• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
luci: no trosku spoliham na kurz ;) a je v pb nejak cviceni pro tehulky?
16. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
boni jasne ze je - ja kdyz hledala, tak jsem nasla 2 kurzy :slight_smile: ja chodim uz od cca 18.tt
16. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je supr :slight_smile: ja sme se po tom zatím nepídila... ale je dobrý to vedet,že jo ;) kazdopadně chci chodit plavat ... nedavn osme po dlouhy dobe byla na nasem bazeně a moc mě to bavilo :grinning: dokud teda nenaběhli lidi...
16. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam ted nechodim -bojim se infekce... ale ani mi to nevadi - mne je stejne v zima moc velka zima :wink:
16. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: no zima je tam festovní .... to je pravda...ten bazen se da pouzit jen pokud vylezes z páry ale tam te porzmenu priduseji :D
16. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja paru moc nemusim, plavu rada, ale v teple vode a teplem pocasi :wink:
16. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo už aby to bylo tady!!!
16. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam snih rada, ale jen na koukani, venku mrznu :wink:
16. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se taky moc líbí, teřba v tý kouli zavřenej nebo v televizi ale venk uradej teplíčko, už se tesim na jaro v tomhle se nedá nic...
16. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
boni :grinning:

tak jsem se pustila do te ryby a teda nic moc, asi se necim lepsim dorazim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ta mrcha jeste ztratila 2/3 sve vahy na panvicce :angry:

dneska se jedeme kouknout na kocarky, tak jsem zvedava, jaky nam nakonec bude vyhovovat vic :slight_smile:
16. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem nás objednala na vítání občánků a půjdeme v dubnu :slight_smile: Půjde i Elišky sestřenice :wink:

Já jsem chodila na to plavčo pro těhule a to bylo fajn :wink: Voda je hlídaná, když tam plavou prckové a i teplá :slight_smile:
16. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - já jí dělám tak, že dám vařit slepici do papiňáku, osolím vodu, přidám tam k tomu bobkový list, trochu nového koření a celého pepře a vařím do změknutí. Pak masi vyndám, oberu a mezitím si udělám na oleji jíšku (někdo dělá i cibulovou, ale já ne), pak k tomu přidám sladkou papriku, rychle zamíchám a zaleju tím teplým vývarem. Pak to dohustím, dochutím přileju trochu smetany, šoupnu tam maso a hotovo :slight_smile:
Nic to není :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, ja tomu verim, ze ta voda je hlidana, ale ja se proste bojim, protoze na kvasinky jsem nachylna, a tak se vode radsi vyhybam - ani doma se nekoupu nalozena ve vane...

diky za recept - no jen me odrazuje cisteni slepice a jeji obirani -jsem desnej lenoch :wink: ale dala bych, to jo :slight_smile:

tak ja cekam na manzela, az prijede, sbalime se a jedeme se kouknout na kocarky :slight_smile:
16. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - já jsem na to taky náchylná a musím říct, že za celou dobu co jsem tam chodila jsem byla v pořádku :slight_smile:

Můžeš to udělat i z kuřete, akorát ho nemusíš dávat do papiňáku :wink: U nás to pak obírá manža, mě to vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No já nakojím Eli a vyrazím k mamce. Má příští týden narozky, tak chci aby si vybrala něco... Mám tu katalog šperků z chir. oceli a kamarádka to bude ve čt objednávat, tak třeba se jí něco zalíbí... Jukněte sem :wink:
http://www.tribalpiercing.cz/
Akorát k tomu mám lepší ceny, zhruba o 90 kč nižší :wink:
16. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - tak ať dobře pořídíte :wink:
16. únor 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misso me bylo v lednu 24
16. únor 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf tak sem doma :slight_smile: mam info ze tenhle tyden budou hlidat v praci internet, tak se musim chovat slusne :sweat_smile:
16. únor 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirik já, že si psala, že ste s Boni skoro stejně staré a tak to si rok ode mě :grinning: :grinning: a já myslela, že sem tady jediná :sweat_smile:
16. únor 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ot me delate radost ze ste vrtevnice :slight_smile:
16. únor 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boni jak si psala, že na tebe koukáj divně, že chceš miminko tak vim o čem mluvíš.Já chtěla mimčo od 20 a to na mě koukáli jak na totál blázna, ale je dost lidí kdo to chápe. :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
missa no ja mela driv plan ze pujdu k maturite tehu...to byl teprve kukuc ale dost lidi me podporuje to je pravda :slight_smile:
16. únor 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky podporuji :grinning: :grinning: A jaké je tvé jméno?
16. únor 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa : jana :slight_smile:
16. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak si se ptala na to špinění.Já sem s těhu už nepočítala a měla sem všechny příznaky na příchod ms a den před tim než sem to měla dostat sem si udělala test a bylo jasno. :grinning: :grinning: jen sem měla rozházený nálady to bylo jediné divné
16. únor 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa: no ja sem taky jak na houpace,to spineni uz nastetsu ustalo ale nastali chute malem sem vykoupila alberta :grinning: tak to vypadá na mrchu :frowning2:
16. únor 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíš já sem na to moc myslela a nic a pak sem vypla a když sem to nečekala bylo :grinning:
16. únor 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa: snazkime s eprvni mesic na to se neda nemyslet :slight_smile: no uvidím dalsi mesic uz to asi tolik recit nebudu kdyz to nevjyde ted :slight_smile:
16. únor 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to neřešila první měsíce.A pak jo a až ted sem na to nemyslela páč bylo plno jiných starostí a to asi bylo dobře
16. únor 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouhoste se snazili???
16. únor 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když to sečtu celkově až do té doby co sme počali něco málo přes dva roky
16. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek