• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoj holky,

to je fakt šílený s tím vlčákem. Ještě, že tu maličkou nepokousal víc, a že je zima a paní měla tlustou bundu. To si vůbec neumím představit, že by se nám stalo...

Luci: my lehátko máme, s hrazdičkou od Chicca a docela má úspěch. Ta hrazdička hraje a je tedy fakt, že když nám tu ta melodie jede celé dopoledne, že už mi někdy leze na nervy :slight_smile: V léhátku se Lucka může rozhlížet a snadno ho můžeš přenášet po bytě.

Ale ta houpačka, na kterou posílala Sokolka link, ta je fakt pěkná.
17. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky už tu sem registrovaná delší dobu aole prostě neni čásek,psala sem na rodince,Příbram.
jenom bych se chtěla jestli nevíte jak je to s nadstandartem v porodce,já sem slyšela že prý se dá zamluvit?
Lucka
17. únor 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
uty.l: nadstandard se zamluvit nedá, je to stylem - kdo dřív přijde, ten dřív mele. Taky se v poslední době rodí hodně miminek a nevíš, kdy přesně budeš rodit, takže nemůžou držet pokoj třeba 14 dní.
17. únor 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulao:No to sem si myslela taky.Jen sem právě slyšela od jedný známí že se to dá zamluvit tak nák o kolo termínu a že když se vejdeš tak zřejmě když se uvolní tak tam daj tebe je jasný že tu předchozí navyrazej.Proto se ptám jestli někdo o tom něco neví.
17. únor 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky sem konecne doma!!! koukmaze resite HA ja sme donedavna měla nuvaring a byl skvelej fakt supr vec, predtim sem měla naplatsi evra ale ty byli takovy ospineni okolo a nevipada to moc pekne... nivaring doporucuju nnei videt, nemusit ena nej myslet kazdy dne jen ho na tri mesice "zastrcite" na tulení se muze vyndat az na tri hodiny pak oplachnout a hotovo...
17. únor 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sem tady na skok.Koukám, že sem těhu nejdýl a dneska sem se dověděla, že to mám za pár :grinning: :grinning: jo jo nějakej 80 dní co to je :grinning:
17. únor 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně nejsem nejdýl sem druhá nekdýl :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde ste matky, dvojmatky, snažilky a těhule :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den tu člověk není a kdo to má dočítat:slight_smile:

Ahoj kočendy.

Míšo - 80 dní, to je co?? Víš, jak se to potáhne, hlavně na konci. HOlčiny mamči mi určitě dají zapravdu, co??

Uty - jak psala petul, zamluvit se to nedá. Nejlepší je, když jdeš rodit (přijímají tě), že si rovnou řekneš o nadstandard a oni ti ho případně nahoře zablokují, pokud je samo volnej.

Lehátko/hrazdička - no, já když byla v kuchni, tak jsem malou měla v autosedajdě. Jinak máme od Fishera lehátko-houpačku i s hrazdičkou na hraní. Je super, hlavně je asi do 18 kg. Malá v něm teď lebedí, houpe se, je z něho nadšená.

Janco - koukám, že chodíme ke stejné dr. Jinak já jsem rovnou řekla, že neštovice ne. Počkám, zda je malá prodělá, pokud nee, tak se mohou doočkovat i samostatně, takže asi tak.

Sokolko - to víš, že jsi nebyla nepříjemná. A ani se ti nedivím, že jsi byla nasr... Na mě určitě, neb jsem tam byla v jednu dobu kolikrát i první (po otevření) a chtěla jsem noviny. Jste mě kolikrát odpálkovali, že ještě nejsou:grinning: Tak jsem sedla do prvního Bosáčku a jela směr Praga. No jo, to je tak, když se snažím zalíbit šéfové a vozím jí denní tisk :slight_smile: Jinak mě si možná odtamtud taky pamatuješ - já jsem totiž to první hrozný strašidlo, který tě tam obtěžovalo :slight_smile:

Vítání občánků - holčiny, jak jste se tu bavily o tom vítání, tak my taky byli a byli jsme taky dýl. Jednak dětičky jsou více takové veselé a jednak je to i legrace, když tam lítají a řádí :slight_smile: Jeden chlapeček si tam snažil dát toho velkýho dudlíka do pusy, chudáček.

Cory - tedy to je hrůza s tím vlčákem. Já mám taky kolikrát strach - tady u nás soused má vlčáka a jakmile vidí psa, tak nezná bratra. Souseda taky kousl. Představa, že jdu takhle s Naty :cry: :cry: :cry: Chudák paní a maličká. Hlavně teď, když psa neznají, budou muset do nemocnice na infekční - kvůli vzteklině. Chudáci. ach jo:frowning2:
My měli jít taky na karneval, akorát že budeme pryč, takže nejdeme :frowning2: Koukala jsem, kolik vlásků má maličká. Tedy fakt závidíme.

Sněhu je fakt super. Chtěla jsem jít dneska s Naty sáňkovat, jenže dopo foukal hodně vítr, odpo zase malá spala. Tak snad zítra, ale to půjdu do města.
17. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jedna matka :grinning:

My byli odpo v tescu a koupila jsem si kalhoty, prsenku :grinning: a Kubíkovi kalhoty a tričko, tak mám radost. Pak jsme jeli pro něj k dědovi. Doma jsem mu dala véču a šoupla jsem ho D do vany. Teď spí, ale nevěřím tomu, že ještě dlouho bude :sweat_smile:

Miso mi máme lehátko od fisher-price taky s hrací hrazdičkou a jde tam spustit vrnění a když začne mrně kopat nožičkama tak to zahraje melodii a bliká to. :slight_smile:

Mjanca tak vy chodíte ke Kupkové? A jak si spokojená? já k ní chodila taky, ségra též a brácha k ní ještě chodí. My chodíme s Kubíkem k Ptáčkové a jsem celkem spokojená. Jinak mi jsme neštovice dávali, ale ne zvlášť ale dohromady se spalničkama, zarděnkama a příušnicema. Jsou to 2 dávky po dvou tisících a teď na jaře nás čeká druhá dávka. Po první měl asi 2 dny teploty a po týdnu se osypal. Ale jen lehce. :wink:

Zase juknu po ordinaci :wink:
17. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovýhle sedátko máme http://www.fisher-price.com/img/product_shots/79026_b_1.jpg Ale ta houpačka, co dávala odkaz Sokolka, je fakt krásná
17. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, sokolko diky za doporuceni lehatka :slight_smile:

sokolko a ta houpacka je polohovatelna do lehu?
17. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a petule a jindul taky diky za postrehy k lehatku :slight_smile:

juuu sokolko, tak k Ptackove se chystam - byla mi doporucena :wink: rikas teda, ze je dobra? a nemohla bys mi na ni poslat cislo? ja bych ji brnkla a zeptala se ji, zda bere... diky

ja dnes byla venku jen pro chleba :wink: dneska vecer jsem chleba upekla, takze zitra rano nikam nejdu :grinning:
17. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tema nestovicema porad vaham. S Kupkovou jsem spokojena :wink:
17. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci najdu ho a písnu do IP :wink:

Jindul tak mi měli ten tip lehátka před tím, co máte vy :wink:
17. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no 80 dni do konce.A je to dlouhá doba, ale uteče to a hlavně nevim kdy si malá řekne a jdu :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak se taky hlásím. Měli jsme tu kamarádku z Prahy a Honzík se s Terezkou pořád mlátili :grinning: On se nikdy s nikým tak nemlátí a netahá o hračky jako s ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím kde je problém :confused:
Byli jsme taky chvíli venku, ale byla tam kosa jak z nosa :angry: Eli aspoň usnula a pak spala dole v kočáru. Když návštěva v 5 odjížděla, tak jsem jí budila, aby usnula večer :wink:
Honzík po obědě nespal a byl večer protivka, ale usnul už v 7 a Eli vytuhla u prsa v půl 8 :slight_smile:
17. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Cory - to muselo být hrozné s tím psem :unamused: :frowning2: Chudák dítě a paní!!! Nedovedu si to představit a lepší ani na to nemyslet :pensive:

My jsme nechávali očkovat klasiku bez neštovic. Počkám jestli je prodělá a pak uvidíme. To samé u Eli :wink: Nedávala jsem ani tu lepší, kde se doplácí 500,-. A reakce jsme měli jen teplotku jeden den, jinak nic... Vím, že i na tu prý šetrnější je reakce...
17. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci máš to v IP :wink: JJ u tý houpačky je to polohovatelný. Je to jako v autosedačce, nebo jako normální sezení, ale to jsme dali jen párkrát.
17. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso a jaky mate kocarek a matraci do postylky?
17. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic holčiny...
Jdu do hajan :wink:

Dobrou :dizzy_face:
17. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky podobny pribeh s tim pokousanim psem nasi videli na vlastni oci :frowning2: clovek aby se porad bal :rolling_eyes:

jinak se musim pochlubit - upekla jsem cesnekovy chleba a pekne nam to tu smrdi :grinning: asi budeme smrdet i my :wink:

sokolko diky za kontakt :slight_smile:
17. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci kočárek mám vyfocenej je to X-lander trojkolku a matraci do postýlky máme nějakou německou za dvojku a zjedné strany je umvnitř udělaná pro mimčo a od roka se otočí tam je zase jinak dělaná je jakoby uvnitř půlená zkusim jí najít na netu
17. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci není zač, hlavně dej vědět, jestli vás vzala. :wink: JInak vím, že jsi se ptala Misi, ale já teda můžu doporučit tu z kokosových vláken a nevím co tam ještě je, ale když jsem v létě prala ten potah, je sundavací na zip, tak vnitřek je jako z větviček z keře :grinning: . Takže když ti to dítko pročura, nebo nečím polije tak to necháš jen vyschnout a žádné breberky tam nejsou. :wink: Aspoň tak mi to řekli v obchodě. Jo a stála něco kolem 1200,-
17. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso no jo, na X-landera jsem zapomnela... nemate nahodou kokos-pohanka-molitan? porad nevim, jakou koupit
17. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.topkocarky.cz/inshop/bio-koutek/eko-matrace/[id-T014502]-traumeland-matrace-snowflake-70-x-140cm.html

to je ona jen tady je o něco dražší, ale my sme si řekli, že do toho investujem
17. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, no ta kokosovo-pohankova se procurat nesmi - ale mohla bych na ni koupit neprocuratelny potah...
17. únor 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta matrace naše má speciální potak neprosákne a dá se sundat a vyprat, ale neprosákne :grinning:
17. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to mi máme jinou. Pohanka ani molitan tam není
17. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek