Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
bonifac
16. únor 2009
luci: no trosku spoliham na kurz 😉 a je v pb nejak cviceni pro tehulky?
luccii
16. únor 2009
boni jasne ze je - ja kdyz hledala, tak jsem nasla 2 kurzy 🙂 ja chodim uz od cca 18.tt
bonifac
16. únor 2009
tak to je supr 🙂 ja sme se po tom zatím nepídila... ale je dobrý to vedet,že jo 😉 kazdopadně chci chodit plavat ... nedavn osme po dlouhy dobe byla na nasem bazeně a moc mě to bavilo 😃 dokud teda nenaběhli lidi...
luccii
16. únor 2009
ja tam ted nechodim -bojim se infekce... ale ani mi to nevadi - mne je stejne v zima moc velka zima 😉
bonifac
16. únor 2009
luci: no zima je tam festovní .... to je pravda...ten bazen se da pouzit jen pokud vylezes z páry ale tam te porzmenu priduseji 😃
luccii
16. únor 2009
ja paru moc nemusim, plavu rada, ale v teple vode a teplem pocasi 😉
bonifac
16. únor 2009
nojo už aby to bylo tady!!!
luccii
16. únor 2009
ja mam snih rada, ale jen na koukani, venku mrznu 😉
bonifac
16. únor 2009
mě se taky moc líbí, teřba v tý kouli zavřenej nebo v televizi ale venk uradej teplíčko, už se tesim na jaro v tomhle se nedá nic...
luccii
16. únor 2009
boni 😃

tak jsem se pustila do te ryby a teda nic moc, asi se necim lepsim dorazim :-p a to ta mrcha jeste ztratila 2/3 sve vahy na panvicce ]-(

dneska se jedeme kouknout na kocarky, tak jsem zvedava, jaky nam nakonec bude vyhovovat vic 🙂
zanyautor
16. únor 2009
Tak jsem nás objednala na vítání občánků a půjdeme v dubnu 🙂 Půjde i Elišky sestřenice 😉

Já jsem chodila na to plavčo pro těhule a to bylo fajn 😉 Voda je hlídaná, když tam plavou prckové a i teplá 🙂
zanyautor
16. únor 2009
Luci - já jí dělám tak, že dám vařit slepici do papiňáku, osolím vodu, přidám tam k tomu bobkový list, trochu nového koření a celého pepře a vařím do změknutí. Pak masi vyndám, oberu a mezitím si udělám na oleji jíšku (někdo dělá i cibulovou, ale já ne), pak k tomu přidám sladkou papriku, rychle zamíchám a zaleju tím teplým vývarem. Pak to dohustím, dochutím přileju trochu smetany, šoupnu tam maso a hotovo 🙂
Nic to není 🙂 🙂 🙂
luccii
16. únor 2009
zany, ja tomu verim, ze ta voda je hlidana, ale ja se proste bojim, protoze na kvasinky jsem nachylna, a tak se vode radsi vyhybam - ani doma se nekoupu nalozena ve vane...

diky za recept - no jen me odrazuje cisteni slepice a jeji obirani -jsem desnej lenoch 😉 ale dala bych, to jo 🙂

tak ja cekam na manzela, az prijede, sbalime se a jedeme se kouknout na kocarky 🙂
zanyautor
16. únor 2009
Luci - já jsem na to taky náchylná a musím říct, že za celou dobu co jsem tam chodila jsem byla v pořádku 🙂

Můžeš to udělat i z kuřete, akorát ho nemusíš dávat do papiňáku 😉 U nás to pak obírá manža, mě to vadí :-p

No já nakojím Eli a vyrazím k mamce. Má příští týden narozky, tak chci aby si vybrala něco... Mám tu katalog šperků z chir. oceli a kamarádka to bude ve čt objednávat, tak třeba se jí něco zalíbí... Jukněte sem 😉
http://www.tribalpiercing.cz/
Akorát k tomu mám lepší ceny, zhruba o 90 kč nižší 😉
zanyautor
16. únor 2009
Luci - tak ať dobře pořídíte 😉
jirik.k
16. únor 2009
Misso me bylo v lednu 24
bonifac
16. únor 2009
uf tak sem doma 🙂 mam info ze tenhle tyden budou hlidat v praci internet, tak se musim chovat slusne :-N
miissa
16. únor 2009
Jirik já, že si psala, že ste s Boni skoro stejně staré a tak to si rok ode mě 😃 😃 a já myslela, že sem tady jediná :-N
bonifac
16. únor 2009
holky ot me delate radost ze ste vrtevnice 🙂
miissa
16. únor 2009
Boni jak si psala, že na tebe koukáj divně, že chceš miminko tak vim o čem mluvíš.Já chtěla mimčo od 20 a to na mě koukáli jak na totál blázna, ale je dost lidí kdo to chápe. 😃 😃 😃
bonifac
16. únor 2009
missa no ja mela driv plan ze pujdu k maturite tehu...to byl teprve kukuc ale dost lidi me podporuje to je pravda 🙂
miissa
16. únor 2009
já taky podporuji 😃 😃 A jaké je tvé jméno?
bonifac
16. únor 2009
misa : jana 🙂
miissa
16. únor 2009
jak si se ptala na to špinění.Já sem s těhu už nepočítala a měla sem všechny příznaky na příchod ms a den před tim než sem to měla dostat sem si udělala test a bylo jasno. 😃 😃 jen sem měla rozházený nálady to bylo jediné divné
bonifac
16. únor 2009
misa: no ja sem taky jak na houpace,to spineni uz nastetsu ustalo ale nastali chute malem sem vykoupila alberta 😃 tak to vypadá na mrchu 😞
miissa
16. únor 2009
No uvidíš já sem na to moc myslela a nic a pak sem vypla a když sem to nečekala bylo 😃
bonifac
16. únor 2009
misa: snazkime s eprvni mesic na to se neda nemyslet 🙂 no uvidím dalsi mesic uz to asi tolik recit nebudu kdyz to nevjyde ted 🙂
miissa
16. únor 2009
já to neřešila první měsíce.A pak jo a až ted sem na to nemyslela páč bylo plno jiných starostí a to asi bylo dobře
bonifac
16. únor 2009
jak dlouhoste se snazili???
miissa
16. únor 2009
no když to sečtu celkově až do té doby co sme počali něco málo přes dva roky

Začni psát odpověď...

Odešli