• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
zany: to budu v praci poslední den.... to už mi asi bude jedno :( ale jeste dam teda vedet jak to bude
18. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak moc díky za názory,to teda nevím co ta známa kecala s tim rezervé na nadstandartu.Lucka
18. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

uty: prostě hned na příjmu křič, že o něj máš zájem a třeba to klapne. já když rodila, tak byl plnej a dokonce už na něj byl na šestinedělí pořadník, ale ve finále jsem byla na čtyřlůžáku sama, takže tam návštěvy mohly dovnitř.

Barculdo: už jste byli na těch vaničkách? My dneska podruhé a dneska nám to moc nesedlo. Po 10 min jsme musely dát pauzu na jídlo, přitom mě stihla Lucka komplet počůrat, pak jsme to zkusily znovu, ale zas vydržela tak 10 min. Možná jí nesedla ta devátá hodina.

Zany: už dva dny po sobě odhrabuju sníh, abych mohla vyjet z garáže, si připadám jak na horách... měla jsem záchvat a odhrabala jsem kolem celého domu a naši to hned vzali, že bych to mohla dělat pravidelně. člověk podá prst a urvou mu celou ruku :grinning:
18. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak když odejdu vy se tady sejdete :angry:
uty.l: já taky chtěla nadstandart kdybych byla tady a taky sme si řikala, že by bylo fajn ho zamluvit, ale bohužel to nejde.V Praze prej mánžel může k mamince kdykoliv a na jak dlouho chce, ale taky budu řvát, že ho chci hned od příjmu, ale pochybuji, že budu mít štěstí
18. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já ti dám vědět s tim srazem příští týden páč mě čeká kontrola an gyn a pak ta rezonance a nevim co mi kdo poví.
18. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo : prehana aktivita se nevyplácí :wink:
18. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já myslela, že to chcete udělat dopo. Ale to je jedno. My přijdeme ale dýl protože v tuhle dobu Kubík spinká. Na jak dlouho to vidíte? :confused: Já abysme tam nepřišli až budou všichni odcházet.

Já teď čekám na D musim si zajet koupit nový zimní boty. Jsem si myslela, že už to zvládnu bez nich, ale jelikož to s tím sněhem vypadá blbě, tak je musím koupit. Pak půjdeme s Kubinou ven a jsem domluvená s babičkou. Buď půjdeme na kafčo k ní, nebo ona s bráchou k nám. To se prý ještě domluvíme.

Bony tak to jo. :wink:
18. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady to žije :grinning: valim se pod dekou na gauci..parada tak sem se na vas prisla juknou kde nic tu nic :slight_smile:
18. únor 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky co to tady jééééééééééééééééééééé :sunglasses:
18. únor 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás už se spí :slight_smile: Manža dneska koupal obě děti, jen ať si to taky užije :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já pak šla nakojit Eli a on si lehl k Honzíkovi, protože ho vyžadoval :sweat_smile: Ale pohádku, resp. básničky jsem četla já :dizzy_face:

Odpo mě MM nas.al!!! :angry: Chtěla jsem vám napsat a předtím jsem psala jsem předtím na Lednovky a on tu prudil, že si s ním nepovídám!!! Tak jsem ten noťas vzteky zaklapla :angry: A vynadala jsem mu, že on se dívá s Honzíkem na blbýho Cipíska a stejně se se mnou nebaví a že mě nenechá ani chvíli vydechnout!!! :angry: A šla jsem vzteky radši něco dělat, nastrouhala jsem si zeleninu do polívky a dala do mrazáku a uklidila jsem skříňku s potravinami :wink: Aspoň jsem byla užitečná :slight_smile: :grinning:

Sokolko - nevím od kolika mají otevřeno, ale myslím, že tak od půl 11 nejdřív... :confused: A to by bylo prašť jako uhoď, protože to by jste zase pospíchali, aby šel Kuba spát... Nejde vyhovět všem, zvlášť když máme rozdílně staré děti... :pensive:

Petul - nedávno jsme si stěžovaly, že není sníh a že to nejsou zimy jaký si pamatujeme my a ono šup, spousta sněhu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No to víš, přehnaná aktivita se nevyplácí :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, potřebuju se na něco optat a udělám to ted hned a pak vás dočtu než mi utečete.
Dáváte dětem syrovou zeleninu a pokud jo, tak jakou :confused: moc děkuju :slight_smile:
18. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já chci na sraz, ale jak sem psala uvidim co mi řeknou za věci příští týden jako co kontroly atd, ale rodit se na ten datum nechystám :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku - dávám Honzíkovi rajčata, papriku, okurku :wink: Nic jinýho nejí, ze začátku tu papriku plival, teď jí sní :wink: Ale nejvíc má rád rajčata :slight_smile:
18. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - třeba to bude v pohodě a dorazíš, když se teda nechystáš rodit :grinning:
18. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany chtěla bych tak snad mi nedají nějakou kontrolu nebo tak něco i když jim řikám, že chci chodit ráno páč zase budu chodit často na krev. :grinning:
18. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky dámy,
na srazík se to fakt nedá dohodnou na přesnou hodinu. Já jsme už mě s Adámkem a Káťu s Matýskem u Zany objednala. Taky nevím, zda to vyjde přesně v 13.00, plus mínus půlhodinka by to snad mohlo vyjít, no. :confused: Mates většinou jí po 12 a spicha dáváme většinou s Kaťou kolem 12.45, pak tak 20 minut k Dvořáčkovi, jo, myslim že to pujde. No a když teda bude Adámek moc protivnej, tak holt vypadnu na chvíli pocourat s kočárkem, aby se prospal, no... :pensive: nějak se to zvládne, snad... :wink:

Petul: vaničky u nás zítra premiéra..měli jsme být v ponďo, jenže mi volala pani, že prej tam všichni odpadli a že bych tak byla sama, takže nás přeobědnala na zítra, čtvrtek na 12 hod.! S tou hodinou je to docela blbý, páč Adámek spí většinou v 9 a pak kolem toho poledne, takže budu muset vyrazit v 11 do kočárku aby si ještě před tim trochu odpočinul. No a mají být ty mrazy, takže nevim nevim. Snad se meteorologvé seknou a bude trochu tepleji, no... :unamused: Jinak bych to vzdala, nebudu riskovat, že štírek omarodí. To mi za to nestojí. No uvidíme zítra.. :sunglasses: A mrzí mne, že se vám to tentokrát nelíbilo, asi záleží jakou budou mět děcka náladu, ne? Taky se bojim bojim, že bude štírek po půl hodině cvičení chtíti papkat. To bývá jeho dobrým zvykem... :grinning: Inu, zítra dám vědít. :grinning: Jinak 9 ráno mi taky nabízeli, ale to bych nedala ani já! Natož malej... :wink: snad poledne bude lepšejší....

Zany: tak jak jsem se tu chlubila, že se mi ta omajda fakt povedla, tak pán domu rozhodl jinak.... :angry: prej jsme jí máýlo zahustila! :angry: no nejsou ty chlapi k sežrání :angry: ???? :sunglasses:
18. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barcul - má být rád, že má co jíst a nekecat do toho!!! :angry: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro teda! kure na paprice a tys me nepozvala!? :angry: :sweat_smile: ja mam silenou chut na cokoli na paprice, ale jsem silene lina jit nakoupit a varit :pensive:

Marti tyjo bez bambulek a hned je cepice odmitnuta! - no clovek se stale uci :wink:
Marti a ty chodis stale na gyndu ke svemu doktorovi? :confused: ja myslela, ze ve 38tt se chodi uz do nemocnice
mela by ses trosku setrit a ne gruntovat cely byt :fearful:

bony, tak drzim palecky - ranni nevolnost zni nadejne :wink:
18. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, děkuju :slight_smile: okurku a papriku malá taky jí, ale po rajčatech se jí udělaj rudé fleky na tvářičkách a kolem pusinky, takže ty nedávám :frowning2: , ale musim je schovávat, protože Adélce moc chutnají ... :pensive: A třeba syrovou mrkev dáváš :confused:

Luci, my lehátko neměli a hrazdičku jsme měli samostatnou, když malá ještě sama neseděla, tak sem jí krmila v autosedačce a uspávali jsme v košíku na kolečkách :dizzy_face:

Cory, to je fakt hrůza s tim vlčákem !!! Chudák holčička a ta pani :frowning2: , to si nedovedu vůbec představit , ještě, že tam šel ten pán, jinak ani nedomýšlim ...
18. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanco, my jsme dávali to klasické očkování bez neštovic, uplně to stejné jako Zany bez toho příplatku. :dizzy_face:

Jinak ten sníh už mi taky leze krkem :angry: Ale zase chodíme sáňkovat a malá je uplně nadšená, moc se jí to líbí x
18. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - ty lenochu :grinning:
A já chodila ke svému dr. až do 40tt. Záleží jestli má dr. monitor nebo ne... Mě předal až když jsem končila 40tt a kdybych neporodila do termínu, tak abych se s nimi domluvila co a jak a aby si mě hlídali oni :wink:

Jadiku - mrkev nedávám... Přijde mi, že jí nerozkouše a když jí měl, tak to plival :unamused:
18. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky maminy, mam na vas dotaz - jaka podlahova krytina je podle vas nejlepsi do detskeho pokojicku?
18. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, a co teprva zítra jaká bude! až se omáčka pěkně rozleží.... :sunglasses: chmmm...cítíš tu vůni? Bydlíš kousek, tak to možná i cítíš,,,, :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, jaký bambulky??? mi něco uniklo....

Zany, sestra nevlastní dává malýmu i mrkev...je fakt, že jí spíše žužlá, ale žužlá rád... :grinning:

a ohledně toho do nemocnice. Mě tvrdila gyndařka, že posílá od ukončeného 39 tt pod dohled do nemocnice, já tam teda chodila kvůlivá špatným monitorům už od 37tt :confused: ale bylo to lepší, páč měl člověk aspoň klid v duši... a ten přeju všem těhuličkám... :slight_smile:

Jadik: já se taky moc těším na příští sníh, to už Adámek bude taky řádit...ale teď na ty procházky, kdy se brodím tunama sněhu s kočárkem, hrůza....už by mohlo býti jaro...a dneska tak pěkně zpívali po cestě sýkorky...že by už????? :wink:
18. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luccii: já osobně pokud bych si mohla vybrat podlahu, volila bych dřevo. Ne plovoučku, ale dřevěný bukový parkety :slight_smile: no ale že si vybírat nemohu, máme koberec... :wink:
18. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - buď dřevo a nebo koberec!!! My máme plovoučku a kdyby jsme neměli v plánu stěhování, tak bych tam ten koberec dala... Takhle už se mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijde mi teplejší...
18. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baro kam mam zitra dorazit? :grinning:
18. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, tak jsem ti písla do IP, ale nevim, zda ti to přišlo, protože já se tak nějak ještě s pc učim :sweat_smile: kdyžtak to pošlu znovu :slight_smile:
Adélka právě tu syrovou mrkev taky plive , ale zase si říkám, že je v ni spousta vitamínu, tak sonduju, zda jí ostatní děti papaj ,tak jsi mě potěšila a jsem v klidu, snad až budou větší, tak jí začnou papat.Vařenou má ráda.

Luci, my zatim ještě dětský pokojík nemáme, ale asi bych dala koberec, ten je nejteplejší a ty děti jsou většinu dne na zemi :dizzy_face:

Barcul, já se taky těším na jaro, zimu nemám ráda, ale malá si jí vyloženě užívá :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii: klidně zítra doraž...E.Beneše 59.....2.patro.. :wink:
18. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proc se na tu podlahu ptam - my tam mame po byvalych majitelich nejake gunove dlazdice a na ne jsme koupili koberec - jenze ouha - v pokoji to desne smrdi :confounded: a vyvetrani pomuze jen na chvilku... uz jsme z toho zoufali :frowning2: bud to budou steny a nebo podlaha, nic jinyho v pokoji vlastne neni... ty gumove dlazdice uz manzel nekolikrat myl (i Savem) a smrad porad trva... pritom pri pricichnuti k cemukoli v pokoji nic nesmrdi - ani zbytky koberce, ktere mame ve skrini... fakt uz nevime, co delat, asi vymenime podlahu, ale stve nas to... :angry:
18. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baro to zni lakave :wink: skoda, ze ve ct chodim pravidelne ke kamaradce :sweat_smile: no aspon se treba prinutim a zkusim to uvarit v patek :wink: a tema kurecima nozkama si myslela stehynka?
18. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek