Společné místo
zany
12. říj 2007

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
bonifac
16. únor 2009
dobré ráno děvčata 🙂

můžu se přidat, nenápadně?? 😉 to ste tady všecky těhulky nebo se najde i nějaká ta snažilka??
luccii
16. únor 2009
ahoj holky 🙂 tak jsem myslela, ze tu dnes budu prvni a nic 😉

bonifaci, ahoj, vitej mezi nami 🙂 co nam o sobe prozradis? 🙂
tady jsou same maminky a 2 tehulky 😉

my jsme stale u nasich, takze dnes prijdu o tehu cviceni |-| ale byli jsme uspesni - vcera jsme sehnali krasny svetlo do obyvaku (lampu) a zehlici prkno, jo a lampicku na nocni stolek na nocni kojeni (to svetylko do zasuvky se nam nehodi, protoze zasuvka je dole a jeste na strane manzela)
zanyautor
16. únor 2009
Dobré ráno,

já jsem vyřízená 8-( Honzík vstával v půl 6, sice ještě polehával, ale už nespal, cestoval a v půl 7 si vzpomněl, že chce kakat. No samozřejmě, že neudělal nic :-S A pak v 7 prohlásil: "je sveklo (světlo), mám adost (radost)" 😃 a vstával :-S
Eliška má chudák rýmu, takže jsme jí to ráno v těch půl 6 odsávali a pak po té sedmé hodině zase... Pořád jí tam něco jezdilo... :-|
Mě se od rána motá hlava 8-( To bude dneska zase den...
Honzík půjde po obědě určitě spát, tak doufám, že by mohla i Eli zabrat a já bych si taky dáchla 😉
zanyautor
16. únor 2009
Bonifac - vítej mezi námi 🙂
Jak psala Luci, tak jsme tu samé maminy a dvě těhule 😉 Tak snad se brzy zadaří a budeš patřit mezi těhule taky 🙂

Luci - tak hlavně, že jste něco pořídili 🙂
jirik.k
16. únor 2009
Bonifac vitam te mezi nami.jen trosku poopravim Zany-tehule jsme tady tri.ja jdu trosku uklidit a pak jsem slibyla jirikovi ze koukneme na nakou pohadku.
Boni-napis neco o sobe?
luccii
16. únor 2009
zany, ja Honzikovi rozumim - ja taky cekam na svetlo, abych uz mohla vstat - ted se mi spi spatne, takze svetlo je propustka z postele 😉 no ale jasne ze chapu, ze tebe to nepotesi :-N
teda chudak Eliska, snad rymicka rychle odejde!
zanyautor
16. únor 2009
Je Marti - tebe už beru skoro jako dvojmatku x-) Aspoň nebudu sama 😉
luccii
16. únor 2009
Marti, ahoj, tady je dnes rano lidi 🙂 heled, jenze ty jsi uz i mamina 😉 jak se citis?
zanyautor
16. únor 2009
Luci - to byla výjimka, že čekal na světlo. Jindy je mu to jedno a vstává se i když je tma... :-p Ale teď většino spal dýl, tak to byla pohoda...

Tady je zase tak hnusně, že ven nepůjdeme 😞 :-| :-| Kdyby aspoň nefoukalo...
luccii
16. únor 2009
ted vas docitam... x-)

barculdo, tak jsem ti taky dala hlas na strankach Lovely 🙂
luccii
16. únor 2009
zany jo aha 😉 no ja teda nemam radost, ze manza jel dnes v tomhle pocasi a snehu daleko autem - snad prijede OK, od te havarky se o nej porad bojim :-|
bonifac
16. únor 2009
děkuju za přivítání🙂

no co bych má mmohla povedet... 🙂 je mi 22 a první mesic se s přítelem snažilkujeme 🙂 tak uvidíme ... ted sem 6-7DPO a spinim takže bud se mimís uhnizduje nebo bude krátká fáze :/ no necháme se překvapit...
no zatím sem zamestaná na Dise ale jestli ste slysely, sem jedna z "nadbytečných" ...coz se mi moc nehodí když se snažíme o mímíse... :-S
no a samozrejme sem z příbrami 🙂
luccii
16. únor 2009
bonifaci, takze by to chtelo otehotnet co nejdriv, vid? 😉 u vas pracuje nas kamarad 🙂
bonifac
16. únor 2009
lucii: nojo to by chtělo takže doufám že tam dole zacina parazitovat drobaneček 🙂 abych jim mohla říct, že em vyhodit nemuzou 😃 no kazdopadne si neco hledám, clovek nidky neví, žejo...
a jakpak se jmenuje kamos? 😉
luccii
16. únor 2009
bonifaci, ono se ted asi v PB neco blbe shani, co? ja sla po skole pracovat do Prahy, protoze bych se v PB nechytla :-| no nastesti existuje ochranna doba po vypovedi a kdyz behem ni otehotnis, tak ti byvaly zamestnavatel musi platit materskou 😉 jen ted nevim presne, jak je dlouha (neco kolem 6 - 8 tydnu myslim)
bonifac
16. únor 2009
lucii to stíhám 😉 me napadlo domluvit se s doktorek, kdybych nahodou byla tehu,aby mi npasla pro zamestavatele ze sme byla uz v dobe vypovedi jen sem to netusil... to bych vypoved nemohla dostat.
no ono je to ted docela slozitý 😞 par zivotopisu sme poslala ale je strasne mo zajemcu
luccii
16. únor 2009
bonifaci, to je dobrej napad, tak drzim palce, aby to vyslo! 🙂 a co v Dise delas?
bonifac
16. únor 2009
luci: v oddelní nákupu ale ted vlastně nic.. neni vubec prace... nekde dokonce hrajou karty 😉 takže ja si povídám na koníkovi... no ale je pondělí to ej snad jediný den v týdn use moc nenudí ma je co delat.
Taky sem chcíli jezdila do prahy ale dlouho sem to nevidrzela bylo to umorny, co ty si tam dělala?
sokolka
16. únor 2009
Brý ranko, jdu se ohlásit a pak vás dočtu abyste mi všechny neutekly než to dočtu 😃

My jsme dnes vstávali skoro v 7 a noc taky celkem v poho, tak jsem odpočatá 🙂 . Ale opět mě chytil močák. ]-( No já si s tím snad už budu muset někam zajít. To není normální. Ráno jsem sotva lezla, ale po prvním čajíku už je mi o hodně lépe. 🙂

Bony vítej. 🙂

Luci no tak to je bezva že jste tak dobře pořídili. 😉

Zany snad to nebude nic horšího u Eli a ta rýmička jí brzy přejde. Jinak Honzík je šikula a má pravdu. Když už je světlo tak co by spinkal. 😃 Akorát jestli to bude praktikovat i v létě tak se asi moc nevyspíte :-N
luccii
16. únor 2009
bonifac, ja ti to poslu pres IP 😉

jeee sokolko, to je mi te lito! mocak je hnusnej 8-(
sokolka
16. únor 2009
Tak jsem vás dočetla. 🙂 Bony skoro švára dělá na Ravaku a je to to samé. Už jim zrušili i pátky takže chodí od pondělí do čtvrtka... :-| Ale lepší než aby je vyházeli |-|
sokolka
16. únor 2009
Luci já to mám tenhle měsíc už podruhý. Se po.... Od září asi po 7... ]-(
bonifac
16. únor 2009
sokolka: no tto kazdpodne apson maji nadeji .. 😞
zanyautor
16. únor 2009
Sokolko - jestli tohle bude praktikovat v létě, tak ho přerazím ]-( Naštěstí máme hnědý žaluzie, tak je pak v pokoji docela tma 😉
Snad budeš brzy v pohodě a močák dá pokoj 🙂

Jdu sem pustit manžu, jde něco připravit pro stavební povolení 🙂
sokolka
16. únor 2009
Zany to mi vstáváme většinou za tmy tak jsem na to léto taky zvědavá. :-N

Bon to je jasný, jsem říkala, ať se tam drží zuby nehty 😃 A kde bydlíš? =-)
bonifac
16. únor 2009
zany: teda vstavat se slepicema... to bych asi koukala 😃

sokolka na stalingradě 🙂
sokolka
16. únor 2009
Bonif to tam máte baráček? =-) Tam to je krásný, když to všechno kvete. 😉
bonifac
16. únor 2009
sokola: baracek bohuzel ne 😞 ten mame v planu (dle grafu 😃 )za dva roky ale mame malej byteček moji rodice bydlí kousek od nas amji zahradu takže je to supr bydleníčko 🙂 je tam krásný klídek
luccii
16. únor 2009
stalingrad je nad Prazskou?
zanyautor
16. únor 2009
Luci - Stalingrad je jak jsou policajti, obvodní odd. 😉

No já taky koukám ráno jako vyoraná myš a včera jsem šla spát zase dlouho... :-| Snad dneska zapluju dřív 🙂

Honzík si vyprosil Krtka a Eli spinká, dává si tu svojí půl, max 3/4 hodinku 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli