• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
neva stejně sem ti skoro vše řekla jen né to co může bát s mimi, ale to se dočteš a neděs se neni to hrozné
13. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadiku ahoj,ja chodim do pribrami k zubari.k hauserovi na prvni polik.ale nechodim pravidelne.byla jsem ted pro razitko do tehu karty a pred tim tak kdyz jsem cekala jirika.ja se tohodoktora hrozne bojim.on je takovy neprijemny.radsi tam nechodim i kdyz ted se mi zase v tehu skazili zuby.a manzel chodil od mala do hostomic a tak jsme tam i ted dali jirika.tak je doktorka uplne skvela.jira si s ni vzdycky pohraje,ma tam plno hracek a pak se povozi na kresle a pak usedne.i kdyz je to dal,tak to stoji za to si za ni dojet jednou za pul roku.
14. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko koukla jsem na tve album a od te doby jsem neprestala myslet na to odkud te znam.jsem si jista,ze te znam.ale nevim jestli jsme se bavili,nebo se nekde jen potkavali.nevim kam te zaradit.prozrad mi prosim kam si chodila do skoly,nebo kde jsi pracovala.
14. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

to je teda oučast :rolling_eyes:

My jsme dneska vstávali po sedmé hodině a po snídani jsme se pustili do úklidu, manža vyluxoval a já šla pak vytírat a on s dětmi ven :wink: Ale hlavně tu vypnuli proud!!! :angry: No naštěstí to pak pustili, takže jsme si udělali oběd a ve 2 jsme měli sraz se známými a byli jsme na kafíčku a dobrůtce :dizzy_face: Kluci si pohráli, Eliška spala, my kecali a občas honili děti. Teď jdou kluci dělat skříň :wink:

Jadiku - no jo, Honzík půjde k zápisu do školky :wink: Možná ho vezmou už od září... To bych byla ráda, aspoň by byl mezi dětmi a zvykal by si :slight_smile:
14. únor 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku - švagrová se mi na tu školku ptala (chodil by do stejné jako synovec) a prý by mi ho vzali :wink: Tak snad to klapne... Když ne od toho září, tak třeba aspoň od ledna až mu budou 3 roky :slight_smile:
14. únor 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem zase travila 4,5h na skalce v detskym centru a zase jsem nemohla to moje dite dostat domu.a mala si chtela asi taky hrat,protoze mi tam rajtovala v brise celou dobu.od dneska za 14dni mam prvni termin,tak by to mohlo klapnout hned na poprve.

Zany kam ti pujde honzik do skolky?my pujdeme taky k zapisu a od zari nastoupi.doufam,ze mi ho vezmou.koukala jsem na ten na ty pozadavky co musi dite splnovat a jirik je az ta posledni moznost,ze ho vezmou kdyz zbyde misto na 3lete deti.doufam,ze teda zbyde.co jsem se bavila s kamaradkou tak ty rekli,ze rocnik 06 a 07 je nejvic deti do skolek za poslednich 8let.
14. únor 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu Vás jen pozdravit, ani nedočítám. :slight_smile: Konečně půjdeme na 3.hexu, doktor jich dostal jen pár, ještě že jsem u volala a ptala se a hned se s nim domluvila, prý jich dostal jenom pár.. :confused:
14. únor 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak mi měli vcelku dobrou noc a hlavně jsme teda vstávali skoro až v půl osmý. :slight_smile: Pak jsme se zbalili a vyjeli k dědovi na hausbot. Malej byl natěšenej a jak si ho děda vzal, tak jsem nenápádně zmizela :grinning: . Pak jsme jeli směr Praha a nakoupili jsme v Makru. Plenky měli, což mě překvapili, ale měli k tomu dávat jako dárek dětské tričko od pampers a samozřejmě nebyl. :angry: Pani mi řekla, že nějaký dárky jim dorazí příští týden tak když budeme mít cestu okolo :confounded: tak ať se pro to stavíme. Fakt vtipná. To by musela být náhoda aby tam D kvůli něčemu jel. Určitě tam nepojedeme jen kvůli tomu. Pak jsme vyzvedli mamku s bráchou a tetou, u které byli na horách a jeli jsme do Pb. Doma jsme vybalili nákup a jeli jsme si vyzvednout Kubíka. Ten byl úplně suprovej, vzpomněl si na mě jen když šel po obídku spinkat, ale za chvilku byl prý tuhoň a spal 1,5 hodiny :slight_smile: . No a když jsme se chystali domu, tak tam chtěl zůstat s dědou. :sweat_smile: Museli jsme ho nalákat na koupání, který miluje a to teda s námi jel. Potvůrka malinká. :slight_smile: S dědou samozřejmě byli několikrát v autě, kde musel Kubík řídit, pak se procházeli a házeli po sobě sníh :grinning: a taky musel řídit hausbot. Hračky co jsem jim dala ani nevybalili :sweat_smile: Teď už spinká tak jsem zvědavá jaká bude noc. To zase ze spaní bude povídat samí děda, drn drn a podobně :grinning:

Zany kdy pojedete do tý Prahy? A do jakýho makra jezdíte? My byli na Zličíně. Teda oni to jsou asi už Stodůlky.
Jinak ty plenky jsou super. Je to prostě jako slipy, ale je to plenka. Bude to super až bude tepleji a budeme moct dát kluky čůrat venku. Jinak na noc to pro nás zatím není. Protože když bych ho v noci přebalovala tak bych mu musela sundat i spodek pyžama. A maj tam krásný dinosaury :grinning:

Jirik no do školy jsem chodila na 3. ZŠ a pak na OA, ale spíš si myslím, že mě znáš z práce. Už když jsem chodila do školy, tak jsem dělala na Jiráskových sadech v trafice, jak je tam i to občerstvení a byla jsem tam vlastně až do porodu. Ještě jsem dělala na poloviční úvazek účto tátovi, ale od tamtud mě určo znát asi nebudeš :wink:

Miso tak co malinká, zase řádí? :wink:

Luci a co ty a bříško? :confused:
14. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory tak aspoň že tak, to je fakt hrůza jak je to teď špatný s těma vakcínama. :angry: Ještě že sis tam zavolala a máte jí zamluvenou :wink:
14. únor 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eliška spinká a u Honzíka je manža a netuším jestli náhodou nespí oba dva :grinning: Eliška po té šesté hodině byla zase protivná... :unamused: Prostě padne její hodina a nepomáhá ani chování :confounded: Tak jsem jí pak vykoupala a uspala :wink:
Honzík už byl taky unavený jak nespal po obědě... Ještě si zase vymýšlel s mlíkem, že ho jako nechce, ale nakonec si ho vzal do postele a vypil ho. Holt jsme nečistili zoubky :pensive: :unamused:

Zítra ráno odvezeme Honzíka ke tchýni a frčíme do Prahy :wink: Chci si koupit něco na sebe :slight_smile: Hlavně džíny :wink:

Sokolko - jedeme tam zítra :wink: Chtěla bych na Chodov a do Makra vyrazíme asi do Průhonic, protože ho budeme mít nejblíž :wink: Občas jezdíme i do Stodůlek, nebo i na Čerňák. Prostě co je nejblíž :slight_smile:
Honzík dneska odpo měl jen tu nasazovací plenku a nepočůral si jí :dizzy_face: Jednou si řekl a 2x jsme ho radši dali vyčůrat... :wink: Ale je pravda, že až bude teplo, tak bude čůrat hezky venku :wink:

Marti - k zápisu půjdeme do školky co je za Družbou :wink: Kam se chystáte vy? :confused:
Myslím, že i ročník 08 a 09 bude silný...

Cory - s tou Hexou je to fakt síla :rolling_eyes: Ale hlavně, že jí budete mít :slight_smile:
14. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jdu dodělat Honzíkovi šášu a ještě juknu :wink:
14. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj holky, taky jsem ráda. Hale kdy Vám dítka začala sama sedět? A potřebuju preference na Čínu - jídlo - v Tescu :slight_smile: zítra se tam s manželem chceme stavit, myslím že jsem tu už dřív četla, že jste jí chválili, je to ta v Tescová? Jdu do sprchy a pak kouknu.
14. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko tak uz je mi to jasny.znam te teda z jiraskacu.do toho stanku jsem chodila casto kupovat tisk a cigara.

Zany jirika bych chtela dat do skolky do Pernikovy chaloupky.naproti 5 ZS je to ulice 28.rijna.snad to klapne.
14. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je hrozný, jak se všechny znáte :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - Honzík se sám posadil v 7,5 měsících :wink: Chodit začal v 10 :wink:
JJ, holky chválily ty číňany v Tescu, ale já tam nebyla... Tož nevím...

Marti - tak to vím kde je :wink:
14. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - taky nás poznáš :grinning:

Vypadá to, že manža vytuhl s Honzíkem :grinning:
14. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já za chvíli vytuhnu taky :slight_smile:
14. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory v tescu vařej číňani dobře, ale mi jsme si tam dávali toho už dost a už jsem se toho jaksi přejedla. :sweat_smile: D tam chtěl v pátek taky něco a já už jsem na to ani neměla chuť, tak jsem si nic nedala. Jídlo je dobré,ale přijde mi že je načichlý pořád stejným pachem. Ale je fakt, že jsme si tam jezdili dost, tak asi proto. :wink:

Jirik no vidíš to. Já si tě bohužel nepamatuju, protože těch lidí co tam chodilo bylo fakt mraky. :wink:

Zany tak uvidíš jak pořídíte v jiném makru. :wink:

Já dneska taky asi vytuhnu brzy. Sice jsme vstávali dlouho, ale jsem nějaká uťapkaná a už se mi klíží oči. Tak uvidím, jestli vůbec dokoukám film. :sweat_smile:
14. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mám šášu dobarvenýho a do zítra uschne a nalepíme ho na sklo :wink: Ten se bude Honzíkovi líbit a bude ho zase chodit hladit :grinning:

Sokolko - uvidíme :wink: Snad pořídíme, když ne, tak se to nezblázní :slight_smile: Ale tyhle plenky jsem viděla v DM a stály asi 469,- :angry:
14. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je viď a v makru stojí 350,- bez ňákých drobných.
14. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hnus je to!!! :angry:

Jdu do hajan...

Dobrou :slight_smile:
14. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: jsme u nasich, tak nemam cas vas docitat, jen zdravim a ten roman prelouskam pozitri :wink:
14. únor 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

teda mi měli zase noc. :angry: Kubina pořád kňoural a před šestou jsme vstávali. :angry: Já jsem to přesně tušila, že z těch včerejších zážitků bude v noci strašit. Tak snad dnešní noc už bude klidnější.

Miso kam si se nám zatoulala? :confused: Je všechno v pořádku?
15. únor 2009 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

jsme po snídani, jdeme se balit a odvézt Honzíka k babi a pak frčíme do Prahy :slight_smile:
15. únor 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem jen na chvilku, aby ste se nebáli.Jsem v pořádku malá je divoška fakt nevim na co tam trénuje, ale chodim spát kolem druhé a spim do poledne.A včera sem měla nějakou práci :sweat_smile: A dneska mě zase čeká praní, povlíkání atd.A ted asi půjdu do číny pro papu mám na něj děsnou chut.Tak já asi se jdu oblékat a valim.Asi zaběhnu večer.
15. únor 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, sem tady na chvilku.Tak sem koupila čínu k obědu a co asi přežrala sem se, že mi bylo skoro zle :grinning: ale moooc nám chutnalo
15. únor 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

no to je teda oučast :angry:

My jsme ráno odvezli Honzíka ke tchýni, předali jsme ho jen dole a frčeli jsme do Prahy. Já jsem si koupila dvě trička, džíny, svetřík a boty na jaro :dizzy_face: Manža si koupil akorát mikinu, Elišce jsem koupila dvě bodýčka a jedny punčošky a Honzíkovi nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pro děti mě nic nenadchlo, dokonce ani pro Elis :unamused: N což, aspoň jsem ušetřila i když i tak jsem provětrala kartu :grinning:
Pro Honzíka jsme přijeli ve 3 a tchýni jsme vzbudili :grinning: Honzík na ní prý usnul, tak ho přendala na sedačku a ona usnula ještě znovu :wink: Honzíka jsem pak budila, aby spal večer a teď už si zase vymýšlí... :rolling_eyes: A to spal asi půl hodiny... On jak spí přes den, tak je to s ním večer problém :rolling_eyes:
Doma jsem nám udělala k večeři palačinky :slight_smile: Eliška už spí, odpoledne toho moc nenaspala...

Čeká mě tu hromada na žehlení, tak jdu na to :confounded: A manža tu stejně bude něco dělat na PC... :wink:
15. únor 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak já jsem dopo vařila a pozvala jsem mamku s bráchou na obídek. Tak jsme pokecali, dali jsme si kávu a kluci si pohráli. :slight_smile: Když se Kubík vyspinkal, tak jsme se jeli podívat zase k dědovi na hausbot, tak jsme se trochu vyvětrali a pak jsme jeli domu. Malej si dal k večeři zase omáčku co byla k obědu. Viděl jí tu vyndanou tak že jí bude papat. :grinning: Pak zkouknul večerníčka, dneska poprvé u toho vydržel, no a když skončil tak to obrečel :sweat_smile: . Teď zatím spinká.

Miso jsem ráda že jsi v pořádku. Jsem si říkala, když si včera psala, jak si musela to bolení rozdýchávat, tak jestli už nám nerodiš. :sweat_smile:

Zany tak to jsi si aspoň udělala radost, co to makro, máte plenky? :confused:
15. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko no dneska sem taky musela rozdejchat malá tam dělá blbosti a jak se vrtí tak si lehne blbě a já sotva lezu no děs, ale musim vydržet a rodit nehodlám ještě
15. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mám vyžehleno, ještě jsem to poklidila v kuchyni, hodila sprchu a půjdu do hajan :slight_smile:

Sokolko - na Makro jsme se nakonec vykašlali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zjistila jsem, že tu plenek pro Honzíka máme zatím dost. Něco v klasických - pětky a nějaké nasazovací :wink: A pro Eli taky, takže to teď řešit nebudu a počkám si na další akci :slight_smile:
15. únor 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek