• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
frcim k nasim.... bude uzený ;) zatim papa
16. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.
Hlásím, že jsme v pořádku, jenom zase nestíhám:slight_smile: Je to fakt síla. Když si sednu k pc, tak stihnu akorát kouknout na meilíky a nic víc, maximálně jenom juknout na kolikáté jste stránce :grinning:

Boni - taky tě tu vítám :slight_smile:

Zany - koukala jsem na Vaše fotečky, jsou moc krásné. A malá krásně pase koníčky.

Holčiny, já nesmím vidět malé miminko, hned bych si přála druhé mimi :pensive: :pensive:

NO, tak už je tady po mě zase scháňka, tak musím. Moc se opatrujte a hlavně buďte všici zdraví.

Jindul
16. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a Sokolko, tak už taky vím, odkud tě více znám. Já celých 7 let dojížděla do Prahy, jezdila jsem z Jiráskáčů a většinou jsem si kupovala jeden nejmenový bulvár hned ráno, tedy pokud jste už měli noviny. A buď tam byl takový pán, nebo paní a pak poslední roky ty :slight_smile: Tedy jestli si to byla ty hned ráno v 5 :grinning:
16. únor 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tož kde jste? :confused:

Já byla u té mamky, pak jsme si dali večeři a šli koupat děti :wink: Honzík ještě nespí, ale zatím nevylézá... Eli tam ještě hekala, ale zatím je tam klid :wink:
16. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul - to tam určitě strašila Sokolka takhle po ránu :grinning:
16. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem tady :grinning:
16. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aspoň někdo :slight_smile:
16. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

my tu odpo měli dědu a hned se s námi domluvil, že si zítra zase veme Kubíka. :slight_smile: Ráno ho tam odvezeme a odpo si pro něj přijedeme. To víte, je zima tak má děda roupy :grinning: , v tomhle počasí se nedá nic dělat. Ale mě to nevadí, pokud si ho nebude brát 3x týdně :sweat_smile: . Jsem prostě sobec, no a hlavně nejsem na to zvyklá, aby byl pořád pryč. :sweat_smile:

Jindul no já jsem dělala od půl osmé, ale když šéfík potřeboval otevřít, třeba když jeli na hory a tak, tak jsem nastoupila já. No a to jsem tam byla od čtvrt na pět. :sweat_smile: Fakt mazec. Doufám, že jsem na tebe nebyla nepříjemná, protože takhle po ránu mě kolikrát lidi sr..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky teda vy jste toho nakecaly, že nevím, na co mám reagovat.

My jsme teda otěhotněli hned na poprvé, ale je fakt, že upnutej k tomu byl D a mě to bylo celkem jedno. Já jsem si spíš z toho dělala srandu, že určitě na poprvé do toho nepřijdeme. Takže jsem fakt koukala, když jsem byla v tom. :grinning:

Marti díky za odkaz :wink: . Bysme se někdy mohly domluvit až bude čásek a mohly bysme tam s klukama na dopoledne zajít spolu. Ty jo teď mi vlastně dochází, že ty budeš za chvíli rodit,no tak to asi o nějakej měsíc budem muset odložit :sweat_smile:

Zany tak to když půjdete na vítání i s Mončou, tak jim můžete dát ty stejné šatičky a budou jak dvojčátka :grinning:
16. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bony - já třeba u druhýho těhu věděla hned, že jsem v tom! Ještě mi ani nemohl vyjít test a už mi bylo na blití!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U Honzíka to taky vypadalo na MS, bolelo mě v podbřišku jako bych to měla dostat a ono už nic :grinning:
16. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já ti dám strašila. :angry: Já vim, že jsem strašidlo, ale nestrašim :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - já ti mám takový pocit, že jsme tam za tebou po nějaké pařbě byli nebo ne? :confused: :grinning:

Jinak ty šatičky jsou 6-9 měsíců... Nevím jak budou Eli, ale Monča je prcek, tak té nebudou určitě... :wink:
16. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no možná že jo, oni tam chodili všichni po pařbách, ale většina lidí si to pak nepamatovala :grinning: . Takže já jsem musela vstávat brzy a vy jste šli teprve spát. :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík vyšel na druhý pokus, Eliška na první :slight_smile:
16. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Zany jak jste šikovný. D si takhle dělal srandu se známý, když se snažili, že ať prej klidně přijde, když to ten její neumí, že je to brnkačka :grinning: Dělá machry,když mu to na poprvé višlo. :grinning: Jsem mu řekla, že jsem zvědavá až se začneme snažílkovat o druhé jakej bude machr potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany prej aspon někdo :cry: Jo já pokusy no asi bych se nedopočítala :grinning:
16. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to manža může házet machry, když nám to pokaždé šlo :grinning: O mě se otřou trenky a jsem v tom :grinning:
16. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš to, :grinning: Miso vám se to nakonec taky povedlo, tak co :wink:

Zany máš nějakou antikoncepci? :confused:
16. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky :slight_smile: tak jsme se byli kouknout na ty kocarky a oni tam ten jeden nemeli! a to mi pan po mailu psal, ze ho maji - no meli, ale jen trojkombinaci... kazdopadne to stejne asi vyhraje ten druhy, na nej pry nejsou stiznosti... ale byla jsem zklamana, ze jsem si tamten nemohla vyzkouset, on ma hezci barvu :wink: (ale zase je sirsi a vic by nam tu prekazel)
16. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teď ne... Ale mám přijít v půlce dubna, půjdu na UTZ a nechám si dát Mirenu :wink:
16. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no a kterej vyhrál? :confused:
16. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany mě jí Matoušek taky nabízel, ale jelikož je na 5 let tak jsem řekla, že ne. To si myslím, že zadělávat začneme dřív. Já jsem zkoušela ty náplasti a byli na prd. Takže od září jsem bez, ale asi před 14 dny jsem mu volala, abych mu to teda řekla, brzo co :sweat_smile: , no a on mi říkal, že by mi mohl napsat ty antikoncepční kroužky. Tak jsem nahlodaná. Ale i když jsem si o tom na netu četla tak mi to přijde takový divný.
16. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso jak jsem to tak četla, tak ty začínáš uklízet? To jsou příznaky přípravy hnízda na příchod potomka. :wink:
16. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko ty používala kamarádka tak mi o nich referovala a já osobně bych do nich nešla
16. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko no sem jak posedlá, ale nejde tomu se ubránit
16. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso povídej... Mě to totiž přijde takový divný. Zavedu si nějakou gumičku a co. Myslím si, že už jen ten pocit že tam je mi bude vadit, dále si nedovedu představit kdyby se třeba při sexu hnul dovnitř, nebo by vypadl a vůbec. :unamused:
16. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík si tam ještě vykládá a zpívá :slight_smile: Teda ale měl by spát :angry: :confounded:
Eliška zase diriguje... :confounded:

Sokolko - jemu je to asi jedno, že to nevěděl, ne? A co ty injekce? Švagrovka si jí teď nechala píchnout a pak jde taky do tělíska :wink:
16. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty mi nenabídl, tak se ho zkusím zeptat. Protože pak už mi fakt nic nezbývá. Po práškách mi bylo tak blbě, že jsem si myslela, že jsem v tom. :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zkus to :wink: Pak už ti zbývají jedině pláštěnky :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - na porod máš ještě habakuk času!!! Tož neblbni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko jo jo kámoška řikala, že kroužek při sexu vyskočil a oni si toho vždy všimhli až po docela masakr :grinning: a prej to cítit neni, že tam je.A kolik prášků si zkusila já vyzkoušela patery než sme našli ty co mi sedli.Zany já vim, ale prostě mám potřebu úklidu :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek