• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Boni: tak tvoje "známá" je pěkný PAKO! jak tohle může vypustit z pus???? :cry: strašný! se mi zvedá žaludek z ní! :zipper_mouth: Na mimčo je každá ženská zralá jinak, no ne? já jsem ten tip, co řeší všechno ROZUMEM, takže touha po mimču ti byla u mne asi od 22, ale řešila jsem rozvod s bývalým, do toho jsem bydlela zpět u rodičů, potřebovala jsem si prostě pár věcí srovnat v hlavě a hlavně s novým přítelem zařídit bydlení,a bysme mohli tomu drobečkovi taky dát pořádnej "DOMOV" no kdybych měla čekat, až si na to vydělám tady v čechách, tak bych si nikdy mimčo neměla, takže jsme to vyřešili hypotékou a teď splácíme. No ale lepší než cpát prachy někomu do podnájmu. To jsme taky 2 roky v Praze dělali a kdybychom si vzali hypošku a koupili byt před dvěma-vlastně už třeba lety, tak to mohli být i daleko jiný ceny, no: ale co, zasejc jsme si to spolu "zkusili" a teď víme, že spolu fakt být chceme. No a Adámek je jen utvrzením toho našeho vztahu! :wink:
16. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bara: to je skvělý :slight_smile: je to poklad vid...
taky sem si potřebovala bejt jistá že je vseko jak má být s pritelem spolu chce ebýt a sme skvělý tým bydlet amme kde a nic neplatíme, finančnše na tom takly nejsme spatne a mam rodinu na kterou s emuzu spolehnout. Po mimcu moc touzim uz dlouho tak po tom co sme si vsecko spocetli a dukladně probrali sme se rozhodli že jeste poslední Ha na trui mesice a hurá na to! :slight_smile: pritel je fnatastickej a proziva to stejne jako já ... chudak smenou bude snad i rodit :slight_smile:
16. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: tak to je moc dobře! hou hou, ať už tam ty dvě // jsou! :wink: a poklad to je, ten největší ze všech pokladů! a když ty máš ještě super rodinu co tě podrží, paráda! :slight_smile: a já když byla těhu, tak byl taky přítel furt se mnou vzhůru, pořád mne sledoval a jednou taky prohlásil, že to prožívá, jakoby i on byl těhu :grinning: a to je dobře...
16. únor 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bony mi zase u kramu uvazujeme malou cernobilou civavu.vzdycky tak steka jako blazen.musi byt slyset siroko daleko.

Lucii-tak jsme se doma domluvili,ze adrianka se zmeni na danielku.zitra vezeme nasi civavku k manzelovi.tak doufam,ze si zadovadi a zadari se na naky stenatko.

Sokolko-taky dneska budu delat knedlickovou polivku.

jirik me uz zase premlouva at jdeme na skalku.tak nevim,jestli mam,nebo nemam.i kdyz tam si od nej odpocinu.doma musim hrat pexeso a bourat s autama a kdyz sme tam tak se ukaze jednou za hodinu,ze chce pit a nebo curat.a dneska by jsme meli dostat volnyho vstupa na priste,tak uvidim.

Sokolko ty jsi myslim psala,ze jsi tam jeste s malym nebyla,tak muzes kouknout na www.snecek.cz
16. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boni a kam jsi chodila do skoly,jestli nemame naky spolecny znamy treba.jsme skoro stejne stary,tak proto se ptam.
16. únor 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, si ze mě děláte srandu néééé kdo to má dočítat :sweat_smile: Vítám novou příchozí a přeji aby se brzo zadařilo, ještě si dost živě pamatuji jak sme se snažili my.Jinak hlásim, že je mi ok, ale přepadl mě nějakej uklízecí bacil až manžel tady kouká jestli sem se nezbláznila :grinning: :grinning: Budu muset zase dát foto nějak sme zase narostli.Sokolko močák chudinko.Holky omlouvám se, že vás zanedbávám, ale ted nějak sem trochu bez nálady, ale je už líp.
16. únor 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirik kolik ti je?????
16. únor 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jdu taky skouknout, co jste zase napovídaly, abych byla v obraze.

Boni - taky tě vítám a držím palce, aby se mimčo brzy uhnízdilo. Na okolí se vykašli, je to každýho věc, kdy se pro mimčo rozhodne. Jak to pozoruju, tak já jsem tu asi nejstarší, nedávno mi bylo 32.

Barculdo, ty řeši o starých matkách mě nechávají v klidu. Taky jsme se k mimču dopracovali postupně, nejdiriřív to byla dlouho škola, pak cestování, pak práce a pak už jsme oba dospěli k tomu, že mimčo chceme a zadařilo se :slight_smile:

Jirik: Danielka je taky moc pěkný jméno, v jednu chvíli jsem ho měla taky jako favorita ( i když i ta Adrianka není vůbec špatná).
16. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Boni vítej :slight_smile:
taky je u vás taková fůra sněhu? Já měla jet na návštěvu ke kámošce a raději, jsem návštěvu zrušila. Buhví jak to u nich vypadá se silnicí. A že bych chtěla se Sabkou někam žuchnout do strouhy, fakt ne :confused: A u nás sněží a sněží a silničáři tu ještě od rána nebyli :rolling_eyes:
16. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dotaz, nevíte o půjčovně masek ( kostýmů)? Funguje něco takového v Pb?
16. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem zase tady :wink: aspon vidite, ze ja doma net nastalo mit nemuzu :grinning: zlaty notebook jen vecer,to clovek aspon neco udela :sunglasses:

baro jdu na fotky kouknout :slight_smile:
16. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla sme na obídku, byl fuj guláš :slight_smile:

jiriku chodila sme na pátou základku a pak na waldorf gympl :slight_smile:

tak holky ze snažilek mě ulidnujou užer by to mohlo být uhnizdování tak doufám.. včera sme celkem promrzla otiz tak se bojim ze by to mohlo být tim...
špinila ste některá při "uhnizdování" ?
16. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baro, zda se mi, ze pupik mam jako ty ve 25.tt a reknu ti, ze si ten velky jeste nedokazu predstavit - holky, jak se da "utahnout"? :sweat_smile:

cory, ahoj, ja o nicem takovem nevim...
16. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
coryna: něco se dá pujcit v divadle a taky bylo něco v bohutíně pokud vím la enevím přesně kdo to mel nebo kde to měl...
16. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jedu ve tři pro zimní koelčka do auto poly... mame nov yauto aje na letnácích.. to byla jizda rano do práce :(
16. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonifac, gulas bych si taky dala :wink: ja tu mam rybu a ne ze bych na ni mela dneska chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: no nebyl moc pozivatelnej :/ vymenila bych si to : )
16. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
boni, no tak fuj gulas nechci,to diky, ale treba vcera jsem mela v restauraci veprove na paprice s houskovym knedlikem a to bych si dala hned - jenze ho neumim - nemate recept?

a holky, neumite nahodou vkladat inzeraty na mimibazar? ja tam jsem zaregistrovana, ale nevim, jak pridat inzerat :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: zkus vareni.cz tak je toho sposuta spousta!
ale mimibazar nevím :( nemají nejakou malinoku tajnou ikonku? to je normálka...
16. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
boni, mozna je malinka, ale spis jsem slepa :sweat_smile: a ze jsem se snazila na to prijit :wink: no neva, zany vi, jak na to, ta mi poradi, az prijde :wink:
16. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda vy jedete... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás se spí :slight_smile: Honzíka jsem uspala a Eliška usnula pod hrazdičkou v postýlce :slight_smile: Čekám na manžu a dáme si oběd :wink:

Barcul - no to je teda síla! Prý ve 30 stará bréca!!! :angry:
Boni - no každý má jiné potřeby a touha po dítěti přijde u každého jinak :wink: Takže se na okolí vykašli!!! Podívej na mě, já mám v 28 dokonce 2 :grinning: Prostě dvojmatka jako vyšitá :grinning:

No manža je doma :wink: a Eli tam sebou mrská... :unamused:
16. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak jste se tu holky o vikendu bavily o knedlikach, tak ja teda bramb. jeste nedelala, ale houskovy delam domaci - testo mi udela pekarna, v ni to i vykyne a pak je jen upatlam a hodim do vrouci vody... :slight_smile:
16. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: jen me mrzi, že neznám žádnou spolusnažilku ... se kterou by se dlaokočárkovat a předtím funet s pupkem :grinning:

lici: to ma steda zarizeny ;)
16. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - když jsi přihlášená, tak vpravo pod svým jménem jsou další řádky a mezi nimi je i "NOVÁ INZERTNÍ FOTOGRAFIE" :wink: Tak to otevřeš a pak už pojedeš dál :wink: Fotka tam být ani nemusí...
16. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Boni - neboj, třeba se s někým seznámíš tady a nebo pak na předporodním kurzu :wink:
16. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - já dělám slepici na paprice :wink: Ale základ by byl v podstatě stejný... Maso jako maso :slight_smile:
16. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu nám ohřát oběd :slight_smile:
zany a mate i lehatko? zajimalo by mne, zda ho vyuzijeme...

ja mela prani mit prvni mimi do 30 a snad to vyjde :slight_smile: kazdy to citi jinak a ne kazdy ma podminky pro to mit mimi zrovna v te dobe, kdy ma nejsilnejsi materske pudy... a kdyz se to vsechno sejde, tak neni duvod, proc otalet :wink:
boni ja mam v PB kamaradku, ktera je snazilka, jednou za cas sem zajde - tak treba budes kocarkovat s ni :wink:

zany diky za radu :slight_smile:
a jak se teda dela slepice na paprice? :wink:
16. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazdopadne jak rika zany, nejpozdeji na cviceni pro tehotny ci na predporodnim kurzu se s tehulkama seznamis :slight_smile: je fakt, ze snazilky se hledaji hure, na tech to nepoznas a vetsinou to ani nevytrubuji do sveta, ze se snazi :wink: ale pak je tu prece konik a na nem snazilek spousta :wink:
16. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek