• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany jak je nás tady víc tak to tu docela žije viď?! :grinning: :wink:
27. led 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme vstávali před 8 :slight_smile: Ale večer a v noci bylo zase veselo!!! Strávila jsem u Honzíka snad půl hodiny a vůbec to nepomáhalo, takže jsem nakonec vytáhla prso a pak byl klid :dizzy_face:
Ale v 1 se spustil monitor :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Asi Honzík slezl mimo dosah desky a spustilo to řev!!! Jenže Honzík se lekl a spustil řev taky :unamused: :frowning2: Tak ho manža utišil a ve 4 byl vzhůru zase, vypil mlíčko, ale nechtěl být v postýlce! Tak jsem ho vzala k nám, ale to by si povídal, tahal by mě za vlasy, atd. :angry: Takže jsme ho vyhostili zpět do postýlky a naštěstí spal :grinning:

Dneska jdeme zase na plavčo, ale jsem zvědavá jak Honzík dopoledne usne, když jsme docela dlouho vstávali :confused:

Jadiku, není to nic těžkého udělat album :slight_smile: Však na to přijdeš :slight_smile: Ale každopádně se těšíme na fotečky :dizzy_face:
Sokolko, tak Davču popožeň, máte skluz :frowning2: :slight_smile:

Jo jo, jak jsme tu aspoň 3, tak je tu živěji :slight_smile: Jen nevím kam zmizeli ostatní holky :confused: :rolling_eyes: Škoda :frowning2:

Sokolko a vy jdete ve středu do té Matyldy? Že bychom teda vyrazili taky :wink: Domluvíme se nějak kde se sejdeme? :wink:
28. led 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikde nikdo :frowning2:

Tak jsme vyplavčeni, dítko spí, tak jsem jukla než si půjdeme dát kafíčko :slight_smile:

Dneska to bylo na plavču super :dizzy_face: Měli jsme jinou instruktorku, která nám sedí víc a řekla bych, že je k těm dětem i lepší :dizzy_face: Děti lezli po deskách a vyloženě je to bavilo! :dizzy_face: Byla tam jedna mamina na náhradě a ten její chlapeček snad půl lekce probulel a měl dudlíka!!! :unamused: No to bych snad radši nechodila, aby mi tam takhle vyváděl, nic z toho neměl a já taky ne! :rolling_eyes: Prý zkoušeli chodit dopo, odpo a pořád je to stejný... :unamused:

Pak si tam dal Honzík oběd, já capúčo a kecaly jsme s maminama a dítka si hezky hrála :dizzy_face:
Já jsem se doma taky najedla :slight_smile: Pak jsem uspala Honzíka a on se pořád smál! Myslela jsem, že se z něj zblázním :unamused: :grinning: Nevím co to do něj vjelo, ale smál se všemu jako blázen :grinning:
28. led 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem zde :grinning:

Noc opět na prd. Hele Zany že se ty naše potvůrky domlouvaj :grinning: . Zase se pořád budil a pobrekával a ani kozinu moc nechtěl. Ale čajík ten si dal. Vychlemtal mi za noc velkou flašu. :confused: :sweat_smile: No prostě jsou to potvůrky mrňavý. Jo a začíná se nám prořezávat horní dvojka v levo.

Zany ještě nevím jestli to tuhle středu vyjde. Mám nějakej bordel v DPH co dělám tátovi takže nevím jestli to stihnu. Ještě ti dám vědět. Kdyžtak bysme to o týden posunuly. :wink:

Jo teď večer mi Kubík spadl z postele. Já bych se z toho po... A ještě si v ručce držel hřebínek a jak sebou praštil tak se jím bouchl a má šrám na hlavičce. Já jenom doufám, že to bude v pořádku a nic z toho nebude. Když se uklidnil tak už byl v poho jako normálně tak snad to bude dobrý. :sweat_smile:
28. led 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, OK, písni jak to budeš stíhat :slight_smile:

Já jsem dopo vyrazila do města. Honzíka jsem dala mamce a jela jsem si vyřídit svoje a oni šli zatím na procházku :slight_smile: Já došla na zdravotku a dostaneme příspěvek na plavčo 1500,- kč, takže nás to ani na tolik nevyšlo :slight_smile: Pak jsem byla v hračkárně koupit něco kamarádky malé, protože tam ve čt jedeme :slight_smile: Honzíkovi jsem koupila xylofon a rumba koule a tak tu s tím teď mlátí a je to děsná sranda :grinning: :grinning: :grinning:
Taky jsem si došla zacvičit, ale moc lidí tam nebylo :wink:

Mamka jela se mnou domů, tak si teď hraje s Honzíkem a já mám chvíli klid :grinning:

Sokolko, chudák Kubík! :frowning2: Ale asi to nic nebude, jen leknutí :sweat_smile: Honzík my taky takhle spadl a spíš se lekl než že by se mu něco stalo :dizzy_face:
29. led 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
včera jsem nějak nestíhala,ale koukam, že ste se docela rozepsaly :grinning:

Sokolko,vy se teda máte :slight_smile: každou chvilku u vody a k tomu ještě dobroty :slight_smile:

Zany,k tomu albu, jsem se ještě nedostala, ale bedu se snažit co nejdřív

:slight_smile: ,neboj, snad mi to nebude trvat tak dlouho, jako ta registrace sem :grinning: :wink:
29. led 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme byli dnes (i s tatínkem) u dětské a Adélka už má naušničky :slight_smile: a moc jí slušej :wink: akorád jí je musim v oušku protáčet a to pláče :frowning2: , tak je mi jí líto, ale je statečná holčička :slight_smile:

Jinak nám p.dr. řekla, že máme dát na noc kaši a pomalu začít dávat víc příkrmů a mlíko pomalu snižovat na menší denní dávky.Taky jsem se ptala, zda byla malá hladová :confused: a pani doktorka řekla, že v žádném případě, když papa takové množství mlíčka, tak jsem moooooc šťastná :slight_smile: :wink:

Sokolko, Kubík bude určitě v pořádku, určitě to bude jen to leknutí, neboj.
29. led 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, a jaké jsou aktuální míry? :wink:
Je dobře, že je Adélka v pořádku a naušničky jí určitě sluší :slight_smile: Brzy jí to určitě bolet nebude a bude krásná :dizzy_face:

My jsme to měli tak, že co měsíc, tak jsme zaváděli nový příkrm. Nejdřív zeleninku a maso, po měsíci ovoce - odpoledne, a za další měsíc dostal Honzík jogurt - dopoledne. No a teď to střídáme, že někdy ho má dopo, někdy odpo :slight_smile: a s ovocem je to zrovna tak :slight_smile: Kaši jsme začali dávat až v 10. měsících, protože mu do té doby na noc stačilo kojení a budil se tak 2x - 3x :wink: Pak už se budil častěji, tak dostal kaši a pro změnu nás budili zuby :angry: :angry: :angry:

Jadiku a jezdíte někam sem do PB? :wink: :confused:

Jo, Sokolko, dneska jak jsem byla v tom DM, tak tam mají Frutapuru taky za 45 a měli i švestkovou :slight_smile: Ale tu vy asi už nechcete, co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já tam koupila od Nestlé ten Jogo dessert (či jak se to píše) - čokoládový a pak ještě ovocnou přesnídávku s mangem :wink: Jsem zvědavá jak mu to bude šmakovat :dizzy_face:
29. led 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Jadiku, album udělej až bude čas :slight_smile: Nemusíš to hrotit, hlavmě když už si tu pokecáme :slight_smile:
29. led 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holčiny,

Jste moc hodný. Kubík je naštěstí v pořádku až na ten šrám za uchem, ale jak říkám, děti jsou gumový :grinning: Spadnout takhle já tak už to asi nerozchodim :grinning:

Jadik to je malá šikulinka, že ty naušničky tak zvládla. Určitě je kóča. :wink:

Zany tak zítra to neklapne, musim dopo makat. Ale příští týden už to bude volnější tak snad to vyjde. :sweat_smile: Jo a malýmu jsem dávala taky přesnídávku s mangem a vůbec jí nechtěl. Že mi teda sní skoro všechno tak tohle mu nejelo. Já jsem to chutnala a je to teda dost přeslazený. Tak uvidíš jak bude šmakovat Honzíkovi. Ten dessert od Nestlé jsem ještě nezkoušela, ale už jsem na něj taky koukala.

Jinak mi byli dopo venku s bábrdlí a odpo taky. Jo a ještě před odpolední vycházkou jsme konečně jeli s tím kočárkem. Takže už tam mám novou gumu na rukojeti. Ještě mi musí Davča namazat kolečka, aby tak nevrzali a bude to v poho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a už začínám koukat po golfkách. Zany už nějaký máte? Já už je chci na léto a kočár půjde z domu. Až přijde druhé dítko tak si radši pořídíme nový. Mám k tomuhle plno výhrad. No ale aspoň budeme příště chytřejší :sweat_smile:
29. led 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, dnes jsme sly ohledně naušniček , ale na váhu jsme jí daly a váží 7990g a délka bude kolem 67cm :slight_smile:

Ohledně toho jídla, dávam kolem měsíce zeleninu, v sobotu jsem dala prvně banán dopoledne a teď večer jsem dala prvně kaši, ale ta nám mooooc chutnala a spapala tak kolem 100 ml a byla moc spokojená, takže už asi večer mlíčko nebude :dizzy_face: :wink: .Taky jsem měla v plánu, že bubu přidávat po měsíci, ale dnes jsem se poradila s p.dr.,že to mam dělat takhle, tak jí věřim :slight_smile: Jinak jsem dnes udělala v poledne bramboru+mrkev+kukuřici a to Adélce moc chutnalo, tak to budu dělat často :grinning:

Zany do Pb jedem vždy jen do poradny a hned domu, já se teď v zimě bojim jezdit autem :sweat_smile: ,takže si manža vždy vezme na tu chvilku volno v práci a doveze nás tam, ale až bude hezky a hlavně malá bude trochu větší, tak jezdit začnu pak se někdy můžem domluvit a sejít se :dizzy_face: dám vědět včas :wink:
29. led 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, to nevadí :slight_smile: Ten další týden máme v plánu jít s kamarádkou do Sokolíka :slight_smile: Je to pro starší dětičky a už i něco tvoří - teda spíš maminy :grinning:

Původně jsme chtěli k tomu našemu kočáru koupit golfky, ale nakonec jsme ho po těch problémech prodali a koupili jsme sporťák Jané Slalom Pro :dizzy_face: Jezdí se s ním skvěle a dneska jsem poučená a koupila bych si rovnou takovýhle kočárek :slight_smile:

Jadiku, tak až bude hezky, tak můžete zajet k nám a nebo se vypravíme my k vám :slight_smile: Já jezdím celou zimu, takže není problém se vidět kdykoliv :slight_smile:

Jdu jukat na Ordinaci a pak jsem tu :slight_smile:
29. led 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, tak to je dobře, že je Kubík v poho :slight_smile:

Jo Adélka teď koča rozhodně je, ale hlavně, aby se jí to brzy zahojilo :dizzy_face:

To my jsme dnes vůbec na prochajdě nebyly, nějak se mi dnes nikam nechtělo, ale zítra se polepšim :grinning:
29. led 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik to mi kolikrát taky na prochajdu nejdeme. Jedeme třeba jen autem. Takže si z toho nic nedělej :wink:

No já pořád nevím jaký ty golfky. Každopádně chci plohovací, aby v tom mohl i spinkat a taky aby to mělo nánožník a dost velký nákupní košík pod kočárkem.

Jo holky teď mi volala babča, že si zítra veme malýho. Já si ráno sjedu k tátovi a pak připravim malýho babče a ta mi ho přiveze až odpo. Obídek jim dám sebou tak si trochu oddáchnu. Nebo spíš poklidím. :grinning: Potřebuju vyluxovat a malej mi vždycky začne brečet, když spustim lux. Prostě takovej malej poseroutka :sweat_smile:
29. led 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, my taky nechodíme každý den ven :wink: Prostě podle počasí a chutě :dizzy_face:

Sokolko, my už golfky neřešíme... A nebylo by lepší se juknout i po sporťácích? Třeba by to spíš splňovalo nároky... Teda pokud nechceš aby byli menší na složení...

Honzík se doma vysavače nebojí, ani toho malýho ručního, ale u mamky se ho bojí a u tchýně taky. Asi jak to má jiný zvuk :frowning2: :grinning:
29. led 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany mi sporťák máme, ale je dost těžkej a taky jsou ty golfky skladnější. :wink: Kubík se ručního vysavače taky nebojí, ale tím nevyluxuju celej byt :grinning: . On se ho nebál tak do půl roka a pak najednou začal plakat jen ho viděl. Asi je ošklivej :grinning:
29. led 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vy máte tu trojkombinaci... Ale myslela jsem jenom sporťák :wink: Prostě aby z toho nešel udělat hlubokej, ale dalo se to polohovat a prcek v tom mohl spát... To máme my :wink:
No tenhle kočár je oproti tomu starýmu lehčí, líp se ovládá a hlavně líp skládá!!! Jedním tahem :wink:

No my ten malej máme na sem tam bordel :slight_smile: Ale velkýho se nebojí a jinde jo :unamused: Asi máme lepčejší i když je starší :grinning:
29. led 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO musím se po tom ještě podívat a uvidíme :wink:
29. led 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

my jsme dneska vstávali na nás brutálně brzy - v 7!!! :unamused: Zvykla jsem si tak nejdřív na půl 8 a později :dizzy_face: No ale uvařili jsme polívku, uklidili, pak jsme si hráli a hned po obědě jsme vyrazili za kamarádkou a jejím chlapečkem :slight_smile: Kluci si pohráli a my si zatím popovídaly :wink:
Když jsme dorazili domů, tak se tu na chvíli zastavila tchýně :wink: Honzík jí ukázal jak dělá TANY TANY :grinning: :grinning: :grinning:
No jinak Honzík už spinká, protože po obědě spal jen hodinu, takže už byl unavenej :wink:

Zítra jedeme do Písku, tak se těším :slight_smile: Uvidím miminko - sice tříměsíční - ale miminko :dizzy_face:
30. led 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a kluci :grinning:

Tak jsem včera usnula u Ordinace :frowning2:

Dnes jsem se polepšila, byly jsme venku přes hoďku :dizzy_face:

My jsme dnes vstávaly po 7hod.,ale nestihla jsem vůbec nic, akorád udělat Adélce papů :slight_smile: ,ale jsem docela unavená, tak půjdu dnes brzy spinkat :slight_smile:
30. led 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za chybu, jak píšu rychle, tak jsem vynechala písmenko :confounded: ,my jsme Vstávaly :slight_smile: ne stávaly :grinning:
30. led 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

Honzík se rozhodl, že budeme mít noc plnou vášní :unamused: a ještě že budíček bude v 6,45!!!!!! :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Nějak jsem si odvykla!!! :rolling_eyes:

Včera to bylo fajn :slight_smile: Vyrazili jsme kolem 9, Honzík se cestou prospal a kamarádka s malou nás u čekaly venku a šli jsme se ještě projít :slight_smile: Pak jsme byli doma, dali jsme si obídek a Honzík malou (3 měsíce) dokonce i pusinkoval :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já ale měla strach, aby jí něco neudělal :frowning2: :confused: Ale naštěstí v pořádku. Když přišel na oběd kamarádky manža, tak ožil a chodil za ním :wink: Prostě se ukazoval jako hodné dítko :slight_smile: ALe taky se projevil jako žárlivka :slight_smile: Já jsem si chovala malou a on najednou natahoval ručičky a nutně se musel chovat. Když ho chovala kamarádka, tak to nepomáhalo :wink: Po obědě jsme šli ven, obě děti spinkali, my jsme se prošli městem, v jednom sekáči jsem koupila Honzíkovi krásný džíny, košili a svetr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky jsme byli na kafíčku, ale Honzík se probudil, takže já si ho zas v klidu nevypila :unamused: Po sváče jsme se zabalili a jeli jsme domů. Ještě jsme se zastavili v Tescu, já si tam koupila košili, manžovi taky košili, košili i pro synovce (má za 14 dní narozky), Honzíkovi tričko, tepláčky, bodýčka a Sunar :dizzy_face: Pak jsme svištěli teda domů :wink:
Přijeli jsme asi v půl 6 a za chvíli přijely naše kamarádky, protože nám už dlouho slibovaly návštěvu a jaksi jsme se nemohli domluvit kdy teda přijedou... Když odjeli, tak jsme šli Honzíka vykoupat, nakrmit a spinkal :slight_smile: My si dali taky véču a já byla docela vyřízená a šli jsme i brzy spát... :slight_smile:
Ale Honzík v noci nějak divně spal, tak spal i s náma. On sice spal, ale my jsme jak zbitý :rolling_eyes: No a pak ten ranní budíček :rolling_eyes:

Od rána tu jen hejká, takže to zase bude den :unamused:

No jdu se mu věnovat a nějak se ukážu :dizzy_face:
1. únor 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vubec jsem nevedela, ze tu je takova diskuze - hlasim se k vam :slight_smile:
my se teprve snazime...
2. únor 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci, vítej u nás :slight_smile:
Snad to brzy klapne a objeví se // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ty jsi přímo z PB? :confused: :slight_smile:

A co vy ostatní? Kde jste? :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. únor 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek,

omlouvám se za absenci, ale nějak nebyl čas a ani nálada. :sweat_smile: Kubík na včerejšek strašně řádil takže jsem byla jak praštěná a včera jsem usnula u tv už po osmý. Ale před devátou mě vzbudil a tak byla kozina a zase spánek. To už jsem šla taky. V noci v půl druhý se mi začalo chtít na záchod, jenže Kubík ležel u mě a Davča v obýváku :angry: . Tak jsem ho šupla do postýlky jenže jak jsem předpokládala tak se vzbudil a začal natahovat. Jenže močák byl plný takže jsem ho čapla a šli jsme na záchod spolu. :grinning: Ani jsem nerosvicela jen jsem ho posadila na zem, koukal na mě jak z jara :sweat_smile: , vykonala jsem potřebu a šupajdili jsme zpátky do postýlky :grinning: . No a dnešní vstávačka byla v půl osmý. Jo a včera v 6 h :angry: . Na dnešek už to bylo lepší.

Jinak počasí hnus, humus, prostě strašný. Dopo jsme se váleli doma. Davča plnil spací plán statečně zároveň s Kubou :grinning: , no a já jsem vařila, uklízela a tak. Odpo jsme vyrazili do Písku do tesca na menší nákup (asi 1700,- :sweat_smile: ) a pak domů. Vyšlo to akorát na koupání a papání a spinkání.

Vůbec nevím, co budeme dělat zítra, jestli to bude s tím počasím stejný. :confused:

Zany dneska jsem koupila malýmu ten dessert od Nestlé jak jsi psala minule, tak mu ho zkusím zejtra dát. Jo a
dneska jsem uvařila malýmu rajskou. Podle receptu od holek z dubňátek a docela mu to šmakovalo. V týdnu jsem mu dělala svíčkovou ale tu moc nejedl. Jenže zrovna v ten den nejedl skoro nic. Asi ten zub, co se nám prořezává. :confused:

Luci zdravím a vítám tě. Berem každou posilu. Aspoň se nebudeme nudit. Né jako že bysme se nudily, ale bude to tu víc žít :wink:

Tak to je asi pro dnešek ode mě vše. Zdravíme všechny, mimískům posíláme pusinky a maminkám přejeme klidnou noc. Jo a Lucii přejeme brzké otěhotnění :dizzy_face:

P.S.: Zany tak příští týden Matylda prý stejně není. Jak jsou ty prázdniny tak je to zrušený. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, sokolko diky za privitani :slight_smile:
z PB nejsem, ale uz brzo budu
a dekuji za prani brzkeho otehoteni, ale uz citim, ze zitra prijde MS :frowning2:
zitra zase prijdu :wink: papa
3. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues,

Lucii není zač.... :wink:

Dnešní noc opět horor. Taťka se rozhodl, že zkusí spát s námi. Jenže v půl druhý se s nadáváním sebral a odešel opět do obýváku. 'Ráno mi oznámil, že to počítal a náš brouček byl za hodinu a půl vzhůru osmkrát :angry: . Fakt mazec. Ještě že aspoň ráno jsme vylezli až v půl osmý, jinak bych asi byla mrtvá. :confused: :sweat_smile:

Toť pro dnešek vše. Páček :dizzy_face:
3. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já jsem tenkrát taky měla pocit, že MS dostanu, protože mě bolelo břicho, ale nakonec se ta mrška už nedostavila :dizzy_face: A pak jsem ještě nějakou chvíli cítila jako bych to měla dostat a už jsem byla třeba ve 4. měsíci :wink:
Takže snad to klapne :dizzy_face:

Sokolko, co se mu chudinkovi děje??? :confused: :confused: :confused: Je mi tě líto :frowning2: Musím to zaťukat, ale my spíme celkem fajn :slight_smile:

Dneska bylo venku krásně, takže jsme vyrazili ven, Honzík se vyspinkal a pak jsme byli v solné jeskyni :slight_smile: Honzíkovi se tam evidentně líbilo :dizzy_face: Pak si tam hrál s hrabičkama a hrabal ty krystalky soli :dizzy_face: Už se těším na písek :grinning:
3. únor 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany mě moje mudra na alergo taky doporučila solné jeskyně a říkala, že až bude malýmu rok, takže tam můžeme chodit spolu. Tak uvidíme.

Jinak fakt doufám, že je to tím zoubkem, že takhle hrozně blbne. Je to takhle hrozný týden tak by to mohlo být ono. ale přes den je v poho. :confused: Nechci to zakřiknout, ale dneska už spí o hodinu dýl než normálně tak uvidíme kdy se poprvé probéře. Zítra dám vědět.
3. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky bobiny,

tak první vstávání bylo v půl jedenáctý, což je dobrý po těch minulých nocích, ale pak vstával co hodinu. Takže nic moc. Vylezli jsme v sedm.

Luci a jak dlouho se snažíte o mímo? :confused:
4. únor 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek