• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
dobré ráno děvčata :slight_smile:

můžu se přidat, nenápadně?? :wink: to ste tady všecky těhulky nebo se najde i nějaká ta snažilka??
16. únor 2009 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak jsem myslela, ze tu dnes budu prvni a nic :wink:

bonifaci, ahoj, vitej mezi nami :slight_smile: co nam o sobe prozradis? :slight_smile:
tady jsou same maminky a 2 tehulky :wink:

my jsme stale u nasich, takze dnes prijdu o tehu cviceni :pensive: ale byli jsme uspesni - vcera jsme sehnali krasny svetlo do obyvaku (lampu) a zehlici prkno, jo a lampicku na nocni stolek na nocni kojeni (to svetylko do zasuvky se nam nehodi, protoze zasuvka je dole a jeste na strane manzela)
16. únor 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

já jsem vyřízená :rolling_eyes: Honzík vstával v půl 6, sice ještě polehával, ale už nespal, cestoval a v půl 7 si vzpomněl, že chce kakat. No samozřejmě, že neudělal nic :confounded: A pak v 7 prohlásil: "je sveklo (světlo), mám adost (radost)" :grinning: a vstával :confounded:
Eliška má chudák rýmu, takže jsme jí to ráno v těch půl 6 odsávali a pak po té sedmé hodině zase... Pořád jí tam něco jezdilo... :unamused:
Mě se od rána motá hlava :rolling_eyes: To bude dneska zase den...
Honzík půjde po obědě určitě spát, tak doufám, že by mohla i Eli zabrat a já bych si taky dáchla :wink:
16. únor 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bonifac - vítej mezi námi :slight_smile:
Jak psala Luci, tak jsme tu samé maminy a dvě těhule :wink: Tak snad se brzy zadaří a budeš patřit mezi těhule taky :slight_smile:

Luci - tak hlavně, že jste něco pořídili :slight_smile:
16. únor 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Bonifac vitam te mezi nami.jen trosku poopravim Zany-tehule jsme tady tri.ja jdu trosku uklidit a pak jsem slibyla jirikovi ze koukneme na nakou pohadku.
Boni-napis neco o sobe?
16. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
zany, ja Honzikovi rozumim - ja taky cekam na svetlo, abych uz mohla vstat - ted se mi spi spatne, takze svetlo je propustka z postele :wink: no ale jasne ze chapu, ze tebe to nepotesi :sweat_smile:
teda chudak Eliska, snad rymicka rychle odejde!
autor
Je Marti - tebe už beru skoro jako dvojmatku :dizzy_face: Aspoň nebudu sama :wink:
Marti, ahoj, tady je dnes rano lidi :slight_smile: heled, jenze ty jsi uz i mamina :wink: jak se citis?
16. únor 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci - to byla výjimka, že čekal na světlo. Jindy je mu to jedno a vstává se i když je tma... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teď většino spal dýl, tak to byla pohoda...

Tady je zase tak hnusně, že ven nepůjdeme :frowning2: :unamused: :unamused: Kdyby aspoň nefoukalo...
16. únor 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ted vas docitam... :dizzy_face:

barculdo, tak jsem ti taky dala hlas na strankach Lovely :slight_smile:
16. únor 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
zany jo aha :wink: no ja teda nemam radost, ze manza jel dnes v tomhle pocasi a snehu daleko autem - snad prijede OK, od te havarky se o nej porad bojim :unamused:
16. únor 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuju za přivítání:slight_smile:

no co bych má mmohla povedet... :slight_smile: je mi 22 a první mesic se s přítelem snažilkujeme :slight_smile: tak uvidíme ... ted sem 6-7DPO a spinim takže bud se mimís uhnizduje nebo bude krátká fáze :/ no necháme se překvapit...
no zatím sem zamestaná na Dise ale jestli ste slysely, sem jedna z "nadbytečných" ...coz se mi moc nehodí když se snažíme o mímíse... :confounded:
no a samozrejme sem z příbrami :slight_smile:
16. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
bonifaci, takze by to chtelo otehotnet co nejdriv, vid? :wink: u vas pracuje nas kamarad :slight_smile:
16. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
lucii: nojo to by chtělo takže doufám že tam dole zacina parazitovat drobaneček :slight_smile: abych jim mohla říct, že em vyhodit nemuzou :grinning: no kazdopadne si neco hledám, clovek nidky neví, žejo...
a jakpak se jmenuje kamos? ;)
16. únor 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
bonifaci, ono se ted asi v PB neco blbe shani, co? ja sla po skole pracovat do Prahy, protoze bych se v PB nechytla :unamused: no nastesti existuje ochranna doba po vypovedi a kdyz behem ni otehotnis, tak ti byvaly zamestnavatel musi platit materskou :wink: jen ted nevim presne, jak je dlouha (neco kolem 6 - 8 tydnu myslim)
16. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
lucii to stíhám ;) me napadlo domluvit se s doktorek, kdybych nahodou byla tehu,aby mi npasla pro zamestavatele ze sme byla uz v dobe vypovedi jen sem to netusil... to bych vypoved nemohla dostat.
no ono je to ted docela slozitý :( par zivotopisu sme poslala ale je strasne mo zajemcu
16. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
bonifaci, to je dobrej napad, tak drzim palce, aby to vyslo! :slight_smile: a co v Dise delas?
16. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
luci: v oddelní nákupu ale ted vlastně nic.. neni vubec prace... nekde dokonce hrajou karty ;) takže ja si povídám na koníkovi... no ale je pondělí to ej snad jediný den v týdn use moc nenudí ma je co delat.
Taky sem chcíli jezdila do prahy ale dlouho sem to nevidrzela bylo to umorny, co ty si tam dělala?
16. únor 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý ranko, jdu se ohlásit a pak vás dočtu abyste mi všechny neutekly než to dočtu :grinning:

My jsme dnes vstávali skoro v 7 a noc taky celkem v poho, tak jsem odpočatá :slight_smile: . Ale opět mě chytil močák. :angry: No já si s tím snad už budu muset někam zajít. To není normální. Ráno jsem sotva lezla, ale po prvním čajíku už je mi o hodně lépe. :slight_smile:

Bony vítej. :slight_smile:

Luci no tak to je bezva že jste tak dobře pořídili. :wink:

Zany snad to nebude nic horšího u Eli a ta rýmička jí brzy přejde. Jinak Honzík je šikula a má pravdu. Když už je světlo tak co by spinkal. :grinning: Akorát jestli to bude praktikovat i v létě tak se asi moc nevyspíte :sweat_smile:
16. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
bonifac, ja ti to poslu pres IP :wink:

jeee sokolko, to je mi te lito! mocak je hnusnej :rolling_eyes:
16. únor 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem vás dočetla. :slight_smile: Bony skoro švára dělá na Ravaku a je to to samé. Už jim zrušili i pátky takže chodí od pondělí do čtvrtka... :unamused: Ale lepší než aby je vyházeli :pensive:
16. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci já to mám tenhle měsíc už podruhý. Se po.... Od září asi po 7... :angry:
16. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolka: no tto kazdpodne apson maji nadeji .. :(
16. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko - jestli tohle bude praktikovat v létě, tak ho přerazím :angry: Naštěstí máme hnědý žaluzie, tak je pak v pokoji docela tma :wink:
Snad budeš brzy v pohodě a močák dá pokoj :slight_smile:

Jdu sem pustit manžu, jde něco připravit pro stavební povolení :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany to mi vstáváme většinou za tmy tak jsem na to léto taky zvědavá. :sweat_smile:

Bon to je jasný, jsem říkala, ať se tam drží zuby nehty :grinning: A kde bydlíš? :confused:
16. únor 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
zany: teda vstavat se slepicema... to bych asi koukala :grinning:

sokolka na stalingradě :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Bonif to tam máte baráček? :confused: Tam to je krásný, když to všechno kvete. :wink:
16. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
sokola: baracek bohuzel ne :( ten mame v planu (dle grafu :grinning: )za dva roky ale mame malej byteček moji rodice bydlí kousek od nas amji zahradu takže je to supr bydleníčko :slight_smile: je tam krásný klídek
16. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
stalingrad je nad Prazskou?
16. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci - Stalingrad je jak jsou policajti, obvodní odd. :wink:

No já taky koukám ráno jako vyoraná myš a včera jsem šla spát zase dlouho... :unamused: Snad dneska zapluju dřív :slight_smile:

Honzík si vyprosil Krtka a Eli spinká, dává si tu svojí půl, max 3/4 hodinku :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek