• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Už jsem ti poslala do Ip. :wink:
13. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohu si vzít s sebou na porod svoje CD, nebo tam přehrávač nemají? A ještě by mě zajímalo, po kolika lidech jsou pokoje a zda je možný nadstandard. Prý jsou daleko sprchy.. No a je něco, v čem je Příbram spešl a měla bych to vědět :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Teda ty jsi se do toho dneska Miso nějak dala. Jen aby si se nepřetáhla. Možná proto ti tam mladá dělá takový kotrmelce. Chce aby si si už odpočala :grinning:
13. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dožehlila pleny a povlečení pro ní :grinning:
Hromča ty máš termíb v dubnu jo??Jé já sem věděla co do porodky tady, ale už si nepamatuji mě čeká Apolinář .
13. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hromčo nadstandart je samozřejmě možný, pokud je volný. Přehrávač tam není, ale když si vezmeš třeba svojí mp3 na sluchátka tak to nikomu vadit určo nebude. Sprchy jsou naproti pokojům, jsou i u pokojů, ale jsou jen na první sprchování. Mě to teda nikdo neřekl tak jsem se tam sprchovala celou dobu. :grinning: Pokoje jsou po 4, ale záleží asi na tom, kolik je tam mamin tak podle toho vás asi daj na pokoje. Já jsem chtěla nadstandart ale nebyl volný, tak jsme byli na pokoji 3 a to jsem tam byla nejdříve sama s mímem a 2 na udržování :unamused: . Prostě to kombinujou jak se jim to hodí. Že by byla Příbram v něčem speciální nevím, jinde jsem nerodila, ale asi je to jako jinde. :wink:
13. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Miso, ještě jednou moc děkuju za info :slight_smile: To jsi mě hezky potěšila, že to ještě v druhém těhu neva a 3 děti zatim v plánu nemam :slight_smile:
Jinak ti budu držet palce, aby to RS nebyla, ale doktoři s tim mají zkušenosti a dokážou odhadnout, takže pevně věřim, že to bude ta lepší varianta.
Prý se říká, že když v těhu pálí žáha, tak rostou mimču vlásky, mě teda pálila hodně a často a taky byla malá hodně vlasatá :dizzy_face:

Sokolko, jak ti je :confused: si psala, že ti neni dobře a pak už nic ,tak snad už jsi zdravá :dizzy_face:

Zany, ty už chceš dát Honzíka do školky :confused: a myslíš, že ti ho vezmou když jsi doma s malou :confused: Stou dr.je to teda síla :unamused: ona si vás objedná a má dovču :rolling_eyes: :frowning2:

Luci, to je dobře, že jsi v pořádku ,alespon máš jistotu, že nic nezanedbáváš :dizzy_face:

Marti, vy jezdíte k zubaři až do Hostom. :confused: a to chcete nebo jste v Pb žádného nesehnali :confused:

Knedlík taky kupujem :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, moc děkuji za informace... Ještě mě zajímá, zda tam vyfasuji erární pyžamo, nebo mám mít své...
13. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadík no já se to dočetla, že ještě u druhého těhu je to dobré jen se to hlídá víc než u prvního.No snad si se něco z toho dočetla jinak to co tam neni a já sem ti řekla mám od odborného zdroje jménem dr. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak RS taky nedoufám nikdo z rodiny jí neměl a nemá.No tak to vim, že se to řiká a podle toho jak mě ta žáha pálí a malá se tam vrtí tak si asi dělá copánky nebo nevim co jančí.Jinak mívám trochu občas píchání na spodek a dneska sem musela prodýchat, ale rodit se fakt nechystám :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hromčo pyžamo svoje. I rodíš ve svojim. A není zač. Jsem ráda, že jsem pomohla. :wink:
13. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hromčo tak se zeptej svého dr nebo v nemocnici oni ti to poví přesně jak to ted mají :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já zase nevim co do té huby dát :grinning:
13. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za informace a přeji hezký víkend
13. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Miso dej pokoj. Ještě aby si se chystala už rodit. :sweat_smile:

Jadik já jsem v poho, ale chraptim a mám na mandlích bílí flíčky, jenže já beru léky na astma takže to můžu mít z toho. Minule jsem to tam měla taky a šla jsem k mudře a ona mi řekla, že to angína není. :sweat_smile: Jinak v krku mě nebolí. Tak snad to bude ok. Ale pro jistotu si tam stříkám orofar. :wink:
13. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na vítání obč.jsme byli a máme to natočené a i fotky, a myslím si, že je to hezká památka pro děti :dizzy_face:

My jsme ze včera na dnešek spaly prvně s malou u našich, manža nás tam dovezl a přijel pro nás až dnes. Měla jsem z toho teda trochu strach jestli tam usne bez pláče a malá byla uplně suprová, spinkala celou noc bez probuzení na mlíčko a vstávaly jsme v 8h.takže fakt super :dizzy_face: udělala nám obrovskou radost kočička malá,sice teda spala se mnou, ale bylo to i v plánu ,protože to bylo fakt po prvé co spinkala jinde než doma ,tak jsme si řekli, že začnem postupně, ale příště už bude uspávat babička, tak doufám, že to proběhne taky v pohodě a bez pláče.
13. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hromčo taky snad ti to k něčemu bude. :wink:

Miso dej pokoj nebo taky něco sežeru :grinning:
13. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik tak to je malá perfektní, že takhle krásně spinkala. Co vím, tak snad všechny maminy maj tu zkušenost, že dítka u babiček spinkají lépe než doma. My když jsme byli na Silvestra u známých tak tam malej spal taky ukázkově. Prostě zlatý dítko. :slight_smile:
13. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso ty luxuješ ledničku viď, přiznej se
13. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já fakt nevim co sežrat sem děsná už skoro praskám ve švech a furt bych žrala :grinning:
13. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele ty buď zticha, máš akorát břicho a jinde nic. Co mám říkat já? :confused:
13. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak jsem dneska konečně vrátila ty boty a bohužel jsem si jiný nevybrala :angry: , přece jenom už těch zimních moc nemají tak na to prdim. Ještě mám kozačky tak budu tahat kdyžtak ty a pak najedu na jarní
13. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no počkej a tu prdel a stehna jako si přehlídla ha ha si hodná, ale já vim, že sem širší to by si musela no víš jak se vypadala před těhu počkej zkusim najís fotku
13. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic jdu chrnět, tady je to mrtví a já už pomalu spim. Takže brou, jdu přesunout D z obýváku do ložnice. Zabral už v 8 :angry:
13. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus ještě chvilku vydržim ale pak jdu. Ale náhodou ti to sluší :slight_smile:
13. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Než to tu nadatluju, tak už je hromča fuč :frowning2: ale sokolka napsala vše do detailu, takže super :dizzy_face:

Miso,já jsem ještě vše nestihla přečíst :sweat_smile:
Copánky :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt dobrý :sunglasses:

Sokolko, tak přeju, at se to brzy zlepší :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hotovo.Jadík no je to tak se tam mrská
13. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišo slušelo ti to, ale teď taky :wink: . Co chceš jsi těhotná tak nemůžeš být twigy :wink:

Jadik díky, já jsem posílala něco Hromče i přes Ip, takže snad ví vše co potřebovala. :wink:

Loučím se pááá
13. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já sem ti toho poslala tolik????
13. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko to já vim a doufám, že se dostanu tam kde sem byla před tím až malá bude už u nás doma :grinning: Jako tady nikdo neni či co nebo co či :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, jsi šikula :dizzy_face: ještě, že tě tu máme :dizzy_face:

Míšo, asi toho neni tolik, jenže já než vás vždy dočtu, pak než něco písnu a pak už se mi chce bud spát nebo se vzbudí malá atd.takže jsem se ktomu ještě prostě pořádně nedostala :frowning2:
13. únor 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je zase spousta hodin, tak jdu spát :dizzy_face: dobrou noc :slight_smile:
13. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek