• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Míšo a nechceš přijít i k nám :grinning:
16. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, myslim, ze ten krouzek mela nase nove prichozi z dnesniho rana - muzes se ji na nej zeptat :wink:
16. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Zany jak si uhodla, že nechci :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jsi ale ošklivá! :angry: :grinning: :grinning: Tak si teda uklidím sama... :unamused:
16. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ac se mi puvodne tenhle typ houpacich kocarku s kosikem nelibil, nej mi pro nase mimi prijde Inglesina Magnum - je to kvalitni kocarek, ktery se pry neporouchava - je to kombinace, ale ten sportak nevypada moc dobre...
16. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - kamarádka tu Inglesinu má a je s ní spokojená :slight_smile: Teda mají jí dvě kamarádky :slight_smile:
No sporťák už se mi taky nelíbí, ale třeba pořídíte jiný nebo pak golfky :wink:

A kde jste byli Luci?
16. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany dej pokoj s pláštěnkou, tu jsme zkusili jednou a měli jsme z toho jen prču :grinning:
Miso já když jsem kojila,tak jsem měla cerazete ty jsou pro kojící a až na to, že jsem krámovala skoro pořád, tak dobrý. No a když jsem v srpnu přestala kojit tak jsem najela na ty co jsem měla před těhu a bylo mi blbě od žaludku, do toho mi vadili různé pachy a tak. Takže mi mudrák řekl, že mi prostě vadí ty tabletky a zkusili jsme ty náplasti. Prý super až na to, že mi vůbec nedrželi, takže skoro 400,- během jednoho dne v pr.. a to jsem to měla mít na měsíc :sweat_smile: .
16. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak uvidíte. Třeba fakt ten sporťák pak pořídíte jinej, jak píše Zany. My jsme měli trojkombinaci a taky jsme koupili pak jinej spoťák. :wink:
16. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, byli jsme v Detskym ruzku - to je obchod na Praze 5
16. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - my když poprvé použili s manžou pláštěnku, tak jsme se u toho taky tleili jako blbci :grinning:
16. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no budeš muset :grinning: Sokolko měla si zkusit chloe oni sou děsně šetrné je to pro ženské jako ty co jim vadí ty tablety páč sou silné.
Tak to já sem ráda, že už kočárek i takové ostatní věci máme :grinning:
16. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen mi ten kocarek prijde relativne drahy na to, abych ten sportak vubec nevyuzila - takze doufam, ze aspon chvili by vyuzitelny byl...
16. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a doufám, že prča byla až po nebo před a né při :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu hodit sprchu a spát. Ať se aspoň na dnešek vyspím :slight_smile:

Dobrou :dizzy_face:
16. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso co je chloe? :confused: Prča byla před a nakonec jsme jí nepoužili. :grinning:
16. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brou Zany já budu mít Hause tak se taky rozloučím
16. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sou prášky, ale moc šetrné, ale za zkoušku stojí
16. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso díky juknu na net. :wink:
16. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dobrou a hezke sny vam i prckum :dizzy_face:
16. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda vy drbny :wink: kdo to má dočítat :sweat_smile: :grinning:

Bonifáci, vítám tě a přeju ať jsi brzy těhulka :dizzy_face:

Sokolko, to je mi tě líto , když to máš takhle často, tak už to bude asi na ATB :frowning2:

Zany, jukla jsem na ty šperky a jsou moc hezké :dizzy_face: a vybrala si něco mamka :confused: Přeju ať rýma brzy malé přestane ,chudinka malá :frowning2:

Vy jste toho probraly tolik, že nevim na co odpovídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já myslela, že tu Mirenu doporučujou až po dětech a když jí jednou zavedou, tak už nedoporučujou otěhotnění, ale možná si to teda pletu.Já mám prášky, ale ted od března bych je chtěla změnit za jiné a ještě nevim pro co se rozhodnout .
Miso, a ty chloe spolehlivé :confused:
16. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sou, ale já je nemohla asi mě z nich bolela hlava, ale jinak sou super a i známé co je brali si je chválili
16. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o nich budu přemýšlet :dizzy_face:

Dobrou noc :slight_smile:
16. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

tak my jsme měli noc celkem OK, Eli se vzbudila až před pátou a Honzík přišel až před půl 7 :wink: Vypil si mlíko a na chvilku ještě usnul, ale pak se začala budit Eliška a jeho to budilo... :unamused: Tak jsme vylezli v 7 :wink:
To jak pořád chumelí mě až se.e :angry:
Jdeme to tu poklidit, připravit obídek a budeme číhat návštěvu!!! :slight_smile: Přijede nám kamarádka z Prahy :wink:

Jadiku - jo, mamka si něco vybrala a já taky :slight_smile:

Luci - ty jsi se ptala na lehátko. My jsme ho měli i s Honzíkem a teď ho máme taky a já jsem s ním spokojená a můžu ho jen doporučit. Sloužilo to jako uspávadlo a ještě i slouží :wink: Pak jsme v tom i krmili, když Honzík ještě neseděl :wink:
Na Honzíka jsme ho měli půjčené od švagrové, ale ta ho slíbila kamarádce co rodila přede mnou, takže jsme si ho koupili a jsem spokojená :slight_smile:
17. únor 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

my teda noc opět na prd. :angry: Ráno vstávačka v půl šesté, trochu jsem to tu pofackovala a pak jsme zbalili Kubinku a odvezli ho opět k dědečkovi na hausbot. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska nám dokonce mával, když jsme odjížděli a pak když jsem s nima mluvila, tak mi děda říkal, že ani neplakal. Prý mu to bylo jedno :sweat_smile: . Pak jsem jela s D do kanclu, dali jsme i u Krůtů obídek a teď jsme doma na kafíčku. Chtěla jsem si sjet do krámu pro nějaké krabice od banánů a úplně jsem na to zapomněla. :angry: Myslela jsem, že přeberu ve sklepě věci po bráchovi a to co malýmu určitě nebudu dávat tak vyřadim. Já bych to mohla udělat i tak, ale jelikož když sousedi předělávali byt, co je nad naším sklepem, tak si půjčili klíče, prý tam potřebovali něco kvůli rozvodům vody, no a všechny krabice mám zničený a plný kamení :angry: :angry: . Takže mi to přijde zbytečný to dělat na dvakrát když ty krabice nemám.

Luci mi jsme měli taky lehátko a je to výborná věc. Kubíkovi se v něm moc líbilo, hrál si tam, máme i s tou hrazdičkou, a kolikrát se stalo, že v tom i usnul. Jinak máme taky houpačku a v tý teda Kubík spinkal dlouho. Zkusim najít nějaký odkaz a hodím ti ho sem. :wink:
17. únor 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak já taky mám lehátko i stou hrací hrazdou a když sklopin vzádu oblouk krásně se to houpá :grinning: :grinning: Ale sokolko ta tvoje houpačka je mooooc krásná
17. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes Sabka konečně dostala 3.hexa. Trochu brečela, ale asi za minutu přestala. Teď chrní po obídku a čekám, zda přijde teplota, nebo ne. U nás je hrozně moc sněhu, ráno jsem pomalu nenašla auto. Šla jsem si ho oméct a oškrábat, abych to pak nedělala ve svátečním oblečení a nejala k doktoru jak sněhulák. Zabralo mi to skoro 20 minut, pak než jsem oblékla sebe a Sabču, vyjdu ven a auto vypadalo úplně stejně jako před ometením :rolling_eyes: , tolik sněhu u nás nepamatuju. Měla jsem strach jak dojedeme, ale naštěstí vše o.k., ikdyž jsem jela max na 4ku a to ještě jen kousek. A v čekárně jsem mluvila s paní, má roční holčičku a na procházce je napadl cizý vlčák. :confused: Malá měla pokousanou ruku a odřený tvářičky, paní říkala, že na ní musela lehnout, aby ten vlčák cupoval jí a ne holčičku, hrozný... A že jí od toho nejhoršího zachránila zimní bunda, než jim přiběhl nějaký pán na pomoc a toho psa odehnal..

U nás noc krásná, malá usnula okolo 19h, probudila se v 1 na pití a pak až ráno v sedm. :slight_smile: A díky za reakce, ohledně kostýmů, v sobotu jdeme na maškarní a ještě nevíme za co..
17. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
ja lehatko nemela a slo to i bez nej :slight_smile:,
coryna: my byly vcera na 4.hexe a ma 37,7 a je uknourana, tak jsme dneska doma. Snad to brzo prejde. TY jo, jeste, ze ta zenska mela bundu a mohla ochranit holcicku, toje desny, co se muze stat. Ma stejne starou holcicku jako je Lucinka. Nedokazu si to predstavit. Jeste, ze to takhle dobre dopadlo.
snehu je fakt mraky, ale brala bych to tak nekdy v prosinci :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Lucinka ted v roce vazi 8,9 kg a ma 72 cm. Chodime ke Kupkovy. Jaky mate nazor na ockovani na nestovice? davali jste je?
17. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek