• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Luci: my máme v dětském pokoji dřevěnou plovoučku, jelikož máme taky psa, tak plovoučka nebo dlažba je nutnost, protože z koberce ty chlupy nedostanu. ale chci pořídit nějaký hrací koberec do pokoje, až se bude Lucka plazit, aby to měla měkčí

Barci: to je manža pěknej nevděčník, to bys mu ještě měla vysvětlit.
Držím palce, aby se zítra štírkovi v Amálce líbilo, pak dej vědět. Já nás na příště objednala na 11 hod, tak uvidíme.
18. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku - došlo mi to :wink:

Holky - já vím, že hodina nevyhovuje všem, zvlášť dětem co spí po obědě, ale posouvat to třeba až na třetí by taky nebyla výhra... Některé děti jsou pak protivné... :frowning2: Zvlášť ty mimča...
18. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak ja bych vas taky rada videla,jestli se teda muzu pridat na ten planovany sraz.sice nevim co bude,ale predbezne hlasim,ze bych sla.

zeleninu bych dala jirikovi rada,ale neni jediny druh zeleniny co by sned. a varenou tak mozna v polivce a to jeste ne vzdycky.i s ovocem je to u nas na 4.to si da jen jabko a jeden banan za tyden.jinak nic.tak mu kupuju v lekarne vitaminy,abynaky mel.nechce ani kompoty.je masovej.

Lucii u prvniho tehu jsem byla na gynde do 37tt a pak jsem chodila do nemocnice monitor.ted me pozval jeste i na pristi tyden.taky jsem koukala.jen koukne na srdicko a zase dostanu zadanku na monitor.
18. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a nesmrděj ty gumové dlaždice a nebo kdo ví co je pod nima :confused:

Zany, tak to jsem ráda :slight_smile:

Jdu do vany a spát :slight_smile: dobrou noc :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - OK, budu počítat i s tebou :wink:
18. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku no kdovi, co tam smrdi - fakt zahada :unamused:
18. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky vám začaly po porodu padat víc vlasy? Já to na sobě sleduju tak 14 dní, už jsem z toho docela nervózní, pořídila jsem Pathenol kapsle, ale zatím nemají efekt.
18. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petulo - zatím mi ještě nepadají (ťuk ťuk), ale taky jsem to po Honzíkovi měla. Měla jsem pocit, že snad vyplešatím!!! Pak se to nějak zmírnilo, do toho jsem otěhotněla, takže mi nevypadl ani vlas a teď zatím pohoda :wink:
Leda, že bys otěhotněla :grinning:
18. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku - dobrou :slight_smile:
lucici: taky si myslím, bůhví co je to pod nima...pryč s nima... aspoň odhalíš tajemství smradu... :sweat_smile: a s omáčkou si teda poradíme sami, co máme dělat, když jsi nám dala košem... :grinning: hele, kuřecí nožky, jsou kuřecí stehna...ano... :grinning:
tak ať se ti v pátek omajda podaří...

Petul: ano poreferuju....

Ad srazík: holky, já jsem radši pro tu 13 hodinu, po 15 hodině je to jak píše Zany. u nás už docela unaveno..a otravno... :sunglasses:

tak brou noc,,,zavřete oči..ocházím...
autor
No já taky vyrazím do postele :wink:

Dobrou :slight_smile:
No ty jsi vtipná - otěhotněla :slight_smile: Jsem dokonce vyrazila na kožní, prý existují nějaký vitamíny, ale nemůžou se při kojení, tak holt musím doufat, že nebudu mít kouty
18. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to jdu zalomit - dobrou noc
18. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku i to je mozny, ale myslim, ze pod tim je beton
18. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já sem konečně vlezu a všici jdou chrnět. :angry:

Zany já to nemyslela špatně. Nevěděla jsem od kolika tam jsou a je jasný, že všem to vyhovovat nikdy nebude. My prostě dorazíme až se malej vyspí. Jen by mě zajímalo do kolika to budeš zamlouvat. :wink:

Petul mě vypadalo taky hrozně vlasů. Měla jsem jich fakt málo a když jsem byla před rokem u kadeřnice aby mi něco udělala s vlasama, že vypadám jak debil, tak mi řekla, že mi rostou nový vlasy. To jsem sice věděla, protože mi to kolem hlavy všude trčelo, ale ona mi ještě řekla, že mi rostou úplně po celý hlavě :grinning: Tak neboj, ono to pak doroste :wink:

Luci já jsem všema deseti pro koberec. Za prvé je to teplé a za druhé když ti začne mrně lézt tak mu nebudou podkluzovat ručičky a nožičky. Jedna známá mi říkala, že měli po celém bytě plovoučku a jak jim začalo mímo lézt, tak se mu vždy rozjeli ručky a nožky a padl na pusinu :sweat_smile: . Takže tak.

Jinak holky já jsem zítra opět bez prcka. Děda volal, ať ho přivezeme. Na jednu stranu jsem ráda, ale na druhou je mi už teď smutno :sweat_smile: . Ale na noc ho budu mít doma tak co. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ještě jukla a vy už jste fuč.

Zany, to je jasný,že najít čas aby se hodil všem maminám i mimčům se asi fakt nedá, tak se snad nějak postupně sejdem.

Petul, je naprosto normální, že vlasy někomu po porodu víc padaj,mimčo si při kojení vezme hodně vitamínů, do toho hormony atd.Běžně má za den vypadnout kolem 100ks vlasů,když nepadaj vlasy vůbec tak to taky není dobře, ale měli by pomoct právě dodávané vitamíny které sníš ale taky hlavně vitamíny přímo do vlasové pokožky (vlasové tonika, vody atd.)a nebo dr.na kožním. Taky osvědčeným řešením je zastřižení vlasů zvláště pokud jsou dlouhé, to taky spoustě maminám hodně pomohlo a hlavně je v současné době nehuntuj barvama, malírem atd.- já stím naštěstí problém neměla, ale jsem kadeřnice a dost často jsem toto téma řešila.

Luci, asi bude nejlepší juknout ,co se nachází pod dlazbou :cry:
18. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady ještě chvilku sem
18. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tu sem taky :grinning:
18. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko a to vozis Kubika stale k tomu stejnemu dedovi?

jadiku, ja si vzdycky prala mit kamaradku kadernici :wink: ted jsem z jedne kamaradky udelala svoji kadernici a dopadlo to katastrofalne - ted pomalu nemuzu mezi lidi :angry: no jo jenze moje kadernice je na matersky a kdyz jsem sla k jeji kolegyni, tak me neostrihala tak, jak jsem chtela... dobre mi tak, mela jsem zaplatit a mit to aspon trochu dobry :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sokolko, souhlasim, ze na lezeni je koberec nej... taky ale zachytava vselijaky sajrajt - roztoce a tak... pry je dobry korek - je mekky a tlumi narazy... jenze my uz koberec mame a dali jsme za nej par tisic, tak prece ho nevyhodime!
18. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno maminy :slight_smile:

to nam to dneska krasne sluní,žejo? :dizzy_face:

lici: teda smradlavej pokoj... :rolling_eyes: nemuze se nekde ukrytav plíseň???
19. únor 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jámám kadeřnci sestřenici a je to šikulka je sice chcili po škole ale umí zázraky! a navíc, jak začíná, je levná :grinning:
19. únor 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko...
sokol: takovýho dědu bych taky brala :slight_smile: já měla skvělýho, hlídával mne s bráchou, blbnul s náma, dělal nám bojovky a tak..byl fakt boží, ale umřel když mi bylo 13 :frowning2: no a o mym otci, coby o dědovi se teda mluvit nedá bohužel... :angry: a můj drahý už rodiče nemá. ale máme hodnou babičku, mojí mamá :sunglasses: ale ta chodí do práce, takže je to bába jen na poloviční úvazek zatím :wink: ovšem až pujdu z mateřský, pujde bába do důchodu, tak se její úvazek změní na plný :grinning: jen bydlí v Praglu, takže mírně z ručky... :unamused:

lucii: jo jo holka, chtělas ušetřit a tady to máš :rolling_eyes: k vypadávání vlasů asi tolik. každý ráno najdu na polštáři asi sto vlasů! hrůza a o mytí ani nemluvim! :unamused: mám sic k :unamused: rátký vlas, leč plešatec by ze mne pěkný nebýl...ale zatím mám vlasů furt fůru...ZATIM!
19. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bony: je krásně..máš pravdu holka..ach, už se těšim na kočárovou procházku :wink:
19. únor 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
baracu: jééé závidím ti :wink: musim tady sedet u pc ... pisu s i se snažilakama už je tam další těhule.. ja se dneska snad uzávidím.. fuj to je ale ošklivá vlastnost :sweat_smile:
padají vlasy???? to je nemilé :( ty kojis vid....me pomohl biosil(nebo jaks e to jemnuje) když sem "pelichala" ale nevim nevi ms tim kojenim :(

holky ja lezi po netu kdy si muzu udelat první těhu test abych nebyla sklamaná ale je i porad tak nejak blbě kor poránu včera sme málem pozvracela nějakou bábu u pipa...sedeli tam dvě a kouřili nějaký strasne smradlavý cigára.... jo a jeste sme se navonela vonavkou co sme dlouho nepouzila kdyz sem sedla ke kamaradovido auta, rikam ze m utam neco desne pachne, ze mi to zvedá žaludek, pak mi doslo ze si smrdim pod nos :grinning:
19. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

boni: to vypada nadejne, kdyz ti takhle vadi smrady. to uz by tam mohly byt dve carky :slight_smile: me nejvic smrdelo kafe, kdyz jsem byla tehotna, to jsem taky vzdycky myslela, ze se pozvracim, kdyz si kolega udelal poradne silnyho turka

Tak snad se to padani vlasu brzy zastavi, plesata zenska tedy neni nic moc. v pondeli se jdu nechat ostrihat, mam sikovnyho kadernika, tak bude chlapec taky muset neco vymyslet

Dneska je fakt krásně, razíme na výlet na Dobříš, tak se mějte.
19. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny. Zase jsem Vás nedočetla, jen tak letem světem.

Sraz - tak my dorazíme, ale až se malá vyspí. Někdy usne před 12, někdy po 12, takže nemůžu říct na 100 % , kdy dorazíme. Takže také jedinný dotaz, tak do dokolika tam asi budete :grinning: No, kdyžtak se tam srazíme jen se Sokolkou :grinning: :grinning:

Koberec/plovoučka - no, tak plovoučku nemáme, ale většina známých na ní nadává, že hrozně vrže - nevím, to musí posoudit, ti co jí mají. No a my máme všude koberec. Zvíře žádné nemáme a roztoči jsou snad všude. Dosti jsem také četla, že čím více sterilní prostředí, tím větší pravděpodobnost vzniku alergie. Já jsem alergik na prach s roztoči, ale koberec mi nijak nevadí. Důležité je spaní vyvětrané a čisté :sweat_smile: :sweat_smile:

Matrace - tak my máme kokosovou. Jednou jsem se ptala jedné dr. na netu a toto mi odpověděla -Dětská matrace by měla být pevná,polotvrdá,prodyšná,se snímatelným povlakem,nová a odpovídající velikosti postýlky/nesmí být mezera mezi bočnicí a matrací/.Pokud splňuje tato kriteria ,myslím, že tolik nezáleží na materiálu-jestli PUR pěna,kokosové vlákno nebo jejich kombinace.

Vlasy - tak mě taky padaly vlasy po porodu, kadeřnice říkala, že je to normální. Takže Petul, vydržaj.... teď nevím, jak se to rusky píše. Tak jinak Vydrž Prťka, vydrž :wink:

Kdy dělat těhu test - no, boni, já si ho dělala nejdříve v den čekající mrchy - raději. No, držíme palečky :wink:

Ovoce/zelenina - tak Naty ovoce nesní, maximálně přesnídávku. Nevím, snad v létě, až to bude vše čerstvé, bude dlabat. Tedy melouna měla moc ráda v létě. ALe babány nechce (v 8.měsících se mi totálně pozvracela). A zeleninu sní, ale jenom uvařenou, syrovou nee. Rajčátka nejí:frowning2: No, fakt vkládám naděje do léta :grinning:

Tak a už mi tady neskutečně hudruje. Tak musím. Opatrujte se a mějte se krásně.

Jindul

PS: dala jsem na nás kontakt jedné těhulce, tak je možné, že sem zavítá, nevím....
19. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

my jsme dneska v noci spinkali krásně. Ráno budíček před půl sedmou a v osm už jsme vysazovali Kubíčka na Vystrkově. :slight_smile: Dal nám pusinky a když jsem mu říkala, že už s tatínkem jedeme tak začal natahovat. Ale ne že jedeme mi pryč, ale myslel si že jedeme pryč i s ním :sweat_smile: :sweat_smile: . No a když zjistil, že on tam zůstává tak byl klidnej. :grinning:

Luci jj je to ten samý děda. D táta. :wink:

Bony já jsem si první test udělala po 5 dnech zpoždění a už jsem měla 2 čárky :slight_smile: . Sice ta jedna byla slabounká, ale byla. No a po pár dnech už to tam bylo jak nakreslený fixou. :grinning: Tak počkej jestli budeš mít spoždění a pak si ho udělej. :wink:

Miso kde se flákáš holka. :grinning:

Zany a co vy?
19. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jindul mi ještě připomněla tu zeleninku. Kubík papal banány a nastrouhané jablíčka, ale pak mi to úplně přestal jíst. Teď jsme na tom tak, že sem tam si dá banán, ale vyjímečně, jiné ovoce nejí. Sní mi občas nějakou přesnídávku a zeleninku jen vařenou v polívce, nebo mu ještě sem tam udělám takovej ten začáteční blivajz všemožné zeleniny s bramborem a masem. To mu pořád chutná, takže aspoň z něčeho má ty vitamínky. Jo a začal mi pít ovocné šťávičky, tak mu je kupuju a sem tam mi vypije i čerstvou z odšťavňovače. Takže tak. :wink:
19. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my jsme rano vyrazily na boby a jirik jezdil jako o zavod.v poledne si dal obed a usnul jako spalek.to spi po obede tak po mesici.to nam dneska zarucuje hodne dlouhy vecer.uz tyden mam bezesne noci a povidam si s poslickama.to je ta noc tak dlouha az hruza.az se jirik vyspi tak se zajedeme podivat do obi a dokoupit naky veci na chalupu a pak me asi ceka povinna navsteva u tchyne.zitra je jeste manzilek doma,tak si poradne jirika uzije a ja budu odpocitat.musim jim neco naplanovat.a pak od soboty do utery budu valcit s jirikem sama.
19. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak vás konečně taky zdravím :slight_smile:
Od rána jsme měli frčák, takže jsem nestíhala. Vstávali jsme v 7,45 :slight_smile: Posnídali jsme a pak jsem děti oblíkla a Honzíka odvezla ke tchýni a jela jsem s Eli k dr., aby jí koukla na tu vyrážku. Ta nás poslala na kožní, tam jsme taky chvíli čekaly :rolling_eyes: Zase jsem jí chudinku svlíkla a dr. říkala, že to jsou ty potní žlázy, že se to těm malým dětem dělá. Dostala na to nějakou mastičku, máme mazat 2x denně a koupat v hypermanganu...
Pak jsme frčely na kyčle a v pořádku :slight_smile: Prý už nemusíme preventivně balit. No kdyby pak dr. věděl, že jsme ani jednou nebalili, tak nevím co by říkal :grinning: :grinning: :grinning:
No a potom jsem dojela pro Honzíka, frčeli jsme domů, dodělala jsem oběd, najedli jsme se a Honzík teď leze Eli do postýlky tady v obýváku :grinning: Eli spí dole v sedajdě :wink:
19. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek