Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
bonifac
16. únor 2009
frcim k nasim.... bude uzený 😉 zatim papa
jindulina
16. únor 2009
Ahoj holčiny.
Hlásím, že jsme v pořádku, jenom zase nestíhám🙂 Je to fakt síla. Když si sednu k pc, tak stihnu akorát kouknout na meilíky a nic víc, maximálně jenom juknout na kolikáté jste stránce 😃

Boni - taky tě tu vítám 🙂

Zany - koukala jsem na Vaše fotečky, jsou moc krásné. A malá krásně pase koníčky.

Holčiny, já nesmím vidět malé miminko, hned bych si přála druhé mimi |-| |-|

NO, tak už je tady po mě zase scháňka, tak musím. Moc se opatrujte a hlavně buďte všici zdraví.

Jindul
jindulina
16. únor 2009
JO a Sokolko, tak už taky vím, odkud tě více znám. Já celých 7 let dojížděla do Prahy, jezdila jsem z Jiráskáčů a většinou jsem si kupovala jeden nejmenový bulvár hned ráno, tedy pokud jste už měli noviny. A buď tam byl takový pán, nebo paní a pak poslední roky ty 🙂 Tedy jestli si to byla ty hned ráno v 5 😃
zanyautor
16. únor 2009
Tož kde jste? =-)

Já byla u té mamky, pak jsme si dali večeři a šli koupat děti 😉 Honzík ještě nespí, ale zatím nevylézá... Eli tam ještě hekala, ale zatím je tam klid 😉
zanyautor
16. únor 2009
Jindul - to tam určitě strašila Sokolka takhle po ránu 😃
miissa
16. únor 2009
já sem tady 😃
zanyautor
16. únor 2009
Aspoň někdo 🙂
sokolka
16. únor 2009
Ahojky

my tu odpo měli dědu a hned se s námi domluvil, že si zítra zase veme Kubíka. 🙂 Ráno ho tam odvezeme a odpo si pro něj přijedeme. To víte, je zima tak má děda roupy 😃 , v tomhle počasí se nedá nic dělat. Ale mě to nevadí, pokud si ho nebude brát 3x týdně :-N . Jsem prostě sobec, no a hlavně nejsem na to zvyklá, aby byl pořád pryč. :-N

Jindul no já jsem dělala od půl osmé, ale když šéfík potřeboval otevřít, třeba když jeli na hory a tak, tak jsem nastoupila já. No a to jsem tam byla od čtvrt na pět. :-N Fakt mazec. Doufám, že jsem na tebe nebyla nepříjemná, protože takhle po ránu mě kolikrát lidi sr..... :-p

Holky teda vy jste toho nakecaly, že nevím, na co mám reagovat.

My jsme teda otěhotněli hned na poprvé, ale je fakt, že upnutej k tomu byl D a mě to bylo celkem jedno. Já jsem si spíš z toho dělala srandu, že určitě na poprvé do toho nepřijdeme. Takže jsem fakt koukala, když jsem byla v tom. 😃

Marti díky za odkaz 😉 . Bysme se někdy mohly domluvit až bude čásek a mohly bysme tam s klukama na dopoledne zajít spolu. Ty jo teď mi vlastně dochází, že ty budeš za chvíli rodit,no tak to asi o nějakej měsíc budem muset odložit :-N

Zany tak to když půjdete na vítání i s Mončou, tak jim můžete dát ty stejné šatičky a budou jak dvojčátka 😃
zanyautor
16. únor 2009
Bony - já třeba u druhýho těhu věděla hned, že jsem v tom! Ještě mi ani nemohl vyjít test a už mi bylo na blití!!! 😃 :-p

U Honzíka to taky vypadalo na MS, bolelo mě v podbřišku jako bych to měla dostat a ono už nic 😃
sokolka
16. únor 2009
Zany já ti dám strašila. ]-( Já vim, že jsem strašidlo, ale nestrašim 😉 😃 :-p
zanyautor
16. únor 2009
Sokolko - já ti mám takový pocit, že jsme tam za tebou po nějaké pařbě byli nebo ne? =-) 😃

Jinak ty šatičky jsou 6-9 měsíců... Nevím jak budou Eli, ale Monča je prcek, tak té nebudou určitě... 😉
sokolka
16. únor 2009
Zany no možná že jo, oni tam chodili všichni po pařbách, ale většina lidí si to pak nepamatovala 😃 . Takže já jsem musela vstávat brzy a vy jste šli teprve spát. :-N
zanyautor
16. únor 2009
Honzík vyšel na druhý pokus, Eliška na první 🙂
sokolka
16. únor 2009
No vidíš Zany jak jste šikovný. D si takhle dělal srandu se známý, když se snažili, že ať prej klidně přijde, když to ten její neumí, že je to brnkačka 😃 Dělá machry,když mu to na poprvé višlo. 😃 Jsem mu řekla, že jsem zvědavá až se začneme snažílkovat o druhé jakej bude machr potom :-p
miissa
16. únor 2009
Zany prej aspon někdo 😢 Jo já pokusy no asi bych se nedopočítala 😃
zanyautor
16. únor 2009
No to manža může házet machry, když nám to pokaždé šlo 😃 O mě se otřou trenky a jsem v tom 😃
sokolka
16. únor 2009
No vidíš to, 😃 Miso vám se to nakonec taky povedlo, tak co 😉

Zany máš nějakou antikoncepci? =-)
luccii
16. únor 2009
kuk holky 🙂 tak jsme se byli kouknout na ty kocarky a oni tam ten jeden nemeli! a to mi pan po mailu psal, ze ho maji - no meli, ale jen trojkombinaci... kazdopadne to stejne asi vyhraje ten druhy, na nej pry nejsou stiznosti... ale byla jsem zklamana, ze jsem si tamten nemohla vyzkouset, on ma hezci barvu 😉 (ale zase je sirsi a vic by nam tu prekazel)
zanyautor
16. únor 2009
No teď ne... Ale mám přijít v půlce dubna, půjdu na UTZ a nechám si dát Mirenu 😉
sokolka
16. únor 2009
Luci no a kterej vyhrál? =-)
sokolka
16. únor 2009
Zany mě jí Matoušek taky nabízel, ale jelikož je na 5 let tak jsem řekla, že ne. To si myslím, že zadělávat začneme dřív. Já jsem zkoušela ty náplasti a byli na prd. Takže od září jsem bez, ale asi před 14 dny jsem mu volala, abych mu to teda řekla, brzo co :-N , no a on mi říkal, že by mi mohl napsat ty antikoncepční kroužky. Tak jsem nahlodaná. Ale i když jsem si o tom na netu četla tak mi to přijde takový divný.
sokolka
16. únor 2009
Miso jak jsem to tak četla, tak ty začínáš uklízet? To jsou příznaky přípravy hnízda na příchod potomka. 😉
miissa
16. únor 2009
Sokolko ty používala kamarádka tak mi o nich referovala a já osobně bych do nich nešla
miissa
16. únor 2009
Sokolko no sem jak posedlá, ale nejde tomu se ubránit
sokolka
16. únor 2009
Miso povídej... Mě to totiž přijde takový divný. Zavedu si nějakou gumičku a co. Myslím si, že už jen ten pocit že tam je mi bude vadit, dále si nedovedu představit kdyby se třeba při sexu hnul dovnitř, nebo by vypadl a vůbec. :-|
zanyautor
16. únor 2009
Honzík si tam ještě vykládá a zpívá 🙂 Teda ale měl by spát ]-( :-S
Eliška zase diriguje... :-S

Sokolko - jemu je to asi jedno, že to nevěděl, ne? A co ty injekce? Švagrovka si jí teď nechala píchnout a pak jde taky do tělíska 😉
sokolka
16. únor 2009
Ty mi nenabídl, tak se ho zkusím zeptat. Protože pak už mi fakt nic nezbývá. Po práškách mi bylo tak blbě, že jsem si myslela, že jsem v tom. :-N
zanyautor
16. únor 2009
Zkus to 😉 Pak už ti zbývají jedině pláštěnky 😃 😃 😃
zanyautor
16. únor 2009
Míšo - na porod máš ještě habakuk času!!! Tož neblbni :-p
miissa
16. únor 2009
Sokolko jo jo kámoška řikala, že kroužek při sexu vyskočil a oni si toho vždy všimhli až po docela masakr 😃 a prej to cítit neni, že tam je.A kolik prášků si zkusila já vyzkoušela patery než sme našli ty co mi sedli.Zany já vim, ale prostě mám potřebu úklidu :-N