• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany to Kubík koukal na sezama a teď chtěl lalala takže posloucháme rádio, peru a vařim knedlíčkovou polívku. :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany ja jeste u policajtu nebyla :sweat_smile:
16. únor 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak je to ta lokalita nad nádražím :wink:
16. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám zítra přijede kamarádka z lednovek z Prahy a nevím co uvařit, aby to mohly i prckové... Já jsem teda věčně bez inspirace, ale na zítra obzvlášť :unamused:
16. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo uz vim, kde jsou pojicajti - jezdime tamtudy do Kauflandu :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš Luci, že to dáš dohromady :slight_smile: Za chvíli se tu budeš orientovat. Až budeš jezdit s kočárkem, tak budeš vědět o každé díře :grinning:

No půl hodina uběhla a Eli se hlásí...

Ukážu se nějak později :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany zatim papa :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: nene u chmelnice
16. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. děkuji za hlasy....mám jich stále málo nějak... :angry: bez šancí, ale co už... :sunglasses: :grinning:
Boni...vítám i já, a držím pěsti, aby už to bylo //, vyskytuji se tu sporadicky, ale v srdci vás stále mám-.... :grinning: :pensive:
Hale holky, souhlasim s corynou, to je strašný, jak se tu všechny znáte, teda....to bývalá pražanda fakt nemá šanc... :rolling_eyes: ale na druhou stranu někdy je lepší nevědět.... :grinning:
S těma plenama je to na pováženou! Vivat makro! a co my ubozí smrtelníci, kteří nemají ŽL? a nesmí se zúčastnit lovu na levné pleny v Makru? :confused: Nezbývá než kupovat draho! :angry:

jinak u nás už dva dni krásné spaníčko: hajinkali jsme až do 7.20! to je oproti minulýmu týdnu, kdy jsme vstaávali 2xv 5.50 docela úspěšné! A to chodíme prosím spinkat před večerníčkem..jako u Zany: když to protáhneme, tak řveme a řveme a jsme k neutěšení.... :unamused: se těm dětem divim, já být unavená, tak zavřu oči, padnu a spim... :sweat_smile:
16. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boni-tak to bydlis kousek na nami.my bydlime nad kolejema a vedle stalingradu chodime do tech potravin.taky mam znamy na Dise.v kuchyni tam je kamaradka Vladka,s tou jsem delala na hotelu a pak je tam michal vesely.

Luciii-ptas se jak mi je-to ted uz nic moc.vecer me navstevuji poslickove a nekdy to fakt stoji za to.uz me vsechno boli.nevydrzim dlouho chodit,ale ani sedet.kdyz uklizim,tak po 5 min davam pauzy a lapu po dechu.a jeste se ten konec tak hrozne tahne.den je jako tyden.nekdy bych si lehla a ne sla trajdet s jirikem ven.a spousty a spousty dalsiho.

zitra jdu na kontrolu,tak jsem zvedava,kolik bude mala vazit.uz bych chtela,aby vylezla.prvni termin mam za 12dni,tak by to mohlo klapnout.
16. únor 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě přijela ségra tak se zatím taky loučím. Jdu jí udělát kafe a jdu dodělat tu polívku. Jinak právě na mě zvonil balíkář a na chodbě jsem potkala chlapa, co bydlel u toho souseda nad náma co pořád chlastali, už jsme na ně volali i měšťáky a říkal mi že budemem mít konečně klid. Prý umřel. Měl infarkt a ten byt prý budou prodávat, tak jsem zvědavá, kdo se tam nastěhuje. :unamused:
16. únor 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirik.k: tak to se třeba někdy potkáme ja tam chodím s takovým hubenym psíkem :D s vipetkou ,prej i u vas bydlí někdo se dvěma! ale zahlídla sem je jen jendou ...
takže nashle v obchudku ;)
16. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul ono to makro není co bývalo. Sem tam je tam nějaká akce, ale jinak se tam moc nevyplatí jezdit. Hlavně se tam vše musí nakupovat ve velkém. Ty plenky jsou sice levnější, ale stejně jsou drahý, protože jsou to ty natahovací. Normální když mají v akci třeba v kaufu nebo v hypošce vycházejí kus tak kolem 4,1 a tyhle skoro 7 kč.
16. únor 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boni_ jé vipetka! bráška si teď zrovínka jednoho maličkého pořídil.... :wink: dám do albíčka foto...
16. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti neboj, za chvilku jí vyprdneš a bude dobře. :wink: Věřím že už se těším, já už jsem se taky těšila a to mi nebylo tak špatně jako tobě.
16. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bracula: fákt??? a nemá ho nahodou z uplnku??? to je supr ;) je to teda extra super kační pes ale ja ji miluju :D
16. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
SOkolka: fakt jo? tak to mne vlastně to že nenavštěvuji Makro vůbec nemrzí... :sunglasses: jsi mne uklidnila, moje závist přišla v niveč.... :grinning:
16. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
barculdo, tak to prrr - ja jsem taky byvala Prazanda a uz tu znam 3 holciny :wink: ze sraziku, jak jinak :slight_smile:
16. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to s tim dechem znam uz ted... sice je to brzo, ale asi je prcek moc velky :wink: tak hodne odpocivej - jak to jde! za chvilku uz budes mit po porodu a Adrianku v naruci :slight_smile:

holky, mam v albicku novou fotku - pupik roste :wink:
16. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii: :wink: Já už taky tři....všechny z kočárování.... :slight_smile: ale jedna o mě řekla, že prej tohle miluje: "tyhle starý matky! že prej jsem stará bréca! :angry: chá! holky, ve třiceti přece teprve začíná život, no ne? :grinning:
Jo a jinak znám lidi z práce, to je fakt, ale s těma teď holt moc nepokecám.... :slight_smile:
16. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii: jé ty jsi ale štíhlounká...! :slight_smile: Nakoukni na můj pupek v albíčku, jen na výletě, jak jsem tam u houpačky na Božím daru v sukni a tílku, ta je z 25 tt-tak skoro jako ty teď :wink: a uvidíš dále co tě ještě čeká... :pensive:
16. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bara: to jako vazne nebo jako vtip??? :fearful:
16. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro, ony jsou ty fotky malicke :confused:
16. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii, si na ně klikni a zvětší se ti, nebo ne??? :confused: mě se zvětšujou.... :wink:
Boni: to jako fakt....ale nepoudala to přímo mě do očí, to by si za rámeček nedala :grinning: , povídala to pak té jedné mé známé... no holt lidé jsou různí... :rolling_eyes:
16. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak promiň, jsou vážně nějaký malinkatý...nechápu :frowning2: já to přetahovala z fotoalba co mám na rodince a zřejmě jsem to stáhla takhle malý....zkusím to přetáhnout a větší....
16. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro, moc se nezvetsuji a houpacku jsem nenasla :fearful:
16. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
barac: teda to je dobrý :unamused: mas pravdu lidi sou ruzny... ja zas když reknu že bych ráda mimíse tak na mě valí keždej oči jestli sme vubec zdravá... a to před dvaceti lety by mě každej skoukla coto, že ejste nejme v tom... i časy se mění... jenže nemá ms kým si o tom moc pokecat, ještě že je ten koník! jen jenda moje kamarádka se snaží ale už má holčičku tak je to jiný... a holky v mém věku o mimčuani slyset! takže nemám komu zdelit svoje pocity... :frowning2: nelepsi je, když mi kamaráska řekla, že se ji pri pohledu na mimčo zvedne žaludek.... ta mě odrovnala. ale najdou se i lidi kterým to divný nepřijde a fanděj. :slight_smile:
16. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonifac, ja myslim, ze v PB je dost maminek tveho veku - te druhe tehulce (teda vlastne treti po jirikovi) tady je 23...

holky, musim se na chvilku od pb odlepit, tak zatim papa
16. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii: napraveno :wink: teď už ti to zvětšit pujde a jsou tam už i popisky :wink: takže houpajdu už možná u 25tt taky najdeš. na tý malý fotce jsi neměla šanic ji nalézt.... :wink:
16. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: vazne? tak to mam asi "pokrokovější" kamarádky :wink: zatím papa
16. únor 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek