, tak jsem se vždycky domluvila s mamkou a dělaly jsme je spolu. Sama jsem to ještě nezkoušela tak to kupuju. Ale třeba se to taky jednou naučim a budu je dělat doma. :wink:
13. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě taky pálila žáha jako prase :angry: Ale naštěstí mi pomáhalo to Rennie :wink:

No jdu nakreslit Honzíkovi šášu na okno, resp. tu předlohu. Pořád mu ho slibuju a pak to spolu budeme barvit :wink: On kouká a odsouhlasuje mi barvy :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme na knedle chodili vždycky k mamce... No a pak jsem si řekla, že na tom přeci nemůže nic být a zkusila je s mamkou a pak sama a musím se pochválit, zatím se vždycky povedly :slight_smile:
13. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak to jo, ale mě by to nevadilo, když tam jedem tak je mi jedno jestli vezmu jedny nebo dvoje. :wink:

Miso mě minulý týden taky pálila žáha, ale už dobrý. Ono to bude asi tím že se ti tam ta malá tak mele. To víš ještě si užívá místečka, dokud tam nějaký má. :grinning:
13. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Missa: fakt ty Rennie mi taky zabírali...teď tu žádný nemám, ksakru.. :frowning2: takže ty to máš určo z malé akrobatky, já to mám z toho, jak se tu furt něčím "zdravým" láduju :frowning2: teď to byli křupky..fuj...jdu to zapít...vodou samozřejmě :grinning:

Zany Sokolka: no holky, já na vítání nebyla jako malá, tak nevim zda tam pujdu teď jako velká :grinning: děsim se množství lidí, docela....aby tam Adámke ještě něco nechyt... :confused:
13. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už se asi začíná mačkat páč se vrtí a já mám pocit, že mi roztrhne pupek jak mi vždy někde něco vyskočí :grinning:
13. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, dnes jsem se nahlásila do soutěže od Lovely.... :wink: prej můžu vyhrát 1000 EUR :grinning: to by byl slušnej základ na náš březnový srazík, no ne? tak mi šupněte hlas: :sunglasses: http://www.lovelababy.cz/hledej
13. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
barčul jaké tam máte jméno mě se tam nic jako fotka neukazuje
13. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso má tam tu samou přezdívku jako tady :wink: Zahlasováno :wink:
13. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tisíceré díky.. :wink: jdu hajat ať zaspím žáhu... :grinning: dobrou noc....
13. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar brou :slight_smile:
13. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo já dám tak yhlas.Sokolko budeš tady za 15 min?????
13. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jsem si teď příšla jak debil :sweat_smile: . Čtu si v poště receptík a říkala jsem si co to je ten prdopeč :confused: načež mi došlo že je to prášek do pečiva :grinning:
13. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo zatím jo. Máš mlsnou? :grinning:
13. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkně tu všechny zdravím. Jsem tu jenom na chvilku. A potřebovala bych vědět nějaké informace k Příbramské porodnici. Mohu se tady zeptat. Děkuji Hromča
13. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný co potřebuješ Hromčo?
13. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso 15 min uběhlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem tady.Já jen potřebovala dožehlit
13. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, moc děkuji... Mám termín začátkem dubna, přesněji 4.4.09. Ptala jsem se na rizikovce na podrobné info a oni mě poslali, ať si tam zazvoním, ale to se mi zdá zbytečné otravování a já nikoho neznám, kdo by tam už rodil. Rodila jsem Vojtíka (5 let) v Motole. Tak mě tedy zajímá, zda do Příbrami mám mít věci na mimino a pleny na mimino? Jakože třeba do Podolí to kamarádka měla mít... Dále mě zajímá, zda je nutno s manželem absolvovat nějaký kurz, nebo ho prostě k porodu pustí \"jen tak\" po uhrazení nějaké předepsané částky No a mám další dotazy
13. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek