• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Miso ta vaše matrace vypadá dobře. My jsme jí dostali takže bylo vyřešeno. No a taky si nemůžu stěžovat. :wink:
17. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedno matko co močák je to ok????? :grinning:
17. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my sme řikali, že do toho ty peníze dáme a jaká je to sranda, že mi máme normoš postel a malá si bude hajat jako princezna :grinning: no co by sme pro ní neudělali, ale moc se nám líbila po vše stránkách
17. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhule, je to lepší, ale zatím ještě čajíčkuju :wink:
17. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já sem taky ok.Rodit se nebude ještě :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře. :wink: Jen ať tam potvůrka ještě vydrží.

Já jsem se dopo rvala s D a škrábla jsem ho a on tu teď leží a zkoumá to a prý jestli si to nemá radši přelepit.
17. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky valim ležet a koukat na bednu ááááá kecám jdu se věnovat manželovi :grinning: :sunglasses:
17. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prej ti mám napsat, že tam má otevřenou díru a že je to vážný protože už to má od dopoledne. Jo a prý má vnitřní krvácení a bojí se, aby nedopadl jako Haken z ordinace. :grinning:
17. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bejt na jeho místě uvažuji o návštěvě lékaře aby mu ta místa do rána neodpadla :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to užijte s manžílkem a žádný blbosti, ještě by si mohla otěhotnět a co potom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak Petul napiš parte no aspon si ještě může říct co tam chce napsat a co chce zahrát :grinning: :grinning:
Brou jdu taky
Mám tam napsat, "zemřel v krutých bolestech, byl jsem zavražděn" :grinning:
17. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě na blbosti se chystám a snad neotěhotnim dneska pojedem bez ochrany :grinning: :grinning: :grinning: tak pa
17. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile:

tak copak je nového? :slight_smile:

Mě bylo ráno trochu blbe a cítím tlak v pobřišku... tak se modlí maby ot nebyla mrcha jedna potvorná :rolling_eyes:
18. únor 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

my měli noc v poho, ale budíček opět v půl šesté :angry: . Mě z toho našeho kluka jednou trefí. Ale lepší než v půl páté :sweat_smile: . Teď jsem pustila malýmu kouzelnou školku, tak je štěstím bez sebe. :grinning: To je počasíčko co? Takhle za oknem je to super, ale ven se mi teda nechce. Budeme doma a udělám dneska jenom kulajdu. Děda říkal, že nám přivezese zapečený brambory, tak vařit nebudu. :slight_smile:

Bony a už máš zpoždění? :confused:
18. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.Tak já s malou blbla do půlnoci a pak sme spali jako miminka :grinning: :grinning: jinak venku to je co no taky bych nikam nešla, ale musim vrátit DVD a to se mi táááák nechce
18. únor 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso co jsi měla půjčenýho? :confused:
18. únor 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

u nás noc v pohodě :dizzy_face: Eli se vzbudila ve 2,45 a pak v 6 :wink: Honzík se k nám přistěhoval až v 5,15 a usnul a MM vstával :wink: No a spinkali jsme až do 7,45 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Od rána tu zase chumelí :unamused: Už mě z toho sněhu fakt trefí!!! Nevím proč nenapadl v prosinci :confounded: Tak to tu asi poklidíme, oběd máme od včera a když přestane sněžit, tak půjdeme na chvilku ven :wink:
18. únor 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
96 hodin a pak oko dravce , ale to 96 hodin docela síla.Co D žije :grinning:
Ahoj zany
18. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka: ovulku sem mela až 17-18 DC a ted sem 25DC takže jeste ne :( to už bych dávno testila :sweat_smile:

no ven ybch radje nechodila je to hruza :( a co až to bude roztavat???
ja už potřebuju jaro ajrní sluníčko, vybily se mi baterky....
18. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde ste zase
18. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau prťky.. :wink: právě jsem dovařila slepici na paprice alá Zany... :grinning: Paráda, jen místo slípky, dala jsem povařiti kuřecí nožky.... :slight_smile: takže vlastně kuření nožky na paprice...ale recept je chutnej...akorát jsem si to ještě dooctovala nakonec, to nevím, jestlivá tam Zany psala o tom octu.. :sunglasses: Jo ale knedlik budeme mít k tomu kupovanej z námka! jak jinak! :wink: páčko...
18. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme po obědě a nestačím zírat, protože Eliška spí už přes dvě hodiny v postýlce v ložnici :slight_smile:
Pořád chumelí, tak to zatím na žádnou procházku nevypadá :unamused:

Barcul - ocet tam nedávám :slight_smile: Ale když ti tam chutná, tak proč ne :wink:
18. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ!!! :slight_smile:

Protože se k tomu nikdo nemá, tak navrhuji datum srazu na 31.3. od 13,00 v pizzerii u Dvořáčka :wink:
Vím, že je těžké sladit všechny dětičky se spaním, tak snad se to nějak zadaří a budeme se postupně scházet :wink: Ale snad ne tak, abychom tam v jednu dobu seděly třeba 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Piště mi prosím do IP kdo půjde abych to náhodou nepřehlídla :wink: Podle počtu zarezervuji místa :slight_smile:
18. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a prckove,tak jsme dneska byly s jirikem na prvnim ockovanina klistovku.tak ma rozockovany tohle a jeste tu zloutenku.zvladnul to na jednicku a mel radost,ze dostal od sestricky auto a obrazek.ted taky zase radi a je neuklidneni.musela jsem mu koupit dneska novou cepici.starou jsem mu vyprala a ted ji ma do pulky usi.vybrali jsme spolecne novou a doma zacal rvat,ze ji nechce,ze nema bambulky.

za chvili se k nam pririti navsteva,tak jsu jeste uklidit kuchyn.rano jsem vytrela cely byt,umyla koupelnu a zachod a jeste ted funim.

vcera jsem byla prvne na monitoru,to bylo krasny slyset srdicko.pred tim jsem byla na gynde a cekala jsem 2 a pul hodiny,nez prijdu na radu.a za tyden znova.tak se bojim,abych ten porodn vubec stihla.

dneska jdu ve 4 k holici,tak se tesim ,ze jsi tam odpocinu.
18. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany : ja se svam sice jeste moc neznam ale sla bych ráda :grinning:
18. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Boni - jasan, že s námi můžeš jít :wink: Akorát je to všední den, tak nevím jestli nebudeš v práci :confused:
18. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - Honzík si zase nasazuje manžovu čepici, protože na ní má bambuli :grinning: Přitom on tammá ty střapečky :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek